کادو ولنتاین چی بخرم ؛ کادو ولنتاین برای پسر، دختر، زن و مرد

کادو ولنتاین چی بخرم ؛ کادو ولنتاین برای پسر، دختر، زن و مرد کادو برای روز ولنتاین چی بخریم ؛ هدیه روز ولنتاین؛ کادو ولنتاین برای پسر ؛ بهترین کادو روز ولنتاین برای دختر ؛ پسر، هدیه روز ولنتاین برای شوهرم، همسر ؛ کادو روز ولنتاین برای زن ؛ در سلام دنیا ببینید.

ولنتاین یک روز خاص و ویژه برای عاشقان است. اما کادو ولنتاین چی بخرم ؛ مناسبه؟ اگر به دنبال ایده هایی برای غافل گیر کردن همسر یا عشق تان هستید، اصلا نگران نباشید. در این مقاله از سلام دنیا قصد داریم ایده هایی ساده و جذاب برای کادو ولنتاین برای دختر، پسر، که شیک و ارزان باشه را جمع آوری کرده و در اختیارتان قرار دهیم. با ما همراه باشید.

ولنتاین چه روزیه؟

ولنتاین یک روز خاص و ویژه برای عاشقان است و هر کس تلاش می کند تا در این روز خاص عشقش را نسبت به مخاطب خاصش ابراز کند. اولین چیزی که در خصوص ولنتاین یا روز عشاق مهم است، این است که عاشقان در این روز خاص برای معشوقه خود هدیه می خرند. 

کادو ولنتاین چی بخرم

هدیه روز ولنتاین چی بخرم

کادوی ولنتاین برای دختر 2022

1. کادو ولنتاین برای دختر: یک سبد یا دسته گل

شاید از اولین و بهترین هدیه ها برای هر شخصی، یک سبد یا یک دسته گل زیبا باشد. گل نه تنها یک هدیه مستقل و منحصر به فرد است، بلکه می تواند یک هدیه عاشقانه برای همسرتان در روز ولنتاین باشد. هر نوع گلی نماد و مفهوم خاص خود را دارد و می توانید با انتخاب گل های عاشقانه مثل گل سرخ یا گل های مورد علاقه معشوقه تان، این هدیه را خاص تر و منحصر به فرد کنید.


حتما بخوانید: متن عاشقانه ولنتاین برای همسر و عشقم


عکس کادو ولنتاین

کادوی ولنتاین دخترانه

2. کادوی ولنتاین: یک پازل سفارشی

شما می توانید یکی از عکس های زیبا و دونفره تان یا عکس معشوقه تان را در سایز بزرگ چاپ کرده و به پازل تبدیل کنید. شاید این یکی از ماندگارترین کادوهای ولنتاین برای معشوقه تان باشد و او همیشه آن را به عنوان یادگاری نگه خواهد داشت.

3. کادو ولنتاین برای دوست دختر: دفترچه خاطرات

اگر معشوقه تان به نوشتن علاقه زیادی دارد، می توانید یک دفترچه خاطرات زیبا برای او خریداری کرده و به عنوان یک هدیه خاص در روز ولنتاین به او هدیه بدهید. حتی می توانید یکی از خاطرات مشترک تان را در این دفترچه نوشته و یا عکس های دو نفره تان را در این دفترچه بچسبانید و او را بیشتر شگفت زده و خوشحال کنید.

4. کادو ولنتاین  برای دختر و پسر: یک جعبه شکلات

این روزها کمتر کسی پیدا می شود که به شکلات علاقه ای نداشته باشد. می توانید به مناسب ولنتاین یک جعبه شکلات های خوشمزه با طرح قلب تهیه کرده و به عنوان هدیه به همسر یا معشوقه تان کادو دهید. حتی می توانید برای غالفلگیری معشوقه تان عکس دو نفره تان را بر روی درب شکلات چاپ کنید تا او خوشحال شود. جعبه شکلات هم برای پسرها و هم برای دخترها هدیه جذابی است. 

کادو ولنتاین مردانه (کادو روز ولنتاین برای شوهرم)

کادو ولنتاین برای آقایان

1. کادوی ولنتاین برای آقایان :کارت پستال چوبی حکاکی شده

شما می توانید نام همسرتان را بر روی یک کارت پستال حکاکی کرده و عکس دو نفره تان یا شعر عاشقانه ای را بر روی کارت پستال چاپ کرده و به همسرتان هدیه کنید. این کارت پستال زیبا را می توانید مانند قاب عکس روی میز یا روی قفسه قرار دهید.


حتما بخوانید: متن تبریک ولنتاین به همسر


کادو ولنتاین برای آقایان

2. کادو ولنتاین برای مرد: مکعب روبیک

اگر همسرتان به حل پازل ها و سرگرمی های ریاضی علاقه دارد، می توانید از این ایده جالب استفاده کنید. یک عکس دو نفره تان را بر روی یک مکعب روبیک چاپ کنید و آن را به عشق تان هدیه دهید. مطمئنا همسرتان با دیدن این هدیه غالفگیر شده و به علاوه این مکعب جنبه سرگرمی دارد.

3. کتاب برای کادو روز ولنتاین برای پسر

معمولا آقایان به خواندن کتاب های فلسفی یا کتاب هایی در مورد علم نجوم و تاریخ علاقمند هستند. اگر همسر شما نیز به خواندن این کتاب ها علاقمند است، می توانید به مناسب ولنتاین کتابی با موضوع دلخواهش تهیه کرده و او را غافلگیر کنید.

4. عطر و ادکلن برای کادو ولنتاین

شاید یکی از بهترین و کاربردی ترین هدیه ها برای هر شخصی عطر و ادکلن باشد. یک عطر خوشبو از یک برند معتبر عطر می تواند همسرتان را شاد و غافلگیر کند.

کادوی روز ولنتاین

هدیه ولنتاین چی بخریم (کادو ولنتاین برای پسر)

5. ست کیف و کمربند برای كادوي ولنتاين مردانه

ست های هدیه کیف و کمربند بسیار کاربردی و پرطرفدار هستند. می توانید یک ست هدیه زیبا از برندهای معتبر چرم فروشی تهیه کرده و به مناسبت ولنتاین به همسرتان هدیه دهید.

6. یک بلیت سفر به یک شهر یا کشور عاشقانه برای ولنتاین

این هدیه کاملا به بودجه شما بستگی دارد. بر اساس میزان بودجه تان می توانید بلیت مسافرت به شهر یا کشور دیگری را به مناسبت ولنتاین تهیه کرده و یک مسافرت فوق العاده را به یک شهر رمانتیک و زیبا داشته باشید و اوقات خوشی را با هم سپری کنید.

کادو روز ولنتاین برای زن (هدیه روز ولنتاین برای دختر)

کادو ولنتاین برای خانم ها

1. کتاب هدیه روز ولنتاین برای همسر

خانم ها معمولا علاقه زیادی به خواندن رمان ها و داستان های عاشقانه دارند. بنابراین، تهیه یک رمان عاشقانه می تواند یک هدیه خاص برای همسرتان باشد.

2. جعبه موسیقی برای کادو ولنتاین

شما می توانید با تهیه یک جعبه موسیقی زیبا قرمز رنگ با آهنگی که هسمرتان به آن علاقمند است، یکی از خاص ترین هدیه های ولنتاین را برای همسرتان تهیه کنید.


حتما بخوانید: متن تبریک ولنتاین به انگلیسی و ترکی استانبولی با ترجمه فارسی


3. لوازم آرایش برای کادو ولنتاین

لوازم آرایش همیشه می تواند یک هدیه مناسب و کاربردی برای خانم ها باشد. می توانید یک ست زیبا از لوازم آرایش تهیه کرده و آن را در درون یک جعبه یا سبد زیبا قرار دهید. یک ست لوازم آرایش می تواند معشوقه تان را غافلگیر کند.

4. ساعت برای کادو ولنتاین

ساعت می تواند یک هدیه مناسب هم برای خانم ها و هم برای آقایان باشد. این روزها ساعت ها با بندهای چرمی بسیار رواج پیدا کرده اند و می توانید به سادگی یک ساعت زیبا برای همسرتان تهیه کنید. حتی می توانید یک ست دو عددی زنانه و مردانه از ساعت تهیه کرده و به مناسب ولنتاین با هم استفاده کنید.

ساعت برای کادو ولنتاین

5. زیورآلات برای کادو ولنتاین

این هدیه کاملا به بودجه شما بستگی دارد. مسلما همه خانم ها به طلا و جواهرات علاقمند هستند. اگر توانایی خرید طلا و جواهر دارید، در خرید آن برای معشوقه تان درنگ نکنید.

6. سبد کادو ولنتاین

معمولا زمانی که به ایام ولنتاین نزدیک می شویم، سبدهایی که مخصوص ولنتاین هستند، در شیرینی فروشی یا فروشگاه ها به فروش می رسند که حاوی گل و شکلات و عروسک و عطر هستند. این سبدها در اندازه ها و قیمت های مختلفی به فروش می رسند و بسیا زیبا هستند. با تهیه این سبدهای مخصوص ولنتاین می توانید همسرتان را غافلگیر کنید.

سخن آخر

در این مقاله از وبسایت سلام دنیا سعی کردیم تا ایده هایی را برای کادو ولنتاین خانم ها و آقایان جمع آوری کرده و در اختیارتان قرار دهیم. امیدوارم که از خواندن این ایده ها لذت برده باشید. لطفا در بخش نظرات بنویسید که کدام ایده هدیه را بیشتر از سایرین دوست داشتید.


مقالات مرتبط:

15 ایده جذاب و عالی برای هدیه روز مرد و کادو روز پدر 

روش ابراز علاقه به شخصی که دوستش داریم از طریق کلمات و رفتار

از
22
رای