35 نشانه مخفی مردی که عاشق شما شده است!

35 نشانه مخفی مردی که عاشق شما شده است! گاهی اوقات ممکن است مردی به شما علاقه مند باشد اما به دلایل مختلفی از جمله: جواب منفی شنیدن یا دور شدن شما آن را مستقیما بیان نمی کند. در این جا با علائم و نشانه هایی که نشان می دهد یک مرد به صورت پنهانی عاشق شماست آشنا شده و از عشق او نسبت به خود آگاه شوی

وقتی صحبت از عشق و عاشقی می شود، خیلی بد است که نتوانیم ذهن دیگران را بخوانیم! و یا از کسی مستقیما بپرسیم که آیا به ما علاقه دارد یا نه؟ راه حل چیست؟ شما می توانید از طریق آزمون و خطا آن را یاد بگیرید تا متوجه شوید که آیا کسی می خواهد با شما رابطه ای عاشقانه ای داشته باشد یا خیر. در این قسمت چند مثال کارشناسانه از استدلال جامعه شناسی و علمی ارائه شده است که آیا یک مرد عاشق شما است یا خیر.

35 نشانه مخفی که نشان می دهد مردی عاشق شما است

1. زیاد لبخند زدن، از نشانه های عاشق شدن مرد

باید توجه زیادی داشته باشید تا متوجه این مسئله شوید، اما اگر پسری که در کنار شما است که تمام مدت می خندد، او واقعا به شما علاقه دارد. بسیاری از افراد به طور ناخود آگاه لبخند می زنند و واقعا از این مسئله آگاه نیستند، زیرا کسی را دوست دارند. اگر او به شما لبخند می زند و شما متوجه این موضوع شده اید، او از شما خوشش آمده است.

2. تماس چشمی مستقیم

اگر پسری بیش از حالت عادی با شما تماس چشمی برقرار می کند، ممکن است نشان دهنده این مسئله باشد که او به شما علاقه دارد. معمولا چشم ها به طور طبیعی در اتاق به اطراف در حال چرخش است، اما اگر احساس می کنید که او نمی تواند چشم از شما بردارد، ممکن است عاشق شما باشد. مطالعات نشان می دهند که وقتی صحبت از صمیمت می شود، سطوح مختلفی برای بیش تر شدن میزان صمیمت وجود دارد و شما باید به این مسئله توجه کنید. این به چه معنا است؟ به این معنا که شما باید توجه بیش تری داشته باشید که این می تواند شامل تماس چشمی نیز باشد.

چگونه بفهمیم پسری از ما خوشش امده است؟

3. اضطراب داشتن و نگران بودن

وقتی کسی به حالت عصبی در کنار شما بی قراری می کند یا با موهایش بازی می کند، این معمولا به این معنا است که او عاشق شما است. بیش تر اوقات این حالت کاملا ناخود آگاه است، و او نمی داند که این کار را انجام می دهد. همچنین او ممکن است از انجام یک سری کارهای فیزیکی برای داشتن یک تعامل عاشقانه با شما استفاده کند.

4. نشان دادن عشق و علاقه اش به شما ویژه از طریق تماس فیزیکی

وقتی مردی دائما دوست دارد که به شما نزدیک شود و تمایل دارد که بدن شما را لمس کند، این یک نشانه واضح از این مسئله است که به شما علاقه دارد. وقتی  او شما را بغل می کند،  یعنی عاشق شما است. اما ممکن است کاملا آماده نباشد که بتواند یک یا دو گام بعدی را بردارد.

5. به شما نزدیک تر می شود

هنگامی که یک مرد به شما نزدیک می شود (به عنوان مثال بسیار نزدیک به شما ایستاده یا می نشیند)، این یک نشانه پنهان است که او عاشق شما است. به عبارت دیگر، او دوست دارد در فضایی که شما هستید قرار بگیرد و تلاش می کند که به شما نزدیک تر شود، زیرا می خواهد ارتباط ویژه ای با شما داشته باشد. کشش و نزدیکی عاطفی بخشی از هر عشق و رابطه عاشقانه ای است.

6. پاهایش را بر روی هم می گذارد (به حالت پا روی پا انداخته نشستن)

اگر پسری پاهایش را روی هم می اندازد، این یک علامت ناخوداگاه است که او جذب شما شده است. ممکن است کمی عجیب به نظر برسد، اما ارزش بررسی کردن را دارد.

چگونه بفهمیم مردی عاشقمان است؟

7. گیج کننده صحبت کردن (واضح صحبت نکردن)

وقتی پسری به دختری علاقه دارد، احتمالا در هنگام مواجهه با او کمی عصبی خواهد بود. او ممکن است که در هنگام صحبت کردن با شما لغات و اصطلاحات اشتباهی را به کار ببرد، زیرا او مضطرب است. برخی از آن ها ممکن است بتوانند این مشکل را حل کنند، اما برخی از مردان آن قدر نگران و مضطرب هستند که نمی توانند در اطراف دختر مورد علاقه شان این علائم را کنترل کنند.

8. برای شما وقت می گذارد

آن پسر به شما این اطمینان را می دهد که قدمی فراتر از روال زندگی عادی خود برای دیدن شما بر می دارد. او تلاش می کند تا وقت بیش تری را با شما بگذراند.

9. از شما نظر می خواهد

او بیش از حد برای عقاید و افکار شما احترام قائل است. ممکن است این اتفاق بیافتد که مدل موهایش را تغییر داده و یا پیراهن جدیدی بپوشد که و از شما بپرسد که در مورد او چگونه فکر می کنید. این مسئله برای او مهم است.

10. می خواهد هزینه چیزهای مختلف را پرداخت کند

وقتی در کنار شماست، همیشه برای پرداخت هزینه غذا یا چیزهای دیگر پیش قدم شده و اصرار می کند که او هزینه را پرداخت کند. وقتی مردی می خواهد پول شام، فیلم، نوشیدنی را پرداخت کند، نشان دهنده این است که او از این مسئله لذت می برد.

علائم فیزیکی عشق مردان

11. گفت و گو طولانی مدت 

مردی که عاشق شما است، کسی است که اول به شما پیام می دهد و وقتی در هنگام مکالمه با او هستید تمایل دارد که مکالمه را تا جایی که می تواند طولانی تر کند. این یک نشانه ی واضح است که نشان می دهد او از شما خوشش آمده است.

12. از شما تعریف و تمجید می کند

مردی که عاشق شما است، بیش تر از همه از شما تعریف می کند. اهمیتی ندارد که آن تعریفی در رابطه با شخصیت شماست یا ظاهرتان، چون این مرد عاشق شما است و همیشه یک چیز فوق العاده برای تعریف کردن از شما دارد.

13. تمام جزئیات را به خاطر دارد

مردی که پنهانی عاشق شما است، هر چیزی که شما می گویید را به خاطر می آورد. اهمیتی ندارد که یک چیز کاملا غیر مرتبط، یا بسیار مهم باشد. وقتی یک مرد، زنی را دوست دارد، او را در اولویت قرار می دهد و تا آن جا که می تواند در مورد زن مورد علاقه اش اطلاعات به دست می آورد و حتی اطلاعات کوچک نیز برای او اهمیت دارد.

14. در هر فرصتی، می خواهد با شما وقت بگذراند

این مرد تا جایی که ممکن است به این مسئله اشاره می کند که می خواهد با شما در ارتباط باشد و اگر این امکان برای او مهیا باشد، ممکن است که مرتبا از شما بخواهد که به صورت دونفره با او به بیرون بروید.

نشانه های عاشق شدن در آقایان

15. می خواهد که با شما باشد

وقتی مردی واقعا عاشق دختری باشد، به سمت او خواهد رفت و اهمیتی ندارد در رابطه با چه موضوعی و یا در چه زمانی باشد. او فقط می خواهد که برای شما کاری انجام داده باشد.

16. همیشه برای شما در دسترس است

مردی که عاشق شما است همیشه برای شما در دسترس است و ممکن است از این که چقدر تنهاست و یا این که چطور با این همه ویژگی مثبت با کسی در ارتباط نیستید با شما صحبت کند.

17. چیزهای کوچک برای او اهمیت دارد

این به این معنا است که او متوجه هر گونه تغییر کوچکی در ظاهر شما می شود. چه مو باشد و چه لباس و یا هر ویژگی ظاهری دیگر، او می خواهد نشان دهد که به شما توجه می کند و شما برای او اهمیت دارید.

18. دوستانش همه چیز را در مورد شما می دانند

اگر مردی واقعا شما را دوست داشته باشد، در رابطه با شما با دوستان و اطرافیان خود صحبت خواهد کرد و حتی اشخاصی که تا به حال با آن ها ملاقات نکرده اید، ممکن است نام شما را بدانند.

حرکات مردان عاشق

19. حرکات بدنی عصبی دارد

هنگامی که مردی، به یک زن علاقمند است، به طور ناخودآگاه این موضوع را با حرکات بدنش نشان می دهد. او همیشه با لباس هایش بازی می کند، یا موهایش را به سمت خارج از صورتش می برد.

20. عکس های سلفی شما را دوست دارد

وقتی مردی تنها عکس های سلفی شما را دوست دارد و برای او اهمیتی ندارد که عکس شما چگونه باشد، این نشان دهنده این است که او شما را واقعا دوست دارد.

21. در مورد دختران دیگر صحبت نمی کند

مردی که به صورت پنهانی عاشق شما است، تحت هیچ شرایطی اسمی از دختران دیگر نمی آورد. حتی وقتی شما موضوع یک دختر زیبا و جذاب را پیش می کشید، او معمولا بحث را عوض می کند.

22. او عاشق نگاه کردن به چشمان شما است

شاید قبلا به این موضوع اشاره کرده باشیم، اما این موضوع نیاز به تاکید بیش تری دارد. اگر مردی در همه حالات سعی می کند به شما نگاه کند، او قطعا عاشق شما است.

چگونه بفهمیم پسری قصد ازدواج دارد؟

23. حسودی کردن، از علائم مخفی عاشق شدن مرد

اگر به طور «تصادفی» اسم مرد دیگری را بیاورید، او فورا حسودی می کند. حتی اگر آن مرد تنها یک دوست باشد، چون ممکن است به این فکر کند که شما عاشق آن مرد (دوست خود) هستید.

24. تنها بر روی شما تمرکز می کند

وقتی که هر دو نفر شما با یک گروه از اشخاص به بیرون می روید، او به سمت شما می آید. افراد بسیاری وجود دارند که او می تواند با آن ها صحبت کند، اما به نظر می رسد که تمرکز او تنها روی شما و خودش است.

25. همیشه سعی می کند که شما را تحت تاثیر قرار دهد

مردی که عاشق شما است، سعی می کند تا توجه شما را به دست آورد و همیشه سعی دارد شما را با کارهای خود تحت تاثیر قرار دهد. این ممکن است گاهی برای شما زیبا باشد و گاهی  هم این طور نباشد. اما ارزش فرصت دادن را دارد.

26. مودب بودن را فراموش نمی کند

اگر مردی صندلی ای را برای نشستن شما آماده می کند، ژاکت تان را از شما میگیرد و هر کاری می کند که شما احساس خاص بودن کنید، او عاشق شما است.

27. همیشه مورد توجه او هستید

شما کسی هستید که او همیشه به آن توجه می کند. حتی این نگاه ساده نیز می تواند مشخص کند که او به دنبال چیزی بیش از یک رابطه دوستانه است.

نشانه های عاشق شدن در آقایان

28. او همیشه به طور دقیق به خاطر می آورد که شما چه گفته اید

اگر او واقعا عاشق شما باشد، این کار را وظیفه خود می داند که به خاطر بیاورد شما چه چیزی گفته و یا انجام داده اید. وقتی مردی به شما علاقه مند است، به شما گوش می دهد و هر چیز کوچکی که در ذهن شما است را به یاد می سپارد.

29. او همیشه آغازگر گفت و گو است

وقتی پسری، دختری را دوست داشته باشد، او کسی خواهد بود که مکالمه را شروع می کند و علاقه دارد این مکالمه ادامه پیدا کند. مطمئنا اگر کمی زود از کوره در می روید، در این حالت  شروع به صحبت کردن کمی برای آن فرد دشوار خواهد بود. اما شما باید این را درک کنید که مرد این کار را به خاطر شما انجام می دهد.

30. هر چیزی که در رسانه های اجتماعی به اشتراک می گذارید را دنبال می کند

بدون شک رسانه های اجتماعی راهی برای ارتباط ما با دنیای اطرافمان هستند. پس اگر شما و کسی که عاشق شما است در رسانه های اجتماعی فعالیت می کنید و او تمامی پست های  شما را دنبال کرده و یا تمام حرکات شما در رسانه های اجتماعی را پیگیری می کند، قطعا به شما به عنوان فردی خاص نگاه می کند.

31. به تلفن همراه خود نگاه نمی کند

این یک مسئله مهم است. این روزها همگی ما تحت کنترل گوشی های تلفن همراه خود هستیم و وقتی مردی که همراه شما است، در طول این مدت از گوشی تلفن خود فاصله می گیرد و آن را رها می کند، این نشانه عشق او به شماست.

علائم عاشق شدن آقایان

32. این مرد در کوتاه مدت تمام نیازهای شما را در نظر می گیرد

ممکن است در جایی به مشکلی برخورده باشید. اما این مرد با راه حلی از راه می رسد. وقتی مردی عاشق شماست ممکن است کارهایش احمقانه به نظر برسد اما او در واقع می خواهد که  بدانید وقتی شما به او احتیاج دارید، در کنار شماست.

33. همیشه پیشنهاد می کند که شما را به مقصد برساند

وقتی مردی می خواهد که برای شما بیش از یک دوست معمولی باشد، سعی می کند تا با انجام کارهای مختلف، این را به شما نشان دهد. او با این کارها می خواهد مطمئن شود که شما می دانید هر کاری می کند که شما را تحت تاثیر قرار دهد. مثلا او می خواهد که به هر جایی که می روید و در هر زمانی که هست، شما را به مقصد برساند.

34. شما را در رسانه های اجتماعی تحت نظر دارد

ممکن است تحت نظر داشتن شما توسط فردی دیگر در رسانه های اجتماعی برای تان خوشایند نباشد، اما نیاز است که به دلایل آن فرد هم برای انجام این کار گوش دهید. اگر یک مرد به  شما را در رسانه های اجتماعی تحت نظر دارد، این چیز بدی نیست.

ویژگی مردان عاشق

35. او با شما درد دل می کند

بدون شک قدم پیش گذاشتن برای این که به دختری بگویید که به او علاقه دارید، نیاز دارد که به این کار اعتراف کنید. این مسئله ممکن است سخت و ترسناک به نظر برسد که دختری که به او علاقه دارید، شما را دوست نداشته باشد. اگر مردی با شما درد دل می کند و به هر طریقی از عشق خود نسبت به شما می گوید، ارزشش را دارد که به او توجه کنید و به چیزی که او می گوید گوش دهید. این کار درستی است.

نتیجه گیری

وقتی به دنبال علائم و نشانه هایی هستید که می خواهید بدانید آیا کسی به طور پنهانی شما را دوست دارد یا خیر، بهتر است که چند چیز را در نظر داشته باشید. باید به حرکات بدنی، علائم ناخود آگاه و یا عمدی و یک سری نکات دیگر که در بالا به آن ها اشاره شد، توجه داشته باشید و به حس خود اعتماد کنید.

همچنین بخوانید: 7 نشانه که عشق واقعی مردان را ثابت می کند

از
409
رای