کامپیوتر

آموزش انتقال فایل از آیفون به کامپیوتر و برعکس با 6 روش ساده

چگونه فایل را از آیفون به کامپیوتر منتقل کنیم ؛ ما در سلام دنیا، 6 روش ساده برای انتقال فایل از آیفون به کامپیوتر آموزش دادیم. چه بخواهید فایل ها را از کامپیوتر به آیفون منتقل کنید یا بالعکس، این راه حل ها قابل اجرا است.

آموزش نصب ویندوز 8 از روی فلش تصویری و مرحله به مرحله

استفاده از cd یا dvd نصب ویندوز، امروز تقریبا منسوخ شده است، بنابراین نصب ویندوز با فلش مورد استفاده قرار گرفته است. روش نصب ویندوز 8.1 از روی فلش را به صورت تصویری و مرحله به مرحله در سلام دنیا آموزش دادیم

آموزش نصب ویندوز سون با فلش تصویری و گام به گام

امروزه می توانید، بدون داشتن CD یا DVD، ویندوز را از روی فلش نصب کنید، اگر ویندوز شما دچار مشکل شده یا می خواهید ویندوز 7 را روی سیستم خود نصب کنید، ما در این مطلب سلام دنیا، روش نصب ویندوز7 با فلش را آموزش دادیم.

دانلود بهترین نرم افزار ضبط صدا برای کامپیوتر رایگان و حرفه ای

اگر به دنبال نرم افزاری برای انجام پروژه‌های کاری، دانشگاهی یا ضبط صدای ساز بر روی کامپیوتر هستید، ما در این مقاله از سلام دنیا، برترین نرم افزارهای ضبط صدا برای کامپیوتر را معرفی و لینک دانلود آنها را قرار داده ایم.

آموزش تبدیل پاورپوینت به فیلم به صورت گام به گام

بهترین راه برای داشتن یک پرزنتیشن حرفه‌ای، تبدیل پاورپوینت به ویدئو است که طی آن شما می‌توانید فایل خود را به حالت mp4. یا wmv ذخیره کنید. روش تبدیل پاورپوینت به فیلم را به صورت گام به گام در سلام دنیا بیاموزید.

نحوه بوت كردن كامپيوتر و لپ تاپ برای نصب ویندوز گام به گام

در مورد اهمیت یادگیری نحوه بوت کردن کامپیوتر باید بدانید که اگر بخواهید کامپیوتری را تعمیر کنید یا سیستم عامل آن را دوباره نصب کنید، ممکن است لازم باشد ترتیب بوت را تغییر دهید. روش بوت کردن کامپیوتر در سلام دنیا بیاموزید.

آموزش تغییر نرخ نوسازی مانیتور ویندوز 10 (تصویری و گام به گام)

نرخ نوسازی مانیتور به تعداد دفعاتی که تصویر در صفحه در هر ثانیه - در فرآیند اندازه گیری شده در هرتز (Hz) تازه می شود اشاره دارد. روش تغییر نرخ تازه سازی مانیتور در ویندوز 10 مرحله به مرحله و تصویری در سلام دنیا بخوانید.

آموزش روش فعال یا غیر فعال کردن کلید Fn در لپ تاپ

کلید تابعی را می توان با علامت اختصاری "Fn" در صفحه کلیدهای رایانه شناسایی کرد. کلید Fn همچنین امکان دسترسی به کارکرد ثانویه را هم فراهم می کند. رو فعال و غیر فعال کردن کلیدهای fn را در سلام دنیا بیاموزید.

آموزش رفع مشکل رزولوشن [وضوح تصویر] در ویندوز 10 با 5 روش

ویندوز 10 اکنون با میلیون ها کاربر در جهان محبوب ترین نسخه ویندوز است، با این وجود، باز هم مشکلاتی نیز ممکن است در ویندوز 10 وجود داشته باشد. ما امروز به شما روش رفع مشکل وضوح تصویر در ویندوز 10 در سلام دنیا خواهیم گفت.