بهترین دمای مناسب یخچال برای جلوگیری از خراب شدن مواد غذایی

بهترین دمای مناسب یخچال برای جلوگیری از خراب شدن مواد غذایی آیا می خواهید هدر رفت غذاهای خود را به حداقل ممکن برسانید؟ پس ابتدا باید دمای یخچال خود را بررسی کنید. ادامه مطلب را بخوانید تا بهترین دما برای یخچال خود را پیدا کنید و از هدر رفت مواد غذایی جلوگیری کنید.

یخچالی که بسیار گرم باشد می تواند هر ماه مواد غذایی زیادی را هدر دهد و هزینه بالایی ایجاد کند. این بسیار ناراحت کننده است که فکر کنید باقیمانده غذای خوشمزه ای که درون یخچال داشته اید، دیگر قابل خوردن نیست. آیا این اتفاق مکرراً برای شما رخ می دهد؟ پس ممکن است این مشکل به دمای یخچال مرتبط باشد. شما ممکن است آن را در دمای خیلی بالایی تنظیم کرده باشید که باعث می شود غذاها به سرعت فاسد شوند. بسیاری از افراد یخچال و فریزر را در دمای بالا تنظیم می کنند.

ضایعات مواد غذایی

همه ما می خواهیم از ایجاد ضایعات غذایی خودداری کنیم زیرا حیف است، اما گاهی اوقات برای همه ما اتفاق می افتد. آیا می خواهید هدر رفت غذاهای خود را به حداقل ممکن برسانید؟ پس ابتدا باید دمای یخچال خود را بررسی کنید. تحقیقات انجام شده توسط سازمان ضایعات غذایی بریتانیا (WRAP) نشان می دهد که خانواده های بریتانیایی در هر ماه مقادیری از غذا به ارزش پولی 70 پوند را دور می ریزند زیرا دمای یخچال آنها به درستی تنظیم نشده است. ادامه مطلب را بخوانید تا بهترین دما برای یخچال خود را پیدا کنید و از هدر رفت مواد غذایی جلوگیری کنید.

بهترین دما برای یخچال

دمای مناسب یخچال شما چیست؟

بر طبق گفته WRAP، نیمی از خانوارها در انگلستان یخچال و فریزرهای خود را در دمای بسیار بالا یعنی 7 درجه سانتیگراد تنظیم می کنند. دلیل خوبی وجود دارد که همه ما دمای یخچال و فریزر خودمان را بررسی کنیم. سازمان پسماند غذایی می گوید اگر می خواهید که غذاهای خود را تا حد ممکن تازه نگه دارید، باید آنها را در دمای بین 0 تا 5 درجه سانتیگراد قرار دهید.

دمای خیلی گرم یخچال

هلن وایت کارشناس WRAP توضیح می دهد، مواد غذایی که در یخچال قرار می دهیم مناسب نگهداری در دمای بالای 5 درجه سانتیگراد نیستند. یخچال های ما معمولاً برای نگهداری غذا خیلی گرم است، به این معنی که شیر و دیگر اقلام غذایی خیلی زود فاسد می شوند و باید دور ریخته شوند. در نتیجه خانواده ها باید مواد خوراکی زیادی را دور بریزند که متوسط هزینه آنها 70 پوند انگلیس در ماه است.  

از
2
رای