خانه داری

جلوگیری و از بین بردن شپشک برنج در خانه با ترفندهای ساده

اگر نگران شپشک‌ برنج در انبار مواد غذایی خانه تان هستید، این راهنمای تخصصی ازسلام دنیا را دنبال کنید تا به شما نشان دهد چگونه از شر شپشک های برنج خلاص شوید و آلودگی را از بین ببرید، و راه جلوگیری از حشره برنج بیاموزید.

روش نگهداری گل قاشقی و راه های تکثیر و بیماری های آن

گل قاشقی نوعی گیاه گرمسیری است که به عنوان یک گیاه آپارتمانی زیبا و سرسبز راحتی قابل پرورش است. از بین 1500 نوع گل قاشقی، قطعاً گونه‌ای متناسب با سلیقه شما وجود دارد. روش نگهداری و تکثیر گل قاشقی را در سلام دنیا بخوانید.

چگونه رطوبت خانه را افزایش دهیم

چگونه رطوبت خانه را افزایش دهید؟ بهترین روش های تامین رطوبت منزل با دستگاه رطوبت ساز و بدون دستگاه رطوبت ساز و با روش‌های مقرون به صرفه را در ادامه این مقاله از سلام دنیا پیدا کنید.

از بین بردن لکه زنگ زدگی از روی لباس و کفش با 5 ترفند خانگی

اگر روی کفش یا لباس سفید یا رنگی شما لکه زنگ زدگی ایجاد شده، نگران نباشید، کافی است تا یکی از ترفندهای از بین بردن لکه زنگ زدگی از روی لباس که در سلام دنیا، آموزش دادیم به کار ببرید، تا در کمترین زمان لکه زنگ زدگی محو شود.

تلخی غذا را چگونه از بین ببریم (10 ترفند ساده)

به طور تصادفی تلخی بیش از حدی را به آن اضافه کرده باشید. بسیاری از ترفندها و استراتژی ها برای از بین بردن یا خنثی کردن طعم های تلخ و کمک به شما در لذت بردن از هر وعده غذایی که پیش روی شماست وجود دارد.

نگهداری و کاشت لاکی بامبو در خانه؛ تعداد بامبو برای جذب ثروت

در زبان چینی، لاکی بامبو نماد خوشبختی است و تمرین کنندگان فنگ شویی از آن برای جذب انرژی مثبت، ثروت استفاده می کنند. می توانید با یادگیری روش نگهداری و کاشت لاکی بامبو در خانه در سلام دنیا، خوش شانسی را به خانه ببرید.

6 کاربرد و ترفند باورنکردنی استفاده از لیموترش در خانه داری

آیا می دانید که لیموترش ها کاربردهای خیلی بیشتر از تهیه یک نوشیدنی سرد خوشمزه دارند؟ لیمو ترش به دلیل خواص اسیدی اش ،می تواند سرسخت ترین لکه های را از بین ببرد. با 6 ترفند عالی استفاده از لیموترش در سلام دنیا آشنا شوید.

رسوب زدایی و جرم گیری کتری برقی با ترفندی ساده و سریع

وقتی حرف از بین بردن جرم کتری پرکار می شود، باید بدانید که رسوب آهک دشمن بزرگ کتری شما است. ما به شما ترفندی ساده و سریع برای رسوب زدایی و از بین بردن جرم کتری در کنار کابردهای جالب کتری برقی آموزش دادیم.

معرفی انواع گل سانسوریا با عکس و ویژگی های ظاهری آن

یکی از اصلی‌ترین خواص گل سانسوریا در داخل خانه توانایی فیلتر کردن برخی سموم از هوا است. سانسوریا سطح سموم تری‌ کلرواتیلن، بنزن و فرمالدئید را کاهش می دهد. انواع گل سانسوریا، ویژگی و روش نگهداری آنها در سلام دنیا بخوانید.