بیوگرافی پردیس احمدیه و زندگی شخصی؛ عکس جدید و پیچ اینستاگرام

بیوگرافی پردیس احمدیه و زندگی شخصی؛ عکس جدید و پیچ اینستاگرام بیوگرافی پردیس احمدیه بازیگر پوست شیر ؛ زندگینامه پردیس احمدیه، زندگی شخصی، شروع فعالیت، فیلم ها، عکس ها pardis ahmadieh و پیج اینستاگرام و مصاحبه با پردیس احمدیه در سلام دنیا بخوانید.

پردیس احمدیه بازیگر جوان سینما و تلویزیون است که با بازی در فیلم مقلد شیطان وارد عرصه بازیگری شد.در ادامه این مطلب سلام دنیا شما را بیوگرافی پردیس احمدیه بازیگر پوست شیر ؛ زندگینامه پردیس احمدیه، زندگی شخصی، شروع فعالیت، فیلم ها، عکس ها pardis ahmadieh و پیج اینستاگرام و مصاحبه با پردیس احمدیه آشنا خواهیم کرد لطفا تا پایان ما را همراهی کنید.

زندگینامه پردیس احمدیه بازیگر پوست شیر

 • نام :  پردیس
 • نام خانوادگی: احمدیه
 • تاریخ تولد: 8 تیر 1371
 • پیشه : بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون
 • شروع فعالیت : از سال 1385 تاکنون
 • وضعیت تاهل : مجرد
 • مدرک تحصیلی : فارغ‌التحصیل موسیقی

بیوگرافی پردیس احمدیه و زندگی شخصی

پردیس احمدیه بازیگر جوان و توانمند کشورمان در عرصه سینما و تلویزیون در تاریخ 8 تیر 1371 در شهر تهران متولد شده است. پردیس احمدیه در یک خانواده هنرمند و اهل هنر متولد شده است. مادر او در زمینه نقاشی و معرق کاری فعالیت دارد. پردیس احمدیه سال های زیادی است که پدرش را از دست داده است. او دو خواهر و یک خواهر زاده به نام نوئا شریفی دارد. خواهر بزرگتر او پارمیس علاقه ای به بازیگری ندارد اما خواهر کوچکتر او که 10 سال دارد به این حرفه علاقه زیادی دارد. پردیس احمدیه در رشته نوازندگی موسیقی و ساز ایرانی فارغ التحصیل شده است.


حتما بخوانید: بیوگرافی میترا رفیع و زندگی شخصی


او زمانی که 7 سال داشت بصورت کاملا اتفاقی با دنیای بازیگری آشنا شد و در یک تیزر تبلیغاتی بازی کرد. در ادامه دوباره در یک جریان تصادفی با حمید نعمت الله دیداری داشت و همین دیدار باعث شد که او در سن 15 سالگی در فیلم مقلد شیطان به نقش آفرینی بپردازد. اما او این کار را ادامه نداد و با قبولی در رشته موسیقی وارد دانشگاه شد و در ادامه برای بازی در فیلم کلاس هنرپیشگی بصورت جدی فعالیت بازیگری را آغاز کرد .پردیس احمدیه در کارنامه خود جایزه بهترین بازیگر زن را برای بازی در فیلم لاک قرمز دارد.

بیوگرافی پردیس احمدیه و زندگی شخصی

همسر پردیس احمدیه

پردیس احمدیه در حال حاضر مجرد است و ازدواج نکرده است.

قد و وزن پردیس احمدیه

پردیس احمدیه 168 سانتی متر قد دارد در مورد وزن او اطلاعات دقیقی منتشر نشده است.

آیا پردیس احمدیه افغانستانی است

در بسیاری از سایت ها خبری مبنی بر تابعیت افغان پردیس احمدیه منتشر شده است اما این بازیگر متولد تهران و ایرانی است و اهل افغانستان نیست.

شروع فعالیت پردیس احمدیه

پردیس احمدیه در سن 15 سالگی در سال 1385 بعد از آشنایی با حمید نعمت الله و بعد از معرفی به افشین صادقی برای بازی در فیلم مقلد شیطان فعالیت هنری خود را آغاز کرد. در ادامه در سال 1390 در سن 19 سالگی برای بازی در فیلم کلاس هنرپیشگی انتخاب شد و در نقش نیکی به نقش آفرینی پرداخت. بازی در این فیلم بلعت علاقه پردیس احمدیه به بازیگری و منجر به ادامه فعالیت های او شد. 2 سال بعد او برای بازی برای سریال یادآوری وارد عرصه تلویزیون شد. پردیس احمدیه در این سریال با هنرمندانی مانند امیر آقایی و مهران احمدی همبازی بوده است.


حتما بخوانید: بیوگرافی طناز طباطبایی و زندگی شخصی


اما پردیس احمدیه برای بازی در فیلم دختر در سال 1393 و بلزس در فیلم لاک قرمز در سال1394 اوج موفقیت خود دست پیدا کرد در واقع این فیلم های سکو پرتاب او بودند. پردیس احمدیه در عرصه تئاتر هم فعالیت داشته است او در نمایش ناتمام در سال 1392 به کارگردانی سیما تیر انداز حضور داشته است. او در سال 1394 دومین کار تئاتری خود را با نام کشتن کفتر چاهی انجام داد.

شروع فعالیت پردیس احمدیه

فیلم های پردیس احمدیه

 • مقلد شیطان : 1385
 • کلاس هنرپیشگی : 1390
 • دلم می خواد : 1392
 • تگرگ و آفتاب:  1393
 • خانه دختر : 1393
 • لاک قرمز: 1394
 • خفگی : 1395
 • سرکوب : 1397
 • تومان : 1398
 • مجبوریم : 1398
 • لامینور : 1398

سریال تلویزیون پردیس احمدیه

 • یادآوری : 1392

تئاتر پردیس احمدیه

 • ناتمام: 1392
 • کشتن کفتر چاهی : 1394

پیج اینستاگرام پردیس احمدیه 

پردیس احمدیه در اینستاگرام با نام  pardisahmadiyeh فعالیت دارد.

گفتگو با پردیس احمدیه

خصوصیات اخلاقی

با خانواده و دوستان خیلی راحت و صمیمی هستم و  اصلا ادم جدی نیستم اما در ابتدا خیلی جدی هستم تا بعد آن صمیمیت ایجاد شود.


حتما بخوانید: بیوگرافی شادی مختاری و زندگی شخصی


فیلم لاک قرمز

در این فیلم در نقش بازیگر حضور داشتم.این اولین نقش اصلی ام بود من در 24 سالگی به عنوان یک دختر 16 ساله بازی کردم و این قش با چالش های خاصی مواجه بود و به دخترانی که در سن پایین مجبور میشوند زندگی را بچرخانند ادای دین کردم.

نوازندگی

سنتور ساز تخصصی ام است، من از راهنمایی شروع به نواختن سنتور کرده ام و با توجه به علاقه ای که به ان داشتم این ساز را ادامه دادم و اقای داریوش مهرجویی به دلیل تسلطم بر موسیقی من را برای فیلم لامینور انتخاب کرد.

گفتگو با پردیس احمدیه

وضعیت ازدواج و همسر پردیس احمدیه

اولین ملاکی که برای انتخاب همسرام این است که او فردی باشد که سختی کشیده باشد و با تلاش خود به جایگاهی رسیده باشد چون من زندگی با سختی داشتم و از این بابت خوشحالم و خدا را شکر میکنم. اگر فردی چون سختی نکشیده باشد نمیتواند به خوبی من را درک کند و دومین ملاک من چهره و قیافه است و البته قدش هم نباید بلند باشد.

حامد بهداد

من از حامد بهداد درس های زیادی مانند انسانیت ، زندگی و صبر در مقابل هر اتفاق ناخوشایندی در زندگی یاد گرفتم. امیدوارم سایه او بالا سر من و امثال من که رفیقش هستیم باشد.

الگویی ندارم

من حتما باید در طول روز موسیقی مورد علاقه ام را گوش بدهم و فیلمم نگاه می کنم ولی طوری نیست که خودم را به بازیگری نزدیک کنم.

برای عدالت

آرزو دارم عدالت در جشنواره فیلم فجر رعایت شو و فیلم های که لیاقت دارتد و زحمت زیادی کشیده اند دیده و تشویق شوند.


حتما بخوانید: بیوگرافی پریناز ایزدیار و زندگی شخصی و جدیدترین عکس


کار در کدام عرصه را بیشتر دوست دارید؟

نمی توانم یکی را انتخاب کنم. اجرا در صحنه و ایفای نقش در سینما به روحیه من و نقش و پیشنهادی بستگی دارد. من کارها را بصورت گزیده ای انتخاب می کنم و هر نقش و پیشنهادی را قبول نمی کنم.

عکس های پردیس احمدیه

 1 عکس های پردیس احمدیه

 2 عکس های پردیس احمدیه

 3 عکس های پردیس احمدیه

 5 عکس های پردیس احمدیه

 6 عکس های پردیس احمدیه

 7 عکس های پردیس احمدیه

 8 عکس های پردیس احمدیه

 9 عکس های پردیس احمدیه

 10 عکس های پردیس احمدیه

 11 عکس های پردیس احمدیه

 12 عکس های پردیس احمدیه

 13 عکس های پردیس احمدیه

 14 عکس های پردیس احمدیه

 15 عکس های پردیس احمدیه

 16 عکس های پردیس احمدیه

 17 عکس های پردیس احمدیه

 18 عکس های پردیس احمدیه

 19 عکس های پردیس احمدیه

 20 عکس های پردیس احمدیه

 21 عکس های پردیس احمدیه

 22 عکس های پردیس احمدیه

 23 عکس های پردیس احمدیه

 24عکس های پردیس احمدیه

سخن پایانی:

در این مطلب شما را با زندگینامه و بیوگرافی بازیگر جوان و توانمند کشورمان پردیس احمدیه آشنا کردیم و عکس هایی از این بازیگر برای شما ارائه کردیم.


مطالب مرتبط:

بیوگرافی لیندا کیانی و زندگی شخصی

بیوگرافی الهام کردا همسر سعید چنگیزیاناز
25
رای