دانستنی ها

بادی اسپلش چیست و نحوه استفاده از بادی اسپلش (body splash)

بادی اسپلش در واقع نوعی خوشبو کننده بدن و شبیه به عطر است، اما عطر نیست. هر آنچه درباره بادی اسپلش از جمله: انواع بادی اسپلش در ایران، کاربردها و معایب و طرز استفاده از بادی اسپلش را در سلام دنیا بخوانید.

علت جوشاندن کنسرو مواد غذایی قبل از مصرف چیست؟

سهولت و سرعت استفاده از مواد غذایی کنسرو شده می تواند در کنار مزایای آن، معایبی را هم به دنبال داشته باشد. پس باید به سلامت آن توجه کرد. دلیل جوشاندن کنسرو مواد غذایی قبل از مصرف چیست ؛ را در سلام دنیا بخوانید.

فواید حشرات برای انسان چیست و محصولات تولیدی از حشرات مفید

حشرات به صورت های مختلف برای انسان مفید و تاثیر گذار هستند. بخش اعظمی از این موجودات حشرات مفید برای انسان ها و اکوسیستم تلقی می شود. فواید حشرات برای انسان ها و محصولات تولیدی از حشرات مفید را در سلام دنیا بخوانید.

گوش گیر مطالعه چیست و چگونه در جای شلوغ درس بخوانیم

گوش گیر مطالعه؛ وسیله ای از جنس سیلیکونی، لاستیکی و... که می تواند مانع از رسیدن صداها به گوش شود. برای مطالعه در مکان شلوغ مناسب است. گوش گیر مطالعه چیست و انواع آن و روش مطالعه در اماکن شلوغ را در سلام دنیا بخوانید.

خمیر مایه چیست؛ انواع خمیر مایه و نکات مهم آماده سازی مخمر

خمیر مایه یکی از مواد اولیه مهم در قنادی است که برای تهیه نان های حجیم استفاده می شود. خمیر مایه انواع مختلفی دارد. همه آنچیزی که در خصوص خمیر مایه بدانید و همچنین نکات مهم آماده سازی مخمر را در سلام دنیا بخوانید.

تشخیص عسل طبیعی از تقلبی با 8 روش خانگی ساده

عسل طبیعی یکی از با ارزش ترین مواد غذایی به علت دارا بودن مواد مغذی از قبیل قندهای طبیعی، ویتامین ها و... است. و جایگاه ویژه ای در سبد غذایی روزانه دارد. روش تشخیص عسل طبیعی از تقلبی را در سلام دنیا مشاهده کنید.