چطور با کمترین هزینه، اتاق خواب کودک را با تم بتمن تزئین کنیم

چطور با کمترین هزینه، اتاق خواب کودک را با تم بتمن تزئین کنیم در این مقاله، تصمیم داریم راهنمای تزئین یک اتاق ساده و با هزینه مقرون به صرفه را با تم بتمن دنبال کنیم. زیرا نمی خواهیم مبالغ زیادی برای آماده کردن اتاق بچه ها صرف کنیم.

جالبترین نکته درباره بتمن این است که تقریباً برای همه گروه های سنتی جذاب است. من می خواستم یک اتاق فوق العاده برای پسران بزرگتر و کودک دو ساله ام آماده کنم که آن را دوست داشته باشند. حتی شوهر 35 ساله من هم فکر می کند که اگر اتاقمان را با الهام از بتمن تزئین کنیم، جالب خواهد شد. با این حال، او یک دیوار کامل را به ابر قهرمان طنز خود Marvel و  DC اختصاص داده است. به هر حال، من می خواستم یک اتاق ساده و با هزینه مقرون به صرفه تزئین کنم. شما را نمی دانم اما من نمی توانم مبالغ زیادی برای آماده کردن اتاق بچه ها صرف کنم. این اتاق خاص برای پسران 4 و 5 ساله من تهیه می شود. اما، همانطور که گفتم فرزند دو ساله من نیز دوست دارد با آنها باشد و هر زمان که ممکن است دزدکی به آنجا می رود. احتمالاً او هم به زودی در اتاق بتمن جا می گیرد.

تزئین اتاق خواب با تم بتمن با کمترین هزینه

من کار اتاق را با نقاشی آسان (ولی وقت گیر) منظره شهر Gotham روی دیوار شروع کردم. نقاشی دیواری قطعاً کل اتاق را جلوه می دهد. اگرچه این کار وقت گیر بود، اما استعداد هنری زیادی لازم نداشت. مطمئناً من استعداد زیادی در این زمینه ندارم. هنرمندان احتمالاً به نقاشی من ایراد می گیرند. خوشبختانه، همه پسران من آن را دوست دارند!

چگونه با کمترین هزینه اتاق خواب کودک را به تم بتمن تزیین کنیم

روش طراحی تم اتاق خواب پسرانه بتمن بر روی وسایل 

پسر من یک کمد کهنه داشت که متعلق به دوران کودکی همسرم بود. این کمد با وجود قدیمی بودن هنوز هم کیفیت خوبی داشت و من نمی توانستم آن را دور بیندازم. همسرم به وسایلش وابستگی دارد و من می دانستم که با کنار گذاشتن این کمد باعث لطمه روحی به او می شوم. با این حال، من مجوز ویژه ای برای نقاشی روی آن گرفتم. هر زمان که همسرم به من اجازه انجام پروژه ای را بدهد، می خواهم آن را به خوبی به پایان برسانم. زیرا معمولاً شوهرم مخالف پروژه های من است، او از بهم ریختگی و تغییر خوشش نمی آید. خوب، به کمد بتمن برگردیم، من کمد را به رنگ سیاه درآوردم و روی آن یک بتمن زرد نقاشی کردم. سپس نمادهای بتمن را روی هر یک از کشوها پیاده کردم. این یک پروژه ساده، ارزان و ستودنی بود! از آنجایی که ما این کمد را داشتیم و من آن را نقاشی کردم، به جز وقت هزینه زیادی برای من نداشت.

ما جعبه های قرار گیری وسایل بچه ها را با جعبه های سیاه مکعبی جایگزین کردیم. سپس پرده ها را با پرده های سیاه عوض کردیم. من در مورد نقاشی نمادهای زرد بتمن روی جعبه ها و پرده ها با شوهرم صحبت کردم. او در واقع نکته خوبی را بیان کرد که ممکن است نقاشی روی این جنس از پارچه زیاد خوب نشود، بنابراین من آن را سیاه نگه داشتم.

روش طراحی تم اتاق خواب پسرانه بتمن بر روی وسایل 

سپس من برای پسرانم ملافه های تازه خریداری کردم. ما روی تختی بتمن، رو بالشی بتمن و ملافه هایی با طرح بتمن (ارزانتر از چیزی که فکرش را می کردم) خریدیم. ما مجبور شدیم از همه اینها دو سری تهیه کنیم، زیرا دو پسرمان در این اتاق می مانند. با این حال، اگر شما فقط نیاز به خرید یکی از آنها داشته باشید، قطعاً هزینه کمتری می کنید. ما یک عروسک بتمن را نیز از سایت آمازون خریداری کردیم.

شما می توانید کارهای دیگری نیز با این اتاق انجام دهید تا بیشتر با مضمون بتمن تناسب پیدا کند، هزینه های کمی که شما را ورشکسته نمی کند. از آنجا که بتمن یک شخصیت محبوب است، گزینه های زیادی برای تزئین وجود دارد. شما می توانید یک چراغ خواب، پوستر و حتی پرده هایی با طرح بتمن تهیه کنید. حتی تختخواب با طرح اتومبیل بتمن نیز وجود دارد. من شیفته این تختخواب شدم. شما می توانید با هر بودجه ای که داشته باشید، اتاقی زیبا برای بچه های خود آماده کنید.  

از
8
رای