بیوگرافی مه لقا مینوش زاد [بازیگر نقش نیکان]، زندگی شخصی + عکس

بیوگرافی مه لقا مینوش زاد [بازیگر نقش نیکان]، زندگی شخصی + عکس بیوگرافی مه لقا مینوش زاد نقش نیکان سریال نیکان؛ زندگینامه مهلقا می نوش زاده، زندگی شخصی، همسر، خانواده، قد، عکس، فیلم ها و آدرس پیج اینستاگرام مه لقا مینوش زاد در سلام دنیا بخوانید.

با پخش سریال نیکان از شبکه سه سیما بر آن شدیم تا با مه لقا مینوش زاد بازیگر نقش نیکان بیشتر آشنا شویم در اين مطلب از سلام دنیا درباره بیوگرافی مه لقا مینوش زاد، زندگی شخصی، همسر، خانواده، شروع فعالیت های ، فیلم ها، پیج اینستاگرام مه لقا مینوش زاد صحبت کنیم و در انتها عکس هایی از این بازیگر جوان ببینیم. با ما همراه باشید.

زندگینامه مه لقا می نوش زاد بازیگر نقش نیکان

 • نام: مه لقا
 • نام خانوادگی: می نوش زاد
 • متولد: 23 اردیبهشت 1379 در تهران
 • تحصیلات: رشته بازیگری در مقطع کارشناسی دانشگاه تهران
 • زمینه فعالیت: بازیگری، کارگردانی و گریم
 • شروع فعالیت هنری: از سال 1393 تاکنون

بیوگرافی مه لقا مینوش زاد و زندگی شخصی

مه لقا می نوش زاد متولد 23 اردیبهشت 1379 در تهران می باشد که تحصیلات خود را در رشته بازیگری تا مقطع کارشناسی دانشگاه تهران ادامه داده است. او دوران دبیرستان خود را نیز در هنرستان سوره گذرانده است. علاقه او به بازیگری باعث شد که علاوه بر تحصیل در این رشته از صحنه تئاتر نیز به صورت عملی نکات بسیاری بیاموزد و در سال 93 با تئاتر « چشم هایمان به تاریکی عادت کرده اند » اولین تجربه بازیگری اش انجام دهد.


حتما بخوانید: بیوگرافی بهاره کیان افشار و زندگی شخصی


علاوه بر بازی در نمایش های تئاتر تصمیم گرفت که خود نیز کارگردانی کند و حاصل آن شد نمایش خواستگاری که نویسندگی و کارگردانی این اثر را خود برعهده گرفت. مه لقا مینوش زاد سال ها قبل نیز دوره های گریموری و چهره پردازی را گذرانده و به این رشته نیز علاقه دارد، او که از کودکی به ورزش می پرداخت؛ در رشته های اسکیت و دفاع شخصی و کاراته نیز تبحر دارد.

بیوگرافی مه لقا مینوش زاده

همسر مه لقا مینوش زاد

خانم مه لقا مینوش زاد در حال حاضر مجرد می باشند.

خانواده مه لقا مینوش زاد

پدر ایشان شاعر بودند که متاسفانه در تاریخ 10 دی 1397 ایشان را از دست داده اند و از آن به عنوان تلخ ترین اتفاق در زندگی خود یاد می کند.

خانواده مه لقا مینوش زاد

قد مه لقا مینوش زاد 

قد او 167 سانتیمتر می باشد.

شروع فعالیت های مه لقا مینوش زاد

همانطور که عنوان شد مه لقا مینوش زاد با بازی در نمایش " چشمهایمان به ظلمات عادت کرده اند" کار خود را آغاز کرد، او در حالی که 14 سال داشت به خوبی از ایفای نقشش بر آمد، او بعد از حضور در چند فیلم کوتاه فستیوالی حصور یافت و بعداز مدتی نیز در یک فیلم سینمائی بلند به اسم آوا با کارگردانی صدف فروغی جلوی دوربین رفت. تا اینکه در پائیز سال 98 در سریال " حکایتهای کمال " چهره خود نیز را مطرح کرد. بازی او در فیلم سینمایی " آتابای" ساخته نیکی کریمی برای او یک امتیاز مثبت به حساب می آید.

فیلم های مه لقا مینوش زاد

تئاترهای مه لقا مینوش زاد

 • چشم هایمان به تاریکی عادت کرده اند 1393 (بازیگر)
 • خواستگاری ( نویسنده، کارگردان)

فیلم کوتاه مه لقا مینوش زاد 

 • در میان 1395
 • حمال 1399

حتما بخوانید: بیوگرافی سارا رسول زاده و همسرش


فیلم های سینمایی مه لقا مینوش زاد

 • آوا- 1395
 • آتابای- 1398

سریال های مه لقا مینوش زاد

 • حکایتهای کمال- 1398
 • نیکان- 1402

سریال های مه لقا مینوش زاد

پیج اینستاگرام مهلقا مینوش زاد

مه لقا مینوش زاد در پیج شخصی خود در اینستاگرام که توسط خود او مدیریت می شود بیش از 27 هزار و سیصد فالوور دارد و تاکنون 77 پست از خود و کارهای هنری اش منتشر کرده است.

آدرس پیج اینستاگرام مه لقا مینوش زاد:

https://www.instagram.com/mahlaghameynoosh/

گفتگو مه لقا مینوش زاد

لطفا از هدف خود در زندگی بگویید؟

هر کسی در زندگی کاری خود هدفی را در ذهن دارد، هدف من این است که در خاطر مردم ماندگار شوم ، بتوانم در حرفه خودم موفق بشم و بتوانم با کارهای هنری در ذهن مردم بمانم و برای این هدف نیز تمام تلاشم را می کنم .

در تایم های فراغت و سرگرمی چه می کنید؟

هنگام فراغت از فعالیت، دوست دارم در کنار خانواده و دوستانم باشم و با آن‌ها همراه باشم. مطالعه کتاب نیز از سرگرمیهای من محسوب می‌شود.

نحوه کارگردانی آقای صلح میرزایی در حکایت های کمال چگونه بود؟

برای بازی در پروژه های مختلفی تست دادم تا اینکه در این سریال پذیرفته شدم. در «حکایت های کمال» “آقای صلح میرزایی خیلی با بازیگر بحث و تعامل داشتند. ایشان دوست داشتند بازیگر پیش از جلوی دوربین رفتن کاملاً درباره نقش مجاب شده و به درک درستی از آن رسیده باشد.

درباره من هم همین اتفاق افتاد و سختگیری های ایشان در روزهای پیش تولید آنقدر بود که من ابتدا فکر کردم این همه سختگیری لازم نیست، ولی در ادامه و زمانی که جلوی دوربین رفتم متوجه شدم تمام نکاتی که ایشان گفته بودند برای بازی ام کاربرد داشته.


حتما بخوانید: بیوگرافی پانته آ پور احمد و همسرش


جالب آنکه یک روز مانده به آغاز تصویربرداری دختری همسن و سال خودم را به صحنه آوردند و گفتند اگر تو خوب بازی نکنی، این دختر جایگزینت خواهد شد! نقشه ای که خیلی استرس به من وارد کرد و چنان انگیزه ای برایم شد تا بهترین بازی ام را ارائه کنم. ولی در نهایت در پایان همان روز فهمیدم این یک تاکتیک و ترفند زیرکانه و جالب از سوی کارگردان بوده تا مرا ناگزیر به ارائه بهترین بازی ام کند!

گفتگو مه لقا مینوش زاد

نظرت درباره اولین سریالی چیه؟

بازخوردها درباره سریال خوب بوده و اغلب مخاطبان بازی من را روان و بی تکلف ارزیابی می کنند که از این بابت خوشحالم. ضمن اینکه در این مسید کمک های تهیه کننده با تجربه ای مثل آقای شایانفر هم خیلی برای من مفید بود و جا دارد از او تشکر کنم.

ملاک انتخاب بازیگری را در چه می بینید؟

 امروزه متأسفانه ملاک برخی فیلمسازان و سریال سازان برای انتخاب بازیگران تعداد فالوورهای آنان در فضای مجازی شده است که باعث می شود هنرمندان و جوانان مستعد در این پروسه خود به خود کنار گذاشته شوند و شانسی برای ارائه هنرشان نداشته باشند. امیدوارم این روند در آینده اصلاح شود.

و انتخاب شما برای نقش سیمین در آتابای؟

من ابتدا فراخوان بازیگری این فیلم را دیدم، یک روز بعد از دانشگاه همراه با یکی از دوستانم به دفتر خانم کریمی رفتیم و من تست دادم، تست اول را قبول شدم که گفتند برای تست دوم مجدد به دفتر رفتم. تست دوم را گفتند قبول نشدم اما بعد سه چهار روز با من تماس گرفتند که دوباره رفتم تست دادم و قبول شدم.

بازی در آتابای خیلی تجربه خوبی برای من بود، من 3 ماه در خوی بودم و از خانم نیکی کریمی خیلی چیزها یاد گرفتم ایشان قبل از اینکه کارگردانی خوبی باشند انسان خیلی خوبی هستند، با من حرف می زدند و کمکم می کردند در کل آتابای برای من تجربه لذت بخشی بود.

 سیمین در اتابای

عکس های مه لقا مینوش زاد

عکس های مه لقا مینوش زاد1

عکس های مه لقا مینوش زاد2

عکس های مه لقا مینوش زاد3

عکس های مه لقا مینوش زاد4

عکس های مه لقا مینوش زاد5

عکس های مه لقا مینوش زاد6

عکس های مه لقا مینوش زاد7

عکس های مه لقا مینوش زاد8

عکس های مه لقا مینوش زاد9

عکس های مه لقا مینوش زاد10

عکس های مه لقا مینوش زاد11

عکس های مه لقا مینوش زاد12

عکس های مه لقا مینوش زاد13

سخن آخر

برای خانم مه لقا مینوش زاد آرزوی سلامتی و موفقیت داریم. امیدواریم از این مطلب استفاده و لذت برده باشید. 


مقالات مرتبط:

بیوگرافی مهدخت مولایی و زندگی شخصی

بیوگرافی امیر جعفری و همسرش ریما رامین فر

بیوگرافی امیر نوروزی بازیگر و عکاس و همسرشاز
26
رای