مواردی درباره رابطه جنسی که از فیلم های هالیوودی یاد گرفته ایم

مواردی درباره رابطه جنسی که از فیلم های هالیوودی یاد گرفته ایم برخی از فیلم ها، ارتباط بین افراد و رابطه جنسی را به شکل نادرستی به تصویر می کشند. اما تعداد کمی هم وجود دارند که آن را به درستی نشان می دهند و همانی هستند که شما نیاز دارید.

یکی از فیلم های مورد علاقه من، فیلم هالیوودی "سوپر بد" (Superbad) است که داستان سه پسر نوجوان است که در جشن پایان دبیرستان تصمیم می گیرند رابطه جنسی را تجربه کنند. بسیار معمول است که در فیلم هایی با این سبک، چیزی که می بینیم به دور واقعیت باشد اما در مورد این فیلم اینطور نیست. فیلم "سوپر بد" سناریویی عادی از افرادی را دارد که برای اولین بار رابطه جنسی دارند. با این حال، همه فیلم ها به این سبک ساخته نمی شوند. افراد خیلی کمی داستان عاشقانه ای مثل فیلم "دفترچه خاطرات" (The Notebook) را در زندگی دارند که بدون آسیب روانی و جدایی باشد. برخی اوقات، چیزی که نمایش داده می شود، دقیقا همان چیزی است که شما نیاز دارید؛ در حالیکه برخی از فیلم ها، ارتباط بین افراد و رابطه جنسی را به شکل نادرستی به تصویر می کشند. اما تعداد کمی وجود دارند که در واقع آن را به درستی نشان می دهند. آنها درک می کنند که رابطه جنسی پیچیده است و همیشه همه چیز به شکل عالی پیش نمی رود.

به عنوان دوستداران فیلم، ما بحثی طولانی درباره رابطه جنسی در فیلم ها در دفتر کارمان داشتیم و نتیجه گیری کردیم که چیزهایی خوبی درباره رابطه جنسی از فیلم های هالیوودی یاد گرفتیم.

موافقت ساده است

همه ما حالا این را می دانیم اما به عنوان یک نوجوان، درک درستی از آن نداشته ایم. مخصوصاً وقتی که در فیلمی یک یا هر دو طرف مست بودند، درک نمی کردم که چطور برای انجام رابطه جنسی موافقت می کنند. اگرچه فیلم "سوپر بد" این لحظات را دارد، اما در نهایت آنها به روشی که بزرگسالان جوان می توانند درک کنند، به موافقت رسیدند. آنها تصمیم گرفتند در حالت مستی با کسی رابطه جنسی نداشته باشند زیرا در این وضعیت نمی توانند به این کار رضایت دهند.

آهسته و پیوسته مسابقه را می برید

در حالی که در برخی از فیلم ها، رابطه جنسی را سریع و پر شور و سخت نشان می دهند، همیشه اینطور نیست و برخی از فیلم ها نشان می دهد که می تواند در عین حال کند و سرگرم کننده باشد. فیلم هایی مانند "دوستان با مزایا" (Friends With Benefits)  نشان می دهد که رابطه جنسی می تواند آرام یا سریع باشد و این همه چیزی است که شما می خواهید.

انواع فیلم های هالیوودی در رابطه با مسائل جنسی

انواع فیلم های هالیوودی در رابطه با مسائل جنسی

آیا می توان در اولین قرار رابطه جنسی داشت یا نه

فیلم "چگونه مردی را در 10 روز از دست بدهیم" (How to Lose A Guy in 10 Days) چیزهای زیادی درباره آشنایی با جنس مخالف به من یاد داد، اما این ایده که تمایل به داشتن رابطه جنسی، فوراً بعد از آشنایی به وجود می آید یا بعد از قرار سوم، موضوع تازه و الهام بخشی برای من بود. شما می توانید در اوایل آشنایی رابطه جنسی داشته باشید و این به آن معنا نیست که در مسیر اشتباهی از رابطه پیش می روید. از طرف دیگر، شما می توانید برای برقراری رابطه جنسی با کسی که دوستش دارید صبر کنید. این قوانین اختیاری هستند و خوشبختانه هالیوود تا حدی به این نتیجه رسیده است.

برای کامل شدن رابطه لازم نیست رابطه جنسی داشته باشید

کمدی های عاشقانه زیادی وجود دارد که در آن حتی درباره رابطه جنسی بحث نمی کنند. یک رابطه کامل، لزوماً شامل رابطه جنسی نمی شود و علاقه شما به یک شخص با مهارت در رابطه جنسی با او مشخص نمی شود. در فیلم "رفتن از 13 به 30" (13 Going on 30)، هیچ کسی درباره ارتباط جنا و مت دچار شک نمی شود، اما وابستگی آنها به هم بدون رابطه جنسی است. چیزی که حس می کنید برای شما درست است را انجام بدهید، نه آنچه که احساس می کنید از یک رابطه انتظار می رود.

همیشه از لوازم پیشگیری استفاده کنید

تا زمانیکه زندگی کنم، هرگز آموزش های جنسی فیلم "دختران بدجنس" (Mean Girls) را فراموش نمی کنم. اما لزوماً این را شکست نمی نامم. در حالی که در این فیلم آموزش های جنسی به روش طنز آمیز انجام شده است، اما این ایده را می رساند که استفاده از کاندوم و روش های پیشگیری، موضوع پر اهمیتی است.

ما همیشه به دنبال عشق بازی در یک وان داغ هستیم

دروغ نگویید، شما این صحنه را در فیلم "تقدیم به همهٔ پسرانی که عاشقشان بودم" (To All the Boys I Loved Before) بارها دیده اید.

منبع: theeverygirl

از
11
رای