بیوگرافی آیسان آقاخانی همسر محمدرضا گلزار + فیلم و عکس ازدواج

بیوگرافی آیسان آقاخانی همسر محمدرضا گلزار + فیلم و عکس ازدواج معصومه آقاخانی ملقب به آیسان کیست؛ بیوگرافی آیسان آقاخانی همسر محمدرضا گلزار، خانواده، داستان آشنایی، پیج اینستاگرام، شغل و عکس های آیسان آقاخانی زن محمدرضا گلزار در سلام دنیا ببینید.

خبر ازدواج محمد رضا گلزار و آیسان آقاخانی چند روزی هست که کل سایت ها و پیج ها را پر کرده است، بهتر است در ادامه با ما باشید تا همسر محمدرضا گلزار، آیسان آقاخانی بیشتر بشناسید. در این مطلب از سلام دنیا درباره زندگینامه و بیوگرافی آیسان آقاخانی همسر محمد رضا گلزار، معصومه آقاخانی ملقب به آیسان، بیوگرافی، خانواده، داستان آشنایی، پیج اینستاگرام، شغل آیسان آقاخانی صحبت خواهیم کرد و در انتهای مطلب نیز عکس و فیلم مراسم ازدواج آیسان آقاخانی با محمدرضا گلزار و عکس هایی از آیسان آقاخانی خواهید دید. با ما همراه باشید.

زندگینامه آیسان آقاخانی همسر محمد رضا گلزار

  • نام: آیسان
  • نام خانوادگی: آقاخانی
  • متولد: 1376 در زنجان
  • زمینه فعالیت: مدلینگ
  • شروع فعالیت: از 21 سالگی تاکنون

معصومه آقاخانی ملقب به آیسان کیست

معصومه آقاخانی که با نام آیسان آقاخانی در حال حاضر همسر رسمی محمدرضا گلزار بازیگر و مجری سینما و تلویزیون کشورمان می باشند.

معصومه آقاخانی ملقب به آیسان کیست

بیوگرافی آیسان آقاخانی و زندگی شخصی

معصومه آقاخانی که با نام آیسان شهرت دارد متولد 1376 می باشد، او در زنجان بدنیا آمده است، اما سالهاست که در تهران به همراه خانواده خود زندگی می کند. آنها بعد از اتمام دوره پیش دانشگاهی آیسان به تهران نقل مکان می کنند و البته از سال 1398 ساکن دوبی هستند.


حتما بخوانید: بیوگرافی بهاره کیان افشار و زندگی شخصی


خانواده آیسان آقاخانی 

عده ای معتقد هستند که پدر آیسان تاجر می باشد و وضع مالی بسیار خوبی نیز دارد، اما در برخی محافل نیز از ایشان به عنوان کارمند بیمه یاد می شود.

  پدر آیسان آقاخانی

داستان آشنایی آیسان آقاخانی با محمدرضا گلزار

درباره نحوه آشنای آیسان آقاخانی و محمدرضا گلزار گفته می‌شود که محمدرضا گلزار به عنوان مدل برای شرکت پدر این دختر فعالیت کرده، که در نهایت سرآغاز آشنایی آن‌ها بوده است و این خانم از طرفداران محمدرضا گلزار نیز محسوب می‌شود. اما در برخی سایت ها نیز عنوان شده که زمانی یکی از عکاسان معروف از آیسان عکس هایی می گیرد و از آنجا که این عکاس دوستی نزدیکی با گلزار داشته ترتیب این آشنایی را می دهد و گلزاری که از آیسان خوشش آمده را با یکدیگر آشنا می کند.

هر چند که عده ای نیز برادر آیسان را مسبب این آشنایی می دانند. باید دید در ادامه این رابطه گلزار چه حرفهایی برای گفتن دارد.

عکس حلقه ازدواج آیسان آقاخانی و محمد رضا گلزار

پیج اینستاگرام، آیسان آقاخانی اینستا

پیج های مختلفی در اینستاگرام وجود دارد که از ایشان و با نام او مطلب منتشر می کنند اما بهتر است بدانید که هیچ کدام تحت نظر و مدیریت آیسان آقاخانی نمی باشند.


حتما بخوانید: بیوگرافی سارا رسول زاده و همسرش 


فیلم مراسم ازدواج آیسان آقاخانی با محمدرضا گلزار

بیوگرافی محمد رضا گلزار

محمد رضا گلزار سوپراستار و بازیگر مطرح و خوش سینمای ایران است که از گران قیمت ترین چهره های سینما کشور ایران است که اولین تجربه بازیگری را در سال 79 در فیلم سام و نرگس به کارگردانی ایرج قادری ، کسب کرد. گلزار در فیلم های پر فروش مثل سلام بمبئی، آینه بغل، رحمان 1400 و چند سریال خانگی از جمله: گیسو، عاشقانه و ساخت ایران به ایفای نقش پرداخت. این بازیگر میلیاردی تا 46 سالگی مجرد بود ولی در خرداد ماه 1402 و در 46 سالگی با آیسان آقاخانی مدلینگ ازدواج کردند. طراحی شیک و مجلل سفره عقد آریایی و لباس عروس و فیلم عقد محمد رضا گلزار و همسرش آیسان آقاخانی در تالار بسیار مجلل را در پایین مشاهده کنید.

فیلم مراسم عقد محمدرضا گلزار و همسرش آیسان آقاخانی به سبک آریایی

شغل آیسان قاخانی

آیسان آقاخانی در زمینه مدلینگ فعالیت دارد و سالهاست که با شرکت های مختلفی همکاری دارد.

عکس مراسم ازدواج آیسان آقاخانی با محمدرضا گلزار

عکس مراسم ازدواج آیسان آقاخانی با محمدرضا گلزار

عکس مراسم ازدواج آیسان آقاخانی با محمدرضا گلزار

عکس آیسان و گلزار در دبی

عکسهای آیسان آقاخانی زن سوپراستار ایران محمد رضا گلزار

عکسهای آیسان آقاخانی 1

عکسهای آیسان آقاخانی 2

عکسهای آیسان آقاخانی 3

عکسهای آیسان آقاخانی 4

عکسهای آیسان آقاخانی 5

عکسهای آیسان آقاخانی 6

سخن آخر

در این مطلب با آیسان آقاخانی همسر محمدرضا گلزار آشنا شدید. امیدواریم که از این مطلب استفاده و لذت برده باشید.


مقالات مرتبط:

بیوگرافی مه لقا مینوش زاد [بازیگر نقش نیکان]

بیوگرافی امیر جعفری و همسرش ریما رامین فر و فرزندشاز
451
رای