22 نام مستعار جذاب برای دوست پسرتان که از شنیدن آن خوشحال می شود

22 نام مستعار جذاب برای دوست پسرتان که از شنیدن آن خوشحال می شود اگر عاشق همسر یا دوست پسرتان هستید. شاید زمان آن باشد که برای او یک نام مستعار انتخاب کنید، این می تواند رابطه شما را صمیمت بیشتری ببخشد. برخی از اسامی مستعار جذاب برای صدا کردن عشق تان: مرد من، جانان و...

شما به شدت عاشق دوست پسرتان هستید اما نمی دانید نامیدن او با چه نام مستعاری، از نظر او بهترین است. خب، الان وقت آن است که بهترین گزینه را انتخاب کنید. نگاهی به لیست ما بیندازید! وقتی برای اولین با دوست پسرم قرار داشتم، نگران خطاب کردن او با یک نام خودمانی بود. من وسواس زیادی در انتخاب یک نام مناسب داشتم و از اینکه مثلا او را پسرکم خطاب کنم زیاد مطمئن نبودم. به همین خاطر لیستی از این نام های مستعار یا القاب را تهیه کردم که می تواند به شما هم کمک کند! می دانم که این کار سخت است، اما شما عاشق او هستید. شاید الان زمان آن باشد که برای دوست پسر خود یک نام مستعار انتخاب کنید، این می تواند رابطه شما را صمیمت بیشتری ببخشد.

نحوه انتخاب نام مستعار زیبا برای دوست پسرتان

ممکن است تعدادی نام را در ذهن خود انتخاب کرده باشید، اما می توانید تعداد دیگری از این نام های خودمانی نیز در نظر داشته باشید تا گاهی به کار ببرید، اینطور نیست؟ همانطور که همیشه می گویم، شما نمی توانید نام های مستعار خیلی زیادی برای عشق خود داشته باشد. اغلب افرادی که این مقاله را می خوانند، در یک رابطه عاشقانه هستند. پس، بیایید شروع کنیم و چند نام مستعار زیبا برای دوست پسرتان به شما معرفی کنید. اما قبل از شروع، نکاتی وجود دارد که باید آنها را به خاطر بسپارید.

1. از بکار بردن نام های با معانی منفی خودداری کنید. شما نمی خواهید باعث شوید کسی که دوستش دارید احساس بدی داشته باشد، قرار است با دادن یک نام مستعار ابراز علاقه خود را به او نشان دهید. پس از اسم هایی که روی صفات منفی تمرکز دارد یا چیزهایی که او را ناراحت می کند، اجتناب کنید.

2. از نام مستعاری که به عشق قبلی خود نسبت داده بودید، استفاده نکنید. این موضوع جدی است. این کار باعث می شود به رابطه قبلی خود فکر کنید و در نهایت رابطه شما و شریک زندگی یا عشق فعلی تان را خراب می کند.

3. می توانید از نام های مستعار به زبان های دیگر استفاده کنید. اگر هر یک از شما به زبان دیگری نیز صحبت می کنید، می توانید از نام های مستعار به آن زبان ها استفاده کنید. این می تواند برای دوست پسر شما بسیار جذاب باشد.

4. مطمئن شوید نام یا لقبی که انتخاب کرده اید را دوست دارد. به این معنی که اگر او نامی را که با آن خطابش می کنید دوست نداشته باشد، بنابراین از شنیدن آن خوشحال نخواهد شد. شما نمی خواهید به نامی صدایتان کنند که دوست ندارید، درست است؟

نحوه انتخاب نام مستعار زیبا برای دوست پسرتان

مطالب مرتبط : عاشقانه ترین اسم ها

جذاب ترین اسامی مستعار برای دوست پسر

با این اسامی عشق خود را نشان بدهید.

1. عزیزم (Baby)

یک اسم مستعار کلاسیک است و نمی توان آن را ندیده گرفت. کوتاه و دوست داشتنی است و احتمالاً برای دوست پسر شما جذاب باشد.

2. بابایی (Daddy)

خب این معمولاً برای کسی استفاده می شود که خیلی دوستش دارید. این اسم همراه با شیطنت، مطمئناً باعث می شود مرد زندگی شما لبخند بزند و سر شوخی را باز کند.

3. پسر گنده (Big Guy)

اگر مرد شما قوی و قدرتمند است، پس می توانید او را پسر گنده صدا کنید. این اسم معمولاً برای مردان قوی هیکل انتخاب می شود.

4. مرد من (My Man)

این نام مطمئناً باعث تشویق او می شود. مردها دوست دارند که زنی که عاشق او هستند، آنها را "مرد من" صدا کند. بله، او مرد شما است و به آن افتخار می کنید.

اسامی مستعار جذاب برای صدا کردن دوست پسرتان

5. پسر کوچولو (Bubba)

واقعاً نمی دانم باید چطور این نام مستعار را توصیف کنم. استفاده کردن از آن برای هر دو طرف شیرین است و نشانه از ابراز محبت فراوان به همراه دارد.

6. جانان (Boo)

این همان اسمی است که افراد برای نامیدن اشخاص مهم زندگی خود استفاده می کنند. اگر دوست دارید زوج جذابی به نظر برسید، در مکان های عمومی همدیگر را "جانان" صدا کنید.

7. عشق (Love)

بعضی اوقات کلاسیک ترین نام های مستعار، بهترین گزینه ها هستند. آیا او را دوست داری؟ آیا او شما را دوست دارد؟ خب، پس چرا او را عشق خود صدا نکنید؟

8. خیار شور (Pickle)

شاید خیار شور خوراکی مورد علاقه شما باشد که فقط می خواهید او را بخورید. او آنقدر برای شما جذاب است که نمی توانید از بودنش سیر شوید.

بهترین و جذاب ترین نام های مستعار برای شوهر و دوست پسرتان

9. گرمی زندگیم (Hot Stuff)

شما فکر می کنید او مهمترین مردی است که در زندگی شما حضور داشته است. نامیدن او به این صورت می تواند باعث هیجان زده شدن نامزد یا دوست پسر شما شود.

10. سلطانم (My King)

وقتی او را سلطان صدا کنید، قطعاً شما هم ملکه او خواهید بود این را فراموش نکنید. شما نیاز به یک مرد قوی در کنار خود دارید و قطعاً او را پیدا کرده اید.

11. میمون (Monkey)

وقتی او خیلی مسخره بازی در می آورد و شما را می خنداند به طوری که نمی توانید جلوی خنده خودتان را بگیرید، می تواند این طور صدایش کنید.

12. شاهزاده جذاب (Prince Charming)

شاید قبل از شروع رابطه نیز او برایتان جذابیت داشته است، حالا او در یک رابطه عاشقانه با شما است. قبل از آشنایی او شاهزاده جذاب شما بود و حالا این شاهزاده جذاب کنار شما است.

با این نام های مستعار عشق تان را صدا بزنید

13. خوش تیپ (Handsome)

اگر می خواهید واقعاً به او انرژی بدهید، او را خوش تیپ خطاب کنید. این کلمه یادآوری کننده این است که فکر می کنید او جذاب ترین مردی است که تا کنون ملاقات کرده اید.  

14. آب نبات پاستیلی (Jelly Bean)

اگر او آب نبات دوست دارد یا شما شیرینی دوست هستید، پس هر دو شما از این اسم خاص برای صدا زدن همسر یا نامزد خوشتان خواهد آمد. آب نبات پاستیلی اسمی است جوان پسند و گرم برای کسی که به لحظه های روشن زندگی تان نگاه می کند.

15. کدو تنبل (Pumpkin)

مردی که عاشق او شده اید، شیرین ترین مردی است که تا کنون دیده اید. او بهترین ها را برای شما می آورد، وقتی در کنار او هستید احساس خوشبختی دارید. او کدو تنبل شیرین شماست.

16. زنبور عشق (Love Bug)

شما نمی توانید دنیای بدون او را تصور کنید. او بزرگترین عشقتان است، کسی که بسیار دلپذیر و دلنشین شما است.

نام های مستعار جذاب و دوست داشتنی برای دوست پسرتان

17. خرس عروسکی (Teddy Bear)

اگر شوهر یا نامزد شما جثه درشتی دارد و هیچ چیزی را به این اندازه دوست ندارید که در حال لم دادن به او و تماشای تلویزیون نوازشتان کند، پس او خرس دوست داشتنی شماست.

18. چابی بانی (Chubby Bunny)

می توانید از اسم های کارتون های مورد علاقه تا استفاده کنید. اما باید مطمئن باشید او این اسم ها را دوست دارد.

19. آقایی (Mr. Big)

استفاده از این نام به معنای آن است که او را با تمام قلب خود دوست دارید. کسی که قلب شما برای همیشه خواهد داشت.

20. مرد جذاب (Stud Muffin)

او برای شما جذابیت زیادی دارد. چیزی دیگری وجود ندارد که بتوانیم بگوییم. مرد شما باعث هیجان زده شدن و اشتیاق شما می شود که حتی نمی توانید حس خود را کنترل کنید.

لیستی از اسامی مستعار جذاب برای پسران

21. رومئو (Romeo)

شاید شما هیچ یک از شعرهای شکسپیر را به یاد نیاورید، اما داستان هایی را که او دوست دارد را به یاد دارید. شما عاشق حرف زدن او هستید. او رومئوی شما است.

22. همسری (Hun)

این یک نام مستعار سنتی است که محبت را نشان می دهد اما نه در سطح خیلی شدید.


مطالب مرتبط :

متن عاشقانه بلند برای سالگرد ازدواج

از
648
رای