عدد مسیر زندگی 7؛ خصوصیات، شغل و روابط عدد سرنوشت 7 در علم اعداد

عدد مسیر زندگی 7؛ خصوصیات، شغل و روابط عدد سرنوشت 7 در علم اعداد عدد مسیر زندگی 7 در علم اعداد به چه معناست؛ عدد سرنوشت 7 چه ویژگی هایی دارد؛ خصوصیات شخصیتی، شغل، عشق، نقاط قوت و ضعف، رنگ خوش شانس و سنگ قیمتی عدد زندگی 7 در سلام دنیا بخوانید.

آیا در مورد شماره مسیر زندگی شماره شناسی (شماره تولد) 7، 16 و 25 کاراکتر و شخصیت و روزهای خوش شانس آنها، رنگ های خوش شانس، جواهرات خوش شانس و سازگاری آنها چیزی می دانید؟ در این مطلب از سلام دنیا درباره معنای اعداد هندی شماره 7 (مسیر زندگی شماره 7 | شماره سرنوشت 7) ویژگی های کلی، شخصیت، زندگی شغلی، تجارت، سازگاری با زندگی زناشویی و ظاهر فیزیکی صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

شماره 7 در عدد شناسی: معنی، ویژگی ها و موارد دیگر

اعداد شماره 7 نیز به عنوان مرتاض متاهل نامیده می شود. برخی از متون طالع بینی مردم را از ستاره شمالی (سیاره راهو در طالع بینی) می ترساند. برخی می گویند: هنگامی که ستاره جنوب سودمند باشد، مانند هیچ کس ثروتی عطا می کند. هنگامی که ستاره شمالی بدخواه است، بدبختی را به ارمغان می آورد.عدد 7 فراتر از درک انسان است. همه اعداد دیگر را می توان افسون کرد، توسط جادو، تانتراها و غیره مورد حمله قرار گرفت.

شماره شناسی شماره 7 از کلمات خدا، قدرت برتر، سرنوشت، سرنوشت در زبان روزمره خود استفاده می کند. برای اکثر مسیر زندگی شماره 7، زندگی اولیه آنها پر از مبارزه و بدبختی بود. اما بعد از میانسالی، به شدت مرفه خواهند شد. آنها بیشتر پولی که به سختی به دست آورده اند را صرف یتیم خانه ها، بازسازی معابد، غذا دادن به فقرا و کمک به نیازمندان می کنند.

عددی متعلق به ماست؟ خب بیایید یک مثال بزنیم.


حتما بخوانید: روش محاسبه عدد سرنوشت و شماره فرشته نگهبان


لباس های سرنوشت شماره 7 ساده، اما تمیز خواهند بود. وقتی صحبت از کارشان به میان می آید بسیار صمیمی هستند. هر مرحله از کار آنها منعکس کننده صداقت و انضباط است. موجودات بزرگی که به مردم کمک کردند تا به سطوح معنوی بالاتری برسند مانند خداوند عیسی، آدی سانکاراچاریا، راویندرانات تاگور شماره 7 بودند.

همچنین به عنوان سنگ معنوی شناخته می شود، متولدین عدد 7 واقعا به خدا نزدیک هستند. متولدین 7، 16 و 25 هر ماه تحت این عدد قرار می گیرند و سیاره حاکم آنها کتو است. نمادین است به این معنا که از پایین ستون فقرات به چشم سوم که در وسط چشم است متصل می شود. چشم سوم دروازه ورود به درون در نظر گرفته می شود. عدد 7 با ارابه کارتی عرشه تاروت ارتباط دارد، به این معنی که متولدین زیر این عدد منطقی و درون نگر هستند. در اکثر قرائت ها، ارابه کارتی به عنوان یک پیروزی در نظر گرفته می شود که نشان دهنده خوش شانس بودن این افراد از نظر ثروت است. آنها ویژگی های شفابخشی در درون خود دارند و به کمک زیادی از دیگران نیاز دارند. آنها زمانی بهترین کار را می کنند که تنها بمانند.

نکته جالب توجه در اینجا این است که 7 یک عدد اول است که می تواند به 3 (خلاقیت) و 4 (عملی بودن) تقسیم شود. افرادی که به این تعداد تعلق دارند ماهیت جدی با ویژگی های پیشرو در نظر گرفته می شوند و پاسخ های خود را بسیار کوتاه می دانند. آنها توجهی را که دریافت می کنند دوست دارند.

شماره 7 در عدد شناسی: معنی، ویژگی ها و موارد دیگر

اهمیت شماره 7

مسیر زندگی شماره 7 در یادگیری سیدی های مختلف مهارت دارند. شماره 7 ها در سراسر جهان سفر می کنند و به زیبایی در مورد دانش به دست آمده خود صحبت می کنند.وضعیت مالی شماره 7 ها راضی کننده نخواهد بود. مشکلات و غم و اندوه برای آنها موج می زند. آنها در هر کاری که انجام می دهند با موانع  زیادی روبرو هستند. اما هنگامی که ستاره شمالی خیرخواه شد، هیچ چیز نمی تواند برکات و ثروت او را از بین ببرد. بنابراین، به نوعی، شماره 7s به جایگاه خوبی در جهان خواهد رسید.

وقتی قدرت تعداد آنها ضعیف باشد، شماره 7 ها دستمزد نابرابر دریافت خواهند کرد، اگرچه ممکن است بیش از حد واجد شرایط باشند. آنها نسبت به بدبختی و بدرفتاری خود احساس بسیار بدی خواهند داشت.بسیاری از شماره 7 ها میلیون ها دلار در تجارت خود سرمایه گذاری می کنند، اما نمی توانند موفقیت را ببینند. بسیاری نیز با بدبختی ورشکستگی ناگهانی روبرو هستند.اما، آنها ادامه خواهند داد و به مبارزه خستگی ناپذیر ادامه خواهند داد. آنها مانند شماره 3 ها بدون حتی یک فکر از اموال حق خود برای بستگان خود صرف نظر می کنند. آنها هرگونه بی احترامی یا بی احترامی را با متانت انجام می دهند. آنها می دانند که دنیایی که به آنها بی احترامی می کند روزی به آنها احترام می گذارد.


حتما بخوانید: فال سرنوشت عدد 1 و خصوصیات و روابط آنها


خلاقیت آنها شکوفا خواهد شد. آنها ارتباط عمیقی با کیهان دارند.افراد شماره 7 می توانند به تنهایی با کار سخت خود در زندگی ظاهر شوند. آنها نمی توانند از بستگان یا دیگران انتظار کمک داشته باشند.از بین همه اعداد، عدد 9 کوتاه ترین حالت را دارد. عدد 7 در مرحله بعدی قرار می گیرد. به همین دلیل بسیاری از اعمال نیک آنها توسط دیگران فراموش می شود.

اعداد 7 افکار و نظرات خود را به خوبی مخفی نگه می دارند و هرگز آنها را به زبان نمی آورند. آنها قدرت معنوی قوی دارند. آنها هرگز منتظر کشش یا فشار کسی برای انجام کاری نیستند. آنها برای عدالت و صداقت مبارزه می کنند. آنها برای خیر و صلاح مردم می جنگند بدون اینکه انتظاری برای شناخت یا پول داشته باشند. این آنها را در میان بالاترین افراد قرار می دهد.

اهمیت شماره 7

شماره شناسی شماره 7 ویژگی های شخصیتی

اگر محاسبات را انجام داده اید و متوجه شده اید که در رتبه 7 قرار می گیرید، شما یک فرد خاص هستید زیرا هیچ چیز اضافی را دوست ندارید و دوست دارید همه چیز ساده باشد. با اینکه ذوق و سلیقه ی ظریفی داری بیشتر اوقات دوست دارید تنها باشید و ممکن است مردم شما را تنها بخوانند. معمولاً وقتی خود را از بقیه دنیا دور می کنید، به اشتراک گذاری زیاد علاقه ندارید و به ندرت احساسات واقعی خود را باز می کنید. بزرگترین مبارزه زندگی شما این است که بیش از حد فکر می کنید و در مورد هر چیز جزئی فکر می کنید و در نهایت صبر خود را اغلب از دست می دهید.

در شخصیت این شماره یک ویژگی خاص وجود دارد زیرا می توانید قدردانی عمیقی از هنرهای زیبا داشته باشید، اما کسانی هم هستند که متعلق به همین تعداد هستند که هنر را یک چیز غیر ضروری می دانند. اغلب ممکن است خود را در موقعیت دشواری بیابید زیرا با چیزی مخالف هستید که تعداد بیشتری از مردم آن را دوست داشتند زیرا افرادی که به این تعداد تعلق دارند از صحبت کردن هراسی ندارند. از نظر بدنی چیزی نیست که کسی را تحت تأثیر قرار دهد، اما شما ویژگی های ظاهری خوبی دارید، مانند هیکل بلند، بینی و ابروهای بلند.


حتما بخوانید: عدد مسیر زندگی 2، خصوصیات، شغل و روابط آنها


از نظر شخصیتی، مردم شما را دارای ظرفیت ذهنی قوی می دانند و ایده های نوآورانه شما را ستایش می کنند. استقلال شما به شما امکان می دهد خلاقیت خود را کشف کنید و از طریق آن ایده ها و افکار جسورانه ای به دست آورید. به دلیل خلاقیت و برداشت جسورانه خود در مورد چیزها، می توانید با دستاوردهای به یاد ماندنی نامی بزرگ برای خود ایجاد کنید. این فداکاری و تلاش سخت شما برای هر کاری است که انجام می دهید مورد شناسایی و قدردانی قرار می گیرد.

شماره شناسی شماره 7 ویژگی های شخصیتی

تجزیه و تحلیل تفصیلی شماره 7

اکثر مقدسین محترم جهان ما شماره 7 هستند. در طالع بینی غربی، این عدد در زیر سیاره نپتون قرار می گیرد. نپتون به عنوان بازتاب ماه نیز نامیده می شود. اعداد 7 طرف دیگر شماره 2 هستند (عدد 2 زیر لرد مون می آید). اعداد 7 بسیار معنوی و غیردنیایی هستند. عشق آنها به خدا فراتر از هر عشق دیگری است، زیرا آنها هیچ فکری  ندارند.ذهن آنها بی قرار است و مدام عقاید و افکار خود را تغییر می دهد. آنها نمی توانند در محل زادگاه خود قیام کنند. آنها به خارج از کشور سفر می کنند و به دنبال شهرت و ثروت هستند. عاشق کاوش در کشورهای دیگر و خوانندگان مشتاق سفرنامه ها هستند.اکثر آنها بسیار خلاق هستند و به عنوان شاعر، نویسنده، نقاش، بازیگر، خواننده و موسیقی دان می درخشند.شماره 7 ها حرفه خود را عالی نگه می دارند و ساعت های بی پایانی را صرف کار می کنند. خانواده همیشه برای آنها در درجه دوم اهمیت قرار دارد. آنها برای پول و کار به مسافرت ادامه می دهند. از خرج کردن در سازمان های اجتماعی و کارهای مذهبی ابایی ندارند.شماره 7 ها تاجران خوبی هستند. آنها در مشاغل مربوط به صادرات و واردات مشهور می شوند. آنها اعتقادات مذهبی قوی دارند. آنها دوست دارند مسیر کمتری را طی کنند. از این رو آنها برای روشنگری و عدالت مردم عادی مبارزه می کنند.

آنها ارتباط عمیقی با نیروهای کیهانی جهان دارند. اکثر رویاهای آنها تحقق می یابد. آنها در مورد هر چیزی که در اطرافشان می گذرد شهودی دارند. آن‌ها حس ششم قوی دارند که باعث می‌شود عملکرد زندگی را بدون هیچ‌کس دیگری درک کنند. آنها افسونگرهای طبیعی هستند و هر کسی را که ملاقات می کنند جذب می کنند.آنها سخت تلاش می کنند و خستگی ناپذیر هستند. آنها به راجا یوگا، مانتراها و مدیتیشن اعتقاد دارند و با اعتقاد کامل به آنها می پردازند. با وجود ازدواج، اکثر آنها از زندگی خانوادگی خودداری می کنند. آنها لباس ساده اما تمیز می پوشند.


حتما بخوانید: فال سرنوشت عدد 3 و خصوصیات و روابط آنها


ویژگی های شماره 7

افراد متولد شده شماره 7 به آرامی و با حوصله صحبت می کنند. آنها از صحبت کردن لذت نمی برند و عاشق تنهایی هستند. آنها همیشه به نظر می رسد که چیزی در ذهن خود دارند.آنها در جوانی با موقعیت های تلخ و دردناک زیادی روبرو می شدند. ازدواج آنها به تأخیر می افتد و باعث شادی زیادی نمی شود. به دلیل کار یا دلایل دیگر، آنها از همسر و فرزندان خود جدا می شوند.آنها با جسارت دست به جنایات پلید خواهند زد. آنها گرگ هایی هستند در لباس میش، رهبران مذهبی دروغین، و مقدسین سرکش.

هر کاری که انجام دهند در نهایت به دلایلی با شکست مواجه می شود. ایجاد اعتماد به نفس در سنین پایین در درازمدت به نفع آنها خواهد بود. وقتی شماره 7 متولد می شود، خانواده آنها با مشکلات و هزینه های بیهوده مواجه می شوند. آنها بعد از 25 سالگی خوش شانس می شوند. آنها فرصت هایی برای تبدیل شدن به رهبران بزرگ مذهبی، هنرمندان، تاجران و کسب درآمد و شهرت خواهند داشت.وقتی با هر نوع مشکلی مواجه می شوند هرگز عقب نشینی نمی کنند. آنها جان خود را برای اهداف خود می دهند.اکثر آنها همسر سازگاری پیدا نمی کنند. حتی در صورت ابتلا، همسرانشان از هم جدا می شوند یا سلامتی آنها ضعیف می شود. اعداد 6 هر کاری را با پول در ذهن خود انجام می دهند. اما اعداد 7 هر کاری را فقط به خاطر آن انجام می دهند. اگر وارد سیاست شوند، رهبرانی می شوند که برای رفاه مردم خود تلاش می کنند.

ویژگی های شماره 7

ظاهر فیزیکی شماره 7

شماره 7 ها معمولاً قد بلند و لاغر هستند. آنها ساختار کاملی دارند و بینی آنها منحنی و بلند خواهد بود. دست و پاهای آنها کاملاً متناسب خواهد بود. برخی از آنها نقص سلامتی دارند.

شماره شناسی شماره 7 در حرفه

توانایی کار در یک کشور خارجی شما را بسیار مجذوب می کند زیرا معمولاً مشاغلی را انتخاب می کنید که به شما امکان می دهد در خارج از کشور بمانید. سفر برای شما یک چیز بزرگ در حرفه شما است و برای شما راحت است که برای مدت طولانی از خانه دور بمانید زیرا بسیار مستقل هستید و در موقعیت های سخت تصمیمات هوشمندانه می گیرید. از آنجایی که دوست دارید در همه چیز مرجع باشید، کار کردن زیر دست کسی و گوش دادن به دستورات او اصلاً برای شما مناسب نیست.


حتما بخوانید: عدد مسیر زندگی 4 در علم اعداد و خصوصیات آن


هر کاری که انجام می دهید، قلب و روح خود را در آن می گذارید. هیچ کس نمی تواند بگوید که چیزی شبیه به کار شما دیده است زیرا اصلی بودن چیزی است که برای آن زندگی می کنید. با مهربانی و بخشش، از برکات هرکسی که کمک کردید برخوردارید و زندگی با آرامش و شادی خواهید داشت. از آنجایی که شانس به ندرت با شما همراه است، به راحتی به موفقیت دست پیدا می کنید و همیشه در تلاش هستید تا کار خود را به رسمیت بشناسید، حتی اگر پتانسیل بالایی داشته باشید.

افرادی که به این تعداد تعلق دارند معمولاً در به دست آوردن شغلی که واقعاً آرزویش را دارند شکست می خورند و زندگی کاری ناموفق دارند. مناسب ترین حرفه برای شما معلمی یا فیلسوف بودن است. شما همچنین می توانید به عنوان حرفه خود به بازیگری نگاه کنید زیرا با شخصیت شما که جسور و خلاق هستید مناسب است.

مشاغل برای شماره 7 بسیار مطلوب است. آنها هنرمندان موفق سینما می شوند. آنها خوانندگان، نویسندگان، هنرمندان، شاعران و صاحبان هتل های مشهور خواهند شد.تجارت پوشاک، بنزین، گازوئیل، شیر، کشک، نوشابه، بستنی، تجارت تنباکو و تجارت برای شماره 7 سودآور است. هر کسب و کار مرتبط با مایعات برای آنها سودآور است.

مشاغل دولتی/خصوصی برای آنها ثروتی ندارد. تبلیغات به دلایلی به تعویق می افتد و پرداخت رضایت بخش نخواهد بود.

افرادی که زیر شماره 7 به دنیا می آیند به سرآشپزها و غذاخوری های معروف تبدیل می شوند. حقوق و قوه قضائیه زمینه های خوبی برای آنهاست. برخی حتی در سیاست نیز به خوبی می درخشند. تجارت داروخانه نیز مطلوب است. مشاغل صادرات/واردات، تجارت خارجی، چوب، نجاری، ساخت و تعمیر مقالات مرتبط با چوب، رشته های مرتبط با پزشکی و پزشکی و خرید و فروش کتاب های دینی سود کلانی برای آنها به همراه دارد.

شماره شناسی شماره 7 بسیار باهوش هستند و به دانشمندان، پزشکان و وکلای بزرگ تبدیل می شوند. روزنامه نگاری، انتشارات، استودیو عکس، فروشگاه های ساعت، هنرهایی مانند مجسمه سازی، نقاشی و رقص، رادیو، تلویزیون، غرفه تلفن، فکس، زیراکس، مغازه ها برای آنها مناسب است. اگر به تلاش  ادامه دهند، می توانند در زمینه کارگردانی، بازیگری و حرفه های مرتبط با فیلم به خوبی عمل کنند.آنها یا به شدت از دین خود حمایت می کنند یا به شدت با دین آنها مخالف هستند. آنها سخنرانان مذهبی معروف، مربیان مرتبط با کامپیوتر می شوند. اکثر آنها در خارج از کشور زندگی می کنند.

شماره شناسی شماره 7 در حرفه

شماره شناسی شماره 7 در عشق

از نظر عشق و روابط عاشقانه، اگر به این تعداد تعلق دارید، دوست ندارید بازی کنید. داشتن رابطه برای شما شوخی نیست و معشوق خود را خیلی جدی می گیرید. اگر شما یک زن هستید، به ندرت محبت خود را به نمایش می گذارید، اما عشق شما نباید بدیهی تلقی شود، زیرا صادقانه است. به دلیل ماهیت حساس و جدیت شما در مورد عشق، این احتمال وجود دارد که تصمیم بگیرید هرگز ازدواج نکنید زیرا بیشتر محبت های خود را پنهان می کنید.


حتما بخوانید: عدد سرنوشت 5، خصوصیات، شغل و روابط آنها


شما باید درک کنید که گاهی اوقات باید احساسات واقعی خود را در هنگام قرار ملاقات با کسی باز کنید زیرا رفتار شما ممکن است این تصور اشتباه را به او بدهد که شما به اندازه آنها علاقه مند نیستید. به یاد داشته باشید، رابطه همه چیز در مورد اعتماد و ارتباط است. بدون آنها، شما نمی توانید یک رابطه را عملی کنید. بهترین اعدادی که با شما سازگار است 3 و 5 هستند. اگر واقعاً به دنبال ازدواج هستید، در این زمینه خوش شانس هستید زیرا خانواده ای که با آن ازدواج می کنید بسیار ثروتمند و مرفه خواهد بود و خانواده همسرتان دارای یک خانواده قوی خواهند بود.

وقتی نوبت به فرزندانتان می‌رسد، آنها را با هر آنچه دارید دوست خواهید داشت و برای آنها هر کاری انجام می‌دهید. اینکه خود را درونگرا می‌دانید، کنار آمدن با افراد جدید چیزی نیست که با آن راحت باشید و تا حد امکان از غریبه‌ها دوری کنید. بنابراین دایره دوستان شما خیلی بزرگ نیست. اما خوبی آن این است که گروه کوچک دوستان شما بزرگترین حامیان شما هستند و رابطه بسیار خوبی با آنها دارید. دوستان شما کم و بیش شبیه شما هستند، زیرا شما افراد روشنفکر و باهوشی را دوست دارید که می توانند برای شما مفید باشند و در روزهای سخت در کنار شما خواهند بود.

شماره 7 ها ذاتا زاهد هستند. از این رو به آنها قدیسان متاهل نیز می گویند. ازدواج آنها در اواخر سالها اتفاق می افتد. خانواده خودشان به خاطر استعدادهایشان به آنها احترام نمی گذارند. زندگی زناشویی آنها رضایت بخش نخواهد بود. اکثر آنها به دلیل کار در مکان های خارجی از خانواده خود دور می مانند. اگر با متولدین 1، 2، 5 و 6 ازدواج کنند، ازدواج خوشی خواهند داشت. به خصوص اعداد 1 و 2 برای آنها مناسب است.ازدواج با شماره 8 آنها را در زندگی زناشویی تلخ می کند. ازدواج با افراد دارای شماره 9 برای آنها ثروت متوسطی به همراه دارد.به نوعی، شماره 7  ازدواج خوشی ندارد. آنها ممکن است در زندگی خود با جدایی و غم و اندوه مواجه شوند.

برگزاری جشن عروسی در روزها یا روزهایی که مجموع آنها 1، 2 یا 6 است، مطلوب است.

شماره شناسی شماره 7 در عشق

سازگاری شرکا/دوستان از شماره 7

متولدین روزهای 1، 2، 5 و 6 با شماره 7 ها دوست هستند.


حتما بخوانید: عدد سرنوشت 6، خصوصیات، شغل و روابط آنها


شماره 7 ها کمک و راهنمایی خوبی از افراد دارای تولد/مسیر شماره 2 دریافت خواهند کرد. آنها همچنین بهترین شرکای شماره 7 را تشکیل می دهند.

بیماری هایی که شماره 7 مبتلا می شوند

اضطراب و افسردگی به نوبت به عدد 7 مبتلا می شوند. اگر آنها بتوانند از منفجر کردن چیزهای کوچک و نگرانی در مورد آنها خودداری کنند، عدد 7 بهبود زیادی در آرامش روانی آنها خواهد داشت.سوء هاضمه و بیماری های صفراوی اغلب آنها را آزار می دهد. یبوست، روماتیسم و ​​بیماری های پوستی روی آنها تاثیر می گذارد.

آنها به راحتی تحت تأثیر کم آبی قرار می گیرند. از این رو آنها باید از میوه ها و سبزیجات غنی از آب در رژیم غذایی خود استفاده کنند. جوش و تورم اغلب اتفاق می افتد. استفاده از ظروف گلی برای پخت غذا و تهیه نوشیدنی برای سلامتی آنها بهترین است.

یانترا ستاره شمالی و مانترای شماره 7

شماره ستاره شمالی: 39

 • یانترا ستاره شمالی
 • 14 9 16
 • 15 13 11
 • 10 17 12

نقاط قوت و ضعف شماره 7 در عدد شناسی

با اداره سیاره کتو که گره جنوبی ماه است، احساس می شود انرژی منفی به عنوان اثر سیاره مذکور در جریان است. از Ketu به عنوان "سیاره سایه" یاد می شود و درست مانند نام آن، اثرات مخربی را بر افرادی که در زیر آن قرار می گیرند به ارمغان می آورد. این افراد اغلب اوقات ناچارند دوران سختی را پشت سر بگذارند زیرا کتو سیاره ای سخت برای غلبه بر آن است. این افراد ممکن است از بی فکری و سردرگمی رنج ببرند که می تواند آنها را از مسیر خود منحرف کند.

استحکام - قدرت

 • روشنفکری شما از هر کس دیگری پیشی می گیرد، زیرا ذهن درخشانی دارید و تیز هوش هستید. هنگامی که در هر پروژه ای شرکت می کنید، عملکرد شما به دلیل خلاقیت و نوآوری شما همه را شگفت زده می کند. ایده هایی که به ذهنتان می رسد اصیل و منحصر به فرد هستند و از یکنواختی متنفر هستید. شما علاقه خاصی به متافیزیک و علوم غیبی دارید.
 • از سنین کودکی سفر معنوی شما آغاز شده است و به همین دلیل با درون و روان خود هماهنگ هستید. شما بسیار مذهبی هستید و به منطقه معنوی خود پناه می برید. انجام یک کار متوسط، صرف نظر از اینکه کار چقدر پیش پا افتاده باشد، گزینه ای برای شما نیست. هنگامی که موضوعی مورد توجه شما قرار گرفت، تا زمانی که تمام جنبه های آن چیز را کشف نکنید، راضی نخواهید شد.
 • عدالت برای شما بسیار مهم است و عادلانه نگه داشتن همه چیز انگیزه واقعی شماست. شیوه سخت گیرانه زندگی شما به شما معنا و هدف واقعی می دهد. برای زندگی کردن از یک روال پیروی می کنید و این به شما آرامش می دهد.
 • زمانی که در اطراف شما هستند، احساس راحتی می کنید، زیرا به آنها احساس مهم بودن می دهید و بر احساساتشان تأکید می کنید. به دلیل شهود خود، به وجدان آنها ضربه می زنید و می توانید به آنها در سفر شفابخش کمک کنید.

ضعف

  • این واقعیت که شما همیشه خیلی بسته هستید و تمام احساسات خود را در بطری نگه می دارید، مقابله با شما را دشوار می کند. به همین دلیل، اطرافیان شما که به شما اهمیت می دهند، هیچ پیام واضحی از احساسات واقعی شما دریافت نمی کنند که در نهایت باعث ایجاد سوء تفاهم می شود. سعی کنید کمی بیشتر صحبت کنید تا به کسانی که دوستشان دارید، حتی ناخواسته آسیب نزنید.

حتما بخوانید: عدد سرنوشت 8، خصوصیات، شغل و روابط آنها


 • این واقعیت که شما بسیار آگاه و با تجربه هستید مورد قدردانی اطرافیانتان است. اما اجازه ندهید این واقعیت بر شما حکومت کند و به نظر برسید که همه چیز را می دانید. سعی کنید در مورد همه چیز آنقدر منتقد و صاحب نظر نباشید و بگذارید دیگران مسیر خودشان را پیدا کنند.
 • از آنجایی که در حباب خود می مانید و به ندرت به کسب و کار دیگران علاقه نشان می دهید، می توانید برای دیگران ترسناک باشید. اگر شما خود واقعی خود را به آنها نشان دهید و حرفتان را باز کنید، مردم بیشتر به با شما بودن علاقه مند می شوند و سعی می کنند شما را بشناسند.

نقاط قوت و ضعف شماره 7 در عدد شناسی

رنگ خوش شانس و سنگ قیمتی برای شماره شناسی شماره 7

رنگ خوش شانس افراد شماره 7 بیشتر رنگ های روشن تر و کم رنگ تر پالت رنگ مانند زرد، آبی روشن و سبز روشن است.

برای جذب شانس، افراد متعلق به این تعداد باید از چشم گربه سنگ های قیمتی استفاده کنند زیرا برای آنها ثروت، نفوذ و اعتماد به نفس به ارمغان می آورد. چشم گربه برای آنها سنگ شانس است. سنگ ماه نیز با شانس آنها را مورد لطف قرار می دهد. عقیق سفید خوش شانسی متوسطی را به همراه دارند. جواهر Tiger Eye مژده هایی را برای شماره 7 به ارمغان می آورد.

روزهای خوش شانس شماره 7

 • روزهای 2، 11، 20 و 29 برای آنها بسیار خوش شانس است. روزهای 1، 10، 19 و 28 خوش شانسی را به همراه دارند. تاریخ هایی که به 1 یا 2 اضافه می شوند برای شروع یا خرید چیز جدید مناسب هستند.
 • روزهای 7، 16 و 25 شانس متوسطی را به همراه دارند.
 • آنها باید از انجام هر کار سازنده ای در روزها یا تاریخ هایی که مجموع آنها 7 یا 8 است اجتناب کنند.

حتما بخوانید: عدد سرنوشت 9، خصوصیات، شغل و روابط آنها


رنگ های خوش شانس شماره 7

 • سفید رنگ خوش شانس آنهاست. سبز روشن، زرد و آبی برای آنها خوب است.
 • آنها باید از رنگ های تیره مانند سیاه و قرمز پرهیز کنند.
 • پوشیدن لباس های چند رنگ برای آنها شانس می آورد.

رنگهای خوش شانس شماره 7

اطلاعات مهم شماره 7

 • تعداد: 7
 • تاریخ های شانس: 2، 11، 20، 29، 7، 16، 25
 • روزهای خوش شانس: شنبه، یکشنبه، دوشنبه
 • ماه های خوش شانس: فوریه، جولای، نوامبر
 • جواهرات شانس: چشم گربه، مروارید، چشم ببر
 • جهت شانس: شمال غربی
 • رنگ های شانس: رنگ های روشن
 • خدایان خوش شانس: گانش، هانومان و سرابشوار
 • گلهای خوش شانس: خرزهره سرخ، خزنده مالو، گلهای مخلوط
 • عطرهای خوش شانس: رزین بنزوئین، روغن سمبارام
 • نمادهای خوش شانس: شیر، سواستیک، یاالی، رنگ ها
 • گیاهان خوش شانس: علف برمودا، علف شیر
 • یانتراهای خوش شانس: ماهاگاناپاتی، برهما، ساراسواتی
 • اعداد خوش شانس: 2، 7
 • اعداد بد شانسی: 8، 9
 • تاریخ های بد شانس: 8، 17، 26، 9، 18، 27
 • رنگ های بد شانس: رنگ های مشکی و تیره
سخن آخر

فال یکی از سرگرمی های لذت بخش افراد است. ستارگان، ماه و روز تولد به عقیده برخی از افراد در زندگی و سرنوشت شخص تاثیر می گذارد. ما هم در این مطلب به بررسی عدد مسیر زندگی 7، با خصوصیات، شغل و روابط عدد سرنوشت 7 در علم اعداد و هر آنچه که درباره عدد 7 می باشد پرداختیم، امیدواریم که از این مطلب استفاده و لذت برده باشید. می توانید برای دیدن فال های بیشتر به  بخش فال سایت سلام دنیا مراجعه کنید.


مقالات مرتبط:

عدد مسیر زندگی 10؛ خصوصیات، شغل و روابط آن

آموزش کامل فال قهوه ترک؛ تفسیر اشکال، حروف و اعداد در فال قهوه

از
26
رای