دانستنی ها

گوش گیر مطالعه چیست و چگونه در جای شلوغ درس بخوانیم

گوش گیر مطالعه؛ وسیله ای از جنس سیلیکونی، لاستیکی و... که می تواند مانع از رسیدن صداها به گوش شود. برای مطالعه در مکان شلوغ مناسب است. گوش گیر مطالعه چیست و انواع آن و روش مطالعه در اماکن شلوغ را در سلام دنیا بخوانید.

خمیر مایه چیست؛ انواع خمیر مایه و نکات مهم آماده سازی مخمر

خمیر مایه یکی از مواد اولیه مهم در قنادی است که برای تهیه نان های حجیم استفاده می شود. خمیر مایه انواع مختلفی دارد. همه آنچیزی که در خصوص خمیر مایه بدانید و همچنین نکات مهم آماده سازی مخمر را در سلام دنیا بخوانید.

تشخیص عسل طبیعی از تقلبی با 8 روش خانگی ساده

عسل طبیعی یکی از با ارزش ترین مواد غذایی به علت دارا بودن مواد مغذی از قبیل قندهای طبیعی، ویتامین ها و... است. و جایگاه ویژه ای در سبد غذایی روزانه دارد. روش تشخیص عسل طبیعی از تقلبی را در سلام دنیا مشاهده کنید.

13 رنگ مختلف گل رز: کاربردها و معانی متفاوت هر یک از آنها

از پاکی تا شادی، انرژی تا فراوانی، گل رزی که انتخاب می کنید معنی متفاوتی دارد. مثلا معنی گل رز صورتی می تواند زنانگی، ظرافت، پالودگی و شیرینی باشد. یا اگر عشق پنهانی به کسی دارید می توانید برای او گل رز بنفش کمرنگ بفرستید.

معتبر ترین پاسپورت های جهان در سال 2020 کدام اند؟

درجه بندی قوی‌ترین پاسپورت‌های جهان هرساله بر اساس آزادی سفر شهروندان یک کشور به دیگر کشورهای جهان بدون نیاز به اخذ ویزا صادر می‌شود، یکی از شاخص های معتبر برای تخمین قدرت پاسپورت کشورهای مختلف محسوب می‌شود.