خصوصیات شخصیتی علامت زودیاک چینی + افراد مشهور هر حیوان زودیاک

خصوصیات شخصیتی علامت زودیاک چینی + افراد مشهور هر حیوان زودیاک علامت زودیاک چینی من چیست ؛ خصوصیات شخصیتی علامت زودیاک چینی ماه ها چیست ؛ افراد مشهور حیوانات زودیاک چینی و چگونگی پیدا کردن علامت زودیاک چینی خود در سلام دنیا بخوانید.

زودیاک چینی، معروف به شنگ شیائو، بر اساس یک چرخه دوازده ساله است که هر سال مربوط به یک علامت حیوانی است. 12 علامت طالع بینی چینی عبارتند از: موش، گاو، ببر، خرگوش، اژدها، مار، اسب، گوسفند، میمون، خروس، سگ و خوک. طالع بینی چینی بر اساس تقویم قمری چینی کار می کند. در این مطلب از سلام دنیا درباره خصوصیات شخصیتی علامت زودیاک چینی و افراد مشهور حیوانان زودیاک صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

علامت زودیاک چینی 

نشانه‌های زودیاک چینی یا زودیاک حیوانات چینی، که با نام shengxiao (/shnng-sshyaoww/"مشابه متولد شده") نیز شناخته می‌شود، یک شکل محبوب از طالع بینی با شگفتی‌ها و روش‌های خاص خود است. بر خلاف طالع بینی ودایی، طالع بینی چینی دارای یک چرخه تکراری 12 ساله است که هر سال توسط یک حیوان و ویژگی های مشهور آن نمایش داده می شود. 

درباره علامت زودیاک چینی خود بیشتر بدانید

زودیاک چینی، معروف به شنگ شیائو، بر اساس یک چرخه دوازده ساله است که هر سال مربوط به یک علامت حیوانی است. 12 علامت طالع بینی چینی عبارتند از: موش، گاو، ببر، خرگوش، اژدها، مار، اسب، گوسفند، میمون، خروس، سگ و خوک. طالع بینی چینی بر اساس تقویم قمری چینی کار می کند.

علامت زودیاک چینی سال موش

موش ها باهوش، متفکر و موفق هستند.اما به داشتن یک زندگی آرام،ساکت و بی دغدغه رضایت می دهند.در فرهنگ چینی، موش ها به عنوان نماد ثروت و فراوانی تلقی می شوند. به دلیل میزان بالای تولید مثل موش ها، زوج های متاهل نیز برای فرزندان دار شدن برای موش ها دعا می کنند.در مورد جفت شدن با یکی از پنج عنصر چوب، آتش، زمین، طلا (فلز) و آب آسمانی (天干 / Tiān gān)، با سال موش یک چرخه تقویمی 60 ساله وجود دارد. اگرچه هر یک از علامت زودیاک با آب مرتبط است، اما سال ها نیز از طریق چرخش پنج عنصر طبیعت یعنی چوب، آتش، زمین، طلا (فلز) و آب با آنها رخ می دهد.


حتما بخوانید: طالع بینی چینی سال موش


متولدین سال موش خوش بین و پرانرژی برای همه دوست داشتنی هستند. آنها نسبت به احساسات دیگران حساس هستند اما به نظر شما سرسخت هستند. شخصیت آنها مهربان است، اما به دلیل مهارت های ارتباطی ضعیف، ممکن است سخنان آنها بی ادبانه و گستاخانه به نظر برسد.در بعد مالی، پس انداز را دوست دارند و ممکن است خسیس باشند. با این حال، عشق آنها به احتکار گاهی اوقات باعث می شود که پول خود را برای چیزهای غیر ضروری هدر دهند.

علامت زودیاک چینی سال موش

علامت زودیاک چینی سال گاو

گاو دومین علامت زودیاک چینی است. سال 2021 علامت زودیاک چینی گاو است و در آینده، سال 2033 سال گاو خواهد بود. گفته می شود افرادی که با علامت زودیاک چینی خود به عنوان گاو متولد می شوند بسیار وفادار، مسئولیت پذیر، کوشا و مصمم هستند. گاو نرها در رویکرد خود کمی قدیمی هستند و به ایده های سنتی و روش های انجام کارها در زندگی احترام می گذارند. این افراد سعی می کنند تا آنجا که ممکن است صادق باشند زیرا از خدا و راه های آن می ترسند.در همین حال، شخصیت گاوها نیز می تواند کمی محتاط، کمتر پرحرف و محافظه کار باشد.

این به دلیل ماهیت درونگرای است که آنها همیشه در زندگی آن را گرامی داشته اند. با این حال، طبیعت محافظه کارانه برای گاو نیز یک موهبت است زیرا معمولاً ادعا می شود که اعتماد به نفس گاوها را کاهش می دهد. فال چینی گاو را بخوانید تا راه حل هایی برای آن بیابید.در عشق، طالع بینی گاو نر چینی به ما می گوید که چگونه این افراد دوست دارند زمان تنهایی را با شریک زندگی خود بگذرانند. گاو نر همیشه برای روابط بلندمدت آماده است و پرشورها آنها را سرگرم نمی کنند. اگرچه مدتی طول می کشد تا گاو عاشق شود، با این حال، هنگامی که آنها عاشق شدند، عشقی مانند آنها وجود ندارد که بتواند به شما بدهد. کریستین رونالدو و باراک اوباما نیز طبق طالع بینی چینی به زودیاک گاو تعلق دارند.

سال گاو

علامت زودیاک چینی سال ببر

ببر سومین علامت زودیاک چینی است. 2022 سال ببر خواهد بود. برای کسی که بپرسد شخصیت ببر چگونه است، می توان به افراد تحت علامت زودیاک ببر چینی با پشتکار، قابل اعتماد، قدرت و اراده اعتماد کرد. گفته می شود که این افراد بسیار شجاع هستند و دوست دارند در ابتدا چالش ها را انجام دهند. با این حال، این ماهیت شجاع آنها نیز به یک نقطه ضعف تبدیل می شود زیرا آنها گاهی اوقات بیش از حد لجباز می شوند.طالع بینی چینی ببر به ما می گوید که این افراد می توانند در برخی موارد بیش از حد اعتماد به نفس پیدا کنند.


حتما بخوانید: طالع بینی چینی سال ببر


علاوه بر این، جدا از هسته سختی که به رخ می کشند، شخصیت عاطفی نیز دارند که سعی می کنند آن را به عنوان نقطه ضعف پنهان کنند. افراد ببر به رابطه اهمیت می دهند و رها کردن افراد برایشان سخت است. فال چینی ببر را بخوانید تا در مورد این علامت بیشتر بدانید.در عشق، ببر زودیاک چینی دوست دارد خود را در نقش های مسلط بیابد. این افراد دایره کوچکی دارند و علیرغم اینکه با افراد زیادی آشنا هستند، روابط را به سمت دوستی عمیق پیش نمی برند. اگر ببری واقعاً شما را دوست داشته باشد، می تواند بسیار مراقب و محافظت کننده باشد. لئوناردو دی کاپریو و تام کروز طبق طالع بینی چینی به زودیاک ببر تعلق دارند.

سال ببر

علامت زودیاک چینی سال خرگوش

خرگوش چهارمین علامت زودیاک چینی است. سال 2023 سال خرگوش خواهد بود. گفته می شود که افراد متعلق به خرگوش زودیاک چینی بسیار خوش بین، مهربان، سخاوتمند، مهربان و شوخ طبع هستند. همچنین گفته می شود که علامت خرگوش نسبت به تغییرات در نگرش یا احساسات شخص نسبت به آنها بسیار هوشیار است. آنها معمولاً مؤدب هستند، با این حال، این شیوه آنها را نباید با ناتوانی آنها در نشان دادن مکان شما در صورت لزوم اشتباه گرفت.جدا از این ویژگی ها، طالع بینی خرگوش برخی از نقاط ضعف خرگوش را نیز فهرست می کند.شخصیت خرگوش معمولاً به چیزی کمتر از آنچه می تواند در زندگی به دست آورد رضایت می دهد. این معمولاً به دلیل نگرش بی حال آنها است.


حتما بخوانید: طالع بینی چینی سال خرگوش


خرگوش همچنین بسیار احساساتی است. این ویژگی، گاهی اوقات، آنها را ضعیف می کند و مستعد افرادی می شود که از این معضل برای انجام کار خود استفاده می کنند. طالع بینی چینی خرگوش را بخوانید تا یاد بگیرید چگونه می توانید با استفاده از عقل خود با چنین افرادی مبارزه کنید.در عشق، خرگوش میل به لمس دارد. می توان به خرگوش اعتماد کرد که یک شریک عالی است که در شرایط سخت در کنار شما خواهد بود. لیونل مسی و آنجلینا جولی طبق طالع بینی چینی به زودیاک خرگوش تعلق دارند.

سال خرگوش

علامت زودیاک چینی سال اژدها

اژدها پنجمین علامت زودیاک چینی است. 2024 سال اژدها خواهد بود. گفته می شود که افراد متعلق به زودیاک چینی اژدها بسیار مصمم، جاه طلب، مستقل، پرانرژی، صمیمی و افرادی هستند که از محبوبیت زیادی برخوردار هستند. بومیان اژدها عزت نفس بالایی دارند و برخی از بهترین رهبران را تشکیل می دهند. چنین افرادی بسیار پرانرژی هستند و دوست دارند کارها را به تنهایی انجام دهند. اژدهاها که دارای شجاعت ذاتی، سرسختی و هوش هستند، مشتاق و با اعتماد به نفس هستند.


حتما بخوانید: طالع بینی چینی سال اژدها


جدا از این ویژگی های برجسته زودیاک اژدها، این افراد ضعف هایی نیز دارند.اژدها به راحتی عصبانی می شود و کمی تهاجمی نیز هست. طالع بینی اژدها به ما می گوید که چگونه این افراد طبیعتی معطل دارند و معمولاً به راحتی تسلیم می شوند. اژدها فاقد قدرت اراده است و معمولاً آماده پذیرش اشتباهات خود نیستند. در عشق، زودیاک چینی، اژدها اغلب برای وارد شدن به یک رابطه مردد هستند. آنها معمولاً از تعهدات می ترسند و بنابراین قبل از شروع یک رابطه دو بار فکر می کنند. با این حال، اگر بتوانید یخ را بشکنید و با اژدها رابطه برقرار کنید، می توانید به این افراد به خاطر شخصیت گرم و بخشنده شان اعتماد کنید. بروس لی و دکتر سوس طبق طالع بینی چینی به زودیاک اژدها تعلق دارند.

سال اژدها

علامت زودیاک چینی سال مار

مار ششمین علامت زودیاک چینی است. سال 2025 سال مار خواهد بود. گفته می شود که افراد متعلق به زودیاک چینی مارها بسیار آرام، با استعداد، متواضع، فهیم، باهوش و معمولاً سرشار از الهام هستند. طالع بینی مار به ما می گوید که چنین افرادی دوست دارند بر اساس قضاوت خود در مورد یک موقعیت خاص عمل کنند و از شکست در زندگی متنفرند. اگرچه ماهیت مادی گرا دارند، اما سخت کار می کنند تا از این تجمل برای خود لذت ببرند.از جنبه منفی، مارها به دلیل ماهیت تنها بودنشان، بسیار مستعد استرس هستند. مارها باهوش هستند و اغلب به همین موضوع افتخار می کنند و می توانند در مورد آن رقابت کنند.


حتما بخوانید: طالع بینی چینی سال مار


مارها آرامش را دوست دارند و بنابراین وقتی نمی توانند آن را برای خود پیدا کنند، عصبانی می شوند. طالع بینی چینی به ما می گوید که با توجه به اینکه مارها دوستان زیادی ندارند، یافتن عشق برای خود برای آنها سخت تر می شود. وقتی نوبت به انتخاب شریک می‌رسد، بسیار مراقب هستند، زیرا می‌دانند که در مقطعی از زندگی، چیزهایی را با آنها در میان می‌گذارند که معمولاً با هیچ‌کس دیگر به اشتراک نمی‌گذارند. شکیرا و مارتین لوتر کینگ طبق طالع بینی چینی به زودیاک مار تعلق دارند.

سال مار

علامت زودیاک چینی سال اسب

اسب هفتمین علامت زودیاک چینی است. 2026 سال اسب خواهد بود. گفته می شود که افراد متعلق به اسب زودیاک چینی شاد، با استعداد، فهیم، باهوش و محبوب در حلقه اجتماعی خود هستند. بومیان اسب موجوداتی اجتماعی هستند که معمولاً دوست دارند در مرکز صحنه قرار بگیرند و دیگران را با شوخ طبعی خود تحت تأثیر قرار دهند. آنها دوست دارند این تصور را روی مردم بگذارند که آنها سرشار از انرژی و در نتیجه مفید هستند. زودیاک اسب همچنین حس شوخ طبعی زیادی دارد. ویژگی های زودیاک اسب نیز می تواند نقطه ضعف آنها باشد. به دلیل تمایلشان به اشغال صحنه مرکزی، گاهی اوقات ممکن است خود محور شوند. اسب‌ها معمولاً بسیار حیله‌گر هستند و از این ویژگی برای دستکاری محیط اطراف استفاده می‌کنند. طبیعت بیش از حد جاه طلبانه و اعتماد به نفس بیش از حد می تواند منجر به نابودی آنها شود اگر مهار نشود.


حتما بخوانید: طالع بینی چینی سال اسب


طالع بینی اسب به ما می گوید که چگونه حس شوخ طبعی بومیان اسب به آنها کمک می کند تا عشق را به راحتی پیدا کنند. حتی اگر خجالتی ترین فرد اتاق هستید، بومی زودیاک اسب اطمینان می دهد که در اطراف آنها احساس امنیت می کنید و راحت هستید. بومیان اسب به دلیل تجربه ای که از معاشرت با مردم دارند، بیشتر از آنچه ممکن است فکر کنید آگاه هستند. اما واتسون و جکی چان طبق طالع بینی چینی به زودیاک اسب تعلق دارند.

سال اسب

علامت زودیاک چینی سال قوچ (بز یا گوسفند)

بز یا گوسفند هشتمین علامت زودیاک چینی است. سال 2027 سال بز خواهد بود. گفته می شود که افراد متعلق به بز زودیاک چینی مهربان، دلسوز، آرام، خلاق، تخیلی، اجتماعی و با ملاحظه هستند. بومیان بز دوست دارند خود را در گروه بیابند و به شدت به معاشرت علاقه دارند. اما آنها دوست ندارند در مرکز صحنه قرار بگیرند. بومیان بز نیز در طبیعت بسیار خلاق هستند و سریعتر از هر کس دیگری مهارت های حرفه ای را کسب می کنند. همچنین، بومیان بز دوست دارند برای مد پول خرج کنند.


حتما بخوانید: طالع بینی چینی سال بز


ضعف علامت زودیاک بز شهرت جهانی دارد.این افراد نیز می توانند کمی مادی گرا باشند، که ما آموخته ایم، اما این ویژگی ها، زمانی که تشدید شوند، می توانند پس انداز آنها را کاهش دهند.زنان بز در حرفه جاه طلب هستند.همانطور که فال بز به ما می گوید، بز به عنوان یک عاشق، ماهیتی بسیار خصوصی دارد. بنابراین، برای شروع صحبت و شناخت مردم زمان می برد. بز وفادار است و هنگام عاشقی از شما همین را می خواهد. با این حال، اگر بز مجبور شود بین عشق و خانواده یکی را انتخاب کند، دومی برای آنها در اولویت خواهد بود. مت لبلانک و جولیا رابرتز طبق طالع بینی چینی به علامت زودیاک بز تعلق دارند.

سال بز

علامت زودیاک چینی سال میمون

میمون نهمین علامت زودیاک چینی است. سال 2028 سال میمون خواهد بود. گفته می شود که افراد متعلق به زودیاک چینی بسیار فعال، زودباور، باهوش، شوخ طبع، اجتماعی، توانا و شجاع هستند.این افراد به مهارت های یادگیری سریع خود معروف هستند. شخصیت میمون علایق زیادی در زندگی دارد و اگر با آن‌ها دوست هستید، باید مشغول فعالیت‌هایی باشید که دوست دارید بخشی از آن باشید. به طور خلاصه، شما سرگرمی های جدیدی برای کار خواهید داشت.نقطه ضعف زودیاک میمون این است که معمولاً احساسات دیگران را درک نمی کنند.


حتما بخوانید: طالع بینی چینی سال میمون


آنها همچنین در طبیعت بسیار بی قرار و برون گرا هستند. آنها می توانند نسبت به زندگی بسیار بی تاب شوند، که یک فضیلت نیست. طالع بینی میمون به ما می گوید که افراد بومی فرصت طلب گاهی اوقات می توانند از احساسات به عنوان ابزاری برای فریب دادن شما و انجام کارهایشان استفاده کنند.در عشق، آنها به راحتی از مردم خسته می شوند و بنابراین نمی توانند به راحتی شخصی را برای خود پیدا کنند که بتوانند با آن کنار بیایند. با این حال، از آنجایی که میمون ها اجتماعی هستند و عاشق صحبت هستند، ارتباط با آنها آسان است. سلنا گومز، مایلی سایرس و دمی لواتو همگی طبق طالع بینی چینی به زودیاک میمون ها تعلق دارند.

سال میمون

علامت زودیاک چینی سال خروس

خروس دهمین علامت زودیاک چینی است. سال 2029 سال خروس خواهد بود. گفته می شود که افراد متعلق به علامت زودیاک خروس دارای طبیعت بسیار برون گرا، شوخ طبع، مستقل و باهوش هستند.این فرد بسیار مراقب است و قبل از هر حرکتی خیلی فکر می کند. بومیان خروس نیز در میان جمعیت بسیار سرگرم کننده و محبوب هستند. همچنین، برای هر خروس در شهر، ظاهر آنها بیش از هر چیز دیگری اهمیت دارد. آنها دوست دارند جذاب لباس بپوشند و در مورد آن صادق هستند.مطمئناً شخصیت خروس نیز نقطه ضعفی دارد. طالع بینی خروس به شما می گوید که چگونه این بومیان دوست دارند در مورد دستاوردهای خود لاف بزنند.


حتما بخوانید: طالع بینی چینی سال خروس


این شخصیت اغلب باعث ناراحتی شخص مقابل می شود، زیرا شروع به مقایسه خود با خروس می کند. علاوه بر این، نفس خروس شهرت جهانی دارد و آنها همچنین دوست ندارند به هیچ وجه اصلاح شوند.در عشق، این افراد خودخواه هستند و دوست دارند بر جنسیت دیگر تسلط داشته باشند. با این حال، این بدان معنا نیست که آنها به هیچ وجه شما را کنترل می کنند یا از طرف شما تصمیم می گیرند. خروس فکر می کند که آزادی شخصی از اهمیت بالایی برخوردار است و تمایل دارد از شما در هر کاری و هر کاری که می خواهید انجام دهید یا در زندگی به دست آورید حمایت می کند. راجر فدرر و جنیفر آنیستون به زودیاک میمون ها تعلق دارند.

سال خروس

علامت زودیاک چینی سال سگ

سگ یازدهمین علامت زودیاک چینی است. 2030 سال سگ خواهد بود. گفته می شود که افراد متعلق به علامت زودیاک سگ بسیار شجاع، وفادار، مسئولیت پذیر، باهوش و سرزنده هستند. این فرد تمایل دارد که این تصور را در دیگران به جا بگذارد که ذاتاً کاملاً سرسخت هستند. با این حال، در پشت ظاهر سخت خود، آنها صاحب طبیعت بسیار دوست داشتنی و آرام هستند. سگ به عنوان یک فرد به دنبال یک زندگی آرام است و دوست دارد افکار خود را با افراد دیگر به اشتراک بگذارد، کیفیتی که آنها را بسیار اجتماعی می کند.با این حال، طالع بینی سگ نیز به ما در مورد ضعف بومیان سگ هشدار می دهد. بومیان سگ طبیعت بسیار احساساتی و حساسی دارند، که فضیلت بزرگی دارند اما در مواردی ضعف نیز دارند.


حتما بخوانید: طالع بینی چینی سال سگ


آنها همچنین با افراد و چیزها بسیار سرسخت هستند و به سختی می توانند چیزی را رها کنند. شخصیت سگ همچنین میل به انتقاد و استنباط همه چیز را بر اساس دیدگاه بدبینانه آنها دارد.اما در عشق، طالع بینی سگ نشان می دهد که این افراد نسبت به شریک زندگی خود بسیار وفادار هستند. آنها به دلیل ماهیت حساس خود، شما و نیازهای شما را به خوبی درک می کنند. سگ بومی نیز گاهی اوقات به جای شکایت از این واقعیت که وقتی شما ناخواسته سر آنها فریاد زدید احساس بدی داشتند، تلاش می کنند. مایکل جکسون و جنیفر لوپز به زودیاک سگ تعلق دارند.

سال سگ

علامت زودیاک چینی سال خوک (یا گراز)

خوک دوازدهمین علامت زودیاک چینی است. سال 2031 سال خوک خواهد بود. گفته می شود افرادی که علامت زودیاک خود به عنوان خوک دارند، بسیار کوشا، صمیمی، مثبت، دلسوز و سخاوتمند هستند. فال خوک شخصیت این بومیان را به عنوان افرادی که در تمرکز عالی هستند توضیح می دهد. این افراد تمرکز خود را روی یک هدف قرار می دهند و برای رسیدن به آن برای خود سخت تلاش می کنند. همچنین، آنها بسیار مفید هستند و در صورت بروز مشکل، اولین کسانی هستند که به کمک شما می آیند.


حتما بخوانید: طالع بینی چینی سال خوک


با اشاره به ضعف خوک، طالع بینی خوک نشان می دهد که این افراد به راحتی تحت تأثیر قرار می گیرند و بسیار خودپسند هستند.این افراد کمی درونگرا و تنبل هستند. این افراد دوست دارند برای خود دنیایی بسازند که در آن بتوانند به تنهایی باشند. خوک ذهنی آزاد دارد که استرس ندارد و از زندگی لذت می برد.در عشق، طالع بینی خوک چینی به ما می گوید که چگونه این افراد زمان تنهایی با شریک زندگی خود را دوست دارند. خوک همیشه برای روابط طولانی مدت آماده است. گرچه مدتی طول می کشد تا خوک عاشق شود، اما وقتی عاشق شد، هیچ عشقی مانند عشقی که می توانند به تو بدهند وجود ندارد. میلا کونیس و جولی اندروز طبق طالع بینی چینی به علامت زودیاک خوک تعلق دارند.

سال خوک

سخن آخر

امیدواریم با توجه به راهنمایی که در این مطلب آمده توانسته باشید علامت زودیاک خود و شخصیت آن را پیدا کرده باشید.


مطالب مرتبط:

ایده جالب کادو روز ولنتاین براساس ماه تولد و علامت زودیاک

خاستگاه و داستان پشت انتخاب حیوانات زودیاکاز
22
رای