خانه داری

تمیز کردن مبل با جوش شیرین + پاک کردن لکه مبل چرمی، پارچه ای

یکی از آسانترین و موثرترین ابزارها برای تمیز کردن مبل شما در کابینت آشپزخانه شما قرار دارد. روش تمیز کردن مبل با جوش شیرین و از بین بردن لکه مبل چرمی، مبل پارچه ای و مبل میکرو فیبر با جوش شیرین را در سلام دنیا مشاهده کنید.

تمیز کردن مبل مخمل با راه های ساده و کاربردی در خانه

تمیز کردن مبل مخمل کار آسانی است و باعث می شود پارچه تمیز و نو به نظر برسد. اگر به دنبال راه هایی برای پاک کردن مبل مخملی خودتان هستید، می توانید تمیز کردن مبل مخملی با روش های ساده و کاربردی را در سلام دنیا مشاهده کنید.

تمیز کردن مبل پارچه ای با روش کاربردی و مواد طبیعی در خانه

مبل های پارچه ای با تمام زیبایی که دارند، در مقابل ریختن مایعات و یا ایجاد لکه های عمیق تقریباً بی دفاع هستند. برای تمیز کردن مبل پارچه ای ما در سلام دنیا راهکارهای ساده، کاربردی با استفاده از مواد طبیعی را بیان کردیم.

طرز تهیه سبزه کنجد ؛ روش کاشت سبزه عید با کنجد سیاه

اگر تجربه کاشت سبزه عید را ندارید و یا فرصت کافی برای سبز کردن گندم و عدس باقی نمانده، ما به شما تهیه سبزه کنجد سیاه را پیشنهاد می کنیم، چون علاوه بر کاشت آسانی که دارد، خیلی زود سبز می شود و ظاهر فوق العاده زیبایی دارد.

آموزش کاشت سبزه عید با خاکشیر روی کوزه ؛ نحوه سبز کردن خاکشیر

درست کردن سبزه خاکشیر علاوه بر ظرافت و زیبایی که دارد، بسیار سریع نیز رشد می کند و برای افرادی که دیر به فکر سبز کردن سبزه عید افتاده اند گزینه خیلی خوبی است. در ادامه می توانید روش کاشت سبزه عید با خاکشیر را بخوانید.

مدل سارافون و پیراهن بافتنی دخترانه بچه گانه به همراه آموزش

از لباس هایی که در فصل سرما مادران به سراغ آنها میروند لباس های بافتنی هستند. سارافون های بافتنی شیک و پیراهن های بافتنی دارای تنوع رنگ و بافت مختلفی هستند و زیبا به نظر می رسند. در ادامه انواع آنها را مشاهده خواهید کرد.

آموزش عروسک بافتنی با قلاب و دو میل به همراه مدل های جذاب و زیبا

عروسک های بافتنی عروسک هایی اند که با قلاب و میل و کمی کاموا ساخته می شوند عروسک بافی برای افرادی که قبلا هم تجربه قلاب بافی داشته اند بسیار ساده خواهد بود ، بافت عروسک های کاموایی می تواند از لحاظ اقتصادی به صرفه بوده و فرزندتان را شاد کند.

آموزش بافت هدبند دخترانه و تل بافتنی نوزادی به همراه مدل های شیک

استفاده از هدبند یا پیشانی بند در هوای سرد برای جلوگیری از ابتلا به سینوزیت و یا پیشرفت آن به عنوان یک درمان فیزیکی به کار می رود. سربند میتواند در زمستان جایگزین کلاه شده و پیشانی شما را از سرما حفظ کند چهره را زیبا تر نمایش دهد.

آموزش انواع بافت گل با قلاب و میل به همراه مدل گل بافتنی خاص

گل های بافتنی بسیار زیبا و دوست داشتنی هستند و می توان از آنها به عنوان گیره سر، برای تزئین رومیزی، روی کلاه، روتختی و تزئینات و ... استفاده کرد. بافت گل های برجسته به دلیل سه بعدی بودن یکی از زیباترین مدل بافت هاست.

اموزش بافت رومیزی با قلاب و دو میل به همراه مدل رومیزی بافتنی جدید

رومیزی های رنگارنگ بافتنی می تواند خانه شما را جذاب کرده و به علت تنوع در رنگ کامواها به راحتی با هر خانه ای هماهنگ می شود. نمونه های متنوع از قلاب بافی وجود دارد که بنابر سلیقه و نیاز تان می توانید شیک ترین نمونه را انتخاب کنید و همانند آن نمونه ای ببافید

آموزش بافت دستگیره و مگنت یخچال به همراه مدل های شیک و زیبا

بافت های رنگارنگ دستگیره یخچال می تواند آشپزخانه شما را زیبا و جذاب کند. همچنین شما میتوانید مگنت های بافتنی فانتزی را برای تزیین کابینت و در یخچال استفاده کنید و لذت بافتن این مگنت های زیبا و جذاب را تجربه کنید.