خصوصیات متولدین اسفند، ویژگی اخلاقی مثبت و منفی زن و مرد اسفند ماهی

خصوصیات متولدین اسفند، ویژگی اخلاقی مثبت و منفی زن و مرد اسفند ماهی خصوصیات متولدین اسفند؛ ویژگی اخلاقی منفی و مثبت متولدین اسفند ماه زن و مرد، چه کسانی با اسفند ماهی بهتر کنار می آیند؛ سازگاری اسفند ماهی ها و بهترین شغلی ایده اسفندی ها در سلام دنیا بخوانید.

ما متولدین اسفند را ماهی می نامیم. ماه ها دارای تاریخ علامت ستاره ای بین 20 فوریه تا 20 مارس هستند و توسط هجوم دوگانه نپتون (روانی، سیاره اسرار آمیز باطنی) و مشتری (سیاره پسر خوش شانس از تفنگ فراوان) اداره می شوند. بنابراین، علامت زودیاک هم مخفیانه و گسترده، جادویی و دنیوی، روحی و شادی است. شما می توانید در این مطلب از سلام دنیا به مطالب مختلفی در خصوص افراد اسفند ماهی، مخصوصا خصوصیات متولدین اسفند ماه، ویژگی های اخلاقی مثبت و منفی و سازگاری ماه اسفند ماهی با دیگر ماه های سال دسترسی پیدا کنید. با ما همراه باشید.

نماد متولدین اسفند

متولدین اسفند یا همان ماهی‌ها، نشانه‌ای از آب، روح‌های پیر دنیوی با اعماق عظیمی از شفقت و همدلی با دیگران هستند. نماد ماهی ها در طالع بینی دو ماهی است که در جهت مخالف یکدیگر قرار دارند، این نشان دهنده دوگانگی مبارزه درونی مداوم آنها است.  آنها از یک طرف می خواهند موفق، پرمشغله، رانده و فعال باشند، اما از طرف دیگر فقط می خواهند پوشش را روی سر خود بکشند و در رختخواب بمانند. زندگی برای ماهی ها سخت است. آنها همه انعکاس ها را دریافت می کنند. برای دریافت ایده‌ای از ویژگی‌ها و تیپ‌های شخصیتی کلاسیک ماهی‌ها، فقط باید به برخی از معروف‌ترین ماهی‌ها نگاه کنیم: جاستین بیبر، ریحانا، درو بریمور، امیلی بلانت، چلسی هندلر، ربل ویلسون، کامن و داکوتا فانینگ.


حتما بخوانید: ویژگی اخلاقی مثبت و منفی زنان اسفند ماهی


ویژگی های شخصیتی و اخلاقی مثبت متولدین اسفند

 • همدل: همه دوست دارند یک دوست ماهی داشته باشند، زیرا این مانند داشتن یک درمانگر شخصی است. آنها فقط احساس شما را "دریافت" می کنند، هرگز قضاوت نمی کنند، بی پایان گوش می دهند. آنها چاه عمیقی از احساسات انسانی هستند و طوری رفتار می کنند که قبلاً همه چیز را دیده اند.  هیچ چیز آنها را شوکه نمی کند. گفته می شود، آنها اغلب بیشتر از شما گریه می کنند. همیشه با ماهی ها اشک می ریزد، همیشه. دنیا برای آنها جای بی رحمی است.
 • عرفانی: مانند پروانه به شعله، حوت ها همگی به جنبه معنوی، عرفانی و حتی پنهانی زندگی علاقه دارند. خوش شانس آنها، آنها معمولاً در بدو تولد کمی چشمک روانی دارند (شاید همدلی بزرگ آنها از همین جا سرچشمه می گیرد.)
 • رومانتیک: به نوعی انگار ماهی‌ها واقعاً به دنیای قرن بیست و یکم تعلق ندارند، چه در مورد Tinder و موقعیت‌ها و غیره. آنها دوران سنتی‌تری را ترجیح می‌دهند. جایی که رفتارهای پست تر ما شاید راحت تر پنهان می شد. برای ماهی ها، دور از دید دور از ذهن است. آنها عاشق بودن را دوست دارند و از چیزی که آن توهم و احساس گلگون را در هم می شکند، دوست ندارند.

خصوصیات متولدین اسفند 1

 • تاثیر پذیر: مانند جادوگر نپتون، ماهی ها می توانند حواس پرتی و توهماتی را در مورد عقاید واقعی، وفاداری ها و حتی هویت خود ایجاد کنند. آنها با جریان حرکت می کنند، می توانند در میان جمعیت تغییر شکل دهند. چاه شهود بی انتها، تخیل سریع نقره ای و طبیعت آبکی آنها آنها را تقریباً شبیه به تغییر شکل می کند. آخرین علامت زودیاک بودن به آنها صفات یازده دیگری را نیز می دهد.
 • تخیلی: ماهی‌ها با داشتن همدلی طبیعی، علاقه به طبیعت انسان، خلاقیت و تخیل عظیم، تقریباً همیشه به نوعی به سمت هنر کشیده می‌شوند. دو لبه توانایی آنها برای ایجاد قلمروهای جدید این است که آنها می توانند در زندگی در دنیای واقعی مشکل داشته باشند و ممکن است برای محافظت از خود در برابر آن توهم ایجاد کنند.
 • در جستجوی لذت: ماهی‌ها، با آن همه بینش در مورد ماهیت انسان و چنین ساختار حساسی، اغلب به گریز، بیش از زیاده‌روی و مستی روی می‌آورند تا فقط برای آرامش و آرام کردن ارتعاشات تپنده در روانشان.

ویژگی شخصیتی و اخلاقی منفی متولدین اسفند ماه

 • بدبین بودن
 •  تنبل بودن
 • ساده لوح‌ بودن
 • پنهان کار بودن
 • پرخاشگر بودن

کوچکترین دم از بی رحمی یا ظلم گاه به گاه (خداحافظ جوزا، عقرب، لئو و برج جدی) باعث می شود چمدان خود را بردارید و به مراتع جدید بروید. شما یک همدل هستید و نگرش سرسختانه دیگران را نسبت به هر چیزی دردناک یا حساس غیرقابل درک می بینید. هر گونه عدم حساسیت جالب نیست. شما یک همه در آدم هستید. اگر کسی را دوست دارید پس می خواهید (خیلی زیاد) با او باشید و انتظار دارید که او هم همین احساس را داشته باشد. شما مفهوم آشنایی گاه به گاه، دیدن چندین نفر به طور همزمان، یا یک قرار دوستان با مزایا را درک نمی کنید. احساس می‌کند با ارزش و انحصاری که باید عشق واقعی را با آن پرورش داد، در تضاد است. اگرچه شما به همان اندازه عاشق تجمل، لذت و آسایش هستید، اما هر حرکت شما را تحریک نمی کند یا انگیزه نمی دهد. نمادهای وضعیت، تجهیزات طراح، اقلام با قیمت بالا، اتومبیل های پر زرق و برق و غیره. شما واقعاً درخواست تجدیدنظر را دریافت نمی کنید. شما این جذابیت را در دیگران درک نمی کنید. این باعث می شود که احساس کنید آنها باید کمی سرد باشند.


حتما بخوانید: خصوصیات و ویژگی های بد و منفی اسفند ماهی ها چیست


ویژگی های جذاب متولدین اسفند ماه

ماهی ها آنقدر دوست داشتنی و دلسوز هستند که همه چیز را احساس می کنند، به خصوص احساسات دیگران، که آنها را به افراد معتمد و همراهان صمیمی تبدیل می کند. مردم رازهای خود را به ماهی ها می گویند و 100% به آنها اعتماد می کنند. ماهی‌ها قطعاً جفت روح هستند و می‌توانند در هر سطحی با دیگران ارتباط برقرار کنند. ماهی ها جذاب هستند زیرا:

 • آنها جذاب، رمانتیک و با ملاحظه هستند - به دیگران احساس خاص بودن می دهند.
 • آنها لغزنده، حسی هستند و مانند ماهی به روش های هیپنوتیزمی و سرخورده حرکت می کنند.
 • آن‌ها چشم‌های با روح، بزرگ و بی‌حالی دارند که شما را به خود جذب می‌کنند.

خصوصیات متولدین اسفند 2

چه کسانی با اسفند ماهی بهتر کنار می آیند؟

سه گانه علامت آب (ماهی، عقرب و سرطان) همگی با یکدیگر رابطه خوبی دارند. همه آنها احساساتی، رازدار و شهودی هستند. تماشای زیادی در مقابل صحبت کردن وجود دارد و برای افراد خارجی، ممکن است به نظر برسد که هیچ اتفاقی نمی‌افتد (شما نمی‌توانید تمام *ارتعاش*هایی را که بین آنها ارتباط برقرار می‌شود ببینید). ماهی ها یک نشانه بسیار رمانتیک هستند. آنها عاشق بودن را دوست دارند، و مانند هیچ نشانه دیگری خود را وقف شریک زندگی خود می کنند (به جز، شاید سرطان... اما سرطان در عوض انتظار چنین چیزی را دارد، در حالی که ماهی ها از بودن در آنجا خوشحال هستند).

نکته جالب برای رابطه جنسی گرم برای ماهی ها این است که یک عاشق برج جدی پیدا کنید. این ترکیب نجومی در مورد داستان قدیمی «مخالف ها جذب می شوند» است. طبیعت رویایی، خلاق و رمانتیک ماهی ها با جنبه جاه طلب، رواقی و بی رحم بز روبرو می شود. هر کدام مجذوب دیگری هستند و انرژی متضاد آنها به معنای فضای بی پایان برای بازی نقش، بازی های فانتزی و ماجراجویی های جنسی بسیار تخیلی است. در کل، حوت آخرین علامت زودیاک است و بنابراین بهترین و بدترین ویژگی های ما را نشان می دهد. همه ما به یک دوست ماهی نیاز داریم - آنها به تنهایی می توانند واقعا ما را درک کنند.


حتما بخوانید: فال و طالع بینی ازدواج متولد اسفند


توصیف افراد متولدین اسفند ماهی

افراد خلاق و هنرمند نویسندگان، نقاشان، موسیقی‌دانان، معماران، نجاران، مجسمه‌سازان، بازیگران، طراحان، شاعران… شما را مجذوب خود می کنند.  شما فردی عمیقاً تخیلی هستید و از هنرها بیشتر از هر نشانه دیگری قدردانی می کنید. حرکات و صمیمیت عمیق عاشقانه دارید. چیزی به نام شلوغی بیش از حد در شما وجود ندارد. شما در عشق نهایی هستید و به سادگی دوست دارید که مورد غوغا قرار بگیرید، مانند خانواده سلطنتی با شما رفتار شود، چیزهای شگفت انگیزی به شما گفته شود، و از محبت و PDA غرق شوید.

خصوصیات متولدین اسفند 3

صحبت کردن در اعماق شب، گریه کردن با هم، پیوند بر وقایع دردناک گذشته، به اشتراک گذاشتن عمیق ترین رازهای خود. همه اینها فقط یک قرار اول معمولی با یک ماهی است.  شما توسط فردی روشن می شوید که می تواند با شما صحبت کند، به اشتراک بگذارد و فوق العاده آسیب پذیر باشد. می توان به شما اعتماد کرد، شما مهربان ترین روح زودیاک و یک درمانگر طبیعی هستید.


حتما بخوانید: 24 مدل تاتو نماد ماه اسفند


انتخاب های شغلی ایده آل متولدین اسفند ماهی

رویاپرداز و شفادهنده خلاق زودیاک، دلسوزترین و دلسوزترین نشانه ها و بنابراین یکی از آنهایی است که می تواند برای یافتن جایگاهی در دنیای کار تلاش کند که به آنها امکان می دهد درآمد خوبی داشته باشند و احساس امنیت، رضایت و قدردانی کنند. ماهی ها تخیل، خلاق، مهربان، حامی، باهوش، باهوش عاطفی، شهودی (حتی روانی) هستند و قادرند فراتر از نما به حقیقت چیزها را ببینند. آنها برای کار کردن با آنها عالی هستند، آنها می توانند پویایی تیم را با نفوذ و تلنگرهای ظریف خود تغییر دهند. ماهی‌ها می‌خواهند در دنیای کاری خود امن، ایمن و شاد باشند، آنها عاشق خلق کردن، همکاری، درمان و حمایت از دیگران، به ارمغان آوردن مثبت و شادی، سرگرمی و ایجاد احساس خوب در مردم هستند.

خصوصیات متولدین اسفند 4

مشاغل در هنر، موسیقی و نمایش، پزشکی، مشاوره، درمان، آموزش، مراقبت از کودکان، مراقبت اجتماعی و معنویت آنها را مانند پروانه به آتش می کشاند. نکته کلیدی برای ماهی ها این است که احساس کنند در مکانی مناسب هستند، به فرهنگ و اخلاق آن احترام می گذارند و به بهتر شدن زندگی دیگران کمک می کنند.  آنها کمی اثیری و جادویی هستند، آنها دوست دارند جرقه ای از شادی خلاقانه یا تماس با افراد الهام بخش وجود داشته باشد. آنها ارتعاشات خوب ایجاد می کنند، تقویت می کنند و نیاز دارند.

سخن آخر

در این پست ما به خصوصیات متولدین اسفند، ویژگی اخلاقی مثبت و منفی زن و مرد اسفند ماهی پرداختیم. امیدواریم این روش ها به شما در شناخت افراد اسفند ماهی کمک کرده باشند. در صورت مفید بودن مقاله، لطفاً آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.


مطالب مرتبط:

متن تبریک تولد اسفند ماهی با پیام دلنشین

دانلود 25 کلیپ تولد اسفند ماهی عاشقانه و جدید

سنگ ماه اسفند چیستاز
2
رای