روش ابراز علاقه به شخصی که دوستش داریم از طریق کلمات و رفتار

روش ابراز علاقه به شخصی که دوستش داریم از طریق کلمات و رفتار گاهی اوقات راحت تر است که به اشخاص نشان دهید که چه احساسی دارید. اما وقتی کسی را دوست دارید و می خواهید که او این مساله را بداند. اگر گفتن آن برایتان سخت است می توانید از روش ها ابراز علاقه بیان شده، استفاده کنید.

وقتی کسی را دوست دارید، می خواهید که او این مساله را بداند. اما گاهی اوقات گفتن این کلمات کوچک آسان نیست. گاهی اوقات راحت تر است که به اشخاص نشان دهید که چه احساسی دارید. وقتی می گویید: «دوستت دارم»، بسیاری از افراد آن را یک جمله کلیشه ای می دانند، اما اگر می خواهید به آنها نشان دهید که زندگی و اعضا بدنتان را برای آنها قربانی می کنید، به خواندن این متن ادامه دهید!

روش های ابراز علاقه به کسی که دوستش داریم

روش اول: از طریق کلمات

1. نامه بفرستید

اگر نمی توانید کلمات را با صدای بلند بیان کنید، سعی کنید احساسات خود را در یک نامه بیان کنید. برخی از افراد متوجه می شوند که می توانند کلمات خود را به گونه ای بهتر در نوشتن بیان کنند تا اینکه حضوری به شخص بگویند. احساسات قلبی خود را در یک نامه ابراز کنید، و آن را ارسال کرده و بخواهید که وقتی حضور ندارید، نامه را بخواند.

 • جزئیاتی مانند اینکه چرا از اول جذب او شدید، وقتی در کنار او هستید چه احساسی دارید، و چگونه رویای با هم بودنتان در آینده را تصور می کنید را به متن نامه اضافه کنید.
 • یک ایمیل نیز موثر است، اما یک سبک قدیمی و عاشقانه در مورد نامه وجود دارد.

راه ابراز علاقه به کسی که دوستش داریم

حتما بخوانید : علائمی که نشان میدهد دختری شما را دوست دارد

2. از او تشکر کنید

اکنون کمی از عزیز خود قدردانی کرده و بعدا می توانید به کار خود ادامه دهید. یک لبخند و «تشکر» سریع، موثر است، اما هر چند وقت یک بار در کنار او بنشینید، به چشمان او نگاه کرده و به او بگویید «من واقعا از هر کاری که برای من انجام می دهی، قدردانی می کنم که ارزش زیادی برای من دارد». تشکر از عزیزتان باعث می شود احساس نیاز و قدردانی کند، که برای هر رابطه ای مهم است.

قدردانی از راه های نشان دادن دوست داشتن یک شخص

3. به او بگویید که او زیبا یا خوش تیپ است

همه دوست دارند که بشنوند که شخصی که همراه با او است، او را جذاب می داند. فقط تصور نکنید که او می داند چقدر زیبا و خوش تیپ است، به او بگویید!

 • یک تعارف بیش از حد مانند «تو جذاب ترین مرد کره زمین هستی» را امتحان کنید. این کار باعث می شود که او احساس خاص بودن کرده و اجازه دهید که بداند که چشمان تان فقط به دنبال او است.
 • یا یک چیز قطعی و صمیمانه مانند «می توانم لبخندت را از میان اتاق تشخیص بدهم» یا «چشمان تو زیباترین رنگ آبی را دارد، من می توانم تمام روز به آنها خیره شوم» را امتحان کنید.

چگونه از طریق کلمات ابراز علاقه کنیم

4. از او بپرسید که چطور است و به جواب او گوش دهید

این ساده به نظر می رسد، اما اهمیت آن قابل درک نیست. برای احساس دوست داشته شدن، شخص باید احساس کند که به حرف هایش گوش داده می شود و او را درک می کنید. اینکه از روی عادت از شخصی بپرسید که چه احساسی دارد، آسان است، و واقعا به جواب او گوش نکنید. شما باید با اصرار در کنار معشوقه خود نشسته و از او صادقانه و قاطعانه بپرسید که حالش چطور است. اگر او کاملا خوشحال است، عالی است و اجازه دهید که او بداند که شما نیز خوب هستید. اگر حال او چندان خوب نیست، بپرسید که چه کاری می توانید برای کمک به او انجام دهید یا فقط دلسوزانه به او گوش دهید.

چگونه به دختری نشان دهید که دوستش دارید

5. از او مشاوره بخواهید

از معشوقه خود مشاوره خواستن نشان می دهد که به نظرات او اهمیت داده و به آن احترام می گذارید. این نشان می دهد که شما به انرژی که او صرف می کند، احترام گذاشته و اهمیت تصمیم گیری در کنار هم را درک می کنید، به خصوص اگر این تصمیم گیری بر روی هر دو نفرتان تاثیرگذار باشد.

 • اگر او دانش بیشتری در مورد یک موضوع خاص دارد، درخواست مشاوره از او باعث می شود که احساس کند به او احترام گذاشته اید و برای شما نیز مفید است. به عنوان مثال وقتی که یک اتومبیل یا یک لپتاپ جدید خریداری می کنید.
 • در مورد چیزهای نسبتا بی اهمیت مانند اینکه آیا باید یک پلی استیشن جدید یا یک ایکس باکس جدید بخرید، از او مشاوره بخواهید. ممکن است به آن اهمیت چندانی ندهد، اما از اینکه از او سوال پرسیده اید، واقعا قدردانی می کند.
 • برای مسائل مهم تر مانند جراحی های پزشکی یا شرایط زندگی، پرسیدن نظر شریک زندگی تان شدیدا توصیه می شود. اگر نتوانید در تصمیمات بزرگی مانند این، نظرات او را بپرسید، ممکن است احساس کند که کنار گذاشته شده یا از او قدردانی نمی شود.

چگونه به پسری نشان دهید که دوستش دارید

6. بگویید که متاسف هستید

بدانید که چه زمانی اشتباه کرده و آن را اعتراف کنید. چه لیوان مورد علاقه او را شکسته باشید یا یک نظر ناعادلانه در حین یک بحث داده اید، یک عذرخواهی واقعی و بی قید و شرط می تواند به میزان زیادی مشکل را حل کرده و باعث می شود که شریک زندگی تان بداند که به او اهمیت می دهید.

 • امتناع از بیان پوزش تنها باعث تنش و ناراحتی خواهد شد. حتی اگر احساس می کنید که کار اشتباهی انجام نداده اید، غرور خود را کنار گذاشته و کلمات را بیان کنید. رابطه تان ارزشش را دارد.

عذرخواهی از راه های نشان دادن علاقه

7. یک شعر یا آهنگ عاشقانه بنویسید

چه چیز عاشقانه تر از به اشتراک گذاری احساسات تان از طریق یک آهنگ یا شعر است؟ (جواب: هیچ چیز). از طریق کلمات یک آهنگ یا شعر می توانید تمام احساسات شیرین و گرم و دشوار را که نمی توانید به صورت حضوری بیان کنید، نشان دهید. آهنگ یا شعر ضبط شده خود را به صورت ناشناس از طریق پست الکترونیک به دلیل عاشقانه ارسال کنید.

 • اگر چندان خلاق نیستید، به جای آن، برخی از کلمات عاشقانه را که توسط شخص دیگری نوشته شده است، پیدا کرده و برای معشوق خود ارسال کنید. به دنبال اشعار یا نامه های عاشقانه ای باشید که توسط نویسندگان بزرگی مانند شکسپیر، لرد بایرون و امیلی دیکینسون سروده شده است.
 • به جای آن، می توانید سعی کنید که آهنگی را به او اختصاص دهید. چه قبل از آواز خواندن در شب کارائوکه باشد یا یک درخواست در ایستگاه رادیویی مورد علاقه او باشد، اختصاص دادن آهنگ همیشه عاشقانه است.

ابراز احساسات تان از طریق یک آهنگ یا شعر

8. به او بگویید که دوستش دارید

ممکن است کمی احمقانه به نظر برسد، اما تنها می توانید این کلمات کوچک را با صدای بلند بیان کنید: «دوستت دارم». آن را در حال تماشای فیلم، در رخت خواب، در حین رقصیدن، در حال شام خوردن، و یا از طریق تلفن بیان کنید. تا زمانی که از صمیم قلب آن را بیان کنید، اهمیتی ندارد که در کجا و چگونه آن را بگویید.

به او بگویید که دوستش دارید

حتما بخوانید : چگونه با تکنیک های ساده دیگران را عاشق و مجذوب خود کنیم؟

روش دوم: بیان کردن دوست داشتن شخصی از طریق رفتار

1. حرکات کوچکی انجام دهید

گاهی اوقات عشق به معنای اظهارات عالی یا اقدامات بیش از حد نیست، بلکه در مورد چیزهای کوچک و روزمره ای است که یک رابطه را تعریف می کنند. سعی کنید که کارهایی مانند باز کردن درب برای معشوقه خود، آوردن یک فنجان قهوه صبحگاهی به رخت خواب یا فرستادن پیامک سریع برای اینکه که بداند در طول روز به او فکر می کنید، انجام دهید.

بیان کردن دوست داشتن شخصی از طریق رفتار

2. مهربان باشید

یک بوسه آرام. یک در آغوش گرفتن صمیمی. حتی به آرامی فشار دادن سر او. اینها نشان دهنده محبت و راهی مناسب برای برقراری ارتباط با عشق بدون بیان کلمات است.

راهی مناسب برای برقراری ارتباط با عشق بدون بیان کلمات

3. با او به اشتراک بگذارید

وقتی صحبت از عشق می شود، هیچ جایی برای خودخواهی وجود ندارد. اگر واقعا به شخصی اهمیت می دهید، افکار، پتو و حتی آخرین تکه پیتزا خود را با او به اشتراک می گذارید.

چطور علاقه خود را به طرف مقابل نشان دهیم

4. به او اعتماد کنید

این را قبلا شنیده اید، اما بدون اعتماد، عشقی وجود نخواهد داشت. باید برای تصمیم گیری درست به شریک زندگی تان اعتماد کنید، حتی اگر در اطراف او نیستید. مهم نیست که اعتماد تان در خصوص این باشد که بگوید با دوست دختر یا دوست پسر سابقش هیچ گونه ارتباطی نداشته است یا به او اعتماد کنید وقتی که شامی که بر روی اجاق گاز گذاشته باشید را نسوزاند، نیاز است که به او اعتماد کنید.

اعتماد کردن از راه های نشان دادن دوست داشتن یک شخص

5. او را شگفت زده کنید

مهم نیست که چقدر یک نفر را دوست دارید، اگر اجازه دهید که رابطه تان در یک روال عادی قرار بگیرد، رابطه می تواند کسل کننده باشد. با انجام کاری خود به خودی، یک جرقه ایجاد کنید. با فرستادن گل، تماس گرفتن غیر منتظره یا برنامه ریزی یک بیرون رفتن عاشقانه تان، او را شگفت زده کنید.

برنامه ریزی یک بیرون رفتن عاشقانه تان

6. برای او آشپزی کنید

چه یک صبحانه بیکن فوق العاده با تخم مرغ یا یک غذای لذیذ و برای قوم خاصی باشد، عشق خود را با دادن غذای مخصوص خود به معشوقه خود نشان دهید. زمان و تلاشی که برای آن کرده اید، برای معشوقه تان مشخص خواهد شد، در حالی که غذا خوردن با هم به شما اجازه می دهد تا زمان با کیفیتی را با هم بگذرانید. می گویند که راه رسیدن به قلب مرد، از طریق شکمش است- اما یک غذای خوشمزه هم برای مرد و هم زن به خوبی عمل می کند.

راه نشان دادن عشق به شخصی که دوستش داریم

7. صادق باشید

همانطور که قبلا گفته شد، اعتماد کلید یک رابطه سالم است، و بدون صداقت نمی توان اعتماد داشت. شما باید در مورد همه چیز به شریک زندگی تان واقعیت را بگویید- چه دانه آخر کوکی باشد یا درب جلوی خانه را قفل نکرده باشید.

 • با این وجود، تعداد قابل توجهی استثناء در این قانون وجود دارد. آماده کردن جواب برای سوال «آیا این باعث می شود که چاق به نظر برسم؟» و «در مورد خانواده ام چگونه فکر می کنی؟» دو مورد از این استثناء ها هستند.

 اعتماد کلید یک رابطه سالم است

8. او را تشویق کنید که به دنبال آرزوهای خود برود

اگر واقعا کسی را دوست داشته باشید، می خواهید او بهترین چیزی باشد که می تواند باشد و بدون توجه به عواقب، می خواهید که آرزوهایش را دنبال کند. به دلایل خودخواهانه مانع از کارش نشوید- او در نهایت به این خاطر از شما ناراحت می شود. اگر می خواهد که ویولون بیاموزد، جلسات تمرین پر سر و صدا را در دستور کار قرار دهید (یا یک ایرپلاگ برای او خریداری کنید). اگر می خواهد که کار کرده و یا برای ادامه تحصیل به خارج از کشور برود، راهی برای درست کردن رابطه تان پیدا کنید. می گویند که عشق مربوط به سازش است، اما هیچ کس مجبور نیست که رویاهای خود را فدا کند.

 اگر کسی را دوست دارید، او را تشویق کنید که به دنبال آرزوهای خود برود

9. برای او در کنارش باشید

برای اینکه واقعا به کسی نشان دهید که او را دوست دارید، همیشه برای حمایت از او در کنارش باشید. در شادی و درد او سهیم باشید. وقتی ارتقاء شغلی پیدا می کند، با او جشن گرفته یا در مرگ یکی از اعضاء محبوب خانواده اش در کنارش باشید. حضور در کنارش می تواند به سادگی سهیم شدن یک نوشیدنی در پایان هفته باشد، یا به مهمی کنار او ماندن جهت شانه ای برای گریه کردن وقتی احساس ناراحتی می کند، باشد.

برای اینکه واقعا به کسی نشان دهید که او را دوست دارید کنارش باشید

روش سوم: نشان دادن دوست داشتن یک شخص از طریق هدایا

1. برای او گل بفرستید

ممکن است کلیشه ای یا بیش از حد تکراری به نظر برسد، اما هیچ چیز مانند یک دسته گل، به خصوص اگر گل مورد علاقه شخص باشد، نمی تواند نشان دهد که «دوستش دارید». اطمینان حاصل کنید که به زیبایی تحویل داده می شوند. یک یادداشت عاشقانه را همراه با آن ضمیمه کرده یا گل را به صورت ناشناس بفرستید. آن را به صورت حضوری ارائه دهید یا آن را به خانه یا ساختمان محل کار معشوقه تان ارسال کنید. گل ها یک هدیه کلاسیک عاشقانه هستند که هرگز از مد نمی افتند.

 • سعی کنید تا مطمئن شوید که گل هایی را برای شریک زندگی تان ارسال می کنید که او دوست دارد. مطمئنا در نظر گرفتن آن سخت است، اما شما برای انتخاب گل های مناسب منفعت بیشتری کسب خواهید کرد. اگر نمی دانید که گل مورد علاقه او چیست و می خواهید به جای آن یک چیز کلاسیک را امتحان کنید، انتخاب گل رز قرمز هیچ گاه اشتباه نخواهد بود.

نشان دادن دوست داشتن یک شخص از طریق هدایا

2. برای او یک مجموعه اهنگ در CD تهیه کنید

برای معشوقه تان مجموعه ای از آهنگ های ترکیبی که یادآور شما یا رابطه تان است یا تنها آهنگ هایی که تصور می کنید او دوست دارد را برای او آماده کنید. شاید معصومانه از او بخواهید که سلیقه اش را به شما بگوید. یک CD ترکیبی از آهنگ های مختلف، یک هدیه فوق العاده است، زیرا نشان می دهد که شما برای پیدا کردن موسیقی مورد نظر او، وقت و توجه صرف می کنید. اگر به درستی انجام داده اید و آهنگ ها را دوست داشت، نشان می دهد که به او گوش می دهید و او را به میزان صمیمی شدن می شناسید.

 راه ابراز علاقه به دختر یا پسر مورد علاقه خود

3. به او چیزی از طبیعت بدهید

مکانی در طبیعت را انتخاب کرده که مخصوص شما است- خانه کودکی تان یا مکان فوق العاده تان برای آرام شدن و فکر کردن. سپس نشانه ای را از محل جمع آوری کرده و آن را به معشوقه خود بدهید. به او یک صدف، یک سنگ زیبا، یک پر پرنده یا هر چیز کوچک یا زیبا که می توانید پیدا کنید را بدهید. به او بگویید که با دیدن آن چیز فورا به او فکر کرده اید. به او بگویید که این تکه ای از شما است که دوست دارید تا او داشته باشد و از آن محافظت کند. در نتیجه او احساس خاص بودن و نزدیکی به شما خواهد کرد.

روش دادن احساس خاص به کسی که دوستش دارید

4. برای فعالیت های عاشقانه کوپن خریده یا کوپن بسازید

یک کوپن کتاب خریده یا تهیه کنید که می توانید آن را در اختیار معشوقه تان قرار دهید. همراه با کوپن هایی باشد که هر زمان برای فعالیت عاشقانه می توانند دریافت کنند. این چیزها را می توانید به صورت آنلاین یا از فروشگاه های هدیه خاصی که در دسترس هستند، تهیه کنید، اما اگر خودتان آنها را درست کنید، بهتر خواهد بود. به این ترتیب می توانید آن را شخصی سازی کرده و با کوپن خود خلاقیت بیشتری ایجاد کنید. راهنمایی، راهنمایی:

 • به مواردی مانند کوپن برای یک شام عاشقانه، یک کوپن برای صد بوسه یا یک کوپن برای یک ماساژ حسی فکر کنید.
 • به جای آن، می تواند برای فعالیت های روزمره مانند اتمام شستن ظرف ها یا به پیاده روی بردن سگ حتی اگر نوبت او بوده است، کوپن وجود داشته باشد. این کار چندان عاشقانه نیست، اما مطمئنا شریک زندگی تان از آن قدردانی خواهد کرد.

برای فعالیت های عاشقانه کوپن خریده یا کوپن بسازید

5. یک عکس از هر دو نفرتان قاب کنید

یک عکس از خودتان و معشوقه تان با هم قاب کنید. عکسی از هر دو نفرتان را انتخاب کرده که خوشحال به نظر می رسید و به وضوح از کنار همدیگر بودن لذت می برید. آن را به معشوقه خود تحویل دهید و به او بگویید که چرا این عکس را انتخاب کرده اید و چه خاطراتی را به یاد شما می آورد. او ممکن است احساس عشق کند.

 • قبل از در قاب گذاشتن عکس، تاریخ عکس را مشخص کرده و شاید یک یادداشت کوچک در پشت آن بنویسید. سپس یک قاب زیبا انتخاب کنید و آن را در یک جعبه هدیه قرار دهید یا تنها کافی است تا یک روبان به دور آن ببندید.
 • اطمینان حاصل کنید که این عکسی از اوست که خودش نیز دوست دارد. اگر لکه ای بر روی دندان هایش وجود داشته یا چشمانش بسته باشد، نمی خواهد آن را به نمایش بگذارد. آن را در یک قاب زیبا قرار دهید.

دادن عکس دونفره خودتان از راه های نشان دادن عشق

6. برای او بادکنک بیاورید

اگر به دنبال چیزی زیبا و سرگرم کننده برای هدیه دادن به معشوقه خود هستید، یک دسته بادکنک به او هدیه دهید. بادکنک ها اغراق آمیز هستند و توجه را جلب می کنند، بنابراین اگر به دنبال یک ابراز احساسات بزرگ هستید، این همان است. فقط به چهره او وقتی که در حال تماشای آمدن شما است، نگاه کنید، بسیار ارزشمند است.

 • یک مجموعه از بادکنک ها با رنگ مورد علاقه شریک زندگی تان انتخاب کرده و آنها را با روبان های شاد ببندید. هر چه پر زرق و برق تر، بهتر.
 • حتما از بادکنک های پر شده با گاز هلیوم استفاده کنید، او خوشحال تر می شود وقتی که بادکنک ها در هوا شناور شوند.

هدیه دادن به معشوقه خود

7. بلیط چیزی که او دوست دارد را تهیه کنید

معشوقه تان را با تهیه بلیط چیزهایی که دوست دارد ببیند، شگفت زده کنید، چه بلیط برای دیدن گروه مورد علاقه اش باشد یا بلیط فیلمی که می خواهد تماشا کند یا بلیط یک رویداد ورزشی باشد. این هدیه نشان می دهد که شما به شریک زندگی خود گوش می دهید، از منافع او حمایت کرده و برای خوشحال کردن او هر کاری انجام می دهید.

 • باید در این مورد از خود گذشتگی نشان دهید- حتی اگر چیزی باشد که باعث می شود از بی حوصلگی دیوانه شوید مانند رقص باله یا فیلم ماشین های هیولا. نکته این است که چیزی باشد که او دوست دارد.
 • قبل از خرید بلیط مطمئن شوید که برنامه او آزاد است. حتی اگر از این فکر شما قدردانی کند، اگر قادر نباشد در آن شرکت کند، ناامیدکننده خواهد بود.  

معشوقه تان را با تهیه بلیط چیزهایی که دوست دارد ببیند، شگفت زده کنید

از
20
رای