7 نشانه که عشق واقعی مردان را ثابت می کند ؛ نشانه مرد عاشق

7 نشانه که عشق واقعی مردان را ثابت می کند ؛ نشانه مرد عاشق نشانه های یک عشق واقعی چیست؟ نشانه هایی که عشق مردان را ثابت می کند چیست؟ در ادامه به 7 نشانه مهمی اشاره می شود که اگر در رابطه خود دارید، می توانید به آینده آن امیدوار شوید.

کمدی های عاشقانه اغلب این طور نشان می دهند که اگر دوست پسرتان عاشق شما باشد رفتارهای مشخص و کلیشه ای را انجام می دهد مثلا پشت پنجره می ایستد و برایتان شعرهای عاشقانه می خواند و کارهایی مانند این، اما در واقعیت نشانه های عشق و دوست داشتن در مردان خیلی پیچیده تر و نامحسوس تر است . به همین دلیل است که همیشه نمی‌توانید به سادگی مطمئن شوید که او عاشق شماست. مخصوصا زمانی که خودش به طور صریح این موضوع را نمی گوید. اما چیزی نگفتن به این معنی هم نیست که عاشقتان نیست. شاید هنوز در رابطه تان به مرحله ابراز عشق نرسیده است. به هر حال در هر مرحله ای از رابطه تان که هستید، لذت ببرید و به علایمی که طی رابطه تان نشان می دهد توجه کنید و دقت کنید که آیا این 7 نشانه را می بینید یا نه.

7 نشانه عشق واقعی مردان

1. نشانه عشق واقعی مردان: درباره آینده مشترکتان صحبت می کند

هنگامی که دو نفر درباره آینده مشترکشان صحبت می کنند، نشانه‌ای از میل به با هم بودن دارد.­ بنابراین اگر در مورد مکان زندگی تان در آینده و یا درمورد اتفاقاتی در آینده ای مشترک مانند مسافرت رفتن و یا بچه داشتن حرف می زند می‌توانید احتمال دهید که پای یک عشق در میان است. داشتن آینده مشترک بدون این گونه حرفها کمی بعید است.

نشانه های عشق واقعی مردان


حتما بخوانید: 17 نشانه عشق ماندگار و داشتن رابطه عاشقانه بادوام و همیشگی


2. نشانه عشق واقعی مردان: خواهان آشنایی شما با دوستان و خانواده‌اش است

وقتی که شما را به عنوان همراه با خود به مهمانی می‌برد باید به عنوان نشانه ای خوب در نظر گرفته شود. چرا که این کار به معنی خواست وی برای عمیق تر کردن رابطه اش با شماست. از آنجایی که دوستان و خانواده دوست پسرتان از گذشته او با خبرند، شناختن آن‌ها به معنی شناخت اوست . در نظر داشته باشید که این کار برای دوست پسرتان یک ریسک است، چرا که ممکن است چیزهایی از گذشته‌اش بشنوید که دوست نداشته باشید، اما این کار او نشان دهنده اعتمادش به رابطه و عشق میان شماست.

علامت عشق واقعی مردان

راه های تشخیص عشق واقعی مردان و پسران

3. در زمان اختلاف نظر آرامش و خونسردی خود را از دست نمی دهد

بحث و اختلاف نظر می‌تواند بدترین حالات یک فرد را نمایان کند، اما زمانی که نامزدتان تلاش می‌کند تا با وجود اختلاف نظرش با شما و میان جر و بحث آرامشش را حفظ کند، به این تلاش او دقت کنید. این تلاش به این معنی است که او بر این عقیده است که رابطه با شما ارزش زیادی دارد و شایسته تلاش و کوشش برای حفظ و بهبود است نه چیزی برای جنگیدن و پیروز شدن .

4. به چیزهای که می گوید کاملا دقت کنید

ببینید که اگر به طور ناخودآگاه در حرف هایش از کلمه "ما" به جای "من" استفاده می‌کند، احتمالا به زودی شاهد ابراز عشقش به شما خواهید بود. استفاده از کلمه "ما" به این معنی است که رابطه ای رمانتیک و پایدار را با شما متصور است و آینده اش را با شما می‌بیند.


حتما بخوانید: معرفی روش های تشخیص عشق از شهوت و هوس


5. نشانه عشق واقعی مردان: هیچ رازی بین شما وجود ندارد

اگر شما اولین فردی هستید که درباره پیشرفت و ترفیعش، از دست دادن اعضای خانواده اش، بیماری و مشکلات سلامتی اش صحبت می‌کند، نسبت به شما سرشار از احساسات است. به اشتراک گذاشتن اطلاعات شخصی و محرمانه اش با شما نشانه ای به شدت امیدوار کننده است. این را بدانید که اگر رمز موبایل اش را نیز به شما بدهد دیوانه وار عاشقتان شده است.

نشانه عشق واقعی  در مردان چیست

عشق واقعی مردان چگونه است؟

6. حرکات بدنش زمانی که با هم هستید

شاید تا کنون بارها به شما گفته باشد که برای او خاص هستید اما نه به طرزی که توقع داشتید. این بار که با هم هستید به حرکات بدنش توجه کنید. اگر زمانی که با هم صحبت می کنید به شما نزدیک تر می شود و یا در زمانی که پیش هم می نشینید و یا با هم راه می‌روید کمترین فاصله را با شما دارد، نشانه قابل تاملی است و به این معنی را می دهد که زمانی که به شما نزدیک است، از لحاظ احساسی و فیزیکی، احساس راحتی می‌کند. نشان غیر کلامی دیگری که حاکی از عشق اوست، نگاه کردن طولانی به شماست و همچنین گرفتن دستتان زمانی که در مکان‌های عمومی هستید و نشستن پهلوی شماست.

7.نشانه عشق واقعی مردان: به جزییات توجه می کند

همه می دانند که اگر از شما تعریف و تمجید می کند نشانه خوبی است. اما یک عبارت بی ریا و صادقانه و صمیمانه در مورد مدل موهایتان معانی زیادی را می رساند. همچنین اگر می داند که شما دوست دارید در زمان دوش گرفتن آهنگ گوش دهید و قبل از آمدنتان دستگاه قابل حمل پخش موسقی را برایتان شارژ می کند نیز نشانه قابل تاملی است. توجه به این جزییات ظریف همگی نشانه ای از عشق او به شماست چرا که در واقع به این معنی است که او به دقت به حرف‌هایتان توجه می کند و ظاهر شما نیز کاملا مورد توجه اوست حتی زمانی که فکرش را نمی کنید. به شما توجه می‌کند چون برایش مهم هستید.


مقالات مرتبط:

12 نشانه عشق واقعی در یک زن، از کجا بفهمیم نامزدمان عاشق ما است؟

20 عکس عاشقانه و رمانتیک؛ عکس هایی از عشق واقعی و ناب (بدون متن)
 

از
41
رای