10 نام مستعار جذاب و 19 اسم دوست داشتنی برای صدا زدن همسر و دختر مورد علاقه تان

10 نام مستعار جذاب و 19 اسم دوست داشتنی برای صدا زدن همسر و دختر مورد علاقه تان "عزیزم" شاید رایج ترین نام مستعار محبت آمیز در کل جهان باشد. هیچ محدودیت سنی برای استفاده از این اسم مستعار وجود ندارد. در واقع این کلمه رفتار محبت آمیز مرد به زن یا برعکس زن به مرد را نشان می دهد.

برای قرن هاست که افراد عاشق عادت کرده به همدیگر نام های مختلف محبت آمیزی بدهند. بنابراین ما امروز 10 اسم مستعار جذاب برای دوست دخترتان به شما پیشنهاد می دهیم. استفاده از نام های مستعار یا خودمانی یک موضوع جدی است. معمولاً شروع رابطه های عاشقانه آنقدر غیر منتظره است که آماده بودن برای آن تقریباً غیر ممکن است. زمانی که پسرها عاشق می شوند، سعی می کنند معشوق خود را با یک کلمه غیر معمول صدا بزنند، که این نوعی ابراز عشق است. اختراع اسامی جذاب زیاد آسان نیست. بهتر است بگوییم آسان است اما همه نمی توانند از پس آن برآیند، به همین دلیل تصمیم گرفتیم نام های مستعاری که بسیاری از افراد از آنها استفاده می کنند را در اینجا لیست کنیم.

10 نام مستعار جذاب برای دختر مورد علاقه تان

1. عزیزم (Babe)

هیچ محدودیت سنی برای استفاده از این اسم مستعار وجود ندارد. در واقع این کلمه رفتار محبت آمیز مرد به زن یا برعکس زن به مرد را نشان می دهد. "عزیزم" شاید رایج ترین نام مستعار محبت آمیز در کل جهان باشد. تقریباً در هر فیلمی یا ترانه ای می توانید این کلمه را بشنوید.

رایج ترین نام مستعار محبت آمیز برای دوست دخترتان

2. جانم (Baby)

ارزش این کلمه در معنای آن مشخص است. هیچ اظهار نظری درباره آن وجود ندارد. هر ترانه عاشقانه ای از این کلمه بهره می برد.

3. عسل (Honey)

این کلمه کمی قدیمی است اما هنوز هم در روابط امروز خوب عمل می کند! معمولاً وقتی استفاده می شود که از طرف مقابل سوالی می شود: عسلم یک فنجان چای برای من می آوری. اگر رابطه شما شیرین است، قطعاً می توانید این لقب شیرین را به بانوی محبوب خود بدهید.

4. دلبر (Sweetheart, Sweetie, Sweety)

یکی دیگر از نام های مستعار لیست ما دلبر است. این کلمه ملایم می تواند برای کسی که دوستش دارید استفاده شود، شخصی که همیشه دوست داشتنی است و با شما مهربان است. معنای دیگر این کلمه دلارام است که می توانید از آن هم استفاده کنید.

5. فرشته، فرشته کوچولو (Angel, little angel)

این نام بهترین گزینه برای کسی است که به اندازه یک فرشته پاک است و همیشه با شما صادق است.

6. پرنسس (Princess)

وقتی دوست دختر شما برایتان بسیار خاص و با ارزش است، می توانید او را با چنین شخصیتی مقایسه کنید.

7. عشق (Love)

عشق یک کلمه عالی است که می توانید به عنوان نام مستعار برای دوست دختر خود استفاده کنید. با بکار بردن این نام می توانید دقیقاً احساسات خود را به او تاکید کنید. شما همچنین می توانید صفت "محبوب" را هم انتخاب کنید.

اسم های خاص و جذاب برای صدا زدن همسر یا دوست دختر

حتما بخوانید : دوستت دارم به زبان های مختلف دنیا

8. عزیز (Dear)

این نام را می توانید به همه افراد نزدیک خود بدهید، نه فقط به دوست دخترتان. به عنوان مثال، مادر یا مادربزرگ شما نیز می توانند با این نام خطاب شود. غالباً برای دوستان و بستگان نزدیک به کار می رود. اما نباید در ملاقات با افرادی که آنها را به تازگی دیده اید از این نام مستعار استفاده کنید. این کلمه فقط در صورتی استفاده می شود که با شخص مقابل رابطه نزدیکی داشته باشید. اگر در ابتدای رابطه خود هستید و هنوز آمادگی استفاده از نام های محبت آمیز دیگر را ندارید می توانید دوست دختر یا نامزد خود را با نام عزیز صدا کنید.

9. عشق من (My Lover)

اضافه کردن ضمیر مالکیت "من"، باعث تعلق دادن افراد به یکدیگر می شود. به این ترتیب شریک زندگی شما به عنوان یک فرد منحصر به فرد برای شما توصیف می شود. "عشق من" مفهومی عمیق تری نسبت به نام های عاشقانه قبلی دارد.

10. عزیز دلم (Boo)

نه تنها یک کلمه ندا پر استفاده است، بلکه کلمه ای است که در محاورات برای ابراز محبت به معشوق بکار می رود.

اینها 10 نام مستعار پر کاربرد برای خطاب کردن دوست دختر، نامزد یا شریک زندگی است. اگر می خواهید با نام های بیشتری از این قبیل آشنا شوید، ادامه متن را بخوانید.

مطالب مرتبط : اسم مستعار برای پسر


19 اسم دوست داشتنی برای خطاب کردن دوست دختر

محبوب ترین کلمات "خرگوش"، "ماهی"، "عزیز" و غیره است. با این حال، این کلمات آنقدر آشنا هستند که می توانند به سرعت کسل کننده می شود. پس باید چه کرد؟

می توانید از اسامی حیوانات دوست داشتنی برای خطاب کردن دوست دختر خود استفاده کنید، به خصوص اگر این حیوان مورد علاقه او باشد و شما را به یاد او بیندازد. در چنین روشی می توان از موشی، پیشی، جوجو و غیره استفاده کرد. برای مثال، شوهرم مرا موش کوچولو صدا می کند و من این اسم مستعار بامزه را دوست دارم.

اما باید مطمئن باشید با انتخاب نام مستعار نامناسب، باعث اهانت به او نشود. این یک مسئله بسیار شخصی است، بنابراین لازم است قبل از انتخاب لقب برای شریک زندگی خود، شرایط را ارزیابی کنید تا موجب ناراحتی او نشوید.

برای انتخاب یک نام مستعار جذاب برای صدا زدن دوست دختر خود، باید کمی تلاش کنید. باید ببینید او چه ویژگی هایی دارد و چه کارهایی انجام می دهد. اگر او موهای قرمزی دارد می تواند او را "حنایی" صدا کنید، یا اگر صدای شگفت انگیزی دارد پس "بلبل" می تواند انتخاب درستی باشد، اگر او خیلی سریع و سخت کوش است می توانید او را سنجاب صدا کنید. بنابراین می توان بر اساس چیزی که سزاوارش است و بر خصوصیات او تاکید می کنید اسمی زیبا انتخاب کنید.

اسامی دوست داشتنی برای خطاب کردن دوست دختر یا همسر

شما می توانید این لیست از کلمات را به واژگان خود اضافه کنید و از آنها در لحظه مناسب استفاده کنید. برخی از این اسم ها ممکن است جدید نباشد، در حالی که برخی دیگر یک کشف واقعی است.

 • شیرین
 • دوست داشتنی
 • تو دل برو
 • خرگوش شیرین
 • شکلات
 • آفتاب
 • محبوب
 • یکی یکدانه
 • عشق حقیقی
 • خوشگل
 • جذاب
 • بره کوچولو
 • عروسک کوچولو
 • گل
 • غنچه
 • هانی
 • آب نبات  
 • کوچولو
 • ریزه میزه

چگونه همسر یا دختر مورد علاقه خود را صدا بزنید

اگر با خطاب کردن دوست دخترتان به نام یک حیوان دوست داشتنی، باعث شدید لبخندی در چهره او بنشیند می توانید در ارتباطات خود از آن استفاده کنید، اما اگر عکس العمل منفی نشان داد یا بی تفاوت بود، بهتر است به دنبال یک نام مستعار مناسبتر باشید. البته بسیاری از کلمات محبت آمیز دیگر وجود دارند و فقط محدود به این لیست نیست. می توانید نام مستعار را در ادامه اسم او بیاورید و عکس العمل را مشاهده کنید.


مطالب مرتبط :

اسم دختر | لیست نام های مقبول و جدید دخترانه 1400

اسم پسر ایرانی | گالری بهترین اسامی پسرانه

متن عاشقانه بلند برای سالگرد ازدواج

از
509
رای