راز اعداد فرشتگان و معنی عدد 777؛ استفاده از تکنیک قانون جذب 777

راز اعداد فرشتگان و معنی عدد 777؛ استفاده از تکنیک قانون جذب 777 عدد 777 چه معنایی دارد ؛ راز عدد فرشته 777 چیست؛ چگونه از تکنیک قانون جذب 777 برای استفاده حداکثری رسیدن به خواسته ها و تکنیک معجزه‌آسا چیزهای مثبت در سلام دنیا بخوانید.

در پست امروز شما را با تکنیک قانون جذب 777 آشنا می کنم و نکاتی را برای تکمیل آن به شما ارائه می دهم.تا زمانی که این پست را بخوانید و این تکنیک را امتحان کنید، شرط می بندم که عدد هفت به شماره شانس جدید شما تبدیل خواهد شد. در این مطلب از سلام دنیا درباره معنی دیدن عدد فرشته 777 چیست؛  قانون جذب 777 و هرآنچه که باید بدانید صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

آیا در مورد اعداد و قانون جذب کنجکاو هستید؟

این راهنما در مورد قانون جذب 777 همه چیزهایی را که باید بدانید را در خود دارد.

 • من در عادات سالمی که ایجاد کرده ام که در سفر سلامتی من موفقیت به ارمغان می آورد، ثابت قدم هستم.
 • من در عادات سالمی که ایجاد کرده ام که در سفر سلامتی من موفقیت به ارمغان می آورد، ثابت قدم هستم.
 • من در عادات سالمی که ایجاد کرده ام که در سفر سلامتی من موفقیت به ارمغان می آورد، ثابت قدم هستم.
 • من در عادات سالمی که ایجاد کرده ام که در سفر سلامتی من موفقیت به ارمغان می آورد، ثابت قدم هستم.
 • من در عادات سالمی که ایجاد کرده ام که در سفر سلامتی من موفقیت به ارمغان می آورد، ثابت قدم هستم.
 • من در عادات سالمی که ایجاد کرده ام که در سفر سلامتی من موفقیت به ارمغان می آورد، ثابت قدم هستم.
 • من در عادات سالمی که ایجاد کرده ام که در سفر سلامتی من موفقیت به ارمغان می آورد، ثابت قدم هستم.

برای بعضی ها این جمله ساده ای است که چند بار تکرار می شود. با این حال، اگر همانطور که من به آن نگاه می کنم، می تواند بیانیه ای باشد که قدرت تغییر زندگی را دارد.


حتما بخوانید: عدد مسیر زندگی 1؛ خصوصیات، شغل و روابط


می بینید که این جمله در واقع به معنای تایید است. بارها برای یک هدف خاص تکرار شده است. این هدف یک چالش تجلی به نام تکنیک تجلی 777 است.  در حالی که 777 یک عدد فرشته است ، این پست در مورد معنی شماره فرشته نیست.

قانون جذب 777 /1

الفبای عدد 777 قانون جذب

وقتی صحبت از تکنیک های قانون جذب می شود، این یک روش ساده است. این تکنیک حول انتخاب یک تأیید مثبت می چرخد ​​که می خواهید در طی هفت روز متوالی نشان دهید.

این تکنیک معجزه‌آسا چیزهای مثبت را به ثمر می‌رساند و خوشبختی را در پی شما معرفی می‌کند.اکنون که اولین مرحله را انجام داده اید، در اینجا جزئیات بیشتری وجود دارد که می خواهید بدانید.

1. قبل از ظهر بعد از ظهر

 • پس از تأیید خود، سرگرمی شروع می شود.
 • تکنیک 777 قانون جذب حول نوشتن عبارت تاکیدی هفت بار، دو بار در روز، به مدت هفت روز می چرخد.
 • بهترین راه برای انجام این کار این است که اول صبح، و سپس دوباره شب قبل از خواب، تأییدیه خود را بنویسید.

2. در حال حاضر باشید

نکته مهمی که باید هنگام انتخاب و نوشتن عبارت تاکیدی خود به خاطر بسپارید این است که آن را در زمان حال بسازید .

با انجام این کار، آنچه را که می خواهید به وجود بیاورید، به گونه ای بیان می کنید که گویی در حال وقوع است. این قانون فرض نامیده می شود ، این یک ابزار تجسم عالی برای استفاده در هنگام گفتن جملات تاکیدی است.


حتما بخوانید: عدد سرنوشت 2؛ خصوصیات، شغل و روابط 


3. ذهنیت خود را کنترل کنید

فقط نوشتن جملات تاکیدی کافی نیست، بلکه باید آن را نیز باور کنید. ضمیر ناخودآگاه شما می تواند با پر کردن ذهن شما با افکار منفی از هر گونه پیشرفتی که با این تکنیک دارید جلوگیری کند.

من می دانم که گفتن این کار آسان تر از انجام آن است، اما ممکن است، پس چند نفس عمیق بکشید. آن افکار منفی واقعیت شما نیستند، آنها را به افکار مثبت تبدیل کنید تا از تکنیک 777 قانون جذب نهایت استفاده را ببرید.

قانون جذب 777 /2

6 راه برای استفاده حداکثری از تکنیک قانون جذب 777 (عدد فرشته 777)

در اینجا چند نکته وجود دارد که شما را برای موفقیت در هنگام استفاده از این تکنیک تجلی آماده می کند. شما همه چیز را از ایجاد یک چشم انداز روشن با استفاده از توانایی های خلاقانه خود گرفته تا دعوت از کسانی که با آنها ارتباط قوی دارید برای پیوستن پیدا خواهید کرد.

1. آن را ساده کنید

در حالی که شما می توانید یک مجله تجلی خاصی برای این کار بخرید ، این یک ضرورت نیست. فقط استفاده از یک تکه کاغذ در روز به خوبی کار می کند. از چیزهایی که دارید استفاده کنید تا بتوانید انرژی مثبت بیشتری را روی حرف های تاکیدی خود متمرکز کنید.

2. خود را با تایید احاطه کنید

نوشتن تاییدیه هدف اصلی این تکنیک است. اگر می خواهید الهام را به سطح بعدی ببرید، خود را با تأییدی که انتخاب می کنید احاطه کنید.

آن را روی یک یادداشت بنویسید تا روی آینه خود قرار دهید، آن را به تصویر زمینه گوشی خود تبدیل کنید، و غیره... راه‌های مختلفی برای پذیرش کامل حس‌های مثبت وجود دارد.


حتما بخوانید: عدد مسیر زندگی 7؛ خصوصیات، شغل و روابط عدد 


3. چشم انداز را ایجاد کنید

در ادامه با آخرین نکته، تأیید خود را بصری کنید. با ایجاد یک تابلوی چشم انداز ، زمان متمرکزتری را صرف تجسم زندگی خود می کنید، زمانی که تأیید شما به واقعیت تبدیل می شود.

این یک راه عالی برای جفت کردن بیان خلاق با یک هدف خاص است. ساخت تابلوهای دید نیز می تواند زمان خوبی باشد، بنابراین این یکی دیگر از مزایایی است که دوست دارید.

قانون جذب 777 /3

4. جریان های مثبت را حفظ کنید

یک راه عالی برای نشان دادن افکار مثبت به خط مقدم ذهنتان از طریق موسیقی است. آهنگ های مناسب که در زمان مناسب پخش می شوند می توانند کلید احساس الهام گرفتن باشند.


حتما بخوانید: محاسبه عدد سرنوشت زندگی با اسم و تاریخ تولد


من یک لیست پخش پر از آهنگ هایی با پیام های عالی و احساسات مثبت ایجاد کردم. در حین نوشتن اظهارات تاکیدی خود یا در طول روز به راحتی به آن گوش دهید.

5. مراقب همه احتمالات باشید

بهترین راه برای بهترین استفاده از این چالش این است که توقعات سخت گیرانه نداشته باشید. تأیید شما ممکن است دقیقاً به شکلی که شما آن را تصور می کنید آشکار نشود، اما این بدان معنا نیست که این تکنیک کارساز نبوده است. به دنبال یک علامت مثبت یا خبر خوب باشید که بتواند هدف شما را به نمایش بگذارد.

به عنوان مثال، فرض کنید تایید شما به کسب نمره خوب در امتحان مربوط می شود. ممکن است توسط یکی از دوستان که شما را به گروه مطالعاتی خود دعوت کرده است، اجرا شود. این زمان مطالعه اضافی و کمک دیگران مطمئناً به شما کمک می کند تا در امتحان خود بهتر عمل کنید. اگر درس نخوانده بودید و فقط انتظار داشتید نمره خوبی بگیرید.

6. مردم را به همراهی دعوت کنید

این تکنیک تجلی را با دعوت از یکی از اعضای خانواده یا دوست برای پیوستن به یک چالش تبدیل کنید. پیوستن فرد مناسب می‌تواند شما را در مسیر درست نگه دارد، زیرا هر دو یکدیگر را مسئول می‌دانید.

آیا شخص خاصی را در ذهن دارید که بخواهید به شما ملحق شود؟

سخن آخر : به تجلی ادامه دهید: تکنیک قانون جذب 777

اکنون که این فرآیند تجلی را از تکنیک 777 قانون جذب می‌دانید، می‌توانید به آن ادامه دهید. از آنجایی که این یک راه سریع برای رسیدن به خواسته های شماست، تکرار آن آسان است.


مقالات مرتبط: 

معنی و نماد شماره فرشته نگهبان 1 در علم اعداد

تفسیر اشکال، حروف و اعداد در فال قهوه

انداختن انگشتر در هر انگشت زنان و مردان نشانه چیست از
8
رای