به این صورت می توان لکه های سوختگی اتو را از روی لباس پاک کرد

به این صورت می توان لکه های سوختگی اتو را از روی لباس پاک کرد اثر سوختگی اتو سریعا برطرف خواهد شد. لطفا توجه کنید که این روش فقط برای اثر سوختگی کم کارساز است. یکی از موثرترین روش برای از بین بردن لکه های سوختگی استفاده از آمونیاک و هیدروژن پراکسید است.

اثر سوختگی اتو سریعا برطرف خواهد شد! هیچ چیز بدتر از اتو کردن پیراهن مورد علاقه شما نیست که به طور تصادفی یک اثر سوختگی بر روی آن ایجاد شود. حالا چه کار باید کرد؟! بلوز را دور بیاندازیم؟ خیر. ما می توانیم ترس شما را احساس کرده و خوشبختانه ما راه حلی برای آن داریم. لطفا توجه کنید که این روش فقط برای اثر سوختگی کم کارساز است. متاسفانه ما نمی توانیم پیراهن یا شلوارهایی که به طور جدی سوخته اند یا چیزهایی که ذوب شده اند را ترمیم کنیم. اگرچه ممکن است برای شما ناراحت کننده باشد، اما این چیزها برای سطل آشغال مناسب هستند. با استفاده از این راه حل های مربوط به سوختگی با اتو، دیگر لازم نیست پیراهن مورد علاقه خود را دور بریزید.

راهکارهای از بین بردن اثرات سوختگی اتو از روی لباس

1. روش موثر برای از بین بردن اثرات سوختگی اتو از روی لباس

از موثرترین روش ها قطعا این است که لکه را با مقداری آمونیاک و هیدروژن پراکسید خیس کنید. با استفاده از یک قطره چکان، چند قطره از آن را بر روی لکه های سوختگی بریزید. از چند دقیقه تا چند ساعت صبر کنید تا خیس بخورد. مدت زمان لازم برای خیس خوردن، به شدت سوختگی با اتو بستگی دارد. اجازه ندهید لکه ها خشک شود. مطمئن شوید که لکه با این دو ماده خیس خورده و سپس پارچه را قبل از قرار دادن در ماشین لباس شویی با مقداری پودر لکه بر اکسی اکشن، با آب بشوئید.

روش های از بین بردن آثار سوختگی اتو از روی لباس

2. روش سریع از بین بردن اثرات سوختگی اتو از روی لباس

اگر شما قصد دارید که پیراهن را سریعا در همان روز بپوشید، به راه حل دیگری نیاز دارید و ما یک راه حل برای آن ارائه کردیم. شما مجبور نیستید به این صورت لباس را در ماشین لباس شویی قرار دهید، که در زمان بسیار صرفه جویی خواهد شد. این کاری است که شما انجام می دهید: مقدار کمی سرکه بر روی لکه مالیده و سپس آن را با یک پارچه تمیز پاک نمایید.

منبع: tips-and-tricks

از
1
رای