بیوگرافی

بیوگرافی امیر مقاره و زندگی شخصی، عکس های جذاب و پیچ اینستاگرام

بیوگرافی امیر مقاره (amir maghare)، خواننده گروه ماکان بند، بازیگر سریال جزیره و مدلینگ را به همراه زندگی شخصی، همسر، اعضای خانواده، برادر امیر مقاره و آهنگ ها، قد، سن و عکس های جذاب در پیچ اینستاگرام را در سلام دنیا بخوانید.

بیوگرافی سامان صفاری و عکس های جذاب او در پیچ اینستاگرام

سامان صفاری از سال 86 در کلاس‌های بازیگری آزاد شرکت کرده و آن را به طور حرفه‌ای آموخت. معرفی کامل بیوگرافی سامان صفاری، فیلم های او، زندگی شخصی و ازدواجش به علاوه تازه ترین عکس های او در اینستاگرام را در سلام دنیا بخوانید.

بیوگرافی جواد عزتی و همسرش مه لقا باقری و عکس و فیلم جدید او

جواد عزتی از بازیگران پرطرفدار کشور است. او فعالیت خود در عرصه تلویزیون از سال 1375 و از صحنه تئاتر شروع کرده است. زندگینامه و بیوگرافی جواد عزتی و همسرش مه لقا باقری را در کنار عکس و فیلم های او در سلام دنیا بخوانید.

بیوگرافی آلپ ناوروز بازیگر ترک + زندگی شخصی، عکس و اینستا او

آلپ ناوروز شهرت باور نکردنی خود را در سال 2017 با بازی در سریال "فضیلت خانم و دخترانش" در نقش سینان اگمن به دست آورد. بیوگرافی آلپ ناروز بازیگر و مدل ترکیه ای و زندگی شخصی و پیچ اینستاگرام او را در سلام دنیا بخوانید.

بیوگرافی الناز شاکر دوست و زندگی شخصی + عکس و اینستاگرام

الناز شاکردوست بعد از ورود به دانشگاه در تئاتر دانشجویی فعالیت داشت و این زمینه‌ای شد تا در سال 1382 توسط کیومرث پوراحمد کارگردان فیلم "گل یخ" برای بازی در این فیلم دعوت شود. بیوگرافی الناز شاکر دوست را در سلام دنیا بخوانید.