17 نشانه عشق ماندگار و داشتن رابطه عاشقانه بادوام و همیشگی

17 نشانه عشق ماندگار و داشتن رابطه عاشقانه بادوام و همیشگی نشانه های مشخصی هستند که نشان می دهد شما با یک فرد مناسب در رابطه هستید، و یک عشق ماندگار و بادوام دارید. از نشانه ها این است که همسرتان از شما پشتیبانی کرده و به شما کمک می کند تا رویاهای خود را به واقعیت تبدیل کنید.

هر رابطه ای به جایی می رسد که آن شخصی که خودتان را متقاعد کرده بودید که نمی توانید بدون او زندگی کنید، تبدیل به شخصی می شود که با او زندگی می کنید. این قسمت جایی است که متوجه می شوید واقعا با یک فرد مناسب ازدواج کرده اید. به هیچ وجه تعداد محدودی جنبه های مهم زندگی در یک رابطه وجود ندارد: جذابیت جنسی، صمیمیت، اعتماد....این لیست ادامه داشته و ادامه دارد. اما کیفیت های دیگر رابطه نیز قطعا مهم هستند، و آنها علائم مشخصی هستند که شما با یک فرد مناسب در رابطه هستید، زیرا فرد مناسب از شما پشتیبانی کرده و به شما کمک می کند تا به صورت شخصی، حرفه ای و ... رویاهای خود را به واقعیت تبدیل کنید. در این مقاله از وب سایت سلام دنیا ما قصد داریم تا 17 نشانه عشق ماندگار 

17 نشانه عشق ماندگار و داشتن رابطه عاشقانه بادوام

1. تنها نیاز است تا در مورد آنچه که می خواهید بگویید، فکر کنید نه اینکه چگونه نیاز است تا آن را بیان کنید.

همه ما بالا و پایین کردن و تغییر دادن کلمه را مدیریت می کنیم، کلمات خود را با دقت انتخاب کرده تا یک ایده یا یک پیشنهاد یا بازخورد یا انتقاد سازنده را تعریف کنیم ....اکثر اوقات، در تنظیمات حرفه ای یا شخصی، احساس می کنیم که نیاز است به جای ذات چیزی که می خواهیم بگوییم، در مورد چگونگی بیان چیزی که می خواهیم بگوییم فکر می کنیم. وقتی با فرد مناسبی هستید، به اینکه چگونه می خواهید یک چیز را بیان کنید، فکر نمی کنید. فقط آن را بیان می کنید، احتمالا به این دلیل که او درک خواهد کرد... همچنین به این دلیل که می توانید هر گونه سوء تفاهم ابتدایی را حل کنید.

نشانه های عشق ماندگار

2. وقتی خبر بدی دارید، همسرتان اولین شخصی است که می خواهید به او بگویید- نه شخصی که بیشتر از همه از گفتن به او می ترسید

وقتی اتفاقات خوب رخ می دهد، بسیاری از مردم برای اینکه به همسرشان بگویند، نمی توانند صبر کنند. اما وقتی اتفاق بدی رخ می دهد، چطور؟- و به خصوص اگر اتفاق بد «به نوعی» تقصیر شما است؟ این یک مکالمه بسیار دشوارتر است. اگر با شخص مناسب در ارتباط باشید، این اولین مکالمه ای است که می خواهید داشته باشید: می دانی که او گوش می دهد، تقدیر کرده، همدلی می کند... و سپس به شما در یافتن راه هایی برای بهتر کردن شرایط بد کمک می کند.

3. شریک زندگی تان، رابطه بین پول و زمان با هم را درک می کند

بر اساس حداقل یک مطالعه، اگر رفت و آمد یکی از زوجین بیش از 45 دقیقه طول بکشد، زوجین با احتمال 40 درصد بیشتر طلاق خواهند گرفت. مثلا اگر به شما یا شریک زندگی تان یک شغل جدید با 20 درصد حقوق بیشتر پیشنهاد شد... اما مدت رفت و آمد به محل کار بیش از یک ساعت طول می کشد. بر اساس یک مطالعه دیگر، اقتصاددانان مشخص کردند که افزایش 40 درصدی حقوق لازم است تا ایجاد شرایط یک ساعت رفت و آمد بیشتر، از لحاظ رضایت و تحقق شخصی، ارزشمند باشد. به زبان ساده، اگر مجبور باشید یک ساعت بیشتر در روز رانندگی کنید تا پول بیشتری به دست بیاورید، چند دلار پرداخت بیشتر در هر ساعت شما را خوشحال نمی کند. و قطعا به رابطه تان کمکی نمی کند.

علامت های بادوام بودن رابطه عاشقانه


حتما بخوانید : علائمی که نشان میدهد دختری شما را دوست دارد


4. شریک زندگی تان انتظار ندارد که یک شبه تغییر کنید

من یک عادت خیلی بد دارم که سعی می کنم پیروز شوم (در واقع عادات بد زیادی دارم: این فقط یکی از آن عادات بد است). من اغلب موافقت می کنم که کاری را در دراز مدت در آینده انجام دهم... فقط می خواهم دست نگه داشته تا روز موعود نزدیک تر شود. بنابراین، بدون هیچ تغییری من چیزی مانند این خواهم گفت: «می دانی، من فکر نمی کنم که اصلا بخواهم (به جایی) بروم...».

به جای گفتن چیزی که من همین الان می دانم، مانند: «تو همیشه همین کار را می کنی. فقط دست به کار شده و برو» یا «اگر نروی، اشخاص ناامید می شوند»، همسرم لبخند می زند و می گوید: «واقعا امیدوارم که بروی. سرگرم خواهی شد. همیشه چیزهایی می آموزی و با اشخاص باحالی ملاقات می کنی. و بعدا، همیشه از اینکه این کار را انجام دادی، خوشحال خواهی بود. چه کاری می توانم انجام دهم تا تو آماده شوی؟».

به طور خلاصه، او باعث نمی شود که از کناره گیری کردن احساس بدی داشته باشم. او می داند که من چگونه هستم، و به جای انتقاد کردن از من، حمایت گر است و در پیشبرد کار به من کمک می کند. فرد مناسب می داند که چیزهایی در مورد شما وجود دارد که می خواهید آنها را تغییر دهید، اما او انتظار ندارد که یک شبه آنها را تغییر دهید. او مایل است تا زمانی که طول بکشد، به شما کمک کرده تا از طریق تغییر فکری عمل کنید.

5. شریک زندگی تان هرگز اجازه نمی دهد که تسلیم شوید

نشان دادن صبر یکی از روش های کمتر مورد قدردانی قرار گرفته برای نشان دادن اعتماد به نفس واقعی شریک زندگی تان است- زیرا نشان می دهد که مهم نیست کشمکش ها یا مشکلات فعلی چه چیزی هستند، شما واقعا به او ایمان دارید. وقتی اولین بار شغل خود را عوض کردم، واقعا دچار کشمکش شدم. من ساعات باورنکردنی کار کردم تا بتوانم نمایانگر میزان درآمد خودم باشم. اما هر بار که در مورد تسلیم شدن صحبت کردم، همسرم باعث شد تا تمرکز کنم که در صورت باقی ماندن در این دوره، هزینه تمام کارهایی که انجام داده ام، پرداخت خواهد شد. وی گفت: «من در این جهان به تو اعتماد دارم، می دانم که اگر به خود زمان بدهی، متوجه آن خواهی شد».

من هنوز هم ساعات طولانی کار می کنم، اما حقوق آن بسیار بیشتر است- و من متوجه شدم که چگونه می توانم در انجام کارم سرگرمی نیز داشته باشم. هیچ موفقیتی یک شبه به دست نمی آید. به همین دلیل، وقتی شریک زندگی تان در موردتان صبور است- در عین حال تشویق تان می کند که سخت کار کنید- گاهی می توانید به مواردی برسید که هرگز تصور نمی کنید رسیدن به آن ممکن باشد.

نشانه انتخاب شریک زندگی مناسب

6. شریک زندگی تان کمک می کند تا موفق تر شوید

محققان دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس دریافتند که افرادی با شرکای نسبتاً محتاط و قابل اطمینان، در کار بهتر عمل کرده، ترفیع بیشتری گرفته، بیشتر پول در آورده و احساس رضایت شغلی بیشتری می کنند. این مساله برای مردان و زنان درست است: «شریک زندگی با شرافت». رضایت شغلی، درآمد و احتمالا ارتقاء شغلی حتی بعد از در نظر گرفتن سطح شرافت شریک زندگی پیش بینی می شود.


حتما بخوانید: 7 نشانه که عشق واقعی مردان را ثابت می کند


7. شریک زندگی تان در مورد شما صحبت نمی کند، در مورد کارهای باحالی که انجام می دهید، صحبت می کند

همه ما اشخاصی را می شناسیم که در مورد شریک زندگی شان بد صحبت می کنند: شکایت کردن در مورد کاری که شریک زندگی شان انجام می دهد (یا انجام نمی دهد)، انتقاد کردن در مورد تصمیمات شریک زندگی شان، زیر سوال بردن قضاوت های همسرشان، یا اخلاق کاری یا شیوه ها یا .... تقریبا این گونه به نظر می رسد که شکست شریک زندگی شان را به عنوان یک نشان افتخار می دانند.

وقتی شخصی که با او هستید را واقعا دوست داشته و به او احترام می گذارید، در مورد ناکامی های شخصی او شایعه درست نمی کنید. در مورد خصوصیات عالی او صحبت می کنید، زیرا برای او خوشحال هستید... که این نیز نشانه ای است که از خودتان راضی هستید. یا به احتمال زیاد، اصلا چیزی نمی گویید، مگر اینکه از شما پرسیده شود، زیرا کمی غرور داشتن بهتر از همیشه مغرور بودن است.

داشتن رابطه طولانی مدت عاشقانه

8. شریک زندگی تان شما را به خوبی می شناسد، و ایده ای را دارد که شما به ذهنتان می رسد

چند سال پیش برای رویداد شرکت GrowCo من در نشویل بودم. روزی که مارک کوبا ظاهر شد، یک شخص جوان کل روز را صرف مراقبت از درب اتاق انتظار کرد. من برای او متاسف شدم، او در اینجا در یک کنفراس جذاب بود و هنوز بر روی یک صندلی نشسته و از یک راهرو به تنهایی محافظت می کرد. پس من ایستادم تا با او صحبت کنم. او به طرز شگفت آوری در مورد انجام آن کار خوشحال بود، اما خاطر نشان کرد که امیدوار است تا با مارک کوبا ملاقات کند. من این را نگفتم، اما می دانستم که هرگز چنین اتفاقی نخواهد افتاد: زمان کوبا کاملا برنامه ریزی شده بود، به علاوه رسانه های محلی و ملی به این زمان جهت می دادند. جمعیت مداوم زیادی از مردم از او چیزی می خواستند که این کار را غیرممکن می کرد.

کمی بعد با همسرم تماس گرفتم و ذکر کردم که او داوطلبی است که امیدوار است تا با مارک کوبا ملاقات کند. او گفت: «این اتفاق را ممکن کن. چرا نمی کنی؟». حق با او بود. من می توانستم آن را ممکن کنم. من همین کار را کردم.

وقتی با فرد اشتباهی در رابطه هستید، بیشتر به این مساله فکر می کنید که چه کسی این ایده را داشته است تا اینکه به خود ایده فکر کنید. شخص مناسب به اندازه کافی در مورد کارتان، اهداف تان، رویاهایتان و نوع شخصی که می خواهید باشید، اطلاع دارد تا ایده هایی را که در نظر نگرفته اید، به شما ارائه دهد. و هنگامی که این کار را انجام می دهد، شما هرگز احساس نمی کنید که او به شما می گوید که چه کاری را انجام دهید یا در تجارت شما مداخله کند... شما فقط خوشحال هستید. شما فقط قدردان این مساله هستید که به اندازه کافی به شما اهمیت داده تا به شما کمک کند.


حتما بخوانید: روش های تشخیص عشق از شهوت و هوس


9. احساس می کنید که شریک زندگی تان بیش از آنکه حرف بزند، به حرف های شما گوش می دهد (و همین احساس را در مورد شما دارد)

برخی از افراد این هنر را دارند که باعث شوند در مورد خودتان صحبت کنید، هنر قدیمی کمک کردن به صحبت در مورد خودتان بدون اینکه حتی متوجه شوید که این اتفاق افتاده است. این کار آسان است. او سوال های مناسبی می پرسد، صحبت هایش با پایان باز است و اجازه توصیف و تفکر را می دهد. پرسیدن سوالات مناسب و سپس گوش دادن دقیق، نشان می دهد که او به افکار و نظرات شما احترام می گذارد... و حرف های شما را بسط می دهد. و شما نیز همین کار را برای او انجام می دهید.

گوش دادن دقیق از نشانه های ماندگاری عشق

10.  همسرتان بیشتر از آنچه که در واقع انجام می دهید، به این مساله اهمیت می دهد که کاری را با شما انجام دهد

اگر نمی دانید که تفاوتی وجود دارد- و در مورد شریک زندگی تان این احساس را نمی کنید- پس شما شخص مناسب نیستید.

11.  همسرتان بیشتر به این مساله اهمیت می دهد که تعیین کند که چه چیزی درست است تا اینکه مشخص شود حق با او بوده است

در اکثر موارد، افراد در موقعیتی موضع گرفته و سپس با سر و صدا اعلام می کنند که کاملا با نظر یا دیدگاه شریک زندگی شان مخالف هستند. آنها می دانند که حق با خودشان است- و می خواهند (در واقع نیاز دارند) شریک زندگی شان نیز این را بداند. این بحث ها بیشتر در مورد قدرت است تا تصمیم گیری های بزرگ. شخص مناسب اهمیتی نمی دهد که ثابت کند شما اشتباه می کنید. آنها احساس می کنند که آنچه درست است بسیار مهمتر از حق داشتن است. و اگر احساس می کنید که دیدگاه شما بهتر است، او به اندازه کافی احساس امنیت می کند که به نفع شما کنار بکشد... زیرا در نهایت احساس می کند که شما در این مساله در کنار هم هستید.

12. شریک زندگی تان در درخواست کمک کردن از شما درنگ نمی کند

درخواست کمک کردن بلافاصله پیام احترام گذاشتن را می رساند. بدون اینکه در واقع این را بیان کنید، آن را گفته اید. «تو بیشتر از من در این خصوص اطلاعات داری» و شما باید بگویید: «تو می توانی کاری را انجام دهی که من نمی توانم انجام دهم». شما گفته اید: «تو تجربه داری (یا استعداد یا چیزی) که من ندارم». آنچه که بیان کرده اید، این است: «من به تو احترام می گذارم». این سطح از احترام فوق العاده نشان دهنده نشانه قدرتمند بودن و اجازه قدرت دادن است.

از همه مهم تر، درخواست کمک کردن فورا پیام اعتماد داشتن را می رساند، زیرا نشان دهنده آسیب پذیری است. وقتی درخواست کمک می کنید، بر ضعف خود تصدیق می کنید. این بدان معنا است که آنچه که واقعا باید بگویید، این است: «من به تو اعتماد دارم». درخواست کمک کردن نشانه ای از ضعف نیست. بلکه به خصوص در روابط نشان دهنده قدرت است.

چگونه متوجه بشویم که رابطه عاشقانه پایدار داریم

13.  شریک زندگی تان می بخشد... و همچنین فراموش می کند

هنگامی که یک شخص مرتکب اشتباه می شود- به خصوص یک اشتباه بزرگ- برای یک شریک زندگی آسان است که همیشه آن را از دیدگاه اشتباهی ببیند. (یا از این اشتباه به عنوان اسلحه ای در توافق ها یا دعواها به نفع خود استفاده کند). انجام این کار آسان است. کنار گذاشتن یک اشتباه و پشت سر گذاشتن آن بسیار دشوارتر است. وقتی با شخص مناسب هستید، یک مدرک زنده ای از اینکه بخشش ممکن است الهی باشد را می بینید... اما فراموش کردن می تواند حتی الهی تر باشد.

14.  شریک زندگی تان به شما کمک می کند تا نقاط ضعف خود را به نقاط قوت تبدیل کنید

من نیاز دارم تا دوست داشته شوم، احتمالا به میزان ناسالم. در تجارت من، این کار همیشه یک چیز خوب نیست، اما همسرم من را تشویق می کند که نه تنها چیزی که دیگران به عنوان شکست من می بینند را با آغوش باز بپذیرم، بلکه از آن به نفع من استفاده می کند. به عنوان مثال، من دوست ندارم که چیزهای منفی در مورد افراد، محصولات یا شرکت ها بنویسم. پس این کار را نکردم. من سخت کار کردم تا افرادی را پیدا کنم که باهوش، با استعداد، موفق و با بصیرت هستند...


حتما بخوانید: 12 نشانه عشق واقعی در یک زن


و این همان راهی است که هیچ گاه مجبور به نوشتن چیز منفی نمی شوم. اگر در مورد کسی بنویسم، به این معنا است که او را دوست داشته و به او احترام می گذارم. (به طور خلاصه، اگر نتوانم چیز خوبی بگویم، چیزی نخواهم گفت). همسرم انتظار ندارد که من به گونه ای باشم که در واقع نیستم. او تنها به من کمک می کند تا نسخه بهتری از کسی که هستم، باشم. اگر این کاری است که شریک زندگی تان انجام می دهد، شما با انسان مناسبی در رابطه هستید.

نشانه عشق ماندگار چیست

15.  شریک زندگی تان وقتی موفق می شوید، واقعا هیجان زده می شود

تیم های تجاری بزرگ برنده می شوند؛ زیرا با استعدادترین اعضای آنها برای خوشحال کردن یکدیگر مایل به قربانی کردن هستند. تیم های بزرگی از کارمندان تشکیل می شوند که به یکدیگر کمک می کنند، نقش های خود را می شناسند، اهداف شخصی را کنار می گذارند و موفقیت تیم را از هر چیزی مهم تر می دانند. در روابط عالی نیز این گونه است. شخص مناسب از موفقیت شما دلخور نمی شود، به موفقیت شما غبطه نخورده و نیازی به ادعای سهم از موفقیت شما ندارد... او فقط واقعا از اینکه شما خوشحال هستید، خوشحال می شود. فرد مناسب بدون فکر کردن باور دارد که بخشی از خوشبختی او ناشی از موفقیت شریک زندگی اش است و این بدان معنا است که نه تنها موفقیت شما را جشن می گیرد- بلکه به شما کمک می کند که به آن برسید.

16. شریک زندگی تان هرگز باعث نمی شود که احساس کنید باید چیزی مانند این بگویید: «من مجبور شدم با او صحبت کنم...»

من و همسرم در کنار مورگان اسپورلوک، در بالکن در تالار واقع در وبستر ایستاده بودیم، منتظر ماندیم تا متالیکا به صحنه بیاید. کمی صحبت کردم: «آیا فکر می کنی که آنها دیر شروع کردند؟ از او سوال کردم». او گفت: «خیر، آنها واقعا حرفه ای هستند». «چرا؟» برخی از مردم جواب دادند که «او واقعا طرفدار متالیکا نیست، پس من مجبور بودم تا او را برای انجام این کار متقاعد کنم، و اگر دیر می کردم، احساس بدی داشتم».

نیازی نبود که اینها را بگویید. من حتی به گفتن اینها فکر نمی کردم. همسرم هوادار متالیکا نیست اما می دانست که واقعاً می خواهم بروم، بنابراین هیچ وقت باعث نمی شد که احساس کنم که به من لطفی می کند، یا من بدهکار او هستم، و اگر سفر یا به نمایش رفتن به خوبی پیش نمی رفت، او شکایت نمی کرد. شخص مناسب نیازی به جبران عمل متقابل برای شما ندارد. اگر با شما موفق است که بروید، یا قدردانی می کند یا هر چیزی... پس واقعا بدون هیچ شرطی از ته دل می گوید.

علامت رابطه بادوام و همیشگی

17.  همسرتان شما را بیش از هر کس دیگری تحسین می کند

سوء استفاده از افراد دیگر، به خصوص افرادی که هر روز می بینیم، آسان است. اما همه ما کارها را به خوبی انجام می دهیم و شایسته ستایش و قدردانی حتی از اشخاصی که هر روز می بینیم، هستیم. شخص مناسب بارها و بارها خوبی ها را در شما می بیند. شخص مناسب نیز به طور مداوم قدردانی می کند. این امر نه تنها باعث می شود احساس خوبی داشته باشید؛ بلکه می تواند شما را به شخصی بهتر تبدیل کند ... زیرا گاهی اوقات ستایش مداوم دلیل اصلی این است که ما تلاش می کنیم حتی بهتر شویم.


مقالات مرتبط:

20 عکس عاشقانه و رمانتیک؛ عکس هایی از عشق واقعی و ناب (بدون متن)

ازدواج بدون عشق؛ علامت های هشدار دهنده ازدواج بدون عشق و روش مقابله با آنها
 

از
6
رای