بیوگرافی حسین پور کریمی بازیگر و خواننده؛ زندگی شخصی، عکس و پیچ

بیوگرافی حسین پور کریمی بازیگر و خواننده؛ زندگی شخصی، عکس و پیچ بیوگرافی حسین پور کریمی بازیگر سریال گربه سیاه، بی گناه، زندگینامه حسین پورکریمی و زندگی شخصی، همسر،فیلم ها،پیج اینستاگرام و عکس های حسین پور کریمی را در سلام دنیا بخوانید.

حسین پور کریمی بازیگر و خواننده جوان کشورمان است که برای بازی در سریال گربه سیاه و بی گناه به شهرت زیادی دست پیدا کرد. در ادامه این مطلب سلام دنیا شما را با زندگینامه، بیوگرافی و زندگی شخصی حسین پور کریمی بازیگر و خواننده همراه با زندگی شخصی و هنری، پیج اینستاگرام آشنا خواهیم کرد. در قسمت پایانی این مطلب می توانید عکس های حسین پور کریمی را مشاهده کنید.

زندگینامه حسین پورکریمی بازیگر نقش سهراب سریال بی گناه

 • نام: حسین
 • نام خانوداگی: پورکریمی
 • سال تولد: 1363/12/03
 • تحصیلات: اطلاعاتی در دست نیست
 • زمینه فعالیت: بازیگری و موسیقی
 • شروع فعالیت: 1393
 • قد: 175
 • وضعیت تاهل: اطلاعاتی در دست نیست

بیوگرافی حسین پورکریمی و زندگی شخصی

حسین پور کریمی بازیگر نقش سهراب در سریال بی گناه که از شبکه پخش نمایش خانگی در حال پخش است در سال 1364 متولد شده است.او بازیگر سینما، تلوزیون و تئاتر است و به غیر از بازیگری در زمینه موسیقی نیز فعالیت می کند.این بازیگر جوان از کودکی به بازیگری علاقه زیادی داشت و از همان سنین کم در صحنه تئاتر حضور پیدا کرده است.


حتما بخوانید: بیوگرافی هدیه بازوند نقش یلدا سریال بی گناه


حسین پورکریمی در کنار بازیگری در زمینه موسیقی نیز فعالیت دارد.او بعد از قبولی در دانشگاه از موسیقی و بازی در تئاتر غافل نشده است.حسین پور کریمی سابقه فعالیت مستمری در زمینه تئاتر داشته به همین دلیل توانسته در چند جشنواره کاندید و در جشنوارهٔ بین‌المللی تئاتر فجر جایزه برترین بازیگر مرد در تئاتر جوانان – در بخش ملی را دریافت کند.

بیوگرافی حسین پورکریمی و زندگی شخصی

قد حسین پورکریمی

قد حسین پورکریمی حدود 175 سانتی متر است.

همسر حسین پورکریمی

متاسفانه از زندگی شخصی و وضعیت تاهل حسین پورکریمی اطلاعاتی در دست نیست.

حسین پور کریمی اهل کجاست

حسین پور کریمی در تهران متولد شده اند.

شروع فعالیت هنری حسین پور کریمی

حسین پورکریمی فعالیت خود در عرصه بازیگری را با بازی در نمایش من در سن 29 سالگی در تئاتر آغاز کرد.این بازیگر جوان و آینده دار کشورمان علاوه بر بازیگری در حوزه موسیقی نیز فعالیت دارد و فعالیت موسیقی خود را از سال 1391 در سن بیست و هفت سالگی شروع کرد و در زمینه آهنگسازی، خوانندگی و ترانه‌سرایی نیز تجربه دارد.از مهمترین نمایش های تئاتر حسین پور کریمی می تواند به تئاتر چهل‌گیس و حسن کچل اشاره کرد.در ادامه اجراهایی که در صحنه تئاتر داشت برای بازی در فیلم کوتاه دایو انتخاب شد و توانست یک قدم به بازیگری در سینما نزدیک شود.


حتما بخوانید: بیوگرافی جنا اورتگا بازیگر سریال ونزدی


او برای بازی در فیلم دایو که در زمینه دفاع مقدس بوده است توانست جایزه کسب کند.در ادامه موفقیت هایش و بازی در چند سریال در سریال انحراف نقش‌آفرینی فوق‌العاده ای از او دیدیم.همین اتفاق باعث شد که او برای بازی در سریال تلاطم انتخاب شود.حسین پورکریمی در سریال تلاطم نقش جوانی به نام آزادرستمی را ایفا کرده است و در کنار هنرمندانی چون محمود مقامی در این سریال حضور داشته است.اما اوج شهرت حسین پور کریمی برای بازی در سریال گربه سیاه بوده است.در حال حاضر نیز این بازیگر جوان در سریال نمایش خانگی بی گناه در نقش سهراب حضور دارد.

فیلم های حسین پور کریمی

 • تلاطم
 • بی گناه
 • انحراف
 • گربه سیاه

فیلم های حسین پور کریمی

پیج حسین پور کریمی

پیج رسمی و صفحه شخصی حسین پور کریمی در اینستاگرام hosseinpourkarimi است و می توانید با دنبال کردن صفحه این بازیگر جوان عکس ها و مطالبی که به اشتراک میگذارد را مشاهده کنید.


حتما بخوانید: بیوگرافی امیر مقاره و زندگی شخصی


عکس های حسین پور کریمی

 1عکس های حسین پور کریمی

 2 عکس های حسین پور کریمی

3 عکس های حسین پور کریمی

 4 عکس های حسین پور کریمی

 5 عکس های حسین پور کریمی

 6 عکس های حسین پور کریمی

 7 عکس های حسین پور کریمی

 8 عکس های حسین پور کریمی

 9 عکس های حسین پور کریمی

 10 عکس های حسین پور کریمی

11 عکس های حسین پور کریمی

 12 عکس های حسین پور کریمی

سخن پایانی:

در این مطلب شما را با زندگینامه، بیوگرافی و زندگی شخصی حسین پورکریمی بازیگر جوان سریال گربه سیاه و بی گناه آشنا کردیم.


مطالب مرتبط:

بیوگرافی کامل کریستیانو رونالدو و همسرش و زندگی شخصی و عکس

بیوگرافی رضا اکبرپور بازیگر گیلدختاز
4
رای