بی دی اس ام (BDSM) و 12 نکته که باید در مورد آن بدانید!

بی دی اس ام (BDSM) و 12 نکته که باید در مورد آن بدانید! بردگی جنسی یا BDSM شکلی از رابطه جنسی است که برخلاف سایر روابط جنسی که عشق محور اصلی آن هاست، در این نوع رابطه یک فرد قبول می کند قدرت فرد دیگر را بپذیرد و مالکیت خودش را به آن فرد واگذار کند.

بی دی اس ام (BDSM) به نوعی از تمایلات در روابط جنسی اشاره دارد که در آن طرفین با توافق یک دیگر، رابطه خود را بر اساس ارباب و بردگی شکل می‌ دهند.

نکاتی در رابطه با BDSM

1. رابطه بی دی اس ام (BDSM) چیست؟

بی دی اس ام یا رابطه ارباب و برده، مخفف کلمات بردگی جنسی/ تحت کنترل داشتن/ تسلط/ تسلیم/ بی رحمی/ مازوخیسم جنسی است که طیف وسیعی از سلیقه ها و فعالیت ها را پوشش می دهد.

2. ممکن است فکر کنید که این رابطه، مانند برخی از فیلم ها یک رابطه جنسی رمانتیک و ایده آل است اما همیشه این گونه نیست. این رابطه می تواند رابطه ی کثیفی باشد و اگر شما این کار را را شروع کنید و بخواهید ادامه پیدا کند، خواهید دید که می تواند بسیار پیچیده باشد مگر این که بسیار با دقت عمل کنید.

3. در این رابطه تسلیم بودن به معنای ضعیف بودن نیست. تحت کنترل بودن در طول این رابطه نوعی هدیه برای طرف مقابل است، و فرد در این نوع رابطه خود را به شدت آسیب پذیر جلوه می دهد. در این رابطه شخص جسم و روح خود را برای لذت طرف مقابل خود ارائه می کند.

رابطه های بی دی اس ام

4. همه افراد نمی توانند در این رابطه ها یک ارباب خوب باشند، اگرچه افراد زیادی این عنوان را به خودشان می دهند. یک ارباب خوب همه چیز را کنترل می کند و اجازه نمی دهد چیزی از از کنترل او خارج شود. آن ها می توانند با یک نگاه یا زمزمه به برده خود دستور اطاعت بدهند. آن ها می دانند چه موقع و چگونه باید عمل کنند.

5. وارد شدن به رابطه بی دی اسم ام، لزوما نشانه این نیست که در همه زمینه های زندگی فردی مطیع و تسلیم پذیر باشید. تعداد زیادی از افراد باهوش و با اعتماد بنفس از این رابطه لذت می برند و تمایل به داشتن چنین رابطه ای دارند.

6. بی دی اس ام همیشه نیازی به رابطه جنسی ندارد و می تواند یک فعالیت کاملا ذهنی باشد. تفکرات ذهنی فریبنده بین ارباب و برده، بخش بزرگی از این رابطه است. همچنین همه چیز  در این رابطه در مورد شلاق، دست بند و درد نیست. تحت کنترل درآوردن می تواند به اندازه کافی هیجان انگیز باشد بدون این که از ابزارها به شما آسیبی برساند.

بردگی جنسی به چه معناست؟

7. بی دی اس ام می تواند بخشی از یک رابطه طولانی با یک نفر یا یک رابطه موقتی با چند نفر باشد. هیچ قانونی وجود ندارد که نتوانید آن را در رابطه طولانی مدت خود با یک نفر، انجام دهید.  

8. هر دو نفر می توانند از این رابطه لذت ببرند. هم ارباب و هم فردی که نقش برده را است. حتی زوج ها ممکن است بخواهند جای خود را عوض کنند و نقش طرف مقابل را بگیرند.

9. طرفین باید از ابتدا یک کلمه را بین خود انتخاب کنند و از همان ابتدا روی آن توافق کنند. اگر از دهان بند برای برده استفاده می شود، این کلمه بین شما می تواند حرکت انگشت باشد. برده می تواند تحت هر شرایطی نه بگوید، در واقع او بیش ترین قدرت را در این رابطه دارد و می تواند در هر زمانی رابطه را متوقف کند.

10. رابطه برده و ارباب می تواند خطرناک باشد و با خطرات واقعی همراه باشد. باید هر دو فرد در این زمینه اطلاعات کافی به دست آورند تا آسیب را به حداقل و لذت را به حداکثر برساند. شخصی که تمایل به انجام این رابطه دارد باید مطمئن باشد که طرف مقابلش محدودیت های او را می داند. ایمنی در چنین رابطه ای اهمیت زیادی دارد.  

BDSM نکاتی در رابطه با رابطه جنسی

11. صحبت های زیادی وجود دارد که قبل از رابطه باید درمورد آن ها بحث شود، از صحبت کردن در مورد حرکات و محدودیت های سخت گیرانه و ملایم گرفته، تا برنامه ریزی برای رابطه بعدی و مرور کردن آن.

12. این رابطه کاملا با چیزی که انتظارش را دارید متفاوت است. اما وقتی به درستی انجام شود، می تواند برای علاقه مندان آن، سرگرم کننده و جالب باشد و روی شخصیت و همچنین زندگی آینده شما تاثیر گذار باشد.

از
116
رای