کامپیوتر

آموزش حذف بک گراند عکس در فتوشاپ و سایت آنلاین

فرقی ندارد بر روی لوگو برند کار می‌کنید یا می‌خواهید بک‌ گراند یک عکس از تعطیلاتتان را حذف کنید؛ می توانید روش حذف بک گراند و پس زمینه در فتوشتاپ و سایت آنلاین را در این مطلب سلام دنیا، آموزش ببینید.

تبدیل عکس به پی دی اف با برنامه تبدیل jpg به pdf رایگان

اگر می خواهید عکس خود را پی دی اف تبدیل کنید، با دنبال کردن روشهای ساده تبدیل عکس به پی دی اف در اندروید، آیفون و ویندوز رایگان و با کیفیت در سلام دنیا، می توانید هر فایل عکس را به راحتی بهPDF تبدیل کنید.

تبدیل پی دی اف به پاورپوینت با روش های ساده

ممکن است لازم باشد اطلاعاتی را از اسنادی که در قالب PDF هستند، بدست آورید و برای این منظور باید فایل های PDF را به PPT تبدیل کنید. ما در سلام دنیا، مراحل ساده تبدیل پی دی اف به پاور پوینت را به شما آموزش دادیم

کم کردن حجم فایل پی دی اف (pdf) بدون افت کیفیت

گاهی اوقات نیاز داریم تا حجم فایل pdf خود را کاهش دهیم تا بتوانیم از آن برای مقاصد مختلف استفاده کنیم. بهترین روشهای کم کردن حجم فایل پی دی اف را در سلام دنیا، آموزش دادیم.

نحوه قرار دادن دو عکس کنار هم در ورد و تنظیم آرایش متن

اضافه کردن عکس به صفحه ورد کار بسیار ساده ای است و تنها با کشیدن تصویر و انداختن آن در سند کار تمام است، اما تنظیمات متن اطراف تصاویر یا قرار دادن دو عکس در کنار هم در ورد نیاز به آموزش دارد که در سلام دنیا بیاموزید.

تغییر تنظیمات کارت گرافیک برای استفاده از GPU اختصاصی ویندوز

گرافیک های تجمیع شده اینتل در سیستم های ویندوز می تواند برای Serato Video استفاده شود. اگر می خواهید کارت گرافیک اختصاصی خود را برای بهبود عملکرد سیستم تنظیم کنید. روش تغییر تنظیمات کارت گرافیک را در سلام دنیا بخوانید.

آموزش رفع مشکل "This PC Can't Run Windows 11" در ویندوز 10

ویندوز 11، صدها ویژگی قابل توجه به همراه دارد. اگر دوست دارید که ویندوز 11 را امتحان کنید ولی با مشکل "This PC Can't Run Windows 11" مواجه هستید، این پست سلام دنیا را بخوانید تا بتوانید آن را رفع کنید.

تغییر نام حساب کاربری در ویندوز 10 با 6 روش ساده و کاربردی

هنگام راه اندازی ویندوز رایانه شخصی، این نام حساب کاربری شماست که در صفحه ورودی مشاهده می کنید. و به دلایل مختلف، ممکن است بخواهید آن را تغییر دهید. 6 روش برای تغییر نام کاربری محلی و گروهی در سلام دنیا مشاهده کنید.

آموزش کاهش پینگ (ping) در ویندوز 10 و روش تنظیمات پینگ

گاهی اوقات با محدودیت سرعت اینترنت و حتی قطعی و وصلی اینترنت همراه هستیم که حوصله هر کاربری را سر میبرد. ما در سلام دنیا، تنظیمات ping در ویندوز 10 را برای شما آموزش دادیم تا از آن برای کاهش پینگ استفاده کنید.

خط قرمز زیر کلمات در ورد نشانه چیست + روش حذف آن

کشیدن شدن خطوط سبز و قرمز زیر کلمات در برنامه Word می تواند نشان دهنده اشتباهات املایی یا گرامری باشد، اگر به دنبال روش حدف خط سبز و قرمز زیر کلمات در ورد هستید، در ادامه روش بیان شده سلام دنیا را بخوانید.

آموزش تبدیل دوربین دیجیتال به وب کم با 3 روش ساده

آیا تا بحال موفق به نصب دوربین به جای وب کم شده اید؛ آیا می دانید چگونه دوربین دیجیتال را به وبکم تبدیل کنید؟؛ اگر نمیدانید، ما در سلام دنیا به شما روش های تبدیل دوربین عکاسی به وب کم را آموزش دادیم.

آموزش رفع مشکل آپدیت نشدن ویندوز 10 با 9 روش طلایی

ممکن است که شما هم با مشکل آپدیت ویندوز 10 روبه رو شده باشید اما برای رفع این مشکل باید چه کاری انجام داد و چه تنظیماتی را در قسمت ویندوز آپدیت اعمال کرد تا این مشکل برای همیشه رفع شود. با ما همراه باشید.