مد و پوشاک

جدیدترین انواع مدل بلوز زنانه و دخترانه مجلسی شیک و خاص

شومیز و بلوزهای مجلسی از محبوب ترین آیتم های زنان می باشد برای همین برای شما شیک ترین و بهترین مدل های بلوز مجلسی زنانه شامل: بلوزهای مجلسی آستین بلند، حریر، بلوز مجلسی جلو بسته، دکمه دار، خاص و... جمع آوری کرده ایم.

10 نکته مهم برای خرید جوراب شلواری و راه جلوگیری از پارگی آن

بهتر است جوراب شلواری را با دست بشویید. هر چقدر آسیب و زدگی روی الیاف جوراب شلواری بیشتر شود، احتمال پاره شدن آن بیشتر است. جوراب شلواری های خود را منجمد کنید؛ شاید این نکته به نظر عجیب برسد، اما آن را امتحان کنید.

11 توصیه کلیدی برای داشتن پوشش و سبک مردان مدرن و جنتلمن

یک راه ساده برای داشتن ظاهر مرسوم بدون جوراب امروزی، استفاده از جوراب های بدون ساق (لافر) می باشد. این جوراب ها علاوه بر اینکه از بیرون کفش قابل مشاهده نیستند، می توانند عرق پا را به خود جذب کرده و مانع بو گرفتن کفش شوند.

جدیدترین و زیباترین انواع ست لباس مادر و دختر: مجلسی و راحتی

دیدن مادر و دختر که لباس ست در مجالس و مهمانی می پوشند می تواند جذاب باشد و جلب توجه کند. اگر شما هم دختری دارید که مایل هستید تا لباس خود را با او ست کنید، این مقاله را ببینید تا با بهترین ست لباس مادر و دختر آشنا شوید.

راهنمای کامل روش انتخاب کلاه مناسب براساس فرم صورت

کلاهی که به نظر فوق العاده شیک به نظر می رسد، ممکن است روی سر شما آن ظاهر رضایت بخشی که می خواهید را نداشته باشد. با انتخاب کلاه مناسب بر اساس شکل صورت خود، شما می توانید بر ظرافت و زیبایی ظاهری خود بیفزایید. 

آموزش تصویری روش های تا کردن انواع لباس در کمترین حجم

ژاکت ها را پس از تا زدن آستین ها به داخل، از وسط تا کنید. ژاکت را روی یک سطح صاف بیندازید. آستین ها را به شکل ضربدری در مرکز قرار دهید، مثل اینکه ژاکت خودش را بغل می کند. در ادامه روش های تا کردن لباس بیان شده است.

معرفی روش های ساده برای تشخیص خز واقعی از مصنوعی

حتما برای شما هم خیلی مهم است که در هنگام خرید لباس ها یا وسایل خزدار بتوانید خز جعلی را از خز طبیعی تشخیص دهید. ما در این مقاله به بیان چند روش ساده برای تشخیص خز مصنوعی از خز طبیعی پرداخته ایم.

چه طور کفش تنگ را گشاد کنید؟

کفش نامناسب و تنگ می تواند در طول زمان به پاها و مفاصل شما آسیب وارد کند. شما همواره می توانید با کمی جستجو کفشی که برای پای شما مناسب تر است را پیدا کنید.

چگونه پوتین های نبوک یا جیر را تمیز کنیم؛ روش های ساده برای پاک کردن کفش های نبوک

نبوک یک نوع چرم شنی و نرم است که زیبایی خاصی به پوتین ها می بخشد ولی به راحتی کثیف می شود. می توان از روش های ساده ای مانند: آدامس، پاک کن و... برای تمیز کردن پوتین های نبوک و جیر خود استفاده کنید.