بیوگرافی علیرضا سوگنگ یوتیوبر معروف و زندگی شخصی، درآمد و عکس

بیوگرافی علیرضا سوگنگ یوتیوبر معروف و زندگی شخصی، درآمد و عکس علیرضا سوگنگ کیست ؛ با زندگینامه و بیوگرافی سوگنگ، زندگی شخصی، درآمد و عکس های جذاب سوگنگ و اینکه در کجا زندگی می کند و پیچ اینستاگرام، خواهر سوگنگ در سلام دنیا آشنا شوید.

در این مطلب بیوگرافی علیرضا سوگنگ که این روز ها در فضای مجازی گرد و خاک به پا کرده می پردازیم. در ادامه این پست از بخش بیوگرافی سلام دنیا، نگاهی به زندگی نامه و بیوگرافی سوگنگ یوتیوبر معروف ایرانی و صفحه اینستاگرام و جدیدترین عکس های علیرضا سوگنگ می پردازیم. با ما همراه باشید.

زندگی نامه سوگنگ

  • نام: علیرضا عزازیل
  • تاریخ تولد: 8 فروردین 1378
  • محل تولد: بوشهر
  • حرفه: تولید محتوا
  • زمینه فعالیت: فضای مجازی
  • شروع فعالیت: 1399

بیوگرافی علیرضا سوگنگ و زندگی شخصی

علیرضا عزازیل که این روزها با نام سوگنگ شناخته می شود در 8 فروردین 1378 در بوشهر به دنیا آمده است و خواهر او، سحر نام دارد که در برخی از ویدئوهای خود با برادرش همکاری داشته است. سوگنگ، یویتوبر معروف و شناخته شده ایرانی است که با انتشار ویدئوهای طنز و خنده دار طرفدارهای زیادی پیدا کرده است. سوگنگ از بوشهر به عمان رفته و در آنجا زندگی می کند.

اسم واقعی سوگنگ

علیرضا اسم واقعی سوگنگ است.

خواهر سوگنگ

اسم خواهر سوگنگ سحر است و خیلی رابطه خوبی با خواهرش دارد و ویدئو هایی را هم با خواهرش آپلود کرده.

عکس سوگنگ و خواهرش

عکس سوگنگ و خواهرش

سوگنگ اهل کجاست

علیرضا سوگنگ اصالتا بوشهری است ولی بعد از مدتی به اصفهان سفر می کند و در آنجا می ماند و بعد به عمان می رود و در عمان برای خود زندگی می کند.


حتما بخوانید: بیوگرافی جواد عزتی و همسرش مه لقا باقری


درآمد سوگنگ

درآمد در یوتیوب ثابت نیست و بالا پایین دارد ولی تخمین کلی را می توان گفت که با 207 ویدیویی که آپلود کرده تا الان توانسته 15 تا 16 میلیون بازدید روی ویدئوهاش کسب کند و درآمد این ماه سوگنگ حدودا 4 هزار دلار بوده و معادل 100 میلیون تومان می باشد.

شروع فعالیت سوگنگ

از سال 1399 شروع به آپلود کردن کرد و بعد از گذشت حدودا دو سال به یکی از پرطرفدار ترین یوتیوبر های ایرانی تبدیل شد. سوگنگ در برخی از ویدئوهای خود با فرشاد که به فرشاد سایلنت معروف است همکاری می کنند. همچنین با اشخاص مشهوری از جمله حامی کی ام (km) ویدئوهایی ساخته است که با استقبال خوبی مواجه شده است. 

پیچ اینستاگرام سوگنگ

علیرضا سوگنگ با بیش از یک میلیون فالور در اینستاگرام با آیدی thesogang فعال است. سوگنگ کسانی را که دنبالش می کنند را به لقب (قطاری که با هر 1000 سابسکرایب یک واگن به آن اضافه می شود) می نامد.

عکس های سوگنگ

عکس های سوگنگ

بیوگرافی سوگنگ یوتیوبر معروف ایرانی 

بیوگرافی سوگنگ یوتیوبر معروف ایرانی 1

علیرضا عزازیل معروف به سوگنگ

زندگینامه علیرضا سوگنگ یوتیوبر معروف ایرانی 1

درآمد سوگنگ


حتما بخوانید: بیوگرافی امیر مقاره و زندگی شخصی


سوگنگ در کجا زندگی می کند

سوگنگ در کجا زندگی میکند

عکس های جذاب سوگنگ

بیوگرافی سوگنگ

سخن آخر

در این پست ما تا جایی که اطلاعات از سوگنگ بود با شما به اشتراک گذاشتیم و امیدوارم از خواندن آن لذت برده باشید و با دوستانتان در شبکه ها اجتماعی به اشتراک بگذارید.


مطالب مرتبط:

بیوگرافی سحر قریشی و همسرش

بیوگرافی نوید محمد زاده و همسرش

از
667
رای