خانه داری

مدل سارافون و پیراهن بافتنی دخترانه بچه گانه به همراه آموزش

از لباس هایی که در فصل سرما مادران به سراغ آنها میروند لباس های بافتنی هستند. سارافون های بافتنی شیک و پیراهن های بافتنی دارای تنوع رنگ و بافت مختلفی هستند و زیبا به نظر می رسند. در ادامه انواع آنها را مشاهده خواهید کرد.

آموزش عروسک بافتنی با قلاب و دو میل به همراه مدل های جذاب و زیبا

عروسک های بافتنی عروسک هایی اند که با قلاب و میل و کمی کاموا ساخته می شوند عروسک بافی برای افرادی که قبلا هم تجربه قلاب بافی داشته اند بسیار ساده خواهد بود ، بافت عروسک های کاموایی می تواند از لحاظ اقتصادی به صرفه بوده و فرزندتان را شاد کند.

آموزش بافت هدبند دخترانه و تل بافتنی نوزادی به همراه مدل های شیک

استفاده از هدبند یا پیشانی بند در هوای سرد برای جلوگیری از ابتلا به سینوزیت و یا پیشرفت آن به عنوان یک درمان فیزیکی به کار می رود. سربند میتواند در زمستان جایگزین کلاه شده و پیشانی شما را از سرما حفظ کند چهره را زیبا تر نمایش دهد.

آموزش انواع بافت گل با قلاب و میل به همراه مدل گل بافتنی خاص

گل های بافتنی بسیار زیبا و دوست داشتنی هستند و می توان از آنها به عنوان گیره سر، برای تزئین رومیزی، روی کلاه، روتختی و تزئینات و ... استفاده کرد. بافت گل های برجسته به دلیل سه بعدی بودن یکی از زیباترین مدل بافت هاست.

اموزش بافت رومیزی با قلاب و دو میل به همراه مدل رومیزی بافتنی جدید

رومیزی های رنگارنگ بافتنی می تواند خانه شما را جذاب کرده و به علت تنوع در رنگ کامواها به راحتی با هر خانه ای هماهنگ می شود. نمونه های متنوع از قلاب بافی وجود دارد که بنابر سلیقه و نیاز تان می توانید شیک ترین نمونه را انتخاب کنید و همانند آن نمونه ای ببافید

آموزش بافت دستگیره و مگنت یخچال به همراه مدل های شیک و زیبا

بافت های رنگارنگ دستگیره یخچال می تواند آشپزخانه شما را زیبا و جذاب کند. همچنین شما میتوانید مگنت های بافتنی فانتزی را برای تزیین کابینت و در یخچال استفاده کنید و لذت بافتن این مگنت های زیبا و جذاب را تجربه کنید.

مدل های جدید روتختی بافتنی شیک با قلاب و دو میل

روتختی بافتنی دارای تنوع رنگ و طرح های شاد و متنوعی است که میتواند در لیست کالای جهیزیه دختران جوان قرار بگیرد و به دکوراسیون جدید آنها جلوه و زیبایی ببخشد و گرما بخش زندگی زوج جوان باشد.

آموزش بافت پاپوش زنانه شیک و مجلسی با دو میل

پاپوش زنانه یک بافت شیک و راحت و بسیار کاربردی در فصل های سرد سال است.انتخاب مدل پاپوش بافتنی شیک و ساده کار دشواری نیست چون به قدری تنوع مدل وجود دارد که امکان ندارد سخت پسندان هم پاپوش مطابق با سلیقه خود را پیدا نکنند.

آموزش بافت پتوی نوزاد با دو میل و قلاب برای مبتدی ها

پتوهای بافتنی علاوه بر اینکه بسیار زیبا هستند، برای نوزاد تازه متولد شده بسیار کاربردی نیز محسوب می شوند و چه خوب است که مادرانی که فرزند تازه متولد شده ای دارند با این آموزش بتوانند خودشان برای نوزادشان طبق سلیقه شان پتو ببافند.

آموزش بافت سویشرت کلاه دار پسرانه با میل و قلاب

اکنون که به فصل های سرد سال نزدیک می شویم، بافت سویشرت می تواند کودکتان را گرم نگه داشته و در هزینه خرید لباس نیز صرفه جویی می شود. در این مقاله سعی داریم مدل ژاکت پسرانه با میل بافتنی و قلاب را به شما آموزش دهیم.

آموزش بافت ساق پا مردانه و زنانه، ساق بند پا بافتنی

بافت ساق پا بسیار ساده و سرگرم کننده است و می توانید آنها را در مدت زمان کوتاهی بافته و استفاده کنید.در این مقاله بافت ساق پا مردانه و زنانه قرارداده شده است که در آن مراحل بافت کامل و واضح شرح داده شده است.

آموزش تصویری ساق دست بافتنی با قلاب و دو میل

دستکش ها پوششی مناسب برای دستان هستند که در انواع مدل های متنوعی بافته می شود و شما قادر هستید با یادگیری، انواع مختلف دستکش های بافتنی و ساق دست های متنوعی را ببافید.