دکوراسیون

13 رنگ مختلف گل رز: کاربردها و معانی متفاوت هر یک از آنها

از پاکی تا شادی، انرژی تا فراوانی، گل رزی که انتخاب می کنید معنی متفاوتی دارد. مثلا معنی گل رز صورتی می تواند زنانگی، ظرافت، پالودگی و شیرینی باشد. یا اگر عشق پنهانی به کسی دارید می توانید برای او گل رز بنفش کمرنگ بفرستید.

12 ایده برای دکوراسیون اتاق خواب با ترکیب رنگ عالی خاکستری (طوسی) صورتی

اگر اتاق خواب خود را با ترکیب رنگ صورتی خاکستری (طوسی) رنگ کرده اید و به دنبال ایده هایی برای طراحی و دکوراسیون اتاق خواب خود هستید، ما در اینجا 12 ایده عالی برای چیدمان اتاق خواب با رنگ صورتی طوسی ارائه نموده ایم.

انواع کفپوش؛ معرفی بهترین و مناسب ترین کفپوش ها برای خانه شما که نیاز به نگهداری کمتری دارد

کفپوش می تواند به ارزش و زیبایی خانه بیفزاید. برای همین باید براساس مکان، نیازها، بودجه، دوام و... کفپوش هایی که نیاز به نگهداری کمتری دارند را انتخاب کنید. در ادامه بهترین کفپوش ها معرفی شده است.

راهنمای انتخاب رنگ برای خانه و نکات مهمی که هنگام انتخاب رنگ باید در نظر بگیرید

رنگ ها تأثیرات روانی و جسمی بر انسان دارند، با توجه به این ویژگی رنگ ها در انتخاب رنگ مناسب برای خانه باید بسیار دقت کرد و در هنگام رنگ کردن دیوارها، بیش از سه رنگ برای هر فضایی نباید استفاده کرد.

چیدمان منزل ایرانی کوچک؛ سنتی و مدرن

چیدمان خانه ایرانی از هر سبکی که پیروی کند در نهایت ردی از سلیقه ایرانی در آن نمایان است. در این مطلب ما چند نمونه از دکوراسیون سنتی و مدرن با سبک ایرانی را به شما معرفی می کنیم.

راهنمای چیدمان منزل بدون مبل و کاناپه

چیدمان خانه بدون مبل یکی از مد های جالب است و در عین سادگی آرامش و راحتی را نیز با خود به همراه دارد. در ادامه نمونه هایی از این نوع دکوراسیون ارائه شده است.

10 نکته مهم در شیک شدن چیدمان منزل

برای داشتن چیدمانی شیک و مدرن قوانین ساده ای وجود دارد که وقتی با خلاقیت همراه می شود تبدیل می شود به یک ایده ناب که مخصوص تفکر و سلیقه شماست. با ما همراه باشید برای مرور این نکات ...