خانه داری

عوارض و خطرات استفاده از شوینده و مواد تمیز کننده بر روی ریه و مشکلات تنفسی

در دراز مدت، مواد شیمیایی تمیز کننده می توانند آسیب های جدی به ریه های شما وارد نمایند. این مواد شیمیایی معمولاً غیرضروری می باشند و در اکثر موارد استفاده از دستمال های میکروفیبر و آب می تواند جایگزین آنها شود.

آموزش تصویری و گام به گام روش ساخت 2 نوع ضد عفونی کننده دست خانگی

برخی افراد ترجیح می دهند از الکل برای ضد عفونی کننده دست خود استفاده نکنند، زیرا الکل بوی شدیدی دارد و می تواند اثر خشک شدگی روی پوست ایجاد کند. استفاده از یک ضد عفونی کننده مبتنی روغن فندق یک جایگزین عالی است.

آموزش تصویری روش های تا کردن انواع لباس در کمترین حجم

ژاکت ها را پس از تا زدن آستین ها به داخل، از وسط تا کنید. ژاکت را روی یک سطح صاف بیندازید. آستین ها را به شکل ضربدری در مرکز قرار دهید، مثل اینکه ژاکت خودش را بغل می کند. در ادامه روش های تا کردن لباس بیان شده است.

14 ساندویچ گیاهی خوشمزه و متنوع برای انواع سلیقه ها

اگر شما غذاهای بدون گوشت می خورید و غذاهای شما تکراری و بدون تنوع است یا به دنبال افزایش غذاهایی با سبزیجات هستید. این مقاله را بخوانید تا با 14 ایده برای تهیه ساندویچ های گیاهی خوشمزه و متنوع آشنا شوید.

آموزش روش کاشت و پرورش بادام زمینی داخل گلدان در منزل

بادام زمینی از خانواده بنشن هستند و به عنوان گیاهان حاره ای دسته بندی می شوند؛ با فراهم کردن شرایط مورد نیاز می توان آن را به راحتی در منزل و در داخل گلدان پرورش داد. روش کاشت بادام زمینی در گلدان در ادامه آمده است.

آموزش طرز تهیه 3 نوع آبنبات چوبی خانگی خوشمزه و ساده

آبنبات چوبی، جزء خوراکی های خوشمزه و ساده به ویژه برای بچه ها می باشد. اگر دوست دارید که خودتان در خانه آبنبات چوبی درست کنید، در ادامه ما به شما طرز تهیه 3 نوع آبنبات چوبی خانگی را به صورت تصویری آموزش داده ایم.

چرا باید در خاک باغچه از شکر استفاده کرد؟

عجیب به نظر می رسد اما اضافه کردن شکر به خاک باغچه، باعث می‌شود عمر آن ها بیش تر شود. شکر به غنچه‌ها و گل‌ها مواد غذایی می‌رساند و کمک می‌کند مدت بیش تری عمر کنند. همچنین باعث سرعت بخشیدن به رشد و تکثیر باکتری‌ها خوب در خاک هم می‌شود.