بیوگرافی رجب اوستا و همسرش ملیس مینکاری + زندگی شخصی، پیج و عکس

بیوگرافی رجب اوستا و همسرش ملیس مینکاری + زندگی شخصی، پیج و عکس بیوگرافی رجب اوستا (recep usta) نقش برک در سریال خواهر و برادرانم ؛ زندگینامه رجب اوستا و همسرش ملیس مینکاری، فیلم ها، قد، رستوران، پیج اینستاگرام و عکس رجب اوستا در سلام دنیا بخوانید.

رجب اوستا (recep usta) بازیگر اهل کشور ترکیه است که در نقش برک در سریال خواهر و برادرانم حضور دارد. در ادامه این مطلب سلام دنیا شما را با زندگی نامه، بیوگرافی رجب اوستا و زندگی شخصی، فیلم ها، قد، رستوران، پیج اینستاگرام و عکس های او آشنا خواهیم کرد. در قسمت انتهایی این مطلب می توانید عکس های این بازیگر ترک را مشاهده کنید.

زندگینامه رجب اوستا ( نقش برک در سریال خواهر و برادرانم)

 • نام: رجب
 • نام خانوادگی: اوستا
 • سال تولد: 2 نوامبر 1997
 • محل تولد: استانبول
 • قد: 181 سانتی متر
 • وزن: 77 کیلو
 • تحصیلات: رشته تجارت خارجی
 • حوزه فعالیت: بازیگر، مدلینگ و نوازنده
 • شروع فعالیت: 2017
 • وضعیت تاهل: مجرد

بیوگرافی رجب اوستا و زندگی شخصی

رجب اوستا بازیگر جوان اهل کشور ترکیه در تاریخ 2 نوامبر 1997 برابر با 11 آبان 1376 در شهر استانبول متولد شده است. این بازیگر جوان آخرین فرزند خانواده است و سه خواهر و برادر بزرگتر از خود دارد. پدر رجب اوستا کارگر اهل کارامان (Karaman) و مادرش خانه دار است. این بازیگر جوان در مصاحبه هایش عنوان کرده است که از کودکی به بازیگری علاقه مند بوده و یکی از رویاهای کودکیش بازیگر شدن بوده است. او از همان دوران دبیرستان فعالیت خود در زمینه بازیگری را با شرکت در تئاتر آغاز کرده است.


حتما بخوانید: بیوگرافی گوزده تورکر بازیگر ترک و همسرش


او در سال 2013 درست زمانی که 16 ساله بوده تمرین تئاتر را به صورت جدی آغاز کرد و بعد از ان به مدت سه سال در صحنه های تئاتر حضور مستمر داشته است که همین حضور باعث شد او تجربیات ارزشمندی در زمینه بازیگری کسب کند. با وجود علاقه و فعالیت هایی که در عرصه تئاتر داشت اما این بازیگر ترک در رشته تجارت خارجی در دانشگاه مرمره به تحصیل پرداخت.

اما بازهم از رویای کودکی اش دست نکشید و فعالیت خود در عرصه بازیگری را از سن 20 سالگی مجددا شروع کرد و برای نخستین بار در سال 2017 برای بازی در سریال Sinema Güzeli Yarismasi در تلویزیون حضور پیدا کرد. در ادامه فعالیت هایش در سال 2018 در سن 21 سالگی توانست نظر مثبت منتقدان را برای بازی در سریال «شخصیت» Şahsiyet در نقش دیوا به خود جلب کند و در نهایت با حضور در نقش برک در سریال «خواهران و برادران» (Kardeşlerim) به شهرت زیادی دست پیدا کرد.

بیوگرافی رجب اوستا و زندگی شخصی

قد رجب اوستا بازیگر ترک

این بازیگر جوان ترک 181 سانتی متر قد دارد.

همسر رجب اوستا

رجب اوستا در حال حاضر مجرد است اما با یکی از بازیگران ترک به نام ملیس مینکاری که همبازی او هم بوده وارد رابطه عاشقانه شده است.


حتما بخوانید: بیوگرافی ملیس مینکاری 


رابطه رجب اوستا با ملیس مینکاری

رجب اوستا از سال 2021 با همبای اش در سریال خواهران و برادرانم به نام «ملیس مینکاری» وارد یک رابطه عاشقانه شده و در حال حاضر آنها باهم زندگی می کنند.

رابطه رجب اوستا با ملیس مینکاری

فیلم های رجب اوستا

 • (منصور آتا، سریال تلویزیونی 2021)
 • خواهر و برادرانم (برک، سریال تلویزیونی 2021)
 • شخصیت (دیوا، سریال تلویزیونی 2018)

پیج اینستاگرام رجب اوستا

اسم پیج رجب اوستا در اینستاگرام recepustaa است.این بازیگر جوان ترک در حال حاضر 1.3m نفر فالوور دارد و 70 پست نیز در صفحه رسمی اینستاگرام خود منتشر کرده است.

عکس رجب اوستا بازیگر ترکی

عکس رجب اوستا بازیگر ترکی

عکس رجب اوستا بازیگر ترکی


حتما بخوانید: بیوگرافی بلال ایگیت کوچاک [Yiğit Koçak] همسرش لیزگه کومرت


 1 عکس رجب اوستا بازیگر ترکی

2عکس رجب اوستا بازیگر ترکی

3عکس رجب اوستا بازیگر ترکی

4عکس رجب اوستا بازیگر ترکی

5عکس رجب اوستا بازیگر ترکی

6عکس رجب اوستا بازیگر ترکی

7عکس رجب اوستا بازیگر ترکی

8عکس رجب اوستا بازیگر ترکی

9عکس رجب اوستا بازیگر ترکی

10عکس رجب اوستا بازیگر ترکی

11عکس رجب اوستا بازیگر ترکی

12عکس رجب اوستا بازیگر ترکی

رستوران رجب اوستا (تاواجی رجب)

رستوران رجب اوستا یا تاواجی رجب در فهرست رستوران های معروف ترکیه قرار دارد. این رستوران در شهر استانبول واقع شده است که در ان انواع غذاهای ترک سرو می شود. اطلاعات بیشتری درباره این رستوران معروف یافت نشد.

سخن پایانی:

در این مطلب شما را با بیوگرافی، زندگینامه و زندگی شخصی بازیگر ترک رجب اوستا آشنا کردیم. این بازیگر جوان با حضور در نقش برک در سریال خواهر و برادرانم به موفقیت و شهرت زیادی دست پیدا کرد.


مطالب مرتبط:

بیوگرافی جنا اورتگا بازیگر سریال ونزدی و زندگی شخصی

بیوگرافی جمره بایسل (cemre-baysel) و زندگی شخصیاز
29
رای