انداختن انگشتر در هر انگشت زنان و مردان نشانه چیست و چه معنا دارد

انداختن انگشتر در هر انگشت زنان و مردان نشانه چیست و چه معنا دارد انداختن انگشتر در هر انگشت دست چپ و راست به چه معناست ؛ انگشتر در انگشت اشاره زنان و مردان نشانه چیست ؛ معنی انگشتر در انگشت شست، وسط، اشاره و انگشت حلقه و کوچک چیست و نماد چه گروهی است، در سلام دنیا.

آیا می دانستید که انگشتر ها علاوه بر اینکه نوعی زیورآلات هستند، برای استفاده در هر انگشت معنی و مفهوم خاصی هم دارند؟ انگشترها یکی از پرطرفدارترین زیورآلات در سراسر دنیا هستند، آنها در طرح ها، رنگ ها و جنس های مختلفی طراحی و تولید می شوند و استفاده از آنها گاهی اوقات مفهوم معنی خاصی را بیان می کند. ما در این مطلب سلام دنیا، به معنا و مفهوم انگشتر در انگشت های شست، اشاره، وسط، حلقه، انگشت کوچک و اینکه معنی انگشتر در انگشت شست از نظر اسلام و در زنان و مردان چیست، با ما همراه باشید.

انگشتر در انگشت شست

 انگشتر در انگشت شست در بسیاری از فرهنگ ها نماد سخاوت، ثروت و اراده است. به همین دلیل حلقه‌هایی که ظاهر بزرگتر و با شکوه تری دارد برای این انگشت‌ها طراحی می شوند. افرادی که تمایل دارند انگشتر را در انگشت شست قرار دهند، عموما افرادی بلند پرواز هستند. علاوه براین، یک باور قدیمی هم می گوید که خانم هایی که دوست دارند؛ انگشتر را در انگشت شست دست چپ خود قرار دهند بیشتر خصلت مردانه و معمولا لجباز و بدخلق هستند.

انگشتر در انگشت شست

معنی انگشتر در انگشت شست از نظر اسلام

اگر انگشتر فقط در انگشت شست باشد و سایر انگشت ها خالی باشد در اسلام به این کار نهی شده است، اما در صورتی که انگشت کناری یا انگشت کوچک هم انگشتر داشته باشند در این شرایط اشکالی ندارد.


حتما بخوانید: 17 نشانه عشق ماندگار


انگشتر در انگشت اشاره زنان نشانه چیست

قرار دادن انگشتر در انگشت اشاره در گذشته نماد احترام بوده است، اما قرار دادن انگشتر برای انگشت اشاره در زنان انتخابی برای زیبایی و شیک بودن به شمار می آید.

انگشتر در انگشت اشاره زنان نشانه چیست

انگشتر در انگشت اشاره مردان نشانه چیست

قرار دادن انگشتر در انگشت اشاره مردان در گذشته روشی برای نشان دادن موقعیت اجتماعی بوده است. دو گروه طبقه اشرافی و مردان نشان های خانوادگی یا انگشتر خاتم را به عنوان انگشتر در این انگشت خود می انداختند.

انگشتر در انگشت اشاره نماد چه گروهی است

قرار دادن انگشتر در انگشت اشاره نماد قدرت، جاه طلبی و بلند پروازی است از این رو افرادی که به مدیریت، رهبری و مالکیت علاقه دارند و دوست دارند به مقامی برسند. انگشتر را در این انگشت می اندازند. این افراد معمولا اعتماد به نفس و روابط اجتماعی خوبی هم دارند و برای برقراری تعامل با سایر افراد موفق هستند.

انگشتر در انگشت وسط به چه معناست

انگشت وسط یا میانی تعادل دست انسان را برعهده دارد و نماد سیاره زحل است و در حقیقت تعادل کلی انسان را نشان می دهد. افرادی که انگشتر خود را در انگشت وسط قرار میدهند، افرادی کاملاً مطیع قانون، متعادل، مسئولیت پذیر و زیباپسند هستند و در نبرد بین نیک و بد، مدافع حق هستند. افرادی که دوست دارند. مرکز کانون توجه همه باشند و برای زیبایی و حفظ تعادل در تمامی بخش های زندگی انگشتر را در انگشت میانی قرار می دهند.

انگشتر در انگشت وسط به چه معناست

انگشتر در انگشت حلقه به چه معناست

یکی از انگشت هایی که اکثر ما آن را می شناسیم و با علت و مفهموم انگشتر در این انگشت آشنا هستیم، انگشت حلقه است. انگشتر در انگشت حلقه سمت چپ در بسیاری از فرهنگ ها به معنی ازدواج کردن و نشان دهنده تاهل فرد است، چون مردم معتقدند که خون از انگشت چهارم دست چپ به قلب منتقل می شود، به همین دلیل برای  نشان دادن عشق و علاقه به طرف مقابل انگشتر ازدواج را در این انگشت می اندازند.


حتما بخوانید: حلقه ازدواج نماد چیست


علاوه براین، افرادی که انگشتر را در انگشت حلقه یا چهارم خود قرار می دهند. افرادی با احساس و وفادار هستند و در تدریس بسیار موفق هستند و به خوبی می توانند مشکلات دیگران را حل کنند.

انگشتر در انگشت حلقه به چه معناست

انگشتر در انگشت کوچک به چه معناست

انگشت کوچک که نماد سیاره عطارد است، به عنوان نمادی برای نشان دادن قدرت شما در برقراری ارتباط با محیط و آدم های دور و بر تان است. برای برطرف شدن مشکلات روابط و معاشرت های تان با دوستان و خانواده، انگشتر یا حلقه تان را در انگشت کوچک خود قرار دهید. براساس باور چینی ها قرار دادن انگشتر در انگشت کوچک، نشان دهنده افراد همراه با توانایی درک بالا است و شریک خوبی در زندگی و دوست با وفایی در زندگی است.

انگشتر در انگشت کوچک به چه معناست

کلام آخر

انگشترها نه تنها به عنوان زیورآلات در سراسر دنیا مورد استفاده قرار می گیرند بلکه قرار دادن انگشتر در انگشت های متفاوت مفهوم خاصی را هم منتقل می کند که در این مطلب با آنها آشنا شدید. امیدوارم برایتان مفید بوده باشد. می توانید نظرات و پیشنهادات خود را با ما در بخش نظرات در میان بگذارید.


مقالات مرتبط:

44 نشانه زبان بدن (ارتباط غیر کلامی) دختری که شما را دوست دارد

35 نشانه مخفی مردی که عاشق شما شده است!
 
 

از
61
رای