خانه داری

آموزش ژاکت بافتنی بچه گانه دخترانه؛ مدل لباس بافتنی دخترانه

ژاکت بافتنی بچه گانه شیک و زیبا هستند و بافتن آنها علاوه بر نشان دادن هنر دست شما می تواند باعث شیک پوش شدن بچه شما نیز بشود. در ادامه آموزش ژاکت بافتنی بچه گانه و مدل های زیبای از لباس بافتنی بچه گانه را قرار داده ایم.

آموزش ژاکت بافتنی زنانه؛ انواع مدل لباس بافتنی زنانه و مانتو بافتنی

بافتن ژاکت زنانه شیک و زیبا که متناسب با اندام شما باشد، نیازمند این است که پیش از شروع به کار، بتوانید اندازه گیری و سایز بندی درست را انجام دهید. چندین روش برای اندازه گیری ژاکت بافتنی زنانه وجود دارد.

آموزش بافت شال گردن؛ آموزش بافت شال گردن برای مبتدیان

خانم های با سلیقه و هنرمند پیش از آغاز سرما شروع به بافتن لباس های گرم و شال گردن های زیبا برای خود یا اعضای خانواده خود می کنند. در اینجا شما را با آموزش بافت شال گردن مردانه، بافت شال گردن گرد و... آشنا می کنیم.

آموزش کلاه بافتنی؛ اموزش تصویری بافت کلاه

چگونه کلاهی با هر اندازه و شکلی ببافید، الگوی بافت کلاه که در ادامه آمده است به شما یاد می دهد که چگونه یک بافت اولیه و پایه را انجام دهید؛ اولین قدم برای بافت کلاه، اندازه گیری دور سر است.

آموزش بافتنی با قلاب از ابتدا؛ اموزش انواع مدلهای بافتنی با قلاب

هنر قلاب بافی به 3 شیوه به کار می رود: قلاب بافی ساده، قلاب بافی برجسته و قلاب بافی معرق، که قلاب بافی معرق پرکاربردتر و زیباتر است. ما در این مقاله سعی داریم تا به شما کمک کنیم تا بافتنی با قلاب را از ابتدا یاد بگیرد.

آموزش بافتنی از پایه، آموزش بافت ساده و راحت

اگر در بافتنی مبتدی هستید باید ابتدا با اصول و لوازم بافتنی آشنا شوید. برای هر کار هنری یک شروعی وجود دارد و بافتنی هم با سر انداختن دانه ها شروع می شود. در این مقاله شما را با آموزش بافتنی از پایه، آشنا می کنیم.

طرز تهیه حلوا برای محرم و انواع مدل تزیین حلوا

حلوا یکی از دسرهای مورد علاقه اکثر مردم و از محبوب ترین نذری های ماه محرم است. در این مقاله سعی کردیم تا طرز تهیه حلوا برای محرم برای 300 نفر و روش های مختلف تزیین حلوا توضیح دهیم.

طرز تهیه شله زرد نذری و تزیین آن به روش های مختلف

شله زرد یک دسر خوشمزه و لذیذ ایرانی است که برای ایام عزاداری یا سفرهای نذری تهیه می شود. در این مقاله سعی کردیم تا طرز تهیه این دسر خوشمزه و تزئین آن به شیوه های مختلف را برای شما توضیح دهیم

9 اشتباه رایج هنگام استفاده از یخچال و فریزر و روش رفع آن

حتی مواد غذایی که فریز شده اند هم در نهایت طعم و بافتشان از بین خواهد رفت، بنابراین تاریخ بسته بندی مواد غذایی را بر روی آن بنویسید. در ادامه برخی از اشتباهات رایج که در زمان استفاده از فریزر مرتکب می شوید آمده است.

بهترین و ساده ترین روش فریز و منجمد کردن کرفس تازه چیست؟

به راحتی می توانید کرفس خام را فریز کنید. اگر قصد دارید از کرفس برای تهیه سوپ، خورشت، کاسرول و آبگوشت استفاده کنید بهترین کار فریز کردن کرفس های خرد شده است. می توانید آن را برای تهیه اسموتی و آب کرفس در فریزر ذخیره کنید.

مراحل کاشت و پرورش لوبیا چیتی در خانه و شرایط نگهداری آن

لوبیا چیتی از حبوبات پرکاربرد در غذای ایرانیان است. بهترین زمان جهت کاشت لوبیا، در فصل بهار است. اما اگر قصد دارید که گلدان لوبیا را در داخل خانه تان نگهداری کنید، می توانید در هر فصلی از سال برای این کار اقدام کنید.

لیست کامل از وسایل مورد نیاز برای سیسمونی نوزاد و نکات تهیه آن

سیسمونی در واقع همان لباس و لوازم خواب و بهداشتی فرزند اول است و از خاطره انگیزترین لحظه های هر مادری، می تواند خرید سیسمونی برای فرزندش باشد. بهترین روش برای انجام این کار تهیه فهرستی از وسایل مورد نیاز کودک است.