10 مورد از بهترین ترفندهای خلاقانه و عالی رژ لب (ساختن رژ لب سفارشی، برجسته کردن لب و...)

10 مورد از بهترین ترفندهای خلاقانه و عالی رژ لب (ساختن رژ لب سفارشی، برجسته کردن لب و...) رژ لب یکی از محصولات آرایشی و زیبایی است که مورد علاقه اکثر خانم ها می باشد. اگر به دنبال روشی برای درست کردن رژ لب مخصوص خود هستید یا تکنیکی برای رژ زدن بی نقص می خواهید؛ این مقاله را بخوانید.

وقتی صحبت از محصولات زیبایی می شود که ما به آنها علاقه داریم، رژ لب برای همیشه در اول فهرست ما قرار می گیرد. و از آنجا که روز ملی رژ لب در این چهارشنبه در 29 جولای است، چه راهی جهت آماده شدن برای این روز بهتر از به اشتراک گذاری بهترین ترفندهای رژ لب ابتکاری تمام وقت ما است؟

چه شما به دنبال راهی برای سفارشی ساختن رنگ رژ لب مورد علاقه خود باشید، تکنیک های کاربردی برای اطمینان از رژ زدن بی نقض یا حتی ساده ترین روش ها برای رهایی از شر لکه های رژ لب وجود دارند، با این ترفندهای رژ لب قصد داریم برای همیشه انقلابی در جذاب کردن لب های شما به وجود بیاوریم. در این مقاله 10 مورد از برجسته ترین ترفندهای رژ لب ارائه شده است.

10 مورد از برجسته ترین ترفندهای رژ لب

1. برای کاربرد بی نقض از برس های زاویه دار استفاده کنید

اگر ظاهر کاملا مشخصی دارید، مشکلات سر و کله زدن با مدادهای لب را می دانید که هرگز یک رنگی که کاملا با رژ شما مطابقت داشته باشد، یافت نمی شود، و برس های لب دارای موهایی نرم تر از آن هستند که این ناحیه را بی نقض درست کنند. به جای آن، می توانید از یک برس ابرو زاویه دار استفاده نمایید تا رنگ را بر روی لب های خود اعمال نمایید.

نه تنها موهای این دسته از برس ها معمولا محکم تر هستند (که تضمین می کند رنگ به طور یکنواخت پخش می شود)، بلکه لبه نازک آن به این معنا است که می توانید از آن برای دستیابی به ایده آل ترین طرح های کنونی استفاده نمایید. علاوه بر این، نوک زاویه دار آن به مشخص کردن قوس دو بخشی لب بالایی (کمان کوپید) به طرز غیر قابل باوری کمک می کند!

بهترین ترفندهای رژ لب

2. با استفاده از پالت ها، لب ها را برجسته کنید

اکنون همه و مادربزرگ های آنها در مورد ترفند جدا کردن یک لایه از دو لایه نازک دستمال کاغذی، فشار دادن یکی از لایه های دستمال آن بر بالای لب ها و ریختن پودر تثبیت کننده از بالا بر روی لب و ماندگار شدن رژلب بر روی لب می دانند. این یک ترفند ارزشمند است، اما وقتی که می خواهید لب های خود را در سطح بالاتری رنگ کنید، چطور؟ البته این کار را با استفاده از پالت لب انجام دهید!

به آرامی یک لایه دستمال کاغذی را بر بالای لب خود قرار دهید، سپس، پالت های رنگ براق سایه چشم و یا رنگ دانه شل شده را بر روی لب خود پخش کنید که علاوه بر قدرت ماندگاری طولانی مدت، رژ لب شما به طرز براقی می درخشد. آن را به عنوان یک جذب کننده برای شخصی که شما را می بوسد در نظر بگیرید.

برجسته کردن لب با استفاده از ترفندهای رژ لب

3. هر سایه را به یک رنگ پاستیل تبدیل کنید

اگر می خواهید نوع رژ لب های پاستیل را امتحان کنید، اما نمی خواهید پول زیادی را برای رنگی که ممکن است خیلی به آن علاقه نداشته باشید، خرج کنید، رنگ خود را بسازید! لب های خود را با یک خط چشم سفید (یا یک رنگ شامپاین) خط لب بکشید، سپس به آرامی رنگ را به صورت سایه هایی به انتخاب خود شما به شکل ضربه زدن بر روی لب ها اعمال کنید. لب ها را بر روی هم فشار دهید تا رنگ ها با هم مخلوط شوند. خط لب را با استفاده از یک برس زاویه دار تمیز کنید، و شما یک رژ لب پاستیل قابل تنظیم فوق العاده خواهید داشت!

نکته مفید: برای اطمینان از اینکه باکتری ها از چشم ها به لب های شما منتقل نشوند (یا برعکس)، ما توصیه می کنیم که فقط یک خط چشم «مخصوص لب ها» داشته باشید که هیچ وقت از آن برای مردمک چشم تان استفاده نمی کنید!

تکنیک های خلاقانه رژلب

4. از شر لکه های رژ لب خلاص شوید

اگر شما یک معتاد به رژ لب هستید، در مورد ناراحتی پاک کردن رژ لب از تیشرت سفید مورد علاقه خود... و از دیدن یک لکه رژ لب روشن و زیبا بر روی پارچه تازه اطلاع دارید. نگران نباشید، می توانید آن را سریع و آسان پاک کنید- با استفاده از اسپری مو. بله، جدی گفتیم: به سادگی کافی است تا دوز زیادی از اسپری مو را بر روی لکه رژ لب خود اسپری کنید، برای چند لحظه صبر کنید تا خشک شود و سپس آن را با یک دستمال پنبه ای پاک کنید. رژ لب سریعا پاک می شود، اگر هنوز کمی از رنگ باقی مانده، این کار را آنقدر تکرار کنید تا لکه به طور کامل برطرف شود، سپس پیراهن خود را بشوئید (چون که نمی خواهید با یک پیراهن خیس شده با اسپری مو بیرون بروید؟).

نکته مفید: این کار را برای پارچه های ابریشمی و پارچه های ابریشمی با گل های برجسته انجام ندهید- اگر فقط خشک شده است، آنها را به خشک شویی ببرید!

5. از خط لب هایی با نوک ضخیم استفاده کنید

نکته ای که در این هفته مد انتخاب کردیم: هرگز از رژ لب هایی که تازه لبه آنها را تیز کرده اید، استفاده نکنید. خط لب های بسیار نوک تیز می تواند خطی نابرابر بر روی لب های شما ایجاد کند و ممکن است بر روی پوست شما پخش شود، منجر می شود که خط تیره، غلیظ و سخت تر از آن باشد که با رژ لب ترکیب شود. به جای آن، بعد از تیز کردن مداد لب، با کشیدن خط لب بر روی دستتتان و نقطه نقطه گذاشتن بر روی دست، نوک آن را ضخیم تر کنید. ببینید، این یک نکته فوق العاده است!

ترفندهای استفاده از رژلب

6. به آسانی رنگ های تیره رژ لب را بر روی لب اعمال کنید

همانطور که به استفاده از رژ لب ها عادت می کنیم، رنگ های تیره رژ لب جلوه خاصی به کمد لوازم آرایش ما می دهند. اما اگر شما هم مثل ما هستید، از شکلی که رنگ غلیظ شاه توتی، جگری و بنفش بر روی لب های شما ایجاد می کند، به طوریکه رنگ طبیعی لب های شما را در وسط لب ها مشخص می کند (و نه در جای دیگر!)، از استفاده از این رنگ ها متنفر می شوید.

برای حل این مشکل، کمی رژ لب رنگ قرمز را در وسط لب خود اعمال نمایید، این باعث می شود که این محو شدگی، طبیعی تر به نظر برسد. به سادگی رنگ تیره را بر روی لب خود اعمال کنید، سپس قسمت کمی از رنگ را با استفاده از یک گلوله پنبه ای از لب بالایی و پایینی خود پاک کنید. فضاهای خالی را کم کم با سایه قرمز رنگ پر کنید، سپس لب های خود را بر روی هم فشار دهید تا کاملا با هم مخلوط شوند. نه تنها اکنون لب های شما دارای دو زمینه رنگ ظریف هستند، بلکه زمانی که رنگ از وسط لب شما محو می شود، رنگ قرمز باعث می شود که کمتر مشهود به نظر برسند.

7. سایه چشم + بالم لب= رژ لب سفارشی

اگر شما سایه های چشمی دارید که تصور می کنید می تواند یک رنگ رژ لب فوق العاده شود، می توانید این کار را عملی کنید! بر روی لب بالا و پایین خود بالم لب را اعمال کنید و سپس سایه را بر روی آن بمالید، یا اینکه بالم لب و سایه را در پشت دست خود با هم مخلوط کرده، سپس با استفاده از برس لب آن را بر روی لب اعمال کنید. شما حتی می توانید برای رنگ مورد علاقه خود چند سایه را با هم ترکیب کنید تا سایه رویایی خود را درست کنید.

نکته مفید: این کار به روش برعکس عمل نمی کند! شما نباید از رژ لب یا خط لب برای آرایش چشم استفاده کنید. اگر چه آزمایش شده که تمام محصولات آرایش چشم برای لب بی خطر هستند، اما ضمانت نمی شود که تمام محصولات لب برای چشم بی خطر باشند و برخی از رنگدانه های خاص می توانند باعث واکنش های آلرژی زا شوند.

ساختن رژلب سفارشی

8. از رژ لب مورد علاقه خود به عنوان رژ گونه استفاده کنید

همان سایه هایی که بر روی لب شما فوق العاده عمل می کنند، می توانند در صورت استفاده صحیح از آنها رنگ های زیبایی بر روی گونه ها ایجاد کنند. مقداری رنگ را با استفاده از رژ لب جامد خود مستقیما بر روی انگشت های خود اعمال کنید و سپس به آرامی آن را بر روی استخوان های گونه خود بکشید و به آرامی مالش دهید تا ترکیب شوند. اگر بیش از حد پر رنگ به نظر می رسد، رژ لب را با کمی مرطوب کننده ملایم در پشت دست خود مخلوط کرده و سپس به همین روش بر روی گونه های خود اعمال نمایید. این کار از شدت پر رنگی رنگ دانه ها کم می کند، در حالی که هنوز هم رنگ زیبا و جذابی را بر روی گونه شما ایجاد می کند.

نکته مفید: اگر می خواهید مثل ساختمان کرایسلر بدرخشید، از رنگ های براق دارای مرطوب کننده بر روی گونه خود استفاده نمایید. فقط آماده باشید که دائما آرایش خود را تمدید کنید، زیرا رنگ های براق زیاد بر روی پوست ماندگار نیستند!

9. رژ لب ملایم مات خود را ایجاد کنید

یافتن یک رژ لب ملایم مات می تواند بسیار چالش برانگیز باشد، پس چرا خودتان آن را درست نمی کنید؟ به آرامی کانسیلری را که با رنگ پوست شما مطابقت دارد بر روی لب خود اعمال کنید، سپس با رنگ مایل به صورتی، قرمز یا سرخ به آن جلوه بدهید. کانسیلر با چهره شما تطابق دارد، و این جلوه دادن با رنگ به شما یک ظاهر فریبنده می دهد که با پوست شما مطابقت دارد.

روش درست کردن رژلب ملایم مات، ترفندهای رژلب

10. رژ لب جامد خراب شده خود را تعمیر کنید

رژ لب جامد مورد علاقه شما گیر کرده است؟ نگران نباشید، شما می توانید آن را تعمیر کنید! انتهای خراب شده رژ لب را کمی با استفاده از یک فندک ذوب کنید، سپس دو قسمت را به هم فشار دهید تا دوباره به هم بچسبند. وقتی دوباره به هم چسبیدند، کل محفظه رژ لب جامد را برای چند دقیقه در یخجال قرار دهید تا مطمئن شوید که به هم چسبیده و درست شده است! به خوبی یک رژ لب جدید می شود!

منبع: stylecaster

از
4
رای