پیامک عاشقانه برای دوست دختر؛ اس ام اس محبت آمیز و زیبا برای نامزد و همسر (زن)

پیامک عاشقانه برای دوست دختر؛ اس ام اس محبت آمیز و زیبا برای نامزد و همسر (زن) امروز به شما نشان می دهیم که چطور می توانید همسر خود را به آسانی تحت تاثیر قرار دهید، بهترین ترفندی که اغلب خانم ها را احساساتی می کند چیست: ما درباره نوشتن یک پیامک عاشقانه برای نامزد یا همسرتان صحبت می کنیم.

نیازی نیست که مناسبت خاص باشد تا به همسرتان بگویید چقدر دوستش دارید. هر روز می تواند این روز خاص باشد. پس الان وقت آن است که او میزان توجه شما به خود را بداند. برای ابراز علاقه، نیاز به هزینه زیادی نیست، لازم نیست یک اتومبیل لوکس یا قایق بادبانی داشته باشید: مردان اغلب این اشتباه را دارند و فکر می کنند که زنان به چیزهای مادی زیادی احتیاج دارند. اما حتی یک پیامک عاشقانه هم می تواند یک زن را شاد کند. بنابراین حالا که فهمیدید نیازی نیست ثروت بیل گیتس را داشته باشید تا بتوانید همسرتان را خوشحال کنید، بگذارید ببینیم واقعاً چه کارهایی می توانید انجام دهید.

امروز به شما نشان می دهیم که چطور می توانید همسر خود را به آسانی تحت تاثیر قرار دهید، بهترین ترفندی که اغلب خانم ها را احساساتی می کند چیست: ما درباره نوشتن یک پیامک عاشقانه برای نامزد یا همسرتان صحبت می کنیم. اگر بخواهید یک پیام کوتاه برای نامزد یا همسر خود ارسال کنید، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم. می توانید از طریق تلفن همراه یک پیامک برای او ارسال کنید، یا از طریق پیام رسان های اجتماعی و اگر خجالتی نیستید، می توانید این کلمات عاشقانه را رو در رو بگویید.

قصد داریم در اینجا چند نمونه از پیام های عاشقانه، شیرین و جذابی را ارائه بدهیم که می تواند نشان دهنده عشق شما به زنی باشد که همیشه در ذهنتان است. خجالت نکشید و با فرستادن یک اس ام اس عاشقانه به همسرتان، مهربانی خود را به او نشان دهید.

اس ام هاس عاشقانه، شیرین و جذاب برای همسر، نامزد و دوست دختر

پیامک (اس ام اس) عاشقانه برای همسر

1. من می خواهم در هوایی باشم که تو نفس می کشی و در خورشیدی که تو را گرم می کند، اما بیشتر از همه چیز می خواهم عشق زندگی تو باشم.

2. هر وقت از من دور هستی، من در قلبم احساس تنهایی می کنم. نمی توانم از دلتنگی و دوست داشتن تو دست بردارم. نمی توانی تصور کنی که چقدر عاشق تو هستم و چقدر به تو احتیاج دارم.

3. تو مالک قلب، احساسات، روح و جسم من هستی. من خودم را کاملاً متعلق به تو می دانم، عزیزم. دوستت دارم.

4. تو روز و شب من هستی، آسمانم، ماهم، ستاره هایم و خورشیدم. اگر می توانستم انتخاب کنم، تمام روز را کنارت می ماندم. ممنون که همه چیز را به من دادی.

5. وقتی کنار هم هستیم، احساس می کنم زندانی قلب تو هستم، خیلی خوشحالم که زندگی ام وابسته به تو است. اگر عشق تو مثل زنجیری برای من باشد، من نمی خواهم از آن خلاص شوم.

اس ام اس عاشقانه برای همسر

6. دوست داشتن تو، درک عشق واقعی است. هیچ توضیح منطقی برای احساسات من وجود ندارد. قلب من تنها به عشق تو پاسخ می دهد. تو عشق زندگی من هستی.

7. عشق و دوست داشتن تو بهترین احساسی است که تا به حال تجربه کرده ام. عشق زیبا، غیر منتظره، جادویی و دیوانه کننده است. ممنون از اینکه مرا به همان اندازه که دوستت دارم، دوست داری.

8. من چیزهای زیادی در مورد تو دوست دارم که حتی نمی دانم از کجا شروع شده است. من هر چیزی مربوط به تو را دوست دارم: فکر می کنم تو برای من ساخته شده ای و من هم برای تو.

9. من هرگز تصوری درباره عشق نداشتم، تا اینکه تو را دیدم. تنها چیزی که اهمیت دارد این است که برای همیشه با هم بمانیم. من تا ابد دوستت دارم.

10. دوستی ما بهترین مقدمه برای داستان عاشقانه ما بود. من هرگز روزی که تو را دیدم، فراموش نمی کنم، و روزی که عاشقت شدم را همیشه به یاد خواهم داشت.

11. دوستت دارم برای اینکه دیگر غروب جمعه احساس تنهایی نمی کنم و شنبه برایم روز سختی نیست. تو هفته من، ماه من، سال من و زندگی مرا ساختی!

پیامک عاشقانه برای دوست دختر

اس ام اس محبت آمیز به همسر

1. عشق اگر در کنار شخص درستی نباشد، معنی ندارد. من خیلی خوش شانسم که در کنار تو هستم!

2. اگر احساس تنهایی کنی، من سایه تو می شوم. اگر بخواهی گریه کنی، من شانه ای برای تو می شوم. اگر غمگین هستی، لبخند تو می شوم. هر وقت به من احتیاج داری، من آنجا خواهم بود.

3. نمی توانی تصور کنی که چقدر دوستت دارم! تو دختری هستی که هر مردی آرزویش را دارد. می دانم که می توانم روی تو حساب کنم، همانطور که تو می توانی روی من حساب کنی. می خواهم زندگی ام را کنار تو بگذرانم.

4. من تو را تحسین می کنم، مراقب تو هستم، دوستت دارم، به تو احترام می گذارم و اعتماد دارم. بی قید و شرط.

5. زندگی خیلی کوتاه است که احساسات را برای خودمان نگه داریم. من نمی توانم این کلمات عاشقانه را در قلبم پنهان کنم: دوستت دارم.

متن های عاشقانه برای نامزد

6. از همان اولین دیدار می دانستم که برای همیشه دوستت دارم. لبخندت باعث شد عاشقت شوم، و از آن لحظه می دانستم که می خواهم این لبخند را هر روز صبح ببینم.

7. برای تو دو چیز را آرزو می کنم: همه چیز و هیچ چیز. هر چیزی که تو را خوشحال کند و هیچ چیزی که باعث ناراحتی تو بشود. عاشقتم!

8. تو مثل آن ترانه هایی هستی که نمی توانم از ذهنم دور کنم. دلیلش این نیست که در سرم هستی، تو در قلب من جا داری.

9. من نمی خواهم تو تمام عیار باشی. من تو را با ایرادهایی که داری دوست دارم برای اینکه آنها زندگی مرا به همان شکلی که می توان تصور کرد، کامل می کنند.

10. من دیگر اعتقادی به عشق نداشتم، اما بعد از دیدن لبخند تو دوباره عشق را باور کردم. دوستت دارم، به تو فکر می کنم و دلم برایت تنگ شده است.

اس ام اس های محبت آمیز برای دوست دختر

11. تو همیشه زیباترین دختر دنیایی. حداقل در دنیای من. برای اینکه تو دنیای من هستی. نه فقط این: تو کل جهان من هستی!

12. فقط با یک تماس، یک پیام، یک نگاه یا یک لبخند، روز من را می سازی. بدان که تو مهمترین شخص زندگی من هستی، فرقی ندارد کجا باشم همیشه به تو فکر می کنم. روز و شب.

13. تو شگفت انگیزترین عشقی هستی که تا به حال داشته ام. با تو احساس شکست ناپذیر بودن دارم. تو مرا قوی تر، شادتر و عاقل تر می کنی. برای اینکه هر کسی نمی داند عشق چیست.

14. دانستن اینکه وقتی به خانه برمی گردم آنجایی، منتظرم هستی و به من لبخند می زنی، حس خوبی است. من همه طول روز به تو فکر می کنم و نمی دانم بی تو چطور زندگی کنم.

15. منو ببخش، من فقط می خواهم به تو بگویم که دوست دارم مراقبت باشم، لبخند تو را بدزدم، اشک هایت را تمام کنم و کنار تو از خواب بیدار شوم. تو شگفت انگیزترین اتفاق زندگی من هستی.

SMS عاشقانه برای نامزد و  همسرتان

پیامک عاشقانه برای دوست دختر

1. می توانی قلب مرا بگیری اما با یک بوسه زندگی را به من برگردانی.

2. جهان در مقایسه با عشق من به تو، خیلی کوچک است...

3. مکان مورد علاقه من کنار تو است.

4. وقتی کنار من هستی، هر اتفاق کوچکی فوق العاده به نظر می رسد!

5. تو مرا عاشق خودت کردی و حالا من مسئولیت تو را به عهده دارم.

6. اگر بگویی دوستم داری، همه زندگی ام را به تو می دهم.

7. من شاهزاده خانمم را پیدا کردم، آیا اجازه می دهی شاهزاده تو باشم؟

8. داشتن تو کنارم تنها چیزی است که برای خوشحال شدن لازم دارم.

9. آمده ام تا تو را با یک میلیون بوسه بدزدم!

اس ام اس های زیبا و عاشقانه

پیام عاشقانه برای نامزد

1. تو انگیزه هر روز من هستی، فقط تو هستی که می توانی مرا در مسیر زندگی راهنمایی کنی. می دانم که رابطه ما برای همیشه ادامه دارد زیرا عشق واقعی هرگز به پایان نمی رسد.

2. تو گنج شیرین من هستی و فقط با حضور تو، من خوشبخت ترین مرد روی زمین می شوم. من بقیه عمرم را فدای تو می شوم.

3. طولی نکشید که بفهمم عاشق تو هستم. امیدوارم بتوانیم تا آخر عمر با هم باشیم.

4. هرگز نگران آینده رابطمون نباش، تو برای همیشه ملکه من خواهی بود و اگر اجازه بدهی من پادشاه تو خواهم بود.

5. من هر روز عاشق تو می شوم، هر بار که به من نگاه می کنی، هر بار که لبخند میزنی و هر بار که می گویی "دوستت دارم".

6. چیزهای کوچکی که برای تکمیل کردن زندگی به من دادی: یک لبخند کوچک، یک بوسه کوچک و یک نگاه کوچک. برای خوشبختی به چیز دیگری احتیاج ندارم.

7. از تو تشکر می کنم که زندگی مرا با رنگ های خوشبختی رنگ آمیزی کردی: تو باعث شدی احساس خوش شانسی، عشق، شادی و خاص بودن داشته باشم. ممنون از شادی که به زندگی من دادی. برای همیشه دوستت دارم.

8. من نه فقط بخاطر زیبایی تو، بلکه برای باطن بی نظیرت تو را دوست دارم. عشق ما برای همیشه زنده می ماند زیرا من تو را همانطور که هستی دوست دارم.

9. تو برای من بیشتر از یک دوست یا یک عشق هستی: تو دلبر من هستی، دلیل شادی من و شخصی که می خواهم زندگی ام را با او تقسیم کنم. دوستت دارم.

10. قلب و روح مرا با عشق خودت تغذیه می کنی. من تو را بیشتر از هر چیزی در این دنیا دوست دارم!  

پیام عاشقانه برای نامزد

از
20
رای