دکوراسیون

تزیین شب یلدای عروس، مدرسه | سفره شب یلدا لاکچری، ساده، مدرن و سنتی

نام یلدا برگرفته شده از یک کلمه سریانی است که معنی میلاد را می دهد زیرا برخی مردم معتقدند که حضرت مسیح(ع) در این روز به دنیا آمده است. ایرانیان باستان این شب را شب تولد الهه مهر میدانستند و این شب را جشن می گرفتند.

ایده برای تم تولد پرنسس السا و تزیین میز تولد دخترانه ساده و کم هزینه

تم های کارتون دوست داشتنی فروزن همراه با موسیقی زیبای این کارتون می تواند فرزندتان را بسیار شاد کرده و این جشن را به یاد ماندنی می کند.فروزن یک کارتون با داستانی تخیلی درباره ملکه ای برفی به نام السا است.

مدل ها و ایده های جذاب برای تم و کیک تولد تاج طلایی دخترانه

کارتون های شاهزاده ها و پرنسس ها همواره از کارتون های مورد علاقه کودکان بوده است و انتخاب این تم تولد می تواند حس خاص بودن به فرزندتان بدهد. کیک تاجدار صورتی فوندانتی سفید صورتی که در تزئین آن از تاج طلایی رنگ و مروارید های خوراکی طلایی رنگ استفاده شده است

اموزش بافت رومیزی با قلاب و دو میل به همراه مدل رومیزی بافتنی جدید

رومیزی های رنگارنگ بافتنی می تواند خانه شما را جذاب کرده و به علت تنوع در رنگ کامواها به راحتی با هر خانه ای هماهنگ می شود. نمونه های متنوع از قلاب بافی وجود دارد که بنابر سلیقه و نیاز تان می توانید شیک ترین نمونه را انتخاب کنید و همانند آن نمونه ای ببافید

13 رنگ مختلف گل رز: کاربردها و معانی متفاوت هر یک از آنها

از پاکی تا شادی، انرژی تا فراوانی، گل رزی که انتخاب می کنید معنی متفاوتی دارد. مثلا معنی گل رز صورتی می تواند زنانگی، ظرافت، پالودگی و شیرینی باشد. یا اگر عشق پنهانی به کسی دارید می توانید برای او گل رز بنفش کمرنگ بفرستید.

12 ایده برای دکوراسیون اتاق خواب با ترکیب رنگ عالی خاکستری (طوسی) صورتی

اگر اتاق خواب خود را با ترکیب رنگ صورتی خاکستری (طوسی) رنگ کرده اید و به دنبال ایده هایی برای طراحی و دکوراسیون اتاق خواب خود هستید، ما در اینجا 12 ایده عالی برای چیدمان اتاق خواب با رنگ صورتی طوسی ارائه نموده ایم.

انواع کفپوش؛ معرفی بهترین و مناسب ترین کفپوش ها برای خانه شما که نیاز به نگهداری کمتری دارد

کفپوش می تواند به ارزش و زیبایی خانه بیفزاید. برای همین باید براساس مکان، نیازها، بودجه، دوام و... کفپوش هایی که نیاز به نگهداری کمتری دارند را انتخاب کنید. در ادامه بهترین کفپوش ها معرفی شده است.

راهنمای انتخاب رنگ برای خانه و نکات مهمی که هنگام انتخاب رنگ باید در نظر بگیرید

رنگ ها تأثیرات روانی و جسمی بر انسان دارند، با توجه به این ویژگی رنگ ها در انتخاب رنگ مناسب برای خانه باید بسیار دقت کرد و در هنگام رنگ کردن دیوارها، بیش از سه رنگ برای هر فضایی نباید استفاده کرد.

چیدمان منزل ایرانی کوچک؛ سنتی و مدرن

چیدمان خانه ایرانی از هر سبکی که پیروی کند در نهایت ردی از سلیقه ایرانی در آن نمایان است. در این مطلب ما چند نمونه از دکوراسیون سنتی و مدرن با سبک ایرانی را به شما معرفی می کنیم.