بهترین متن تبریک ازدواج و عروسی به دوست، همکار و اعضای خانواده

بهترین متن تبریک ازدواج و عروسی به دوست، همکار و اعضای خانواده اگر به دنبال جملات زیبا برای ارسال متن تبریک ازدواح به دوست، همکار و... هستید. در ادامه مجموعه ای عالی از جملات و متن های فوق العاده زیبا، احساسی، رسمی و صمیمانه برای بیان تبریک به دوست، همکار، خواهر و برادر، بیان شده است.

ازدواج و عروسی، یکی از اتفاقات فوق العاده خوشایند و از مهمترین مراحل زندگی هر شخص می باشد. برای همین ارسال و گفتن تبریک ازدواج بسیار مهم است. بیشتر اوقات ما در زمان ازدواج دوست یا یکی از فامیل سعی داریم تا از زیباترین جملات برای تبریک گفتن استفاده کنیم. از این رو در این مقاله مجموعه ای عالی از جملات و متن های فوق العاده زیبا، احساسی، رسمی و صمیمانه برای بیان تبریک به دوست، همکار، خواهر و برادر گردآوری کرده ایم. 

برترین متن تبریک ازدواج رفیق، خواهر، برادر و تبریک عروسی رسمی و ادبی به همکار

متن تبریک ازدواج به رفیق و دوست

1. هیچ چیز مرا خوشحال تر از تبریک ازدواج شما نمی کند. باشد که سالهای شما در کنار هم طولانی و سعادتمند باشد. ازدواج تان مبارک.

2. تبریک به زوج زیبا. برای شما آرزوی سفر شگفت انگیز در هنگام ساخت زندگی جدید خود را در کنار هم دارم. دوست عزیزم، پیوندتان مبارک.

3. باشد که ازدواج شما مملو از همه مواد صحیح باشد: یک انبوه عشق، یک تکه شوخ طبعی، یک لمس عاشقانه و یک قاشق فهم و درک باشد که شادی شما برای همیشه ادامه یابد. ازدواجتان را تبریک می گویم!

4. برای داشتن یک ازدواج موفق و زندگی سرشار از خوشبختی باید هر لحظه عاشق شوید، منتها فقط فقط عاشق همسرتان. پیوندتان مبارک.

متن تبریک ازدواج به رفیق و دوست

5. در اثر طوفان های زندگی، ممکن است عشق شما به یکدیگر پایدار و قوی باشد. در روز عروسی تان برای شما آرزوی شادی و خوشبختی دارم. پیوندتان را تبریک می گویم!

6. برای شما آرزوی عشق بیشتر از آنچه در سال های بعد تصور کرده اید، دارم. دوست عزیزم پیوندتان مبارک.

7. باشد که شکوفه عشق شما روشن تر شود و همراهی شما با گذشت هر سال شیرین تر شود. پیوندتان مبارک.

8. دو ستاره شما صورت فلکی شگفت انگیز ایجاد می کنند. ازدواجتان را تبریک می گویم!

9. فقط یک یادداشت برای گفتن اینکه چقدر برای شما خوشحالیم. برای شما آرزوی یک عمر سرشار از شادی، عشق و خوشبختی را دارم. تبریک به زوج فوق العاده!

10. مثل یک فانوس دریایی در تاریکی شب، امیدوارم عشق شما به یکدیگر همیشه درخشش داشته باشد. پیوندتان مبارک.

11. امروز کلمات کاملاً کافی نیستند؛ هنگامی که عشق شما راه را روشن خواهد کرد. به یک عروسی پر از شادی که هرگز پایان نمی یابد؛ گرمترین آرزوها و تبریک ها همان چیزی است که ما می فرستیم. پیوندتان مبارک.

12. ممکن است روز عروسی شما بیاید و برود، اما امیدوارم عشق شما برای همیشه رشد کند. تبریک به زوج کامل!

جملات تبریک عروسی به دوستان صمیمی

جملات تبریک ازدواج رسمی و صمیمانه به همکار

13. در زندگی مشترک، زمانی به خوشبختی حقیقی می رسید که همسرتان را خوشبخت کنید. ازدواجتان مبارک، امیدوارم خوشبخت باشید.

14. دوست عزیزم، از ته قلب برایت آرزومی سلامتی دارم و امیدوارم قطار زندگی مشترک شما همواره بر روی ریل های خوشبختی و عشق در حرکت باشد، پیوندتان مبارک.

15. هیچ کاری در دنیا مهمتر از انتخاب یک همراه و همسفر برای باقیمانده عمر نیست. شروع سفر همیشگی و شریک شدن در عشق را به شما تبریک می گویم. 

پیام های طنز و خنده دار برای تبریک ازدواج به دوستان صمیمی و اعضای خانواده

ارسال پیام تبریک طنز، ممکن است برای یک دوست صمیمی یا اعضای خانواده قابل قبول باشد، اما برای یک همکار، آشنا و... شاید اینطور نباشد. اگر مطمئن هستید که طرف مقابل شما با جنبه است و متوجه لحن طنز شما می شود، می توانید پیام های طنز و خنده دار مثل متن های زیر را ارسال کنید.

 16. تبریک می گویم!! اکنون شما دو حساب بانکی و دو برابر بدهی دارید، به ازدواج و دنیای متاهلین خوش آمدید.

پیام های طنز و خنده دار برای تبریک ازدواج به دوستان صمیمی و اعضای خانواده

17. مثل کره بادام زمینی و ژله، شما دو نفر، ترکیبی غیر منتظره ای هستید که روزی کلاسیک همه ایرانی ها خواهد بود.

18. حتی اگر قرار است مقداری از کیک عروسی خود را برای اولین سالگرد ازدواج خود نگه دارید، ولی آخر هفته آن را بخورید خیلی احساس بدی نکنید، زمانی که کیک در خانه وجود دارد، بازی منصفانه ای است. تبریک می گویم که همدیگر را پیدا کردید.

متن پیام تبریک ازدواج به خواهر

19. خواهر عزیز و یکی یک دانه من! خیلی خوشحال هستم که امروز تو را در لباس سفید و زیبای عروسی می بینم، تو فوق العاده عالی و شگفت انگیز شدی! همسرت مرد خوش اقبالیه، تبریک میگم.

20. خواهر مهربانم! نمی توانم باور کنم که امروز، روز عروسی تو باشه.... دوران بچگی مان چقدر زود گذشت ... خیلی دوستت دارم و برای تو همیشه من اینجا هستم. 

21. آرزو دارم که هر روز عشق در قلبت بزرگتر و قدرتمندتر شود... شاد باشی خواهر کوچک من.

متن پیام تبریک ازدواج به خواهر

22. همواره نسبت به همدیگر صبور باشید و بیاموزید که چگونه از تفاوت های که با هم دارید نهایت لذت را ببرید، پیوندتان مبارک خواهر عزیزم!

23. خواهر خوبم و شوهر خواهر عزیزم رویش باشکوه و زیبای گل عشق را به شما تبریک می گویم، برای رشد و به ثمر رسیدن این گل، هیچ وقت شبنم محبت و نور امید را فراموش نکنید، همیشه شاد و پایدار باشید.

24.  خواهر خوش قلب و دوست داشتنی من، پستی و بلندی های زندگی اجتناب ناپذیرند، ولی من مطمئن هستم که شما در کنار یکدیگر و با عشق خالص که به هم دارید از پس تمام آنها برخواهید آمد، جشن عروسی تان مبارک.

25. با زیباترین احساسم برای بهترین خواهرم می نویسم، 

  • خواهری دارم: برتر از برگ های گل یاس
  • خواهری دارم: شفاف تر از آب چشمه
  • خواهری دارم: که با نگرانی هایش را با تمام دنیا عوض نمی کنم، عروسیت مبارک خواهر عزیزم.

زیباترین جملات تبریک ازدواج به برادر

26. ازدواج گام بزرگی به سمت زندگی بزرگسالی است. برادر عزیزم، با تمام وجودم آرزو دارم که لحظات فوق العاده ای با همسرت داشته باشی و در آینده نزدیک کودکان شگفت انگیزی به دنیا بیاورید. عروسیتان مبارک!

زیباترین جملات تبریک ازدواج به برادر

27. امیدوارم و آرزو می کنم که خوشی و شادی هیچ گاه خانه شما را ترک نکند، عروسیت مبارک داداش گلم.

28. امروز در کنار خوشحالی، بغض عجیبی همراه منه، نمی خواهم در روز عروسیت گریه کنم. فقط دوست دارم بدانی که تو همواره برای من مهربان ترین و بهترین داداش دنیا بودی و هستی، آرزو دارم که همیشه شاد و سربلند باشی. عروسی تان مبارک.

29. برادر مهربانم، هرگز اجازه نده فشار مشکلات زندگی، خم به ابروت بیاورد، همواره به خداوند مهربان توکل کن و به پیش برو و این را بدان که دعای خیر من همراه همیشگی تو خواهد بود، شروع فصل تازه ای از کتاب زندگیت را هزاران بار تبریک می گویم!

30. برادر عزیز و دوست داشتنی من، آرزو می کنم همیشه شادی تمام ساعات و لحظات زندگی شما را لبریز کند و زندگی مشترک شما پر از عشق باشد. خواهر کوچکتر تو هر دوی شما را دوست دارد و عروسیتان را تبریک می گوید. 

از
19
رای