جملات انگیزشی بعد از شکست عشقی با متن زیبا و مثبت

جملات انگیزشی بعد از شکست عشقی با متن زیبا و مثبت شکست عشقی، یکی از اتفاقات ناخوشایندی است که ممکن است در دوره ای از زندگی خود تجربه کرده باشید. و حالا نیازمند جملات انگیزشی برای رهایی از شکست عشقی هستید.

اگر از عشق خود جدا شده و دچار شکست عشقی شده اید، خواندن متن های انگیزشی شکست عشقی و جملات مثبت امیدوار کننده می تواند تا حدی شما را تسکین دهد. در این مقاله از وبسایت سلام دنیا قصد داریم جملات و متن های مثبت زیبا و جملات انگیزشی را جمع آوری کرده و در اختیارتان قرار دهیم. با ما همراه باشید.

جملات مثبت برای شکست عشقی

کاش بعضیا بفهمن که آدما وسیله بازی نیستن که با احساساتشون بازی کنی و بعد ولشون کنی. اما کاش بعضی دیگه از آدما هم متوجه بشن که دلشون رو وسیله بازی آدما قرار ندادن. تو قبلا جزو دسته دوم بودی اما از این به بعد باید یاد بگیری برای دلت و احساسات ارزش قائل بشی.

////////////////////////////

قطعا فراموش کردن رابطه ای که کلی در اون خاطره ساختی سخته. اما ما آدما باید در حال زندگی کنیم و آینده نگر باشیم. گذشته هر چی که بود گذشت و دیگر تغییر نمیکنه. اما میشه حال و آینده رو ساخت. بیا یه آینده قشنگ بسازیم. آینده ای که در اون همچین آدمایی جایی ندارن و پر شده از آدما ارزشمند.


حتما بخوانید: چگونه با شکست عشقی کنار بیاییم 


جملات مثبت برای شکست عشقی

////////////////////////////

گفتن این جمله و تاکید بر آن ضروری است . اگر در زندگی خطا و یا غفلت هایی داشته ایم ما مسئول کارهای خود و یا مقصر انجام آن هستیم اما ما نباید به خاطر کارهای گذشته و انتخابات آن خود را سرزنش کنیم و از آن پشیمان شویم.

////////////////////////////

این اتفاق افتاد و بهت ثابت کرد به هیچ کس جز خودت و خدای خودت دل نبندی. آدما زندگی خودشون رو دارن و دیدی که چقدر راحت زندگیشون رو به تو ترجیح میدن. پس تو هم زندگیت رو به اونها ترجیح بده و به جای اینکه هنوز درگیر رابطه شکست خورده ات باشی، به فکر ساختن زندگی ای زیباتر باش. مطمئن باش با این کار رابطه ای بهتر از اونچه که داشتی رو تجربه میکنی.

////////////////////////////

جملات امیدوار کننده شکست عشقی

زندگی پر از اتفاقات تلخ و شیرینه. ما آدما خودمون تصمیم میگیریم که در این تلخی و شیرینی ها چه کسی رو به عنوان شریکمون انتخاب کنیم. بعضی وقت ها ممکنه دست روی شخص اشتباهی بذاریم که خب عواقبی هم مثل شکست عشقی در بر داره. اگه دوست داری شیرینی زندگی رو بیشتر بچشی، افراد مناسبی رو وارد زندگیت کن. افرادی که با تو هم فرکانس نیستن، تنها ثمره شون تلخیه.

////////////////////////////

اسمش رو شکست عشقی نذار. طرف مقابلت اگه واقعا عاشقت بود به پات میموند. اسمش رو شانس خوب بذار. شانسی که زودتر سراغت اومد و نذاشت بیشتر درگیر این رابطه یک طرفه بشی.

////////////////////////////

تا کمی از رابطه های امروزی غافل میشی به اتمام میرسن و آدما سراغ شخص دیگه ای میرن. روی پایان چنین رابطه هایی اسم شکست عشقی رو نذار. عشق مقدس تر از اون هست که روی رابطه های زود گذر و بی منطق گذاشته بشه. اگه واقعا قبول داری عاشق شخص مقابلت بودی، پس بهتره بذاری بره پی زندگیش. چون تو عشق فقط خوبی هست و خوبی تو به اون رها کردنشه.


حتما بخوانید: جملات الهام بخش، زیبا و دلنشین درباره زندگی


////////////////////////////

جملات انگیزشی بعد از شکست عشقی

هر آدمی در زندگیش لیاقت داشتن روابط زیبا رو داره. حالا که از رابطه ای اشتباه خارج شدی، سعی کن برای رابطه جدیدت مثل قبل نباشی تا شخصی که با تو هماهنگ هست وارد زندگیت بشه.

جملات انگیزشی بعد از شکست عشقی

////////////////////////////

متن انگیزشی برای شکست عشقی

ما آدما تعهد نداریم که تا آخر عمر کنار هم باشیم و بخوایم با هم زندگی کنیم. زندگی خیلی شیرین تر میشه وقتی طرفین با هم عهد کنن که تا وقتی کنار هم خوشحالن و لذت میبرن با هم باشن. حالا که رابطه ات به اتمام رسیده، مطمئن باش خدا افراد بهتری رو سر راه زندگیت قرار میده. منتهی در رابطه بعدی، این عهد رو با طرف مقابلت فراموش نکن تا زیباترین رابطه عمرت رو تجربه کنی.


حتما بخوانید: غلبه بر افسردگی بعد از شکست عشقی


////////////////////////////

اتفاقات خوب و بد مثل پاراگراف میمونه. این پاراگراف هر چقدر هم طولانی باشه بالاخره یه جایی تموم میشه و در انتهاش نقطه میاد. رابطه ای که در اون بودی نفس های آخرش رو میکشید و بالاخره در انتهای اون نقطه گذاشته شد. اما نگران نباش! دفتر زندگی هنوز جا برای نوشتن داره. تو میتونی از سر خط شروع به نوشتن پاراگراف دیگه ای کنی.

////////////////////////////

دردی که از شکست عشقی میکشی تو رو قوی تر میکنه و باعث میشه در آینده تن به هر رابطه ای نده. دردش رو تحمل کن و خودت رو نباز. مطمئن باش که کم کم همین درد شخصیتت رو قوی تر میکنه و اگه رابطه های بعدیت به اتمام رسید، اسمش رو شکست عشقی نمیذاری.

////////////////////////////

متن زیبا و مثبت برای شکست عشقی

زندگیت رو به آدما گره نزن. وقتی که عاشقانه خودت رو دوست داشته باشی، دیگه چیزی به اسم شکست عشقی وجود نداره. کسی که عاشق خودشه، در درون با خودش میگه که شخصی که با من هم مسیر نبود از زندگیم خارج شد و قطعا قراره شخص بهتری جای اون رو بگیره.

////////////////////////////

سخن آخر

شکست عشقی، یکی از اتفاقات ناخوشایندی است که ممکن است در دوره ای از زندگی خود تجربه کرده باشید. و حالا نیازمند جملات انگیزشی برای رهایی از شکست عشقی هستید. از این رو در این پست سلام دنیا، مجموعه ای زیبا و عالی از جملات انگیزشی بعد از شکست عشقی را برای شما ارائه کردیم. امیدوارم که دوست داشته باشید. و این پست را با دوستان خود از طریق شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.


مطالب مرتبط:

عکس پروفایل شکست عشقی دخترانه و پسرانه

متن شکست عشقی و جدایی با جملات کوتاه و غمگین برای بیو

متن انگلیسی شکست عشقی کوتاه و خاص با ترجمه فارسی

از
18
رای