طرز تهیه کیک هویج و گردو، کیک اسفنجی با پف زیاد، کیک خیس شکلاتی بدون فر

طرز تهیه کیک هویج و گردو، کیک اسفنجی با پف زیاد، کیک خیس شکلاتی بدون فر کیک هویج، کیک اسفنجی، کیک خیس شکلاتی، سه نوع از محبوب ترین کیک های ایرانی که برای مهمانی و تولد مناسب می باشد که در این مطلب به طرز تهیه آنها با بهترین روش اشاره کردیم.

کیک ها یکی از میان وعده ها بسیار خوشمزه در سراسر دنیا هستند که برای مناسبت های مختلف و دورهمی تهیه می شوند و شما می توانید آن ها را با موا دهای مختلف و در طعم های متفاوت این کیک خوشمزه را تهیه کنید. کیک ها را می توانید به راحتی داخل فر یا قابلمه، توستر و ماکروفر به راحتی تهیه کنید فقط کافی است با چند بار آزمون و خطا میزان دقیق درجه فر خود را پیدا کنید. زمانی که کیک را داخل فر یا قابلمه قرار می دهید تا 40 دقیقه اول اصلا نباید درب فر را باز کنید زیرا باعث از بین رفتن پف کیک می شد و حتما برای تست پخت با کمک سیخ چوبی از مرکز کیک چک کنید اگر به خلال دندان چسبید یعنی خوب نپخته و مجدد زمان دهید. اما امروز تصمیم گرفتیم سه نوع از محبوب ترین کیک های ایرانی را که بسیار پرکاربرد است و می توانید برای مهمانی و تولد ها استفاده کنید را به شما یاد دهیم که عبارت است از کیک هویج، کیک اسفنجی، کیک خیس شکلاتی پس همراه ما باشید.

کیک هویج

کیک هویج یکی از کیک های خوشمزه و کافی شاپی می باشد که شما می توانید با طعم گردو و دارچین در خانه تهیه کنید. کیک هویج را می توانید به صورت ساده سرو کنید و یا به دلخواه خامه کشی کنید. این کیک را می توانید داخل هر قالبی که دوست دارید تهیه کنید ولی بهتر است برای پخت بهتر از قالب میان تهیه استفاده کنید. برای مشاهده دستور فوق العاده و بی نقص کیک هویج به سایت پارسی دی مراجعه کنید.

کیک هویج

کیک اسفنجی

کیک اسفنجی یکی از کیک های بسیار محبوب و پر طرفدار برای تهیه کیک تولد و خامه ای می باشد ولی به تنهایی نیز یک کیک فوق العاده نرم و خوشمزه است و شما می توانید آن را به راحتی در خانه تهیه کنید و با انواع خامه و فیلینگ ها تزیین کنید. کیک اسفنجی اصلا روغن ندارد و برای استفاده از فوندانت نیز گزینه خوبی می باشد. اما برای مشاهده دستور تهیه کیک اسفنجی به سایت پارسی دی مراجعه کنید.

کیک اسفنجی

کیک خیس شکلاتی بدون فر

کیک خیس شکلاتی یکی از کیک های بسیار خوشمزه است که به همراه یک لیوان چای یا قهوه می توانید سرو کنید. این کیک خوشمزه را می توانید بدون فر داخل تابه دو طرفه تهیه کنید. برای تهیه یک کیک خیس خوشمزه بهتر است چند ساعت قبل دست به کار شوید و آن را تهیه کنید و برای 3 ساعت در یخچال قرار دهید. اما برای مشاهده دستور تهیه کیک خیس شکلاتی به سایت آلامتو مراجعه کنید.

کیک خیس شکلاتی بدون فر

سخن آخر

ما در این مطلب، سه نوع از محبوب ترین کیک های ایرانی را که بسیار پرکاربرد است و می توانید برای مهمانی و تولد ها استفاده کنید را به شما یاد دهیم که عبارت است از کیک هویج، کیک اسفنجی، کیک خیس شکلاتی معرفی کردیم. امیدوارم مفید و کاربردی بوده باشد.

از
2
رای