دانلود دعای عهد با صدای استاد محسن فرهمند ؛ دعای عهد صوتی

دانلود دعای عهد با صدای استاد محسن فرهمند ؛ دعای عهد صوتی برای انسانی که به دنبال امام عصر (عج) است، بهتر است که اول خدا را بهتر بشناسد. در دعای عهد 166 وصف از اوصاف خدا بیان می شود. در این پست برای شما عزیزان لینک دانلود دعای عهد با صدای استاد محسن فرهمند قرار داده ایم.

دعای عهد یکی از زیباترین و بهترین دعاها در زمان غیبت حضرت ولی العصر (عج) می باشد. در این بخش از سایت سلام دنیا، برای شما خوانندگان محترم لینک دانلود دعای عهد با صدای استاد محسن فرهمند را قرار داده ایم که می توانید با کیفیت صوتی کامل 320 mp3 آن را دانلود نمایید. 

دعای عهد چیست ( مضامین دعای عهد )

برای انسانی که به دنبال امام عصر (عج) است، بهتر است که اول خدا را بهتر بشناسد. در ابتدای دعای عهد 166 وصف از اوصاف خدا بیان می شود. از جمله اوصافی که برای خداوند در این کتاب نقل شده است، پروردگار مقرب فرشتگان، پروردگار نور عظیم، پروردگار کرسی بلند، پروردگار سایه و آفتاب داغ و ... است. در بخش دوم این دعا نیز به پیشگاه حضرت مهدی (عج) درود می فرستیم.

دعای عهد صوتی (دانلود دعای عهد با صدای استاد محسن فرهمند)

برای دانلود دعای عهد با لینک مستقیم روی لینک زیر کلیک کنید. 

دانلود دعای عهد با صدای استاد محسن فرهمند

امام صادق (ع) فرمودند هر کس دعای عهد را به مدت 40 روز صبح بخواند از یاران حضرت قائم (عج) ما باشد، و اگر پیش از ظهور آن حضرت از دنیا برود، خدا او را از قبر بیرون آورد تا در خدمت آن حضرت باشد، و حق تعالی بر هر کلمه هزار حسنه به او کرامت فرماید، و هزار گناه از او محو سازد.


همچنین ببینید: دانلود دعای عهد با صدای مهدی سماواتی


عکس دعای عهد

عکس دعای عهد


مقالات مرتبط:

متن دعای عهد با ترجمه + فضیلت، اثرات و زمان خواندن آن

از
35
رای