بیوگرافی

بیوگرافی آلپ ناوروز بازیگر ترک + زندگی شخصی، عکس و اینستا او

آلپ ناوروز شهرت باور نکردنی خود را در سال 2017 با بازی در سریال "فضیلت خانم و دخترانش" در نقش سینان اگمن به دست آورد. بیوگرافی آلپ ناروز بازیگر و مدل ترکیه ای و زندگی شخصی و پیچ اینستاگرام او را در سلام دنیا بخوانید.

بیوگرافی الناز شاکر دوست و زندگی شخصی + عکس و اینستاگرام

الناز شاکردوست بعد از ورود به دانشگاه در تئاتر دانشجویی فعالیت داشت و این زمینه‌ای شد تا در سال 1382 توسط کیومرث پوراحمد کارگردان فیلم "گل یخ" برای بازی در این فیلم دعوت شود. بیوگرافی الناز شاکر دوست را در سلام دنیا بخوانید.

بیوگرافی سحر قریشی و همسرش + حواشی زندگی شخصی و عکس ها

سحر قریشی متولد تهران است. این بازیگر مشهور تحصیلاتش را تا پایان دیپلم تجربی ادامه داده است. او مادرش را مشوق اصلی خود برای بازیگری می‌داند. می توانید بیوگرافی سحر قریشی و مصاحبه خواندنی او را در سلام دنیا بخوانید.

بیوگرافی ابرو شاهین بازیگر ترک و همسرش + زندگی شخصی و عکس

ابرو شاهین علاوه بر بازیگری، در چند تبلیغ تلویزیونی برای برندهای مشهور نیز بازی کرد و به این ترتیب بین مردم ترکیه شناخته شد. بیوگرافی ابرو شاهین بازیگر ترک و همسرش را به همراه عکس های اینستاگرامی در سلام دنیا بخوانید.

بیوگرافی روزبه حصاری، زندگی شخصی و هنری + عکس و اینستاگرام

روزبه حصاری، بازیگر خوش آتیه و جوان سینما و تلویزیون ایران است که فرزند کوچک یک خانواده چهار نفره است و یک برادر بزرگ‌ تر از خودش به نام میلاد دارد. بیوگرافی روزبه حصاری و زندگی شخصی و هنری در سلام دنیا بخوانید.

بیوگرافی نوید محمد زاده و همسرش + زندگی شخصی و عکس های جذاب

نوید محمدزاده بازیگر معروف سینمای ایران که به تازگی خبر ازدواج با فرشته حسینی را منتشر کرده است. بیوگرافی نوید محمدزاده، عکس نوید محمدزاده و عاشقانه‌های او و همسرش و عکس‌های شخصی این بازیگر را در سلام دنیا مشاهده کنید.

بیوگرافی هان هیو جو بازیگر کره ای و زندگی شخصی + عکسهای جدید

هان هیو جو در دوره دبیرستان در زمینه تئاتر فعالیت داشت تا اینکه در سال 2003 توانست، در مسابقه ملکه زیبایی نظر تهیه کنندگان را به خود جلب کرد. بیوگرافی هان هیو جو بازیگر کره ای و زندگی شخصی در سلام دنیا مشاهده کنید.

بیوگرافی چاعاتای اولوسوی بازیگر معروف ترک + عکس و پیچ اینستا

چاعاتای اولوسوی، بازیگر و مدل معروف ترکیه ای است که طرفداران زیادی دارد. اگر شما هم طرفدار او هستید، می توانید بیوگرافی چاعاتای اولوسوی را به همراه گفتگوی خواندنی با او، و عکس هایش را در سلام دنیا بخوانید و ببینید.

زندگی نامه امام علی (ع) از تولد، ازدواج تا شهادت با شرح کامل

امام علی (ع) اولین فرزند از قبیله هاشمی است که پدر و مادرشان هر دو نیز از قبیله هاشمی بودند. ایشان در روز 13 ماه رجب سال 30 عام الفیل در خانه کعبه به دنیا آمدند. شرح کامل زندگی نامه امام علی (ع) را در سلام دنیا بخوانید.