خانه داری

نحوه کاشت و پرورش قارچ گانودرما و فواید آن

قارچ گانودرما یکی از معروف ترین گیاهان در طب سنتی آسیای شرقی و با کاربرد فراوان در علم پزشکی است. نحوه کاشت و پرورش قارچ گانودرما و خواص و فواید قارچ گانودرما را در سلام دنیا بیاموزید.

آموزش تصویری بافتنی ساده با میل بافتنی از پایه برای مبتدی ها

با نزدیک شدن فصل سرما ؛ خریدن لباس های بافتنی همواره یک گزینه ساده محسوب می شود؛ اما اگر خودتان بافتنی را یاد بگیرید، میتوانید هر مدلی را که دلتان بخواهد؛ ببافید. با آموزش ساده بافتنی با میل از پایه با سلام دنیا همراه باشید.

طرز تهیه پودر لباسشویی خانگی ساده با قدرت پاک کنندگی بالا

اگر می خواهید تا پودر لباسشویی خانگی بسازید. ما در این مطلب سلام دنیا، طرز تهیه پودر رختشویی دست ساز به شما آموزش دادیم. این شوینده برای هر دو ماشین لباسشویی استاندارد و با کارایی بالا بی خطر است، زیرا یک فرمول ساده است.

طرز خشک کردن گوجه فرنگی در آفتاب، فر و خشک کن

برای خشک کردن گوجه فرنگی روش های مختلفی وجود دارد. ما در بخش خانه داری سلام دنیا، طرز تهیه گوجه خشک شده در آفتاب ، در فر و در دستگاه خشک کن و طرز نگهداری گوجه در روغن را به شما آموزش دادیم.

فراری دادن مورچه ها از خانه با 3 ترفند ساده و فوری

یکی از عللی که مورچه ها می توانند آزاردهنده باشند حس بویایی باورنکردنی آنها است که اجازه می دهد منابع غذایی را در فاصله ای بسیار دور پیدا کنند. بنابراین 3 تکنیک عالی برای فراری دادن مورچه ها از خانه را در سلام دنیا آموزش دادیم.

آموزش کاشت لوبیا در گلدان برای مدرسه مرحله به مرحله

اگر قصد کاشتن لوبیا را دارید باید این کار را در فصل گرم انجام دهید، این گیاه به سرما حساس است. پس بهتر از بعد از پایان زمستان اقدام به این کار کنید. آموزش کاشت لوبیا در گلدان برای مدرسه یا در خانه را در سلام دنیا بخوانید.

طرز تهیه برگه هلو در خانه و نکات کلیدی خشک کردن آن

هلو از میوه های خوشمزه تابستان است که ماندگاری زیادی ندارد، اما خشک کردن هلو و تهیه پر هلو خشک به نگهداری طولانی آن کمک می‌کند، پس طرز تهیه برگه هلو خانگی خوشمزه و روش فرآوری آن را در سلام دنیا بیاوزید.

روش تازه نگه داشتن سالاد برای یک هفته با چند ترفند ساده

هیچ سالادی به طور نامحدود تازه نخواهد ماند اما با چند ترفند ساده می توانید بعد از تهیه سالاد آن را تا حدود یک هفته تازه نگهداشته و از مصرف آن لذت ببرید. روش تازه نگه داشتن انواع سالاد خام و پخته در یخچال را در سلام دنیا ببینید.

طرز فریز کردن بامیه خورشتی به شکل اصولی و گام به گام

بامیه سرشار از فیبر محلول است و بسیاری از ویتامین ها و مواد معدنی را تأمین می کند. می توانید با طرز فریز کردن بامیه خورشتی به شکل اصولی و گام به گام و روش نگهداری طولانی مدت بامیه در فریزر در سلام دنیا آشنا شوید.

طرز فریز کردن باقالی به صورت خام و بلانچ کردن

بلانچ کردن باقالی قبل از فریز کردن یک گزینه پرطرفدار است که تمام مواد مغذی و خواص باقالی را در زمان نگهداری در فریزر حفظ می کند. روش فریز کردن باقالی و طرز نگهداری آن در فریزر و یخ زدایی آن را در سلام دنیا بخوانید.

فریز کردن قارچ با بهترین روش ها و نحوه یخ زدایی قارچ فریز شده

قارچ ها را می توان منجمد کرد تا ماندگاری آنها بیشتر شود و دور ریز مواد غذایی کاهش یابد. بهترین روش های فریزر کردن قارچ برای حفظ حداکثر عطر و طعم و بافت آنها و نحوه یخ زدایی قارچ فریز شده را در سلام دنیا بخوانید.

طرز نگهداری موز در فریزر با 3 روش ساده

اگر می خواهید موز را هم مانند میوه های دیگر منجمد کنید، روش های نگهداری موز در فریزر را که در این پست سلام دنیا بیان کردیم، را به کار ببرید، تا بتوانید در طول کل سال موز تازه داشته باشید.