رابطه و ازدواج

276 مورد از سوالاتی که قبل از ازدواج از پسر یا دختر باید پرسید

پیش از ازدواج و زمانیکه تصمیم جدی برای ازدواج با فردی گرفته می‌شود، باید با پرسیدن سوالاتی از شریک زندگی آینده خود، سعی در شناخت بهتر و کامل تر او داشته باشید. مجموعه ای کامل از سوالات قبل از ازدواج را در سلام دنیا بخوانید

چگونه با همسر خودشیفته رفتار کنیم

چالش های موجود در رابطه با همسر خودشیفته از روابط دیگر منحصر به فرد است. اما این بدان معنا نیست که رابطه شما نمی تواند خوب پیش برود. نحوه رفتار با شوهر خودشیفته را در سلام دنیا بخوانید.

نشانه‌های مردان بی تعهد و راه تشخیص آن

با نشانه های مردان بی تعهد به یک رابطه پایدار و ازدواج آشنا شوید تا بتوانید به درستی رابطه خود را مدیریت کنید یا آن را پیش از وقوع مشکلات جدی ترک کنید. راه تشخیص ترس از تعهد در مردان را در سلام دنیا بخوانید.

روش عذرخواهی صحیح از همسر و دیگران

عذرخواهی هم برای شخص عذرخواهی کننده و شنونده می تواند ناراحت کننده باشد، اما هیچ بهانه ای برای به تاخیر انداختن یا بی توجهی به عذرخواهی وجود ندارد. پس روش صحیح عذرخواهی از دیگران و همسر را در سلام دنیا بیاموزید.

فراموش کردن دوست صمیمی پس از قطع ارتباط با 7 روش ساده

کنار آمدن با جدایی از شخصی که زمانی بهترین دوست شما بوده است، شاید، غیرممکن به نظر برسد. از بهترین دوست خود جدا شده اید و راهی برای فراموش کردن دوست صمیمی پس از قطع ارتباط می خواهید، این مطلب سلام دنیا را بخوانید.

در قرار اول با یک دختر چگونه رفتار کنیم + آداب اولین قرار

در اولین قرار ملاقات عاشقانه چگونه باید عمل کنیم تا بیشترین تاثیر گذاری را روی طرف مقابل داشته باشیم. آداب اولین قرار ملاقات برای آقایان و اینکه در قرار اول با یک دختر چگونه رفتار کنیم را در سلام دنیا مشاهده کنید.

چگونه عشق خود را فراموش کنیم؟

در اینجا بعضی از نکاتی که می توانید از آنها برای فراموش کردن شخصی که زمانی به شدت به وی علاقه داشته اید، بکار ببرید. قطعا این کار سهل و ساده ای نخواهد بود اما از طرف دیگر غیر ممکن نیز محسوب نمی شود.

ازدواج در ماه محرم چه حکمی دارد؟

ماه های محرم و صفر از ایام غم و اندازه در بین شیعیان محسوب می شوند. برگزاری عقد محضری به گونه ای که جشن و پایکوبی در میان نبوده و بی حرمتی به امام حسین (ع) و یارانش نشود، در این ماه ها مشکلی ایجاد نمی کند.

چگونه با تکنیک های ساده دیگران را عاشق و مجذوب خود کنیم؟

تقویت جنبه رفتاری عملکرد فرد و بالا بردن اعتماد به نفس، باعث افزایش جذابیت شخصیتی او می شود. افرادی که اعتماد به نفس بالاتری دارند در روبرو شدن با مسائل مختلف زندگی موفق ترند، قدرت ریسک پذیری در آن ها بالاتر است.

چگونه دوست دختر پیدا کنیم؛ حتی اگر تا به حال دوست دختر نداشتیم

اگر تاکنون هرگز دوست دختری نداشتید، احتمالا کمی احساس عصبی بودن یا عدم خودآگاهی در این خصوص می کنید. اگر فاقد تجربه در این زمینه باشید، می توانید با جذابیت، هوش و توانایی خود کاری کنید که یک دختر احساس خاص بودن کند.

روش ابراز علاقه به شخصی که دوستش داریم از طریق کلمات و رفتار

گاهی اوقات راحت تر است که به اشخاص نشان دهید که چه احساسی دارید. اما وقتی کسی را دوست دارید و می خواهید که او این مساله را بداند. اگر گفتن آن برایتان سخت است می توانید از روش ها ابراز علاقه بیان شده، استفاده کنید.

17 نشانه عشق ماندگار و داشتن رابطه عاشقانه بادوام و همیشگی

نشانه های مشخصی هستند که نشان می دهد شما با یک فرد مناسب در رابطه هستید، و یک عشق ماندگار و بادوام دارید. از نشانه ها این است که همسرتان از شما پشتیبانی کرده و به شما کمک می کند تا رویاهای خود را به واقعیت تبدیل کنید.