20 ایده خلاقانه برای طراحی و دکوراسیون حمام های کوچک

20 ایده خلاقانه برای طراحی و دکوراسیون حمام های کوچک چیدمان وسایل در حمام های کوچک می تواند باعث شلوغی و بی نظم به نظر آمدن آن شود؛ با استفاده از ایده های هوشمندانه ارائه شده می توانید از فضای کوچک حمام نهایت استفاده را ببرید.

این ایده های هوشمندانه به شما کمک می کنند تا از فضای کوچک (اما قدرتمند) خود نهایت استفاده را ببرید.
 

20 ایده سازماندهی حمام هوشمند که همه چیز را بسیار ساده تر می کنند

1. آویز وسایل حمام

اگر دوش شما قفسه داخلی ندارد، یک آویز دوش با قفسه های چسبان کاری است که باید انجام شود. به علاوه، این کار از ایجاد کپک در پایه های قفسه های ایستادنی جلوگیری می کند.

ایده های جذاب برای استفاده از فضای حمام

2. سبد نگهداری

اگر کمد لباس های شما در حال حاضر با ملافه ها پر شده است، پس حوله های دست و صورت را در سبدهای تزئینی در زیر کمدهای روشویی خود قرار دهید. یا هنوز بهتر از آن، از یک سبد به عنوان سبد رخت چرک ها استفاده کنید که حوله های استفاده شده یا نمناک را در آن نگه می دارید.

ترفندهای استفاده بهینه از فضای کوچک حمام

3. قفسه های پشت توالت

یکی از قفسه های نردبانی مدرن را به جای کابینت های سنتی استفاده کرده تا از فضاهای خالی استفاده کنید. برای سازماندهی هر چه بیشتر، چند سبد خالی بر روی آنها قرار دهید.

سازمان دهی فضای حمام

4. قفسه های گوشه ای

قفسه های خود را تنها به دیوارهای صاف محدود نکنید. این قفسه های راحت گوشه ای، از فضا بیشترین استفاده را با هر طرحی که مد نظر شما است ؛می کنند. از آنها به عنوان محل نگهداری شمع و گیاهان استفاده کنید (یا فقط کاغذ توالت فرنگی اضافی را بر روی آن قرار دهید).

استفاده از حداکثر فضای حمام

5. کابینت دیواری کلاسیک

این کابینت دیواری جادار، دارای یک جا حوله ای برای خشک کردن دست ها است، به علاوه قفسه های مخفی دارد که شما می توانید هر چیزی را در آن پنهان کنید.

ترفندهای عالی برای دسترسی آسان به وسایل در حمام

6. قوطی های تزئینی شیشه ای حمام

با استفاده از این قوطی های شیشه ای زیبا، توپ های پنبه ای را به نمایش بگذارید. با دهانه باز قوطی ها که در قسمت بالا قرار دارد، دستیابی به آنچه در حمام قرار دارد، آسان تر می شود.

چگونه از فضای کوچک حمام به صورت بهینه استفاده کنیم

7. جا مایع دست شویی

فقط کافی است تا یک دکمه را فشار دهید تا شامپو، نرم کننده و شامپو بدن بر روی دستان شما ریخته شود- نیازی به فشار دادن ظرف شامپو نیست. یک امتیاز دیگر؛ دوش شما کمتر به هم ریخته به نظر می رسد.

ایده ای عالی برای استفاده راحتر از شوینده ها در حمام

8. رخت آویزهای قفسه ای برای حوله های لول شده

بهترین قسمت در مورد این قفسه ها؟ قفسه ها به اندازه کافی برای قرار دادن بطری شراب مناسب است، پس اگر می خواهید دکوراسیون خانه خود را عوض کنید، به سادگی می توانید آن را به آشپرخانه خود منتقل نمایید. اینگونه گفته می شود...

ایده هایی برای سازماندهی حمام کوچک

9. قفسه های طبقه ای چرخدار ایستاده

این سبدهای معتبر آیکیا، حوله ها، لاک ناخن ها، لوازم آرایش و بیشتر و بهتر از همه، گوشی های موبایل را نگهداری می کند.

شیوه های استفاده از فضای کوچک حمام

10. قفسه نگهداری وسایل مربوط به مو

این سازمان دهنده که عایق حرارتی است، برای اطمینان از این است که می توانید به سادگی وسایل مدل دادن مو را در آن نگهداری کنید. سایر لوازم، گیره ها، سنجاق ها و کش سر را در محفظه های اضافی و کشو پایین قرار دهید.

ترفندهای نگهداری از وسایل مربوط به مو در حمام

11. کیسه اسباب بازی حمام

یک کیسه لباس زیر زنانه جهت نگهداری حروف الفبا از جنس فوم برای کودکان، اردک های پلاستیکی، و عروسک های پری دریایی، دو برابر مناسب تر است. فقط کافی است تا کیسه را از قسمت گیره قلاب شکل آن در جایی بر روی دوش آویزان کنید تا اسباب بازی ها خشک شوند.

راهنمایی استفاده بهینه از فضای کوچک حمام

12. دکور دیواری کاربردی

دکوراسیون دیواری حمام خود را با این واحد قفسه مدرن تصور کنید. این قفسه می تواند بطری ها، شمع ها و بسته های اضافی دستمال کاغذی های لول شده را در خود جای دهد در حالی که هنوز هم شیک به نظر می رسد. یک وضعیت برد-برد است.

دکور دیواری کاربردی برای استفاده در حمام

13. سطل های بافته شده

یک قفسه ذخیره سازی اضافی را از اتاق بچه ها برداشته تا حوله های بیشتر، دستمال های توالت یا مجله هایی که در حمام می خوانید را در آن نگه دارید.

ایده های شگفت انگیز برای استفاده بهینه از فضای کوچک حمام

14. تقسیم کننده کشو

تقسیم کننده های کشو، آرایش کردن صبح گاهی شما را آسان تر می کنند؛ زیرا مانع از غلت خوردن رژ لب ها، براش آرایشی و دیگر لوازم مورد علاقه شما هنگام باز کردن یا بستن کشوها می شوند.

راهکارهای خلاقانه برای سازماندهی حمام

15. صفحه چرخان روی میز

به جای بر روی هم انباشتن محصولات تمیز کننده و لوازم آرایشی اضافی، سعی کنید تا یک صفحه چرخان میز به کمد حمام خود اضافه کنید. وقتی در جست و جو کالای خاصی باشید، کافی است تا صفحه را بچرخانید تا آنچه را که می خواهید پیدا کنید.

ایده های ساده برای حمام های کوچک

16. سبدهای حصیری

سبدهای حصیری جوت که در کابینت حمام شما جای نمی گیرند، ممکن است در جای دیگری کاربردی باشند- مانند بر روی دیوارها. دو سبد حصیری را در بالای توالت خود آویزان کنید تا حوله های لول شده و دستمال های توالت مخفی را در این سبد پنهان کنید.

ترفندهای طراحی فضای حمام کوچک

17. قوطی های شیشه ای میسون جار

اگر فضای کافی برای نگهداری وسایل ندارید، قوطی های دستی کوچک نگهداری (مانند قوطی های شیشه ای میسون جار!) را بر روی دیوارها آویزان کرده و برس های آرایشی، توپ های پنبه ای و مسواک ها را در آن نگهداری نمایید.

ایده های دکوراسیون حمام های کوچک

18. برچسب رنگی بر روی شیشه ها

از آنجا که نیازهای حمام تغییر می کند و بیشتر می شود (باندهای پانسمان، تیغ و ...)، آنها را با استفاده از این برچسب های قوطی های میسون جار دوست داشتنی، سازمان دهی کنید.

بهینه سازی محیط حمام های کوچک

19. کابینت اضافی

یک کابینت کم جا با درهای کشویی، فضای بسیار زیادی را در یک جای کم ایجاد می کند. دو مجموعه حوله برای هر یک از اعضا خانواده خود قرار دهید (با فرض اینکه شما یک بار در هفته لباس های خود را می شوئید)، و دو مجموعه حوله نیز برای مهمان ها قرار دهید.

نحوه چیدمان وسایل در حمام برای دسترسی آسان

20. دابل راد (میله پرده دوش)

اجازه دهید که حوله ها و لباس های نازک خشک شوند- بدون اینکه در معرض نمایش قرار بگیرند. یک میله پرده دوش راد و میله حوله نصب کنید تا لباس ها بتوانند در درون وان حمام شما خشک شوند. (ما میله دوش خود را در پشت آن نصب کردیم، پس حوله ها در پشت پرده آویزان می شوند).

ایده هایی عالی برای استفاده حداکثری از فضای حمام

از
12
رای