5 ترفند ساده برای پوشیدن شلوارهای دم پا گشاد

5 ترفند ساده برای پوشیدن شلوارهای دم پا گشاد شلوارهای دم پا گشاد؛ یکی از مدهای قدیمی است که به تازگی رواج پیدا کرده است. شلوارهای دم پا گشاد، پاها را کشیده تر و کمر را برجسته تر نشان می دهد.

بیلی (Bailey Torkelson) یک طراح لباس و مدیر اجرایی بازرگانی است. او عاشق غذا، مد و کشف رازهای پنهان شهر خودش است. امروز قصد داریم در مورد یکی از مدهای قدیمی که به تازگی رواج پیدا کرده صحبت کنیم: درمورد شلوارهای دم پا گشاد. اولین چیزی که در مورد این شلوارها به ذهن ما می رسد استایل heapy  و beachy دهه 70 است، اما در چند دهه گذشته این شلوار های راحت و جذاب به اکثر سبک لباس های روزانه، گشت و گذارهای شبانه و حتی لباس کارها برگشته اند. اگرچه انتخاب شلوار با پارچه اضافی و سایز بزرگ تر می تواند ریسک باشد. با این وجود، چه کسی می خواهد پاهایش کشیده تر به نظر به رسد؟ به هر حال، شلوارهای دم پا گشاد پاها را کشیده تر و کمر را برجسته تر نشان می دهند. اما، تعدادی قوانین برای مد وجود دارد که برای استفاده درست از سبک رایج باید آنها را رعایت کرد. در اینجا 5 تا از بهترین ترفندها و ایده ها و چند انتخاب با سلیقه برای اضافه کردن به قفسه لباس های تان را در اختیار تان می گذاریم. برای پوشیدن این شلوارهای دم پا گشاد فصل را هم در نظر بگیرید.

5 ترفند برای پوشیدن شلوارهای دم پا گشاد

1. ترفند اول: شلوار با رنگ های خنثی مانند: خاکستری، مشکی، سفید، کرم، شتری، زیتونی یا سورمه ای بخرید

ما متوجه شده ایم که شلوارهای دم پا گشاد خیلی انتخاب راحتی نیستند. اگر فکر می کنید انتخاب رنگ شلوار کمی سخت است، به دنبال رنگ های خنثی مانند: زیتونی، مشکی یا سورمه ای باشید. مخصوصا رنگ سورمه ای را به خاطر اینکه ظاهر حرفه ای به شما می دهد را بیشتر می پسندیم. اما اگر برای انتخاب رنگ بی پروا هستید اینجا رنگ های مد روشن و شاد فقط برای فصل تابستان شما وجود دارد.

تکنیک های انتخاب رنگ شلوارهای دم پا گشاد

2. ترفند دوم: شلوار جین های دم پا گشاد بپوشید

شلوار گشادهای جین با کیفیت، به یک سبک لباس برای ما تبدیل شده اند.این نوع شلوارها نه تنها راحت بلکه سبک و رایج می باشند. ما این شلوار جین های تیره را برای کار یا مهمانی های خاص می پسندیم در حالی که شلوارهای گشاد روشن برای مهمانی های دوستانه تابستانی ایده ال هستند.

شلوار جین های دم پا گشاد

3. ترفند سوم: پیراهن تان را داخل شلوار قرار دهید

زمانی که شلوارهای گشاد می پوشید قرار دادن بلوزتان داخل شلوار یا روشی برای برجسته کردن کمرتان ضروری است. Simply می گوید: همه این کارها برای برقراری تعادل است. در حالی که خیلی با پارچه یک دست خودتان را نباید بپوشانید باید ترکیب یک دست راحتی ایجاد کنید، پس با قرار دادن بلوز در شلوار یا بستن و گرفتن کمرتان این کار را انجام خواهید داد. هر دو جفت این ویژگی گرفتن کمر، کمرتان را برجسته تر می کند در حالی که قرار دادن بلوز در شلوار ظاهر عالی به شما خواهد داد.

چگونه شلوار دم پا گشاد بپوشیم

4. ترفند چهارم: از سر تا پا یک رنگ بپوشید

یک روش ساده برای تبدیل شلوار گشاد به ظاهری بی عیب و نقص و شیک انتخاب سبک تک رنگ است. در اینجا ما رنگ مشکی را با بلوز چین دار و شلوار مناسب کار و کفش پاشنه بلند برای ظاهر نهایی تک رنگ انتخاب می کنیم.

روش های ساده تبدیل شلوار گشاد به ظاهری بی نقص و شیک

5. ترفند پنجم: شلوارهای کوتاه با دم پا گشاد بپوشید

مطمئن هستیم که این سبک لباس را همه جا می بینید. جین های کوتاه، شلوارها و لباس های یک سره همه مناسب این فصل هستند، اگرچه شاید انتخاب این سبک لباس کمی ریسکی باشد اما این سبک لباس ها خیلی راحت هستند. در ادامه انتخاب جذاب و ساده وجود دارد که می تواند برای جشن ها و مهمانی هایی زیادی مورد استفاده قرار بگیرد، مثل لباس یک سره که مناسب فصل تابستان است و آن را برای هر نوع مهمانی در آینده به شما پیشنهاد می کنیم، مانند جشن فارغ التحصیلی یا مهمانی های دوستانه.

 ترفندهای پوشیدن شلوارهای کوتاه با دم پا گشاد

خب، آیا شلوار گشاد دارید؟ به دنبال خریدن شلوار گشاد برای اضافه کردن به کمد لباس هایتان باشید. فروشگاهای منطقه تان برای کمک به پیدا کردن این نوع لباس ها و اضافه کردن آنها به کمد لباس های تان منتظر شما هستند.

از
0
رای