متن عاشقانه بلند و طولانی برای همسر ؛ جملات بلند احساسی زیبا

متن عاشقانه بلند و طولانی برای همسر ؛ جملات بلند احساسی زیبا نوشتن و ارسال متن عاشقانه بلند و طولانی ، یکی از راه های ابزار عشق و احساس خود به همسر، مخاطب خاص و عشق زندگی می باشد. در ادامه زیباترین متن عاشقانه طولانی و جملات بلند احساسی زیبا را آمده است.

خوب است گاهی با فرستادن یک جمله عاشقانه، احساسات خوب و حس زیبای دوست داشتن را در وجود کسی که دوستش داریم جاری کنیم. در این پست از سایت سلام دنیا زیباترین و جدیدترین متن عاشقانه بلند و  جملات احساسی طولانی برای همسر، مخاطب خاص و معشوق را برای شما گردآوری کرده‌ایم.

متن عاشقانه طولانی برای همسرم ، عشقم و مخاطب خاص با جملات بلند احساسی و زیبا

متن عاشقانه بلند جدید

من به تو فکر می‌کنم، در مورد تو صحبت می‌کنم، در مورد تو خواب می‌بینم و هر چیزی دیگری در زندگی من مربوط به تو است. وقتی به چشمانت نگاه ‌می‌کنم، حس ‌می‌کنم که آتش درون رگ‌هایم را می‌سوزاند در حالیکه قلب من دائماً برای تو می‌تپد. بیان احساسم کار سختی است. خانواده و دوستانم اسمش را دیوانگی گذاشته‌اند، اما من به آن عشق می‌گویم.

////////////////

تا وقتی تو را پیدا نکردم نمی‌دانستم معنی عشق واقعی چیست، تو مرا وادار می‌کنی که به کلمه "عشق" ایمان داشته باشم. تو مرا به خاطر چیزی که هستم دوست نداری، بلکه به خاطر کسی که هستم دوستم داری. وقتی تو آمدی من چیزی نداشتم؛ تو همیشه باعث ارتقاء من شده‌ای. امروز صاحب همه چیز هستم حالا زمان جبران است، به من بگو چه می‌خواهی، من برای تو هر کاری انجام می‌دهم.

////////////////

جملات عاشقانه بلند

////////////////

متن عاشقانه طولانی برای همسرم

می‌دانم که همیشه به تو می‌گویم دوستت دارم، اما این را می‌دانم که هنوز هم کافی نیست، چون این سه کلمه نمی‌تواند به طور کامل احساس من به تو را وصف کند، وقتی تو را می‌بوسم قلبم از هیجان پر می‌شود، من هرگز این طور وابسته کسی نشده‌ام، عشقی که به تو دارم را کلمات توضیح نمی‌دهند، و واقعاً کلمات را گم می‌کنم، اما بدان که برای من همه چیز هستی، همه چیزی که همیشه می‌خواسته‌ام، خیلی دوستت دارم فرشته من، تو همه چیز منی.


حتما بخوانید: متن عاشقانه بلند برای سالگرد ازدواج


////////////////

بعد از اینکه تو را دیدم، قلب من به مکانی جادویی تبدیل شد. لبهایم بعد از بوسیدن تو، به تالابی پر از شور تبدیل شد. دوست داشتن تو در وجودم نهادینه شده و همه چیز را درست می‌کند. اگر هر زمان زانوهایم را خم شده دیدی، حتماً در حال دعا برای تو هستم، اگر چشمانم را بسته دیدی، حتماً خواب تو را می‌بینم و اگر دیدی منتظرم، بدان حتماً برای تو بوده است. من تو را بیشتر از چیزهایی که در این متن نوشتم دوست دارم.

////////////////

متن های طولانی زیبا

شاید تعجب کنی که چقدر دوستت دارم. اما تعجب نکن. تو در آسمان من خورشید هستی، رودخانه‌ای که از روح من می‌گذرد و هوایی که تنفس می‌کنم. هر چه تو را بیشتر می‌بینم عشق من، بیشتر عاشقت می‌شوم. با گذشت هر شب و هر روز، عشق من فقط بیشتر می‌شود. قبل از اینکه تو را بشناسم، باور نمی‌کردم که کسی را آنقدر عمیق دوست داشته باشم، اما تو به من ایمان دادی که عشق واقعی وجود دارد و آن را به من سهیم شدی.

متن عاشقانه بلند برای همسر

متن عاشقانه بلند برای همسر

هر کسی انگیزه‌ای برای بیدار شدن و رویارویی با جهان دارد. انگیزه من همیشه و تا ابد تو هستی. تو ملکه منی. من صد قلعه دور تو می‌سازم. تو دلیل شادی من هستی، همانطور که یک زن باید علت شادی همسرش باشد. اگر قرار بود زندگی دیگری وجود داشته باشد، انتخاب من بودن در کنار تو است و با هیچ کس دیگری به جز تو زندگی نمی‌کنم.

////////////////

جملات ناب عاشقانه و احساسی

فقط یک بغل و یک بوسه کوتاه از تو، اینها همه روزهای من را خوب می‌کند، حتی وقتی کنارم نیستی، هنوز احساس می‌کنم دست‌هایت دور کمرم هستند، حتی وقتی اینجا نیستی، هنوز لبخند شیرین تو را می‌بینم. بوی پوست تو جذبم می‎‌کند و تو برایم معنی همه چیز هستی، دوستت دارم با تمام وجود عزیزترین شوهر دنیا.

////////////////

هر روز صبح بیدار شدن از خواب در کنار تو لذتی به من می‌دهد که هیچ کلمه دیگری نمی‌تواند آن را توضیح بدهد، تو برای من بیشتر از گنج کل جهان ارزش داری. من از خداوند سپاسگزارم که همسری خاص مثل تو به من داده است. تو دنیای من را زیباتر کرده‌ای و من قول می‌دهم بهشت روی زمین را برایت بسازم. دوستت دارم.


حتما بخوانید: متن تبریک ولنتاین به همسر و مخاطب خاص


////////////////

من لازم دانستم این نامه کوتاه را برای تو بنویسم تا برخی مسائل ضروری را اطلاع بدهم. تو مجبوری لبخند بزنی، چون این کار مرا دیوانه می‌کند. تو نباید دست از جذاب بودن برداری، چون این کار ضربان قلبم را بدون کنترل می‌کند. تو باید در المپیک شرکت کنی، چون هر روز در حال دویدن در ذهن من هستی!

////////////////

وقتی نزدیک تو هستم، فراموش می‌کنم که جهان وجود دارد. وقتی صحبت می‌کنیم، مثل این است که ناگهان همه حرف‌هایم تمام می‌شود. وقتی همدیگر را لمس ‌می‌کنیم، آن را نه روی پوست خود بلکه در اعماق قلبم حس می‌کنم. عاشق یک انسان خاص شدن مثل جادو شدن است. من تو را با تمام روحم دوست دارم.

////////////////

متن عاشقانه برای همسر

من باید خوش شانس‌ترین مرد زمین باشم که تو را در زندگی‌ام دارم. تو بیش از آن چیزی هستی که می‌توانستم در یک زن آرزو کنم. تو واقعاً از بهشت فرستاده شده‌ای و بقیه عمرم را با پرسش، تکریم و عشق ورزیدن به تو در هر نفس می‌گذرانم. شاهزاده خانم من دوستت دارم به اندازه فاصله زمین تا ماه.

////////////////

من این نامه را یواشکی زیر بالش تو می‌گذارم تا اولین کلماتی باشد که با آن بیدار می‌شوی. تو همه این چند کلمه‌ای هستی که توانستم جمع کنم، تو خوب، خوشتیپ، زیبا، خوش اندام، جذاب، فوق العاده، دلسوز، عالی و دوست داشتنی هستی. صبح بخیر عزیزترین من، دوستت دارم.

////////////////

دنیایی پر از الماس و ثروت بدون تو هیچ نیست. من امروز احساس خشنودی و ثروتمندی می‌کنم و این را مدیون زن خاصی هستم که در کنار من است. من بیش از هر چیزی برای تو ارزش قائلم، چون ارزشت بیشتر از هزار جواهر است. به من فرصتی بده و تا نشان دهم هر کاری می‌توانم انجام می‌دهم تا تو را خوشحال کنم.

جملات احساسی برای عشق

متن عاشقانه بلند برای مخاطب خاص

صدای تو برای گوش مثل یک موسیقی زیباست. خنده تو برای چشم‌هایم مثل تصویری ارزشمند است، لب‌هایت طعم شیرین‌‌ترین نوشیدنی دنیا را دارد. صحبت‌های تو برایم الهام بخش است و آغوش تو امن‌ترین خانه‌ای است که می‌توانم داشته باشم. من فکر می‌کنم عاشق آدمی به خاصی تو شدم.


حتما بخوانید: متن تبریک تولد همسر


////////////////

عزیزترین عشق، با من بمان، نرو، هرگز نمی‌توانی آدم دیگری را پیدا کنی که مثل من دوستت داشته باشد. شاید متوجه نشوی که چقدر دوستت دارم، کاش یک چشم میکروسکوپی داشتی تا ببینی چطور عشق تو در قلب من شکوفا می‌شود. من تو را فراتر از آنچه به چشم می‌آید دوست دارم.

////////////////

من هرگز نمی‌دانستم زیبایی چیست تا این چشمم به تو افتاد. من هرگز نمی‌دانستم علاقه چیست تا اینکه تو را بیشتر شناختم. من معنای واقعی زندگی را نمی‌دانستم تا اینکه عاشق تو شدم. دوست داشتن تو گاهی من را گیج می‌کند، اما در من دائماً در حال بیشتر شدن است.

////////////////

شکی نیست که این رابطه توسط خدای مهربان در آسمان‌ها برنامه ریزی شده است، تو در هر کاری بی عیب و نقص هستی. قلبم سعادت ابدی را پیدا کرده است که عاشق تو شده‌ام. من در فرهنگ لغت تمام زبان‌ها گشتم و کلمه درستی برای توصیف تو پیدا نکردم. تو واقعاً شگفت انگیزی و من دوستت دارم.

////////////////

متن بی نهایت عاشقانه

من عشق را مثل یک احساس فانتزی تصور می‌کردم. تا اینکه خنده‌های تو خون من شد؛ بدون آن، ضربان قلب من مشکل میشد. خنده‌های تو هوای من شد؛ بدون آن من نمی‌توانستم نفس بکشم. بوسه تو آرامش من شد؛ که بدون آن خوابیدن سخت است. تو واقعاً ملکه و حکمران احساسات من شدی.

////////////////

من تا روزی که نگاهم به تو افتاد احساس تنهایی، گمشدگی و ناقص بودن می‌کردم. از وقتی تو را دیدم، افکار، قضاوت‌ها، برداشت‌ها و بسیاری چیزها در زندگی من تغییر کرد. من همیشه اعتقاد داشتم که بهترین فرد برای من هستی. دستم را بگیر و من قول می‌دهم تو را به جاهایی برسانم که حتی رویایش را هم ندیده‌ای.

متن عاشقانه برای استوری

متن عاشقانه بلند برای استوری

احساس می‌کنم خوش‌شانس ترین آدم روی زمینم که به تو برخوردم. افراد زیادی با تو ملاقات کرده‌اند اما هیچ کسی جادوی پنهان در قلب تو را پیدا نکرد. نحوه صحبت، درک، راه رفتن و لبخند تو تکرار نشدنی است. مثل تاجی هستی که می‌خواهم برای بقیه عمرم آن را با افتخار بر سر بگذارم.

////////////////

من می‌توانم بالای کوه‌ها بایستم و با غرور به همه دنیا بگویم که من خوش‌شانس ترین مردی هستم که تاکنون زندگی کرده است و علت آن ورود تو به زندگیم است. تو برای من چیزی جز شادی ناب و سعادت غیر قابل تصور به همراه نیاوردی. من آماده‌ام که تا آخر الزمان دوستت داشته باشم.


حتما بخوانید: جملات انگیزشی انگلیسی با معنی فارسی برای استوری


////////////////

عزیزم، من تازه فهمیدم چیزی به نام عشق در نگاه اول وجود ندارد. هر وقت نگاهم را به تو می‌اندازم، انگار دوباره عاشقت می‌شوم. زیبایی تو مثل طلوع خورشید است که روز صبح تجربه می‌شود و لبخندت مثل ستاره‌های درخشان که وقت خواب آن را تماشا می‌کنم. عزیزترینم آرزویم این است که تا آخرین نفس با تو باشم.

////////////////

از نظر من، جهان فقط سیاره‌ای بود که انسان در آن زندگی می‌کرد. اما بعد مثل جادو، از همان لحظه‌ای که پیدایت کردم جرقه‌هایی به زندگی‌‌ من آوردی. مثل این بود که سوزنی را در انبار کاه پیدا کردم. یک جواهر نادر که در زیر زمین مدفون بود. هدیه‌ای بی‌نظیر از طبیعت. گنجی که بین گنج‌های جهان گم شده بود. فرصتی که یکبار به هر کس داده می‌شود و هدیه‌ای از آسمان‌ها بودی.

////////////////

زمانی که نگاه تو را دارم، حس می‌کنم زندگی رنگی تازه به خود گرفته، حال و هوایم لطیف، همیشه خوب و در آن سمت نگاه تو درگیر آرامشم. همین که تو را دارم، برایم کافی است. همیشه بمان. همیشه کنارم باش تا با یک یک نفس‌هایت نفس بکشم. همیشه باش، همیشه باش، همیشه باش تا حالم همیشه خوب باشد.

////////////////

متن طولانی عاشقانه

اگر عشق تو اقیانوس بود، من همه آن را می‌نوشیدم، حتی اگر یک عمر طول می‌کشید. اگر ستاره‌های آسمان بود، من با حوصله آن را می‌شمردم، چون می‌دانم تعداد سال‌هایی است که با هم خواهیم گذراند. از وقتی با تو آشنا شدم، از لحظه‌ای بی تو بودن می‌ترسم، از زمانی که لب‌های تو را بوسیدم، هیچ چیز طعم بهتری برایم ندارد. من تو را بیشتر از هوایی که نفس می‌کشم می‌خواهم، رویای من پر از خنده‎‌های تو است و کابوس من ترس کم شدن عشقت به من است. برای لحظه‌ای از خودم پرسیدم که من بدون تو کیستم؟ من فقط یک مرد بدون عشق هستم. عشقم، دوستت دارم.

عکس نوشته عاشقانه

عکس نوشته عاشقانه

جملات احساسی بلند

مردم صبح از خواب بیدار می‌شوند و بزرگترین آرزوهای خود را از خداوند می‌خواهند. من همیشه از خدا می‌خواهم به من قدرت و طول عمری بدهد تا تو را برای همیشه در کنار خودم نگه دارم. او در حال حاضر بزرگترین آرزوی مرا به من داده و رویاهای و خواسته‌های قلبی‌ام را برآورده کرده است. دوستت دارم برای همیشه و فراتر از آن.

////////////////

جان دلم ... بیا دستانت را در دستان من بگذار تا تمام قواعد این دنیا و قصه‌هایش را بهم بزنیم ... می‌خواهم قصه ما با یکی بود یکی نبود شروع شود، اما با یکی بود و دیگری تا ابد کنارش ماند به پایان برسد. می‌خواهم کلاغ قصه من و تو، انتهای داستان به خانه‌اش برسد، اصلا می‌خواهم جوری عاشق هم باشیم که از این به بعد قصه لیلی و مجنون را فراموش کنند و از من و تو برای عاشقی یاد کنند ... تو مرا می‌فهمی، من تو را می‌خواهم و همین ساده‌ترین قصه یک انسان است، تو مرا می‌خوانی من تو را ناب‌ترین شعر زمان می‌دانم و تو هم می‌دانی، تا ابد در دل من می‌مانی، زیباترین شخصیت قصه عاشقی من ... دوستت دارم


حتما بخوانید: متن عاشقانه دوستت دارم کوتاه، بلند و احساسی


////////////////

عزیز دلم، من همه عمر از خدا سپاسگزارم که کسی به زیبایی، دلسوزی، عزیزی و شیرینی تو را به زندگی من داده است. من می‌خواهم باور کنم که تو فقط مال منی، همانطور که که من فقط برای تو هستم. من از داشتن تو در قلبم و دنیای خودم احساس افتخار می‌کنم. و من در زندگی‌ام منتظر یک فردای بهتر و زیبا هستم. من تو را خیلی بیشتر از آنچه تصور می‌کردی دوست دارم، عشق من.

////////////////

حتی اگر هوا تغییر کند، آسمان از آبی به خاکستری تبدیل شود؛ خورشید نتابد یا ماه دیگر ندرخشد، هیچ چیز نمی‌تواند میزان عشق و علاقه من به تو را تغییر دهد. من نمی‌توانم زندگی خود را بدون تو تصور کنم عشق من. تو برای من خیلی بیش از اینها معنا داری که بتوانم با کلمات آن را بیان کنم. خوشحالم که مال منی. دوستت دارم، فراتر از کلمات، زیبای من.

////////////////

وقتی تو باشی زندگی برایم زیباست؛ عاشقی برایم با معناست، وقتی تو باشی قلبم بی آرزوست ، ای تنها آرزوی من در لحظه های تنهایی؛ وقتی تو عزیز دلم باشی، همدمم باشی، سر پناهم باشی؛ طلوع آفتاب برایم آغاز یک روز پر خاطره دیگر با تو است. تو هستی ، برای من هستی ، تا آخرش همه هستی‌ام هستی، حالا من هستم و یک عشق پاک در قلبم! وقتی تو باشی عشق در وجودم همیشه زنده است.

متن عاشقانه طولانی برای همسرم

////////////////

ذهن من به جای منطق، به یک میزبان برای عشق تبدیل شده است. قلب من دیگر خون پمپ نمی‌کند، عشق را حمل می‌کند. من ممکن است همه چیزی را زیبا ببینم اما یک چیز را شگفت انگیز می‌بینم و آن تو هستی. اگر می‌توانستم مثل ابر که روی زمین را می‌پوشاند، تو را می‌پوشاندم، تا تو را محافظت کنم. من حاضرم همه چیز را به خاطر تو رها کنم، چون تو ارزشش را داری. عشق تجربه شیرینی برای من شد وقتی تو قدم در زندگیم گذاشت، تو بهترینی.

////////////////

قبل از تو زندگی خیلی سخت و تاریک بود. قبل از اینکه تو کنارم باشی، من احساس سرما و تنهایی می‌کردم. چشمان نابینای من ناامیدانه منتظر دیدن تو بودند. هیچ‌وقت نمی‌دانستم گرما و عشق واقعی چه احساسی دارد تا اینکه تو آمدی. تو و عشقی که داری باعث می‌شود که خود را به شکل مثبتی تغییر دهم. خوشبختی من در این است که کنار تو باشم. بدون تو همیشه احساس گم شدن و تنها شدن می‌کردم. ممنون که مثل نقشه‌ای هستی که مرا به خانه هدایت می‌کند. نازنینم، ممنون که همه چیز من هستی. ‌


حتما بخوانید: متن عاشقانه ترکی استانبولی با ترجمه فارسی


////////////////

چون تو دوستم داری، می‌توانم بگویم زندگی زیباست. چون تو تحسینم می‌کنی، می‌توانم بگویم زندگی ارزش زیستن دارد. چون تو کنارم هستی، می‌دانم که آینده قطعی و روشن است. چون تو همانی هستی که باید باشد، پس من می‌توانم برای تو خودم باشم. چون تو با لبخند زیبا می‌شوی، من می‌خواهم دلیل آن باشم. چون فقط تو هستی که قلب من برایت اینطور می‌تپد، از تو می‌خواهم برای همیشه با من باشی. چون تو تنها کسی هستی که من می‌خواهم، از تو خواهش می‌کنم که همیشه مرا انتخاب کنی. چون تو تنها کسی هستی که می‌خواهم با او ازواج کنم، از تو می‌خواهم یک تاریخ عروسی برایمان انتخاب کنی، چون من دوستت دارم.

////////////////

آرامش می‌تونه برقِ تو چشماش باشه وقتی در باز می‌شه و میاد تو ...آرامش می‌تونه یک جور عَطرِ خاص باشه که وقتی کنارِت می‌شینه بوش می‌پیچه توی بینیت و سَر مَستِت می‌کنه ... آرامش می‌تونه لبخند رو لباش باشه که وقتی بهش غر می‌زنی بهت می‌زنه یا لبایی که " من کنارِتم " رو توی گوشِت زمزمه می‌کنه ... آرامش می‌تونه یک جُفت پا باشه که وقت خستگیات سَرِت رو بزاری روشون یا یک جُفت دست که بره بینِ خَرمَنِ موهاتُ گُم بشه ... آرامش می‌تونه یک جُفت چِشم باشه که با مهربونی بهت خیره می‌شه پرسه زدن توی همین کوچه پس کوچه‌هایی که عام و نَچَسب به نظر میان و یه دنیای دیگه‌ست یه دنیا که می‌شه آرامشِ زندگی. ببین! آدم به تنهایی هم می‌تونه آرامش داشته باشه، اما زندگی با عشق یک جور غیر قابلِ توصیفی شیرین می‌شه ... یک جور غیر قابل توصیفی زیباتر به نظر میاد ... یک جور غیر قابل توصیفی همه چیز بوی زندگی به خودش می‌گیره ... یک جور غیر قابل توصیفی امید تو دلت خونه می‌کنه ... یک جور غیر قابل توصیفی پر از طراوت و شادابی می‌شه ... می‌فهمی که چی می‌گم؟

سخن آخر

نوشتن و ارسال متن عاشقانه بلند و طولانی ، یکی از راه های ابزار عشق و احساس خود به همسر، مخاطب خاص و عشق زندگی می باشد. در این مطلب از وب سایت سلام دنیا، سعی کردیم تا ناب ترین متن بلند عاشقانه و جملات طولانی احساسی رمانتیک و زیبا را برای شما گردآوری کنیم. امیدوارم که این مطلب را دوست داشته باشید و آن را برای کسانی که دوست دارید ارسال نمایید. لطفا در بخش نظرات بنویسید که کدام متن را بیشتر دوست داشتید. 


مقالات مرتبط:

پیام تبریک روز مرد و متن برای روز پدر با جملات عاشقانه و رسمی

متن عاشقانه برای دوست پسر کوتاه و بلند، خاص، فارسی و انگلیسی

متن عقد زیبای عاشقانه برای کارت و روز عقدکنان
 

از
65
رای