44 نشانه زبان بدن (ارتباط غیر کلامی) دختری که شما را دوست دارد

44 نشانه زبان بدن (ارتباط غیر کلامی) دختری که شما را دوست دارد بسیاری از نشانه های حرکت بدنی وجود دارد که نشان می دهد زنی شما را دوست دارد. در ادامه نکات و علائمی را برای شما بیان کرده ایم که نشان می دهد که آیا زنی شما را دوست دارد و به شما علاقمند است یا نه

وقتی دختری جذب پسری می شود، اغلب بیش از حد جزئی است. نگران نباشید. زیرا بسیاری از نشانه های حرکت بدنی وجود دارد که نشان می دهد زنی شما را دوست دارد. اما .... آیا تا به حال به آنها توجه کرده اید تا متوجه آنها شوید، زیرا آنها بسیار واضح نیستند. اغلب سخت است که متوجه شوید آیا دختری واقعا جذب شما شده یا خیر. گاهی اوقات او فقط سعی می کند که مودب باشد و نمی خواهد قلب شما را بشکند. بهتر است مستقیما حقیقت را بدانید، این طور فکر نمی کنید؟ اکثر مردان تلاش می کنند که مستقیما متوجه شوند که آیا یک زن به آنها علاقه داشته یا ندارد و این نکات اثبات شده، مطمئنا به شما کمک می کنند.

44 نشانه حرکت بدنی (ارتباط غیر کلامی) که نشان می دهد زنی شما را دوست دارد

1. او با موهای خودش بازی می کند یا گردنش را لمس می کند

بنا بر گفته کارشناسان، وقتی زنی عمدا در هنگام گفت و گو با شما این کارها را انجام می دهد، فقط تلاش می کند تا به شما نشان دهد از نظر شیمیایی عاشق شما شده است. اگر او به طور مداوم این کارها را انجام می دهد، خوب است که برای «دوست داشتن» او قدمی بردارید.

زبان بدن دختران عاشق

2. او مشکلی به نگاه کردن به شما به شکل تحریک کننده ندارد

شما آن نگاه را می شناسید. وقتی زنی ابروی خودش را با لبخند بالا می برد، او با لذت به شما نگاه می کند. معنی... او شما را دوست دارد. اغلب وقتی زنی به مردی علاقه دارد، او به طور ناخودآگاه ابروهای خود را بالا می برد و حتی ممکن است به نشانه خجالت پلک های خود را پایین بیاورد. او می تواند لب هایش را لیس بزند، توجه شما را جلب کند، یا شاید با چشمایش چشمک بزند. فقط از این حرکات آگاه باشید. همچنین، به خاطر داشته باشید که اگر دختری خجالتی است، ممکن است هر یک از این حرکات بدن به طور جزئی را داشته باشد، بنابراین باید توجه زیادی به این موارد کنید.

3. او در حال چرخاندن (تکان دادن) موهای خود است

وقتی دختری با موهایش بازی می کند، متخصصان می گویند که او ظاهر زنانه خود را نشان می دهد. این شیرین است و او تنها تلاش می کند که توجه کسی که به او نگاه می کند را به خود جلب کند. آگاه باشید، این حرکت همچنین می تواند نشانه ای از خسته شدن او باشد و می خواهد که چیزها سریع تر اتفاق بیافتند.

4. قوز می کند (پشت خود را خمیده می کند)

وقتی زنی پشت خود را خمیده می کند، باعث می شود که پاها و سینه هایش در مرکز توجه قرار بگیرند. او به طور ناخودآگاه سعی می کند تا بر روی بدنش تاکید کند تا توجه شما را به خود جلب کند. غالبا دختران این کار را انجام می دهند تا توجه مطلق را از دور جلب کنند. تنها مطمئن باشید که این تلاش را با سعی او در کشش بدنش اشتباه نگیرید.

چطور بفهمیم دختری ما را دوست دارد

5. به خنده های او توجه کنید

وقتی دختری لبخند می زند، او به سادگی می خواهد حس خوش مشربی تازه خود را نشان دهد. او می خواهد شما بدانید که سرگرم کننده و سرزنده و آسان گیر است. اگر او در حین خندیدن تماس چشمی برقرار می کند، این یک نشان فوق العاده است که او عاشق شما است. چشم ها راز شخص را برملا می کنند، درست است؟

6. او خجل است (از خجالت سرخ و سفید می شود)

وقتی دختری از خجالت سرخ می شود، یک واکنش بیولوژیکی ساده به بیان احساسات هیجانی است. او ممکن است تنها خجالت زده شده باشد، اما اکثر مواقع این یک حرکت بدنی است که او به شما علاقه دارد. وقتی دختری غرق شادی است، رنگش قرمز می شود، پس به حرکت آن توجه کنید.

7. انداختن پاها روی هم نشانه این است که زنی شما را دوست دارد

اگر دختری زمانی که نشسته است مجذوب شما شده باشد، احتمالا به طور ناخودآگاه پایش را روی پای دیگر می اندازد یا پایش را به صورتی بازیگوشانه تکان می دهد. این نشانه ای اغوا کننده است که به شما می گوید شرایط نزدیک شدن به او فراهم است.

8. آیا او بر می گردد (به سمت شانه هایش بر می گردد) و با لبخند به شما نگاه می کند؟

وقتی زنی به مردی علاقمند می شود، به طرز بسیار خاصی به مرد نگاه می کند. او احتمالا کمی شانه های خود را بالا برده و نیم نگاهی به عقب می کند بنابراین شما از نمای جالبی او را خواهید دید. ظاهرا، این یک نگاه اغوا کننده است، موردی است که زنان هنگام عکس انداختن از مجله از این شیوه استفاده می کنند. با دقت به این موضوع توجه کنید.

ارتباط غیر کلامی دختری که شما را دوست دارد

9. مطمئنا از لب های خود استفاده می کنند

کارشناسان بر این باروند که روش های مختلفی وجود دارد که دختری می تواند برای جلب توجه مرد از لب هایش استفاده کند. یکی از این روش های محبوب، رژ لب زدن به روشی آرام و تحریک کننده است. برخی دختران ترجیح می دهند که غذای خود را آهسته و احساسی بخورند. این روشی جهت تحریک کردن مردان است. اگر او به طرز اغواکننده ای، نی خود را می مکد یا توت فرنگی در دهان خود نگه می دارد، او قطعا تلاش می کند تا با حرکات بدنش به شما بگوید که علاقمند به شما است.

10. او عمدا به حریم خصوصی شما وارد می شود (به حریم خصوصی شما تجاوز می کند)

اگر هر دو نفر شما در کنار هم نشسته اید و او به سمت شما تکیه می دهد، این احتمال وجود دارد که به شما علاقه دارد. کارشناسان حرکات بدنی گزارش می دهند که اگر زنی به مردی علاقه نداشته باشد، از حرکات بدنی منفی استفاده می کند. او ممکن است به گونه ای بنشیند که دست ها و پاهایش را بر روی هم انداخته و تکیه داده است. وقتی دختری در هنگام نزدیک شدن به شما تلاش می کند تا شما را لمس کند، این یک نشانگر فوق العاده است که توپ در زمین شما است (همه چیز به نفع شما است).

11. او تندتر نفس می کشد

هنگامی که دختری واقعا جذب مردی می شود، نفس کشیدن او واقعا تندتر می شود. فقط به این دلیل نیست، شما مطمئنا متوجه این مساله خواهید شد. به عبارت دیگر، اگر او به نوعی حمله اضطرابی داشته باشد، این لزوما به این معنا نیست که آن زن به شما علاقه دارد. تشخیص آن کاملا واضح است.

12. تاثیرات آینه ای

اگر دختری به مردی توجه می کند، او به طور طبیعی حرکات بدن مرد را تقلید می کند. این بدن او است که تلاش می کند بدون لمس کردن شما، با شما تماس برقرار کند. این کار را با برداشتن نوشیدنی خود امتحان کنید و ببینید که آیا او نیز این کار را انجام می دهد. مدت زمان زیادی طول نمی کشد که متوجه این مساله شوید.

علائم زبان بدن دختران عاشق

13. مجاری بینی او به طرز خیره کننده ای جذاب هستند

این یکی کاملا از کنترل خارج است. من می توانم برای این قول، قسم بخورم، او این کار را عمدی انجام نمی دهد. کارشناسان گزارش می دهند که اگر او به طور طبیعی جذب مردی می شود، یکی از نشانه های حرکت بدنی او ممکن است در حین نفس کشیدن بینی خود را بازتر (پهن تر) کند.

14. علائمی از این مساله که اگر او را لمس کنید، خوشحال می شود

این یکی کاملا مربوط به بیشتر نزدیک شدن به شما می شود. اگر دختری در تلاش است تا از لحاظ فیزیکی به شما نزدیک تر شود، ممکن است این مساله را با مالش بازوها یا در آغوش گرفتن شما نشان دهد. ممکن است برای متوجه شدن این یکی نیاز به دقت زیادی داشته باشید، اما اگر این کار را انجام دادید، در مسیر صحیحی قرار دارید.

15. باسن او در مقابل چشمان شما است (مرکز توجه است)

اگر دختری اطمینان حاصل می کند که شما باسن او را می بینید، ممکن است به این مساله علاقمند باشد که با شما بیشتر آشنا شود. پس اگر به گونه ای می ایستد که دستانش بر روی باسن هایش قرار دارند و به صورت شما لبخند می زند، مطمئنا در فهرست چهره های او قرار دارید (در لیست کسانی هستید که به آنها علاقه دارد).

16. برق زدن چهره از خوشحالی از علائم این است که زنی شما را دوست دارد

اگر دختری سعی دارد تا چهره اش را به شما جذاب نشان دهد، مانند اینکه دو دستش را بر روی صورت خود قرار می دهد، از طریق حرکات بدنش به شما نشان می دهد که عاشق شما است.

برق زدن چهره از خوشحالی از علائم این است که زنی شما را دوست دارد

17. دختر اشیاء را به شکل تحریک برانگیزی لمس می کند (مالش می دهد)

به گفته کارشناسان رابطه، یکی از واضح ترین نشانه های اینکه یک دختر عاشق پسری است، این است که بر روی چیزی به طرز اغوا کننده ای دست کشیده و یا با آن بازی می کند. فکر کنم متوجه شده اید که منظور من چیست.

18. مدل راه رفتن او به سمت شما تحریک کننده است

هیچ شکی وجود ندارد که وقتی دختری به سمت شما به شکل تحریک کننده راه می رود، قطعا چیزی که می بیند را دوست دارد. ذاتا، او تلاش می کند تا توجه شما را به سمت بدن خودش جلب کند و چیزی که می بینید را تقدیر کنید.

19. مرتبا در حالت نشسته پاهایش را بر روی همدیگر می گذارد  

وقتی زن در حالت نشسته دائما پاهایش را بر روی هم می گذارد، شدیدا عصبی است یا می خواهد به شما اطلاع دهد که نظر او را جلب کرده اید. باید توجه کنید که زانوهای او در چه وضعیتی هستند. اگر زانوهایش به سمت شما هستند، پس او واقعا شما را دوست دارد.

نشانه هایی که نشان می دهد دختری واقعا جذب شما شده

20. بر روی پاهایش دست می کشد

وقتی دختری ران ها یا پاهایش را نوازش کرده یا مالش می دهد، این یک علامت واضح است که او شما را دوست دارد. این روش بیان او به طور ناخودآگاه است که می گوید دوست دارد شما این گونه او را لمس کنید، شما خوش شانس هستید.

21. او دستش را دراز می کند تا شما را لمس کند

اگر دختری مایل است تا به طور جدی دستش را دراز کرده و در هر جایی شما را لمس کند، این یک نشانه قوی است که او واقعا به شما علاقه دارد. در غیر این صورت، او دستانش را بر روی بدن خودش نگه می داشت.

خبر مهم: زنان فقط مردانی را لمس می کنند که با آنها راحت هستند. این باعث می شود که شما یک مرد خوش شانس باشید، این گونه فکر نمی کنید؟

22. مساله موهای او است

اگر دختری به موهای خودش توجه می کند، احتمالا عاشق شما است. این حالت می تواند به شکلی باشد که با موهای خود بازی کند یا می تواند به این معنا باشد که موهایش را به شکلی متفاوت درست یا مرتب کند. یک دقیقه به این مساله فکر کنید... اگر دختری اطمینان حاصل کند که موهایش عالی است، دلیلی برای آن وجود دارد و اگر خوش شانس باشید، دلیلش ممکن است شما باشید!

علائم دوست داشتن دختران با توجه به زبان بدن

23. او از لمس کردن خود لذت می برد

این به معنای لمس کردن خودش به شکل «فیلم های پورن» نیست. منظور من این است که اگر دختری هر قسمت از بدن خود را لمس می کند، احتمالا علاقه دارد شما را بیشتر بشناسد. حالا ممکن است به این دلیل باشد که می خواهد لباس خود را صاف کند یا اینکه دچار خارش شده، اما ممکن است بر اساس شیوه شخصی خود معنای کارش را متوجه شوید. من فهمیدن این مساله را به عهده خود شما می گذارم.

24. دختر به طرز اغواکننده ای به نوشیدنی شما نگاه می کند

وقتی زنی با عشق به نوشیدنی شما نگاه می کند و نوشیدنی در جلوی خودش نیست، نشانه ای از این مساله است که می خواهد برای او یک نوشیدنی بخرید. این فرصتی برای شما جهت برقراری ارتباط اولیه است که منتظر آن بوده اید. از او بپرسید که دوست دارد برای او نوشیدنی بخرید و این کار را انجام دهید!

25. شروع به در آوردن لباس هایش می کند

دقیقا منظورم این نیست، اما اگر دختری در حال در آوردن لباس هایش است، این بدان معنا است که با شما راحت است و به شما فرصت می دهد. قطعا ممکن است مساله این باشد که هوا برای او گرم است و این احتمال وجود دارد. اما من فقط می گویم که اگر شما را دوست نداشت، او لباس هایش را تحمل می کرد و لباس هایش را در نمی آورد.

26. لب هایش را به حالت غنچه کردن به شما نشان می دهد

اگر زنی لب هایش را به شکل غنچه در می آورد، احتمالا به طور ناخودآگاه به شما می گوید که عاشق شما است. به بیان بهتر، او ممکن است از شما درخواست بوسیدن و عشق بازی کند. اگر واقعا می خواهید آن زن شما را دوست داشته باشد، از روی حرکات بدنش این را تشخیص داده و اقدام کنید.

زبان بدن دختران عاشق چگونه است

27. این دختر به اکثر چیزهایی که می گویید، می خندد

اکنون دختر می تواند زیاده روی کند (بیش از حد اشتیاق نشان دهد)، اما اگر دختر تلاش می کند که به جوک های بی مزه شما بخندد، ممکن است تمایل داشته باشد که شما را بهتر بشناسد. این کار برای او راهی است تا به شما نشان دهد که شما را آسان گیر و آرام می بیند و شما کاملا برای او جذاب هستید.

28. او به چیزی که شما می گویید، توجه می کند

وقتی دختری عاشق یک مرد باشد، او اساسا به هر حرف مرد توجه می کند. او می خواهد گوش دهد که شما چه می گویید و بابت این مساله از شما قدردانی کند. وقتی متوجه این مساله شدید، شما موفق شدید (گنج پیدا کردید).

29. او لیوانش را نزدیک تر به شما می گذارد

برای درک این یکی، نیاز به دقت زیاد دارید. این یک نشانه جزئی احمقانه است که او واقعا به شما علاقه دارد. وقتی او لیوانش را نزدیک تر به شما می گذارد، حتی وقتی شما را به خوبی نمی شناسد، این بدان معنا است که شما را دوست دارد. ختم کلام.

30. دختر آستین های خود را بالا می زند

وقتی دختری آستین های خود را بالا می زند، این یک علامت برای مرد است که می خواهد آن مرد مچ دستش را لمس کند.

چرا؟ این یکی از حساس ترین بخش های بدن زن است. چه کسی از این مساله اطلاع داشت؟

نکاتی که نشان دهنده عاشق شدن دختر است

31. این دختر با جواهراتش بازی می کند

اگر دختری در کنار شما با جواهراتش بازی می کند، این یک نشانه بسیار خوب است که او به شما علاقه دارد. در چه سطحی را زمان مشخص خواهد کرد. بنابراین اگر او انگشتر و گردنبند خود را می چرخاند یا گوشواره های خود را می پیچاند، می توانید آن را به عنوان یک نشانه قطعی در نظر بگیرید که حداقل می خواهد شما را بهتر بشناسد.

32. آیا تا به حال در مورد نگاه کردن به شکل مثلثی به چشم ها و سپس بینی یا دهان چیزی شنیده اید؟

حقیقت این است، این یک تکنیک معاشقه است که زن ابتدا به چشم سمت راست و سپس چشم سمت چپ و پس از آن به لب شما نگاه کند. اگر این کار را تکرار می کند، به شما چراغ سبز نشان می دهد.

33. مستقیما به شما نگاه نمی کند

یک نگاه «وسوسه کننده» که او مستقیما شما را نمی بیند، ولی به اطراف خود نگاهی کرده و سپس نگاهی به شما می اندازد. برخی این را در اثر خجالت کشیدن او می دانند، اما در اکثر مواقع اگر او به شما لبخند می زند اما مستقیما به صورت شما نگاه نمی کند، به شما علاقه دارد.

حزکات غیر کلامی دختری که عاشق شماست

34. این دختر هیچ مشکلی برای خودنمایی کردن با اعتماد به نفسش ندارد

هیچ شکی وجود ندارد که مردان، زنان با اعتماد به نفس را دوست دارند و دختران از این مساله آگاه هستند. یک دختر با اعتماد به نفس می ایستد و قدم هایی بلندتر از حالت عادی بر می دارد. این یک نشانه واضح است که او عاشق شما است. هر طور می خواهید این مساله را برداشت کنید، اما امیدوارم که لبخند بزنید.

35. اگر دختر سیگاری باشد، مچ دستش را به شما نشان می دهد

من اعتراف می کنم که این کمی عجیب است. اگر دختری به شما علاقه دارد، سیگاری می کشد و سیگار را با یک دست خود نگه داشته و مچ دست دیگرش را به شما نشان می دهد، این یک حرکت بدنی است که می خواهد شما را بهتر بشناسد.

36. او از اینکه مرتبا نگاه شما را با خیره شدن به شما پاسخ دهد، نمی ترسد

دختران این روزها درک می کنند که مردی ممکن است به واسطه چشمانش معاشقه نکند. آنچه زن می داند، این است که اگر مرتبا نگاه مرد را با خیره شدن به او پاسخ دهد، مرد ممکن است این را نشانه ای تفسیر کند که زن به او علاقه دارد. این یکی رو به افزایش است. گاهی اوقات کمی زمان می برد تا شخص متوجه این پیام شود.

زبان بدن زنان عاشق

37. دختر بلند شده و رو به شما می ایستد

این یک حرکت شدیدا جسورانه است تا نشان دهد که به شما علاقه دارد و اگر قادر به دیدن آن نیستید، شایسته دختری که مقابل شما ایستاده نیستید. اگر دختری از دوست داشتن شما مطمئن نباشد، در بهترین حالت در کنار شما خواهد ایستاد. او هرگز با شما رو در رو نمی شود. با این وجود، وقتی دختری شما را دوست دارد، ممکن است مایل باشد مستقیما به شما نگاه کرده و به شما نشان دهد که از خودش مطمئن است و می خواهد شما نیز این را ببینید. باز هم اینکه چه کاری انجام می دهید، کاملا به شما بستگی دارد.

38. او لب های خودش را گاز می گیرد

اگر دختری در حین اینکه رو به روی شما ایستاده، لب هایش را گاز می گیرد، هیچ شکی وجود ندارد که او به شما علاقه دارد. حقیقت... اگر شما را دوست نداشت، رو به روی شما نمی ایستاد و قطعا لب های خودش را گاز نمی گرفت. او ممکن است جذب شما شده باشد! گاز گرفتن لب یک عمل تحریک کننده جنسی است. با این موضوع موافق هستیم.

علائم فیزیکی دختری که شما را دوست دارد

39. همیشه یک لبخند بزرگ بر لب دارد

بین لبخند اجباری و واقعی تفاوت وجود دارد. ممکن است در مدت یک دقیقه این تفاوت را متوجه شوید. وقتی دختری جذب مردی شده، قصد دارد لبخندش را به مرد نشان دهد و مهم تر از همه، چشمان او بیشتر از همه لبخند می زنند. چشم ها دروغ نمی گویند. اگر شما از کسی بد گویی می کنید و او به شما لبخند می زند و با دقت گوش می کند، می توانم مستقیما به شما بگویم که توجه او را به خود جلب کرده اید. البته اینکه چگونه این مساله را پیگیری می کنید به شما بستگی دارد.

40. چاک سینه او مستقیما رو به شما است (توجه شما را جلب می کند)

اگر متوجه شدید که او لباس یقه باز پوشیده و از یک سینه بند فشار دهنده سینه زیبا استفاده کرده، احتمال زیادی وجود دارد که واقعا می خواهد از طریق این چاک سینه به شما بگوید که عاشقتان است. این در واقع یک زبان بدنی آگاهانه است که زن قصد دارد به مردی بگوید که او را دوست دارد. حقیقت؛ اگر تلاش های او را برای جذب خود دوست ندارید، پس این دختر مناسب شما نیست.

41. آیا تا به حال در مورد تغییر سه گانه حالت صورت شنیده اید؟

وقتی با او صحبت  می کنید، آیا او سه بار حالت چهره اش را تغییر می دهد یا به طور مداوم به سه حالت مختلف به صورت شما نگاه می کند؟ شک دارید که این حالت صورت، ناراحتی و اخم کردن باشد؟ اگر او این کار را می کند، یک نشانه واضح دیگر است که او واقعا شما را دوست دارد و البته این بر اساس نظر کارشناسان است.

چطور بفهمید دختری واقعا شما را دوست دارد

42. خود را آرایش می کند

وقتی دختری خودش را آرایش می کند، او دارد خودش را برای شما زیبا می کند. کاری که او تلاش دارد انجام دهد این است که جذاب به نظر برسد و فوق العاده عصبی است که شما چیزی را که می بینید، دوست نداشته باشید این بدان معنا است که او ممکن است در مقابل آینه آرایش کند یا موهای خود را شانه بزند. هر کاری می کند که در نگاه شما بهتر به نظر برسد. این را به عنوان یک نشانه واضح در نظر بگیرید که او به شما علاقه دارد.

43. دختر با پرسیدن همه سوالات از شما شروع به مکالمه می کند

اگر دختری به سمت شما بیاید و شروع به مکالمه کند، شما باید خیلی دیوانه باشید که برای مرحله بعدی اقدام نکنید. به حس خودت اعتماد کن دوست من! وقتی دختری از شما سوال می پرسد، واقعا به این معنا است که می خواهد در مورد شما اطلاعات بیشتری کسب کند. اگر به آن علاقمند نیستید، فقط به او بگویید. در غیر این صورت، این را یک فرصت استثنائی بدانید تا در مسیر درست گام بردارید. اگر این یکی را نادیده بگیرید، واقعا آن دختر را نمی خواهید.

44. لحن صدای او وقتی در کنار شما است، تغییر می کند

اینکه یک دختر در کنار شما چقدر هیجان زده است، می تواند به شما بگوید که چقدر به شما علاقه دارد. لحن صدای او در کنار شما بلندتر شده و خودش متوجه این موضوع نمی شود. آیا می دانید که اگر دختری به مردی علاقه نداشته باشد، صدای او کمتر می شود؟ آخ!

سخن آخر... به لحن صدای او توجه کنید و متوجه می شوید که آیا شما را دوست داشته یا ندارد.

نتیجه گیری

با نشانه های حرکات بدنی دختر، تشخیص اینکه شما را دوست دارد یا خیر، دشوار است. ولی باید از جایی شروع کنید. درک حرکات بدن هیچ گاه آسان نبوده است. تا حدودی، به این دلیل است که ابتدا زنان به مردان نزدیک نمی شوند. زنان در معاشقه خوب هستند و تفسیر آن برای آقایان شدیدا دشوار است. با این وجود، حرکات بدن دروغ نیست، زیرا آگاهانه انجام نمی شود (غیر عمدی است). به عبارت دیگر، غیر قابل کنترل است.

از
577
رای