17 ایده ناب و ساده برای جشن تولد یک سالگی با توجه به بودجه شما

17 ایده ناب و ساده برای جشن تولد یک سالگی با توجه به بودجه شما اگر به دنبال ایده های خاص و ساده و در عین حال ارزان قیمت برای برگزاری جشن تولد یک سالگی فرزندتان هستید. ادامه مقاله را بخوانید. ما 17 پیشنهاد ناب و کم هزینه برایتان جمع آوری کرده ایم.

آیا به دنبال ایده های ساده و در حین حال خاص و ارزان قیمت برای جشن تولد یک سالگی کودک عزیزتان هستید؟ جای درستی آمده اید. در اینجا ما برای شما 17 ایده خاص برای جشن تولد یک سالگی بیان کرده ایم که براساس بودجه شما می باشد. و به سادگی می توانید از آنها استفاده کنید یا ایده بگیرید.

17 ایده جشن تولد یک سالگی، برای مادران بر اساس بودجه

1. ریسه های مثلثی طرحدار کوچک (بنر کوچک مثلثی)

یک بنر پارچه های ساده که ترکیبی از رنگ ها به آن افزوده شود، هر اتاقی را به یک اتاق مهمانی تبدیل می کند. شما می توانید از هر پارچه ای که دوست دارید و با دکوراسیون شما مطابقت دارد یا رنگ مورد علاقه کودکتان است، استفاده کنید. این پارچه ها به اندازه کافی زیبا هستند که حتی وقتی جشن تولد به اتمام رسید، نیز آنها را نگه دارید! آیا کودک کوچک شما هنوز هم ترانه «Let It Go» از کارتون «منجمد» را می خواند؟ تولد آنها را با ایده های تولدی که خودتان از طرح های کارتون منجمد آماده می کنید و چاپ های رایگان آن، فوق العاده ویژه کنید!

مواد لازم برای ساخت ریسه مثلثی
  • پارچه برای مثلث های بنر (ریسه های مثلثی)
  • یک بسته نوار مغزه دوزی با عرض دو برابر و قابل تا کردن (من از این استفاده کردم)
  • چرخ خیاطی و نخی که با پارچه شما مطابقت داشته باشد (به خصوص با رنگ نوار مغزه دوزی شما مطابقت داشته باشد)
  • کاتر غلطکی، خط کش، کاغذ شطرنجی (همچنین می توانید از یک قیچی، یک خط کش، و یک مداد شمعی برای علامت گذاری و بریدن مثلث ها استفاده کنید، اما استفاده از کاغذ شطرنجی با طرح های گرد این کار را بسیار ساده تر می کنند)
  • سوزن ته گرد
  • اتو و میز اتو

ایده های ویژه برای جشن تولد یک سالگی

دستور تهیه 

1. در ابتدا 32 مثلث را از پارچه بریده تا در مجموع 16 مثلث کامل داشته باشید (هر دو مثلث به هم چسبانده می شوند). بسته به طول بنر دلخواه خود، می توانید این طول را کوتاه تر یا بلندتر کنید. این یکی حدود 2.5 متر طول دارد.

2. برای برش مثلث ها، نواری با پهنای 12.7 سانتی متر از پارچه را برش دهید. پارچه را به طور افقی بر روی کاغذ شطرنجی برش خود پهن کنید. مطمئن شوید که خطوط لبه پایین با خطوط اندازه گیری بر روی کاغذ شطرنجی تنظیم شده است. خط کش (شابلون) را طوری تنظیم کنید که اولین مثلث را تشکیل دهد. از گوشه پایین نوار پارچه، 6.35 سانتی متر به سمت داخل خم کنید.

3. ضلع دوم مثلث را با شروع از 1.27 سانتی متر از نوک بالا برش دهید و مجددا 6.35 سانتی متر از کناره ها را اندازه بگیرید. این کار برای شما مثلثی درست می کند که کناره های آن 1.27 سانتی متر به سمت بالا آمده، قاعده 29 سانتی متر و ارتفاع 12 سانتی متر دارد.

4. هنگامی که شما تمام مثلث های خود را برش زدید، تصمیم بگیرید که چگونه می خواهید آنها را جفت کنید. از آنجا که بنر دو طرفه است، می توانید رنگ ها و الگوها را با هم مخلوط کرده تا هر سمت متفاوت به نظر برسد. حتی می توانید از پارچه های کاملاً متفاوت برای ایجاد دو بنر در یک بنر استفاده کنید.

5. سمت راست دو مثلث را بر روی هم قرار داده و دو مثلث را بدوزید به طوری که فاصله دوخت تا لبه پارچه 10 سانتیمتر باشد و قسمت لبه پایین را باز بگذارید (ندوزید).

6. پارچه های اضافی در نوک مثلث ها را بریده به آرامی سمت درست را از قسمت باز بیرون بیاورید (پارچه را برگردانید تا جای دوخت مشخص نباشد) و به آرامی نوک مثلث را بیرون بیاورید. اتو کنید.

7. این کار را ادامه دهید تا زمانی که همه مثلث ها را درست کنید.

8. مثلث ها را به صورت اریب در داخل نوار قرار داده، مطمئن شوید که ضلع مثلث به خوبی در داخل نوار به طور عمیق قرار گرفته است. حدود 8.5 سانتی متر بین هر مثلث فاصله بگذارید. و آنها را در جای خود با سوزن ته گرد قرار دهید. از نخی که رنگش با رنگ پارچه مطابقت دارد برای دوختن لبه باز گوشه مثلث استفاده کنید، مثلث را در جای خود محکم کنید. جهت نصب بنر، 10 سانتی متر در هر انتها را خالی بگذارید.

9. برای آویزان کردن بنر، دو انتهای آن را به لامپ های دیواری متصل کنید، یا از نوار چسب و حتی میخ های کوچک استفاده کنید.

10. وقت مهمانی!

ایده کم هزینه برای جشن تولد یک سالگی

2. استخر توپ

هر کودکی استخر توپ را دوست دارد، و به جای اجاره کردن استخرهای توپ گران قیمت، می توانید استخر توپ خودتان را برای ایده تولد بعدی با استفاده از توپ های پلاستیکی ارزان قیمت و یک استخر بچه گانه درست کنید.

ترفندهای خلاقانه برای برگزاری جشن تولد یک سالگی

3. کادوهای کوچک و کیسه های آبنبات (کیسه های کوچک حاوی آبنبات)

با فرستادن بچه های کوچک به خانه با این کیسه های آبنبات، جشن را درجه یک کنید؛ آنها ظریف و دوست داشتنی هستند. آنها را با آبنبات های مورد علاقه کودکان و سایر تنقلات یا خرده ریز و اسباب بازی های کوچک پر کنید.

چیزهایی که برای جشن تولد یک سالگی کودکتان نیاز دارید

4. یک عکس «کولاژ»

سفارش چاپ عکس های مورد علاقه خود در اینستاگرام را دهید و آنها را به بهترین شکل بر روی دیوار تزئین کنید. می توانید کولاژ خودتان را بسازید و یا مدل سنتی آن را سفارش دهید.

پیشنهادات خاص و ارزان قیمت جشن تولد یک سالگی

5. علامت ها روی تخته گچی

تولد یک سالگی کودک خود را با تخته گچی که خودتان تزئین کرده اید، جشن بگیرید که شامل تمام آمار و موارد مورد علاقه آنها باشد. همه آنچه برای این کار نیاز دارید، یک تخته گچی و چند گچ رنگی است. 

تزیین جشن تولد یک سالگی

6. خرده کاغذهای رنگی جشن تولد 

جشن تولد بدون چیزی که شما در هوا پرت کنید؟ این خرده کاغذهای رنگی تولد مناسب کودکان است و می توانید آنها را در رنگ دلخواه متناسب دکوراسیون خود برای جشن سفارش دهید.

دکوراسیون مناسب جشن تولد یک سالگی

7. ربان های تزئین صندلی بلند

صندلی تولد را با استفاده از این ربان های ساده که دور تا دور صندلی پیچیده می شود، به چیزی جذاب تبدیل کنید، که با دوختن مجموعه ای از ربان های مختلف با طول های مختلف انجام می شود. این ربان ها می توانند به راحتی با رنگ ها و تم مهمانی شما تطبیق یابند، و اطمینان حاصل کند که کودک کوچک شما در روز بزرگ خود احساس ستاره بودن می کند.

چگونه جشن تولد یک سالگی کودکمان را با کمترین هزینه برگزار کنیم

8. کاپ کیک به شکل عدد «یک» 

یک کیک به شکل عدد یک، روشی جالب برای جشن گرفتن یک مرحله مهم از زندگی اوست. به جای سر و کله زدن برای جدا کردن شمع عددی از کیک های تولد، از این کاپ کیک به شکل عددی به عنوان دسر استفاده کنید.

گرفتن جشن تولد یک سالگی با ایده های زیبا و ساده

9. کلاه های میهمانی حیوانات

نیازی نیست تا کلاه های تولد منگوله دار باشند! همه کودکان می توانند این کلاه های طرح حیوان دوست داشتنی را به سر کنند، زیرا تهیه آنها با الگوی قابل چاپ و دستورالعمل آموزشی آسان است. به علاوه، آنها برای تم مهمانی حیوانات یا هر نوع تفریح کودک نو پا مناسب هستند.

جشن تولد یکسالگی برحسب بودجه

10. طرح نوشته شده با حروف عدد یک بر روی کیک

این طرح های تزئینی عدد یک نوشته شده، بیانگر همه چیز هستند. درخشش ظریفی را به چیزهای فوق العاده جشن تولد کودکتان اضافه می کنند.

طرح های تزئینی برای جشن تولد یک سالگی

11. دعوت نامه ها

این دعوت نامه های سرگرم کننده و ساده برای هر جنس و مضمونی مناسب هستند. این دعوت نامه ها در چندین رنگ موجود است و شما می توانید با خرید نسخه های قابل چاپ و چاپ آنها در خانه هزینه های خود را کاهش دهید.

ایده های و روش های ارزان قیمت برای جشن تولد یک سالگی

12. دستگاه حباب ساز

کدام کودک یک ساله ای، حباب دوست ندارد؟ برای سرگرمی ارزان قیمت که مطمئناً مورد پسند همه است، یک دستگاه حباب ساز با انواع دنده های ساخت حباب فراهم کنید. شما حتی می توانید محلول حباب خود را ساخته و با پیپ پاک کن، چوب دستی های ساخت حباب ایجاد کنید!

سرگرمی ارزان قیمت برای جشن تولد یک سالگی

13. کاپ کیک با فرفره بر روی آنها برای تزئین

دو چیز مورد علاقه آنها را با هم ترکیب کنید، فرفره و کاپ کیک، تا غذاهای جشن را به چیزی تبدیل کنید که می توانند با آن بازی کنند. اینها را می توانید با رنگ دلخواه خود سفارش دهید و یا می توانید خودتان آنها را بسازید.

پیشنهاد ساده جشن تولد یک سالگی براساس بودجه

14. بشقاب های جشن تولد طرح رنگین کمان 

نمی توانید رنگ اشتباهی را برای تولد کودکتان انتخاب کنید. این بشقاب های روشن و شاد، به همه حاضران در مهمانی روحیه می بخشد و این حق انتخاب را دارید که رنگ آنها را با دستمال کاغذی ها، لیوان های کاغذی و نی ها هماهنگ کنید.

بهترین ایده های جشن تولد یک سالگی

15. فوتو بوت (غرفه عکس)

یک فضای غرفه عکس ایجاد کنید تا والدین بتوانند عکس های به یاد ماندنی از بچه های کوچک خود بگیرند. یک سبد به راحتی می تواند به یک بالن هوای جذاب تبدیل شود.

ایده های جدید برای اولین جشن تولد کودکتان

16. آویزه های تزئینی بادکنک

در وسط این مجموعه بادکنک ها، یک یا دو عدد از این آویزه ها را اضافه کنید. آویزه های تزئینی، جزئیات جذابی را به جشن درجه یک شما اضافه می کنند.

اولین جشن تولد کودک نوپا با پیشنهادات خاص

17. فانوس های کاغذی و ریسه های کاغذی گرد

فانوس های کاغذی و ریسه های کاغذی گرد، ارزان قیمت هستند، در رنگ های مختلف موجود هستند و یک پس زمینه خیره کننده ای را در پشت میز تنقلات شما اضافه می کنند.

تم جذاب برای جشن تولد یک سالگی

منبع: coupons

از
32
رای