آرایش و زیبایی

طرز تهیه ماسک سفیده تخم مرغ برای انواع پوست

ماسک سفیده تخم مرغ برای صورت می توانند روش های ساده و مقرون به صرفه ای محسوب شوند. می توانید طرز تهیه ماسک سفیده تخمه مرغ برای انواع پوست وبه همراه خواص و عوارض ماسک سفیده تخم مرغ را در سلام دنیا بخوانید.

خواص صابون گلیسیرین برای پوست و عوارض آن

صابون گلیسیرین خالص کاملاً طبیعی است. گلیسیرین غیر چرب است و برای هر کسی که پوست روغنی یا ترکیبی داشته باشد، انتخاب خوبی است. خواص صابون گلیسیرین برای پوست و طرز تهیه صابون گلیسیرین در منزل را در سلام دنیا بخوانید.

چگونه براش های آرایشی را تمیز کنیم + نحوه شستن برس کرم پودر

شاید مشکلات پوستی شما در هزاران میکروبی باشد که در براش های آرایشی انباشته شده. پس باید براش ها را تا حد امکان تمیز نگه دارید. نحوه تمیز کردن براش آرایشی، شستن برس کرم پودر و مرتب کردن لوازم آرایش را در سلام دنیا بیاموزید.

16 ماسک خانگی روشن کننده پوست صورت

زیبایی حق هر کسی است و زیبایی پوست می تواند نقش تعیین کننده ای در جذابیت و زیبایی کلی هر شخص داشته باشد. با استفاده از ماسک هایی که در ادامه آمده، می توانید پوست خود را با کمترین هزینه روشن و درخشان کنید.

روش های درمان قرمزی پوست صورت با طب سنتی

قرمزی پوست صورت یک مشکل شایع است و می تواند با علل ساده ای مثل ورزش کردن شدید، یا مشکلات جدی تر مثل آکنه، آفتاب سوختگی و ... ایجاد شود. قرمزی خفیف را می توان با استفاده از روش های ساده خانگی ارائه شده در درمان کرد.

چگونه اسفنج و پدهای آرایشی را تمیز کنیم؟

اسفنج های آرایشی و بیوتی بلندرها که بر پایه اسفنج سازگار با محیط زیست می باشند، قابلیت شستشو و استفاده مجدد را دارند. برای تمیز کردن پد آرایشی روش مختلفی وجود دارد. برای محافظت از پوست باید پد و بیوتی بلندرها را مرتب بشویید.

آیا انجام تاتو در صورت وجود اگزما خطری به همراه دارد؟

تاتو برای هر شخص که آن را انجام می دهد عوارض خاصی دارد. اگر دچار اگزما یا دیگر مشکلات پوستی قبلی مثل پسوریازیس هستید؛ پوستتان از قبل حساس شده است بنابراین ممکن است با انجام تاتو در معرض خطر بیشتری قرار بگیرید.