سلبریتی های کره ای که زوج های واقعی هستند و زندگی عاشقانه دارند

سلبریتی های کره ای که زوج های واقعی هستند و زندگی عاشقانه دارند ازدواج سلبریتی های کره ای در دنیا واقعی، بازیگران کره ای و همسرانشان؛ بهترین هنرمندان و زوج های کره ای که در دنیای واقعی زندگی عاشقانه ای دارند؛ در سلام دنیا آشنا شوید.

سلبریتی های کره ای اغلب عاشقانه زندگی می کنند که دقیقاً مانند دنیای فانتزی درام است. داستان چگونگی رابطه آنها و همچنین خوشحالی آنها پس از ازدواج همیشه بسیار زیبا و دلگرم کننده است. تعداد زیادی از زوج‌های مشهور کره‌ای وجود دارند که هدف‌های کاملی برای زوج‌ها دارند، به‌ویژه زمانی که می‌خواهند نشان دهند که هنوز هم برای یکدیگر مهم هستند. در این مطلب از سلام دنیا درباره 9 مورد از زوج های مشهور متاهل که زندگی عاشقانه ای دارند صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید. در ضمن این لیست هیچ ترتیب خاصی ندارد.

بهترین زوج های کره ای که زندگی عاشقانه ای دارند:

1. از زوج های هنرمند کره ای: ته یانگ و مین هیو رین

ته یانگ در حین فیلمبرداری برای موزیک ویدیوی "1 AM" با همسر فعلی خود، مین هیو رین، آشنا شده بود. بهترین دوست ته یانگ، جی دراگون ، به او توصیه کرده بود که در موزیک ویدیوی او حضور داشته باشد، زیرا فکر می کرد او برای این نقش عالی خواهد بود، که به سرنوشت تبدیل شد. این دو برای چندین سال با یکدیگر رابطه داشتند تا اینکه در 3 فوریه 2018 با یکدیگر ازدواج کردند. این دو اغلب به دلیل علنی بودن در مورد رابطه خود با وجود اینکه ته یانگ یک بت محبوب بود در کانون توجه قرار داشتند. آن‌ها هرگز از ذکر دیگری در هنگام حضور در برنامه‌های متنوع یا مصاحبه‌ها ابایی ندارند. آنها یک رابطه سالم دارند و پرمخاطب هستند!

بهترین زوج های کره ای که زندگی عاشقانه ای دارند1

2. از زوج های هنرمند کره ای: شان و جونگ هه یانگ

شان ژینوسان در 8 اکتبر 2004 با جونگ هی یانگ بازیگر ازدواج کرد. آنها چهار فرزند دارند و شهرت دارند که یک خانواده بسیار شاد هستند. شان به دلیل مشارکت در کارهای خیریه به طور مداوم در اخبار است. او همچنین در مورد علاقه خود به همسرش بسیار مورد توجه است زیرا هر زمان که بتواند پیام ها و عکس های سالگرد خود را در حساب های رسانه های اجتماعی خود منتشر می کند. او یک پدر دوست داشتنی و شوهر دوست داشتنی است!


حتما بخوانید: زیباترین و محبوب ترین بازیگران مرد کره ای


بهترین زوج های کره ای که زندگی عاشقانه ای دارند2

3. از زوج های هنرمند کره ای: هاها و بیول

HaHa به دلیل حضور در برنامه های متنوع مختلف از جمله " Running Man " شناخته شده است و بیول یک خواننده انفرادی موفق است که سال ها در این صنعت بوده است. این دو در یک برنامه رادیویی با هم آشنا شدند و بیول در مصاحبه ای فاش کرد که اندکی بعد به احساسات خود نسبت به او اعتراف کرده است. او بسیار پیگیر بود و او در نهایت تسلیم شد. ناگفته نماند که این دو در نهایت ازدواج کردند و اکنون سه فرزند زیبا دارند. دیدن وبلاگ های خانوادگی آنها و لذت بردن آنها با هم واقعاً نشان می دهد که آنها چگونه ازدواج خوبی دارند. همچنین بسیار شیرین است که می بینم هاها اینقدر درباره فرزندانش صحبت می کند!

بهترین زوج های کره ای که زندگی عاشقانه ای دارند3

4. از زوج های هنرمند کره ای: راین و کیم ته هی

رین و کیم ته هی اولین بار در سال 2013 رابطه خود را علنی کردند. راین در چندین مصاحبه دائماً به این موضوع اشاره می کند که چگونه به طور مداوم از همسر فعلی خود، کیم ته هی، طرد شده است. باران به وضوح بسیار عاشق همسرش است و هرگز خجالت نمی کشد که بگوید او اولین عشق اوست. او همچنین با اجرای آهنگی با عنوان "بهترین هدیه" در برنامه ورایتی "دانش برادران " شرکت کرد. معلوم شد که در آن زمان آهنگ پیشنهادی او بوده است. مدت کوتاهی بعد این دو با هم ازدواج کردند.

5. از زوج های هنرمند کره ای: سون یه جین و هیون بین

زوج قدرتمند سون یه جین و هیون بین از زمانی که فاش شد که این دو یک آیتم هستند، همه خبرها را به خود اختصاص داده اند. طرفداران از زمانی که در سال 2019 در سریال پرطرفدار "Crash Landing on You" بازی کردند، آرزو داشتند که این دو با هم باشند. این زوج در طول سریال و همچنین خارج از صفحه نمایش در حین انجام مصاحبه‌های مختلف، شیمی شگفت‌انگیزی داشتند. این دو نامزدی خود را اعلام کردند و اکنون انتظار می رود اولین فرزند خود را با هم داشته باشند. دیدن سفر عاشقانه آنها بسیار شیرین بود!

بهترین زوج های کره ای که زندگی عاشقانه ای دارند5

6. از زوج های هنرمند کره ای: جو جونگ سوک و گامی

تصور کنید با جو جونگ سوک و گامی در یک خانه باشید - فقط شنیدن آنها در گوش یک موسیقی است. از آنجایی که این دو خوانندگان فوق العاده با استعداد هستند، این دو در هر زمان دوئت های عالی می خوانند. این دو از طریق یک دوست مشترک با یکدیگر آشنا شدند و این موسیقی بود که آنها را به هم نزدیکتر کرد. اگرچه آنها رابطه خود را خصوصی تر نگه می دارند، اما دائما حمایت خود را از پروژه های یکدیگر نشان می دهند.

بهترین زوج های کره ای که زندگی عاشقانه ای دارند6

7. از زوج های هنرمند کره ای: یو جی ته و کیم هیو جین

یو جی ته و کیم هیو جین تاریخچه ای طولانی و در این میان بسیار رمانتیک دارند. این دو سال‌ها قبل از اینکه زوج شوند با هم دوست بودند. او احساسات خود را به او اعتراف کرده بود، و به همان اندازه که او تمایلی نداشت، تصمیم گرفت به او فرصت دهد. او همچنان او را به عنوان یک دوست دختر و بهترین دوست توصیف می کند - بهترین هر دو جهان! آنها همچنین به دلیل ابتکارات بشردوستانه خود بسیار معروف هستند. برای مراسم عروسی آنها، بخشی از هدایای آنها به ورلد ویژن برای کمک به ساخت مدارس در میانمار رفت. آنها همچنین اخیراً 10 میلیون وون به انجمن امداد رسانی به پل امید برای کمک به قربانیان آتش سوزی ایالت گانگوون اهدا کردند.


حتما بخوانید: بیوگرافی کیم داهیون خواننده گروه توایس


بهترین زوج های کره ای که زندگی عاشقانه ای دارند7

8. از زوج های هنرمند کره ای: جی سونگ و لی بو یانگ

جی سونگ و لی بو یانگ در سال 2013 ازدواج کردند و دارای دو فرزند هستند. این دو در حین فیلمبرداری یک سریال با هم آشنا شدند و جی سونگ اشاره کرد که در همان نگاه اول عاشق شده است. بر کسی پوشیده نیست که جی سونگ یک شوهر بسیار حامی است که می خواهد شغل همسرش همچنان شکوفا شود. آنها توافق کرده اند که وقتی یکی در حال فیلمبرداری است، دیگری برای مراقبت از فرزندانشان کاری انجام ندهد. لی بو یانگ نیز در مصاحبه ای به طرز هیستریک گفت که او کاملاً نوع او نیست، اما تصمیم گرفت به او فرصت دهد. آنها واقعا ناز هستند!

بهترین زوج های کره ای که زندگی عاشقانه ای دارند8

9. از زوج های هنرمند کره ای: یون جونگ هون و هان گا این

از زمانی که یون جونگ هون یکی از اعضای ثابت « 2 روز و یک شب فصل 4 » شد، چیزهای بیشتری در مورد ازدواج او با بازیگر زن هان گا این فاش شد. در زمان ازدواج آنها، یون جونگ هون به دلیل دور کردن هان گا این از صنعت سرگرمی به عنوان یک دزد شناخته شد. از آن زمان، هان گا این و یون جونگ هون صاحب دو فرزند شده اند و دیدن این دو در کنار هم در برنامه های متنوع بسیار شیرین بوده است. واضح است که یئون جونگ هون همچنان عاشق همسرش است زیرا در طول فیلمبرداری سریال نیز مدام با او ارتباط برقرار می کند. عشق آنها مثل همیشه قوی است.

بهترین زوج های کره ای که زندگی عاشقانه ای دارند9

سخن آخر

با دانستن رابطه این بازیگران دیگر بیشتر از هر وقت نقشهای آنها را در قالب یک زوج عاشق می پذیرید. ایدواریم که از این مطلب لذت برده باشید.


مطالب مرتبط:

بیوگرافی هان هیو جو بازیگر کره ای و زندگی شخصی

مدل لباس بازیگران هالیوود در فرش قرمزاز
41
رای