ساعت دقیق فینال حسن یزدانی و دیوید تیلور در بلگراد چه ساعتی است

ساعت دقیق فینال حسن یزدانی و دیوید تیلور در بلگراد چه ساعتی است کشتی حسن یزدانی و دیوید تیلور ساعت چند است ؛ ساعت دقیق کشتی حسن یزدانی و دیوید تیلور امریکایی در مسابقات جام جهانی 2023 بلگراد چه ساعتی است و سن حسن یزدانی و تیلور در سلام دنیا بخوانید.

حسن یزدانی ، کاپیتان تیم ملی کشتی آزاد ایران به فینال قهرمانی جهان در بلگراد راه یافت و باید با دیوید تیلور امریکایی برای ششمین بار نبرد کند. اگر شما هم مشتاق و علاقمند به کشتی هستید ولی اطلاعی از ساعت دقیق فینال حسن یزدانی و دیوید تیلور در بگلراد 2023 ندارید. در این مطلب سلام دنیا ما به شما علاوه بر ساعت دقیق فینال حسن یزدانی و دیوید تیلور در بلگراد چه ساعتی است، سن حسن یزدانی و دیوید تیلور هم بیان کردیم. با همراه باشید.

کشتی حسن یزدانی و دیوید تیلور ساعت چند است

حسن یزدانی در فینال وزن 86 کیلوگرم برای ششمین بار برای مبارزه با دیوید تیلور امریکایی در بلگراد به روی تشک نمی رود. مبارزات فینال امروز ساعت 19:30 آغاز می شود. و زمان دقیق مبارزه حسن یزدانی با دیوید تیلور ، ساعت 21 تا ساعت 21:15 یکشنبه 26 شهریور ماه 1402 است.

ساعت دقیق فینال حسن سزدانی و دیوید تیلور در بلگراد چه ساعتی است

همانطور که در بالا گفتیم ساعت دقیق 21 (9 شب) یکشنبه 26 شهریور ماه 1402 است.

ساعت دقیق فینال کشتی امیر محمد یزدانی

باید گفت که دیگر کشتی گیران که امشب به فینال می روند امیر محمد یزدانی در وزن 70 کیلوگرم است که با رقیب امریکایی خود در ساعت 20: 30 دقیقه روی تشک می رود.

ساعت دقیق فینال کشتی امیر حسین زارع

و امیر حسین زارع نیز در مسابقات کشتی آزاد سنگین وزن به مصاف گنو پتریاشویلی می رود که این مبارزه نیز ساعت 21:45 دقیقه شروع خواهد شد.

سن حسن یزدانی

حسن یزدانی متولد 5 دی ماه 1373 در جویبار است و در حال حاضر 28  سال سن دارد. مصادف با 26 دسامبر 1994 میلادی.

سن دیوید تیلور

دیوید تیلور ، کشتی گیر وزن 86 آزاد کشتی، 5 دسامبر 1990 در شهر رنو نوابای امریکا به دنیا آمده است و در حال حاضر 32 سال سن دارد. مصادف با 14 آذر 1369 هجری شمسی است.

سخن آخر

در این مطلب از سلام دنیا ، ساعت دقیق کشتی حسن یزدانی و دیوید تیلور در مسابقات کشتی آزاد 2023 بلگراد را به اطلاع شما دوستداران کشتی رساندیم. همچنین ساعت فینال دیگر وزن های کشتی امیر محمد بزدانی و امیر حسین زارع بیان کردیم. امیدوارم این مطلب برایتان مفید بوده باشد.

از
2
رای