آرایش و زیبایی

6 راز زیبایی و تناسب اندام مشهورترین ستاره های هالیوود که نمی دانید

جلوه دادن زیبایی همه چیز در نمایش خلاقانه آنهاست. راز زیبایی ستارگان هالیوود مانند جنیفر لوپز در این است که او با قرار دادن همه وزن خود روی یک پا و بیرون گذاشتن پای دیگر خود را بسیار ظریف و جذاب تر جلوه می دهد.

علل بروز آکنه در نوجوانان و درمان های خانگی جوش بلوغ

افزایش سطح هورمون ها در سال های جوانی موجب تولید بیشتر غدد چربی پوست می شود که فولیکول های مو را مسدود کرده و منجر به جوش و آکنه می شود. استفاده از ویتامین ها، ماسک صورت از درمان های خانگی جوش بلوغ است.

روش های جایگزین رنگ مو در دوران بارداری

مشکل رنگ کردن موها به شکل طبیعی این است که برخی از آنها به اندازه رنگ های شیمیایی دائمی نیستند. به غیر از حنا و رنگ نیل، دیگر رنگ های طبیعی، محدوده ای از رنگ موی موقتی تا نیمه موقتی دارند.

خواص روغن زیتون برای پوست صورت + روش مصرف و عوارض جانبی آن

روغن زیتون به دلیل داشتن ویتامین، آنتی اکسیدان و اثرات ضد باکتریایی دارای فواید زیادی برای پوست می باشد. تحقیقات نشان داده است که استفاده از روغن زیتون بعد از قرار گرفتن در معرض آفتاب، می تواند با سلول های سرطانی مبارزه کند.

7 رنگ موی 100 درصد طبیعی و خانگی برای رنگ کردن موها

رنگ موهای آماده می تواند حاوی مواد شیمیایی سمی و مضر از جمله: آمونیاک باشند که می تواند خطر ابتلا به سرطان را افزایش دهند. بهترین روش برای رنگ کردن موها استفاده از رنگ موی طبیعی و گیاهی است که در ادامه معرفی شده است.

روش پيكر تراشی سرد برای لاغری + عوارض و مزایای آن

پیکر تراشی سرد، میزان موفقیت بالایی دارد و برای از بین بردن چربی از بدن مؤثر است. همچنین عوارض جانبی کمتری نسبت به سایر روشها مانند لیپوساکشن دارد. این روش نمی تواند پوست شل را سفت کند.

رژیم غذایی مناسب برای داشتن ناخن هایی زیبا و محکم

داشتن ناخن‌ های سالم می تواند یک نشانه ی مهم در نشان دادن سلامت كلی بدن باشد، علاوه بر این ناخن ها تاثیر بسیار زیادی در ظاهر شما دارند بنابراین اهمیت دادن به آن ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است.