4 ترفند برای خوش عکس بودن و داشتن عکس های زیبا و جذاب

4 ترفند برای خوش عکس بودن و داشتن عکس های زیبا و جذاب برای داشتن عکس های زیبا باید برخی نکاتی که باعث جذابیت بیشتر عکسهایتان می شود بدانید. به این ترتیب شما نه تنها به خودتان، بلکه به عکاسانی که تمایل به گرفتن عکس از شما دارند نیز کمک می کنید.

عکاسی هنری، ثبت تصاویر زیبا است. عکاسان حرفه ای این واقعیت را خوب می دانند اما اگر شما برای یک عکس ژست می گیرید، باید برخی نکات که باعث جذابیت بیشتر عکسهایتان می شود را بدانید. به این ترتیب شما نه تنها به خودتان، بلکه به عکاسانی که تمایل به گرفتن بهترین تصاویر از شما دارند نیز کمک می کنید.

ترفندهای خاص برای داشتن عکس های زیبا 

4. خانم ها باید از آقایان بخواهند که از آنها عکس بگیرند

آقایان خوب می دانند که چطور می توانند شما را زیبا جلوه دهند، زیرا این زیبایی ها برای آنها بیشتر از یک عکاس زن قابل درک است. یک عکاس مرد به بهترین ویژگی های شما می پردازد و دقیقاً آنچه را که باید برای داشتن ژست بهتر انجام دهید به شما دستور می دهد، تا جذاب تر به نظر برسید.

نکاتی ساده برای داشتن عکس های خاص و زیبا

حتما ببینید : عکس های عاشقانه دونفره بدون متن

3. آقایان قبل از گرفتن عکس های پرتره باید با یک دختر صحبت کنند

مردان شاد جذاب تر به نظر می رسند و وقتی یک مرد با یک دختر اجتماعی صحبت می کند، معمولاً بسیار خوشحال می شود. ثابت شده است آقایانی که پنج دقیقه قبل از عکس گرفتن با یک دختر دوست داشتنی صحبت کرده اند، عکس های پرتره بهتری از آقایانی داشته اند که به مدت پنج دقیقه در تنهایی بودند.

چگونه در عکس های پرتره زیبا باشیم

2. درباره داستان های سرگرم کننده صحبت کنید و ببینید عکس های گرفته شده چقدر زیبا به نظر می رسند

احساسات مثبت محرک خوبی به نظر می رسد. هنگامی که شما درباره خاطرات بامزه یا وقایع جالب مانند آخر هفته یا شاید آخرین تعطیلاتی که داشتید، با هم صحبت می کنید، عواطف شما شکوفا می شود و این در چهره شما هم نمایان خواهد بود. مطمئناً احساسات مثبت و طبیعی میزان جذابیت در مردان را تا حد فوق العاده ای افزایش می دهد. بسیاری از عکاسان در حین گرفتن تصویر از لبخند و چهره تان، اقدام به صحبت با شما و تعریف داستان هایی جذاب و از صمیم قلب می کنند. این عکس ها بسیار زیبا خواهند شد.

رازهای داشتن عکس های زیبا

1. وقتی دختران به مردان لبخند می زنند، تصاویر زیباتری بوجود می آید

مردانی که در برابر لبخند زدن دختران قرار می گیرند چهره جذابتری پیدا می کنند و این واقعیت هم در زندگی واقعی و هم در عکس ها دیده می شود. بنابراین اگر مردی در حالی عکس بگیرد که دختری به او لبخند می زند، عکس او برای سایر دخترها نیز جذابیت بیشتری پیدا می کند. با این حال، وقتی که مردان به همان عکس نگاه می کنند نظر مخالفی دارند. اگر زنان در عکس به مردی لبخند بزنند، آن عکس برای سایر مردان جذابیت کمتری دارد. در هر صورت، مردان فقط باید درباره آنچه زنان فکر می کنند نگران باشند و برعکس.

آموزش تکنیک های خاص برای عکس گرفتن و تهیه فتوشات

هر زمانی که در موقعیت های خاص برای عکس گرفتن و تهیه فتوشات قرار گرفتید، این نکات ریز را استفاده کنید تا میزان جذابیت عکس های شما بیشتر شود.     

از
7
رای