ایده جالب کادو روز ولنتاین براساس ماه تولد و علامت زودیاک

ایده جالب کادو روز ولنتاین براساس ماه تولد و علامت زودیاک کادو هدیه ولنتاین؛ راهنمای بهترین کادو برای گرفتن جشن روز ولنتاین براساس ماه تولد ؛ چگونه روز ولنتاین خود را براساس علامت زودیاک جشن بگیرید؛ با ایده، سوپرایز و ولنتاین خاص در سلام دنیا بخوانید.

با نزدیک شدن به 14 فوریه، بسیاری از ما سعی می کنیم بهترین راه را برای نشان دادن اینکه چگونه به عزیزانمان اهمیت می دهیم، بیابیم. روز ولنتاین را می توان به روش های مختلفی جشن گرفت، بسته به نوع زوج. در حالی که برخی ترجیح می دهند همه چیز را با جشن های خود انجام دهند، برخی دیگر تمایل دارند احساسات خود را با حرکات غیر معمول یا ظریف بیان کنند.

حتی اگر بزرگ‌ترین طرفدار آن روز نباشید، باز هم فرصت‌های زیادی برای شما وجود دارد که بتوانید در عین ایجاد خاطرات فراموش نشدنی، عشق خود را به یکدیگر نشان دهید. هرکسی علایق خود را دارد، اما علائم زودیاک ما می توانند بینشی نسبت به شخصیت خود و شریک زندگیمان به ما بدهند. برای الهام گرفتن از نحوه جشن گرفتن روز ولنتاین، علامت زودیاک خود و شریک زندگی خود را در زیر بررسی کنید. در این مطلب از سلام دنیا درباره اینکه چگونه می خواهید روز ولنتاین خود را براساس علامت زودیاک جشن بگیرید صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

چگونه می خواهید روز ولنتاین خود را براساس علامت زودیاک جشن بگیرید1

چگونه می خواهید روز ولنتاین خود را براساس علامت زودیاک جشن بگیرید

1. دلو ( بهمن): انجام کاری خارج از حد معمول

راستش را بخواهید، شما از این همه فشاری که در یک روز برای نشان دادن عشق خود به کسی وارد می شود، لذت نمی برید، به خصوص زمانی که در روزهای دیگر این کار را انجام می دهید. شما ترجیح می دهید کاری خارج از محدوده تاریخ های معمولی روز ولنتاین انجام دهید. شما ترجیح می دهید با کمک به کسی که به آن نیاز دارد، دوستان خود را برای یک مهمانی جمع کنید، یا وقت خود را داوطلبانه برای هدفی که روی آن سرمایه گذاری کرده اید، با شریک زندگی خود بگذرانید.


حتما بخوانید: متن تبریک ولنتاین به انگلیسی و ترکی استانبولی


2. ماهی (اسفند): ایجاد چیزی با هم

شما در قلب یک رمانتیک بزرگ هستید و روز ولنتاین تمایل دارد که این احساسات را با قدرت کامل نشان دهد. از هر حرکتی قدردانی می کنید، اما اگر بتوانید روز ولنتاین را برای خلق چیزی با عزیزتان بگذرانید،عالی خواهد بود. ساختن چیزی هنری که بیانگر احساس شما باشد، بسیار مناسب خواهد بود. با این حال، شما از هر چیزی راضی خواهید بود تا زمانی که بین شما دو نفر ارتباط برقرار کند!

3. برج حمل (فروردین) : ماجراجویی با هم

شما برای انجام هر کاری بسیار آماده هستید، اما واقعاً امیدوارید که آن روز فوق العاده باشد. اگر توانایی دارید، می خواهید کاری انجام دهید که شامل بلند شدن، حرکت کردن و کاوش با هم باشد. پیاده روی در یک مسیر آرام که افراد زیادی در مورد آن نمی دانند چیزی است که دوست دارید.یک پیک نیک عاشقانه در یک مکان مخفی روز را شیرین تر می کند!

چگونه می خواهید روز ولنتاین خود را براساس علامت زودیاک جشن بگیرید3

جشن ولنتاین خاص

4. برج ثور ( اردیبهشت) : از خودتان پذیرایی کنید

به سختی به خودتان اجازه می دهید چیزهایی را بخرید یا روی چیزهایی سرمایه گذاری کنید که به آنها نیاز ندارید، اما روز ولنتاین بهانه ای عالی برای انجام این کار است. شما می خواهید شریک خود را با توجه و هدایایی پر کنید و امیدوارید که او نیز همین کار را انجام دهد. یک شام چند غذا با نور شمع همراه با موسیقی عالی و حتی مقداری شراب خوب، نوعی تجربه همه جانبه است که عالی است.


حتما بخوانید: کادو ولنتاین چی بخرم


5. جمینی ( خرداد) : آشنایی بهتر با یکدیگر

برای شما مهم نیست که برنامه چیست. شما فقط می خواهید روزی شما را به هم نزدیکتر کند. شما نمی خواهید خسته شوید و می خواهید خاطرات متفاوت درست کنید که به شما امکان می دهد پیوند قوی تری ایجاد کنید. داشتن یک شب که در آن بتوانید در مورد همه چیزهایی که برای شما جالب است صحبت کنید و چیزهای جدیدی در مورد شریک زندگی خود به شیوه ای سرگرم کننده یاد بگیرید ایده آل خواهد بود. ایجاد یک بازی سرگرم کننده که بر پرسیدن سؤال از یکدیگر متمرکز است عالی خواهد بود!

6. سرطان (تیر) : بازسازی یک خاطره شگفت انگیز

این یکی از روزهای مورد علاقه شما در سال است. شما چیز زیادی نمی خواهید، فقط واقعاً توجه شریک زندگی خود را می خواهید. دوست دارید با هم به خاطرات خود فکر کنید و راهی برای یادآوری آنها بیابید. ایجاد مجدد اولین قرار ملاقات شما را غمگین می کند!

چگونه می خواهید روز ولنتاین خود را براساس علامت زودیاک جشن بگیرید3

7. لئو (مرداد): خودنمایی

شما دلیلی برای خودنمایی می خواهید، و روز ولنتاین یک راه عالی برای انجام آن است. شما دوست ندارید به جایی بروید با تعداد زیادی از مردم و نشان دهید که چقدر به یکدیگر افتخار می کنید. نمی توانید در شهر بیرون بروید؟ لباس پوشیدن و گرفتن عکس های زن و شوهری با هم، راهی سرگرم کننده برای شماست تا به دنیا بگویید چقدر نسبت به شریک زندگی خود دیوانه هستید!


حتما بخوانید: متن عاشقانه ولنتاین برای همسر و عشقم


ایده ولنتاین

8. برج سنبله ( شهریور): کنترل خود را رها کنید

 شما واقعاً برایتان مهم نیست. با این حال، شما ترجیح می دهید که روز ولنتاین شما توسط شخصی غیر از خودتان برنامه ریزی شود. شما می‌خواهید که 364 روز در سال به شیوه‌ای که معمولاً برای دیگران انجام می‌دهید، مورد ناز و نوازش قرار بگیرید. اگر شریک زندگی تان بتواند یک روز کامل را در مورد چیز مورد علاقه تان برنامه ریزی کند، برایتان معنی دارد که بدانید او واقعاً به آن توجه کرده است.

9. برج میزان (مهر): اثار کلاسیک

وقتی نوبت به روز ولنتاین می رسد، شما عاشق آثار کلاسیک هستید. یک شام عاشقانه با گل و گذراندن اوقاتی با کیفیت در کنار هم، تاریخ مناسبی برای شماست. برای شما مهم نیست که دیگران فکر می کنند این کار غیرقابل تصور است. شما می گویید گل های رز، آهنگ های عاشقانه و جواهرات قلبی شکل بیاورید. شما هر چیزی را گرامی خواهید داشت اگر از طرف شخصی باشد که دیوانه اش هستید و نشان دهد که چقدر به شما اهمیت می دهد.

10. عقرب (آبان): صرف زمان با کیفیت

عقرب‌ها مطمئناً پرشور هستند، اما نیازی به جشن گرفتن روز ولنتاین ندارند. شما می خواهید کاری شخصی اما در عین حال غیرعادی انجام دهید. رزرو یک Air Bnb دنج برای مدتی با کیفیت با هم راهی فوق العاده برای گذراندن روز برای شما خواهد بود. در مقیاس کوچک‌تر، اگر شریک زندگی‌تان به‌جای چیزی کلی، چیزی دست‌ساز یا با معنای متمایز به شما بدهد، شما بر روی ماه خواهید بود.

چگونه می خواهید روز ولنتاین خود را براساس علامت زودیاک جشن بگیرید4

سوپرایز ولنتاین

11. قوس ( آذر) : کشف چیزی جدید با هم

شما می خواهید در مورد چیزهایی که دوست دارید ارتباط برقرار کنید و بدون محدودیت زمانی در مورد آنها به طور کامل بحث کنید. یک سفر جاده‌ای برای بررسی مکانی که نرفته‌اید، یا حتی کاوش در بخش‌های مختلف شهری که در آن زندگی می‌کنید، اما هرگز حوصله بازدید از آن را نداشته‌اید، می‌تواند تجربه‌ای سرگرم‌کننده و صمیمی برای به اشتراک گذاشتن با شخص شما باشد.

12. برج جدی (دی): پختن غذا با هم

شما از یک چیز ساده لذت می برید و از انجام کارهای بیهوده بدون دلیل واقعی متنفر هستید. به جای یک تاریخ معمولی ولنتاین، ترجیح می دهید یک وعده غذایی با هم تهیه کنید که شامل  غذای مورد علاقه هردو شما باشد. این نه تنها زمان با کیفیتی را در اختیار شما قرار می دهد، بلکه یک گزینه عملی است که باعث می شود احساس کنید کاری را انجام داده اید.

 سخن آخر

با درنظر گرفتن هر کدام از ایده های آمده در اینجا می توانید جشن ولنتاین زیبایی برای خود و عشقتان بوجود آورید و برایتان خاطره انگیز شود.


مطالب مرتبط:

گل ماه تولد شما نماد چیست؛ معنی گل ماه تولد به میلادی

متن تبریک ولنتاین به همسر و مخاطب خاص کوتاه و عاشقانه

طرز تهیه کاپ کیک ولنتاین قرمز خوشمزه شکلاتی مرحله به مرحلهاز
12
رای