تم تولد: 20 ایده خاص و عجیب و غریب برای تم جشن تولد بزرگسالان

تم تولد: 20 ایده خاص و عجیب و غریب برای تم جشن تولد بزرگسالان آیا شما هم فکر می کنید جشن تولد برای بچه ها است؟ اشتباه می کنید. هیچ محدودیت سنی برای جشن تولد وجود ندارد. مهمانی تولد می تواند هیجان انگیز باشد. در اینجا برخی از تم های خاص و جالب برای تولد بزرگسالان را معرفی کرده ایم.

مدت ها بود که قصد داشتم تم جشن تولد بزرگسالان را بنویسم، زیرا پیام های زیادی را از افرادی دریافت می کنم که از من درباره تم جشن تولد منحصر به فرد و جالب برای بزرگسالان سؤال می کنند. بنابراین، امروز من در نهایت بر روی فهرستی از گزینه های خوب تم جشن تولد بزرگسالان کار می کنم. من امیدوارم که شما تم خوبی را از این فهرست انتخاب کنید. آیا شما یکی از کسانی هستید که فکر می کنید جشن تولد برای بچه ها است و هرچه پیر می شویم، روزهای تولد باید یک امر کم اهمیت محسوب شوند؟ خوب، شما بسیار اشتباه می کنید. هیچ محدودیت سنی برای جشن تولد وجود ندارد. در حقیقت، این روزها مهمانی های تولد بزرگسالان به اندازه جشن تولد یک کودک تکان دهنده و هیجان انگیز است.

هر چه پیرتر می شویم، نقاط عطف بسیاری در زندگی ما وجود دارد، مانند جشن تولد سی سالگی، که در نهایت با دهه بیست سالگی از زندگی خود خداحافظی می کنیم و بالغ تر وارد دهه سی سالگی یا پنجاه سالگی یا شصت سالگی از زندگی خود می شویم که همه می دانند اینها و بسیاری دیگر از نقاط عطف مهم زندگی ما بسیار خاص هستند. علاوه بر این، جشن گرفتن این روزهای تولد عطف، مهم است که هر سال و هر روز تولد باید با سرگرم کننده ترین جشن برگزار شود، تا اینکه بالاخره بمیریم. بنابراین، برای کمک به همه شما بزرگسالان است، که فکر می کنید سن جشن تولد را پشت سر گذاشته اید. من برخی از تم های جشن تولد بزرگسالان جالب و عجیب غریب را به شما معرفی می کنم، که به شما ثابت می کند که حتی امروز می توانید جشن تولد شگفت انگیزی را برگزار کنید که همه از آن لذت ببرند.

ایده های جالب برای تم تولد بزرگسالان

20 تم برای جزئیات مهمانی جشن تولد بزرگسالان

در ادامه چند تم مهمانی واقعا مناسب برای جشن تولد بزرگسالان ارائه شده است. طبق علاقه شخصی خود آنها را انتخاب کنید.

1. تم پارتی بالماسکه

این یکی از تم های جشن تولد بسیار بالغ و در عین حال کاملاً هیجان انگیز برای بزرگسالان است. همه میهمانان شما می توانند لباس های زیبا و مخصوص مهمانی های رسمی برای این جشن بپوشند. مطمئناً شما باید برای همه میهمانان، آرایش هایی با نقاب های بسیار زیبا ترتیب دهید و یک صحنه زیبا را آماده کنید تا همه زوج ها بتوانند با شرکای خود رقص دو نفره را انجام دهند. صحنه، موسیقی و ماسک ها قلب و روح این مهمانی است و اگر موفق شوید آن را به درستی کنترل کنید، می توانید برای یک مهمانی شگفت انگیز تولد بزرگسالان، یک محیط مناسب داشته باشید.

تم مهمانی تولد بزرگسالان

2. مهمانی ساحلی

ساحل مکانی است که همه، پیر و جوان از آن لذت می برند. بنابراین، این روز تولد، همه دوستان تان را به یک مهمانی تکان دهنده مناسب در ساحل دعوت می کنید. به من اعتماد کنید، ساحلی که به عنوان مرکز تم تولد شما در نظر گرفته شده، باعث می شود حتی بالغ ترین دوستان شما که تصور می کنند جشن تولد فقط مخصوص بچه ها است، با عجله به مهمانی شما بیایند و اوقات خوبی را سپری کنند. به سادگی یک آتش بازی کوچک ترتیب دهید، برخی از موسیقی های خوب و نوشیدنی ها و غذاهای ساحلی ترتیب دهید که همه اینها برای بهترین جشن تولدی که تاکنون داشته اید، مناسب هستند.

بهترین ایده ها برای تم تولد بزرگسالان

3. مهمانی پوکر

اکنون، هیچ کس نمی تواند بگوید که جشن تولد پوکر با موضوع مخصوص کودکان است. مقدار کافی از تراشه های پوکر، میزهای مناسب و کارت هایی را برای مهمانایی که به جشن می آیند فراهم کنید، نشسته و از مهمانی لذت ببرید. همچنین، مطمئن شوید که غذا و نوشیدنی درست در کنار میز برای میهمانان سرو می کنید، زیرا نمی توانید انتظار داشته باشید که مهمانان از وسط یک بازی پوکر بلند شوند و از خود با غذا و نوشیدنی پذیرایی کنند. همچنین، انتظار داشته باشید که این جشن تولد تا اواخر شب، یا شاید حتی تا طلوع آفتاب ادامه داشته باشد؛ زیرا زمانی که مهمانان شما گرم بازی پوکر شدند، مجبور کردن آنها برای ترک مهمانی بسیار دشوار خواهد بود.

تم های زیبا برای جشن تولد بزرگسالان

4. تم پیک نیک برای مهمانی تولد

با افزایش سن، بار مسئولیت ما نیز بیشتر می شود. ما باید از خانواده خود مراقبت کنیم، با فشارهای زیاد کار کنار بیاییم و همچنین عضوی از محافل مختلف اجتماعی باشیم. در بین همه این ها، ما تمایل داریم که کمتر و کمتر وقت صرف نشستن کرده و از هم صحبتی با خانواده خود لذت ببریم. در تولد، با دعوت از همه آنها برای یک مهمانی پیک نیک خوب در زمستان، اطمینان حاصل کنید که شما و تمام دوستان تان قادر هستید که اوقات خوب بیشتری را با خانواده هایتان صرف کنید. چترهای عظیمی را در باغ خود قرار دهید و یک سبد پیک نیک خوب برای هر خانواده ترتیب دهید. بازی هایی را برای پیک نیک برنامه ریزی کنید که به خانواده ها اجازه می دهد به صورت واحد در کنار هم باشند، و علاوه بر آرزوهای تولد، شما میزان بسیاری آرزوی موفقیت را برای این ایده تولد فوق العاده از جانب آنها دریافت می کنید.

ایده های جالب برای جشن تولد بزرگسالان

5. تم مهمانی گلف

گلف ورزشی درجه یک است که با بلوغ در ارتباط است. بنابراین، وقتی از آن به عنوان تم تولد استفاده می کنید، می توانید مطمئن باشید که هیچ کس نمی تواند مهمانی شما را با جشن تولد یک کودک اشتباه بگیرد. در حالی که مردان چوگان گلف بازی خود را می چرخانند تا توپ را در سوراخ درست بیاندازند، زنان می توانند در اطراف بنشینند، از مهارت های گلف بازی کردن مردان خود قدردانی کرده و در مورد هر چیز ممکنی در این دنیا شایعه پراکنی کنند.

ایده های خاص برای برگزاری جشن تولد بزرگسالان

6. مهمانی با تم هالیوود یا بالیوود

فیلم ها چیزهایی هستند که مورد پسند و علاقه همه قرار می گیرند و حتی وقتی 80 ساله می شوید، باید برخی از بازیگران وجود داشته باشند که شما را بسیار هیجان زده می کنند. در روز تولد، از همه مهمان های خود بخواهید که مانند بازیگر محبوب خود یا شخصیت محبوبشان در یک فیلم مشهور لباس بپوشند. موسیقی های متن فیلم های محبوب را از فیلم های کلاسیک پخش کنید و هر کسی در آن نوع فیلم خاص، آهنگ خاصی را مطابق با آنچه در فیلم پخش شد، اجرا می کند. غذا، نوشیدنی و سایر برنامه های این مهمانی باید واقعاً درجه یک باشد، به هر حال شما ستاره های فیلم از سراسر دنیا در مهمانی خود دارید که به جشن تولد شما می آیند.

تم تولد منحصر به فر برای بزرگسالان

7. تم مهمانی تولد خون آشام

فقط به این دلیل که شما بالغ شده اید و اکنون این حقیقت را می دانید که خون آشام ها و زامبی ها وجود ندارند، دلیل نمی شود که نتوانید مدتی یک بار به این خیالات فکر کرده و از یک چیز ترسناک لذت ببرید. از مهمانان خود بخواهید که شبیه یک خون آشام یا یک قربانی او لباس بپوشند. همه چیز در این مهمانی باید سیاه و قرمز باشد. اطمینان حاصل کنید که حتی غذایی که در مهمانی سرو می شود، با تم جشن مطابقت دارد. می توانید ترفندهای ترسناکی را برای بازی دادن مهمانان برنامه ریزی کنید تا روحیه همه مهمانان شاد باشد.

تم مهمانی تولد  خون آشام برای بزرگسالان

8.  تم طعم نوشیدنی و پنیر

اگر نمی خواهید در این روز تولد بیش از حد سر و صدا کنید، اما می خواهید زمان خوبی را به همراه خانواده و دوستان صمیمی خود سپری کنید، پس می توانید به سادگی با آنها تماس بگیرید تا از یک مهمانی عالی نوشیدنی و پنیر لذت ببرید. شما می توانید تمام مهمان های خود را به یک ریفاینری زیبا (یک کلوب خصوصی که غذا و نوشیدنی عالی برای اعضا فراهم می کند) ببرید و از فضای آرام و سبز آن لذت ببرید، یا می توانید تعدادی بطری نوشیدنی و پنیر عجیب غریب را در خانه فراهم کرده و کل مهمانی را در ایوان خانه خود برنامه ریزی کنید.

برترین پیشنهادات برای تم تولد بزرگسالان

9. ادای احترام به مایکل جکسون

علاقه به مایکل جکسون همچنان بی همتا است. سبک لباس پوشیدن او، سبک مدل مو او، فیلم های او و همه چیز درباره او یک افسانه نمادین است. من کاملاً مطمئن هستم که در کنار شما، تقریباً همه دوستان شما هوادار او خواهند بود و بنابراین، تولد آینده شما می تواند زمان مناسبی باشد که همه شما بتوانید با انتخاب تم مهمانی او، به او ادای احترام کنید. اگر مایکل جکسون نباشد، می توانید اسطوره دیگری را انتخاب کنید، کسی که شاید طرفدار او باشید. این موضوع، می تواند بهترین جشن تولد بزرگسالان باشد.

ایده برای گرفتن بهترین جشن تولد بزرگسالان

10. عصری در پاریس

پاریس یک شهر رویایی و مکانی برای همه است که از جمله مکان هایی است که قبل از مرگ باید دید. این بسیار گران خواهد بود که برای تولد از تمام دوستان خود در سفر به پاریس حمایت مالی کنید و بنابراین، ایده بهتر این است که پاریس را به جایی که خود هستید، بیاورید. برای رقصندگانی که می توانند خطوط مولن رژ اجرا کنند مقدمات را فراهم کنید، و از مدل برج ایفل برای تزئین استفاده کنید، از پیشخدمت های خود بخواهید از کلمات فرانسوی برای تشکر، خوشامدگویی، پذیرایی از خود، آقا و خانم گفتن به زبان فرانسوی و ... استفاده کنند. همانطور که از مهمانان پذیرایی می کنید، در منوی خود سعی کنید غذاهای معتبر فرانسوی را سرو کنید.

تم تولد بزرگسالان

11.  مهمانی برای هیپی ها (مدل هندی ها)

یکی از آرزوهایی که هنگام تحصیل در دانشگاه داشتم این بود که حداقل یکبار زندگی هیپی را تجربه کنم. اما پس از آن خجالتی تر از آن شدم که این کار را انجام دهم و اکنون، مسئولیت های زیادی برای کنار گذاشتن و زندگی کردن مانند یک هیپی بی خیال دارم. شاید گذران این زندگی به صورت روزمره امکان پذیر نباشد، اما مطمئناً در این روز تولد می توانید با تم مهمانی به سبک هیپی برای همه دوستان خود از احساس این زندگی لذت ببرید.

تم مهمانی به سبک هندی ها برای تولد بزرگسالان

12. مهمانی هولا هوپ

مشابه با دلیل مهمانی هیپی، همان احساس را برای مهمانی هولا هوپ دارم. از این حس گرمسیری شگفت انگیز در این مهمانی لذت ببرید. برای دکوراسیون مهمانی خود، پیمانه های نارگیل را برای سرو نوشیدنی های خود آماده کنید، یک دامن زیبای هولا خریده و از برگ های درخت خرما واقعی یا تقلبی استفاده کنید، که همراه با برخی از موسیقی های مهمانی زیبا از باربادوس، در آنجا یک مکان مناسب برای یک مهمانی عالی تابستانی دارید.

تم جالب برای تولد آدم بزرگ ها

13. تم مهمانی مثل یک جنگجو

استفاده از تم مهمانی جنگجو، جایی که تمام دختران مثل یک ملکه یا پرنسس لباس پوشیده اند،  در حالی که پسران مانند پادشاهان یا رزمندگان افسانه ای لباس می پوشند. ظرف ها و لوازم آشپزخانه قرون وسطایی را برای سرو غذا و نوشیدنی در آن ترتیب دهید و همچنین از وسایل قدیمی برای تزیین سالن مهمانی استفاده کنید.

ایده های تزیین جشن تولد بزرگسالان

14.  تم جشن تولد کارائوکه

این یک ایده و تم بسیار محبوب برای مهمانی است. این تم توسط بسیاری از جوانان هنگام برگزاری مهمانی با تم استفاده می شود. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که یک سیستم کارائوکه مناسب ترتیب دهید و بقیه سرگرمی در مهمانی توسط خود میهمانان با آوازهای بسیار بد انجام شود، یا شاید با برخی آوازهای بسیار شگفت انگیز خوب نیز انجام شود.

تم کارائوکه برای جشن تولد بزرگسالان

15.  تم بازگشت به مدرسه

اگر شما و دوستانتان آماده تفریح واقعی هستید، می توانید جشن تولد با تم مدرسه را به عنوان تم مهمانی معرفی کنید. تمام مهمانان شما این حق انتخاب را دارند که شبیه به یک دانش آموز لباس بپوشند یا شبیه به یک معلم پیر که از مدرسه خود به یاد می آورند، تنها شرطی که در این مهمانی وجود دارد، این است که آنها باید شبیه به شخصی رفتار کنند که مثل او لباس پوشیده اند. اکنون، این مدرسه ای خواهد بود که شما هرگز نمی خواهید به اتمام برسد.

تم تولد عجیب و غریب برای بزرگسالان

16. تم جنگ ستارگان

بیشتر از بچه ها، این بزرگ ترها هستن که در مورد جنگ ستارگان و یا پیشتازان فضا صحبت می کنند. با این حال، هنگامی که این بزرگسالان شور و اشتیاق خود را برای این سریال ها ابراز می کنند، به عنوان احمق شناخته می شوند. در جشن تولد، به همه دوستان خود این اجازه را دهید که شور و اشتیاق خود برای مجموعه فیلم های جنگ ستارگان و پیشتازان فضا را با استفاده از تم مهمانی آنها به رخ بکشند. همه میهمانان می توانند به شکل شخصیت مورد علاقه خود از این سریال لباس بپوشند. بازی های جنگ ستارگان متعددی وجود دارد که می توانید برای مهمانی برنامه ریزی کنید، و نام غذاهای سرو شده در مهمانی می تواند در کلینگون باشد.

تم جنگ ستارگان برای تولد بزرگسالان

17. مهمانی قتل مرموز

این تم جشن تولد هنگامی می تواند استفاده شود که می خواهید تعداد محدودی از مهمانان را برای جشن خود دعوت کنید. شما باید راز یک قتل کامل را بنویسید، جایی که هر کدام از مهمانان شما می توانند در آن ایفای نقش کنند. یکی از مهمانان شما در حین مهمانی به قتل می رسد (البته وانمود می کنید که به قتل رسیده است)، و بقیه میهمانان باید قاتل را با کمک سرنخ هایی کشف کنند که شما آنها را در تمام محل برگزاری مهمانی مخفی می کنید. اگر تمام مهمانان به طور کامل در آن شرکت کنند، می تواند سرگرم کننده باشد.

راهنمایی برای گرفتن جشن تولد بزرگسالان

18. تم مهمانی گانگستر

مایل نیستید که بچه های شما شخصیت های بد از فیلم یا زندگی واقعی را قهرمان زندگی خود قرار دهند، بنابراین، نمی خواهید از این تم برای روز تولد آنها استفاده کنید، از این رو، می توانید به راحتی از آن برای جشن تولد خود استفاده کنید. مهمانان می توانند هر شخصیت بدی را انتخاب کنند، چه در فیلم ها و چه در زندگی واقعی.

خاص ترین ایده ها برای تم تولد بزرگسالان

19. مهمانی دیسکو

آیا دیگر حس رفتن به دیسکوهای پردود، گرم و آهنگ های پر سر و صدا را ندارید، اما هنوز هم می خواهید با بی خیالی تمام شب را برقصید؟ یک مهمانی دیسکو در خانه خود برگزار کنید و تمام طول شب را با دوستان خود موسیقی فانک گوش کنید.

پیشنهادات عالی برای برگزاری جشن تولد خاص برای بزرگسالان

20. تم مهمانی سیاه و سفید

این تم مهمانی بسیار پیچیده ای است، جایی که انتظار می رود همه مهمانان، لباس مهمانی سیاه و سفید بپوشند. نوشیدنی برای مهمانان سرو می شود و چیدمان مناسب برای صندلی ها انجام می شود. اگر می خواهید یک جشن تولد درجه یک و رسمی به همراه دوستانتان برگزار کنید، این تم مهمانی مناسب است و احتمالا می خواهید افرادی از محل کار خود نیز دعوت کنید و تاثیر مثبت بالایی بر روی آنها بگذارید.

تم مهمانی تولد برزگسالان

لیست فوق شامل برخی از تم های شگفت انگیز جشن تولد بزرگسالان است و امیدوارم یکی از آنها شما را تحت تأثیر قرار دهد تا هنگام برنامه ریزی جشن تولد بعدی از ان استفاده کنید.

از
21
رای