آرایش و زیبایی

خواص ماسک اسپیرولینا برای پوست؛ طرز تهیه ماسک خانگی اسپرولینا

اسپیرولینا دارای مزایای زیادی برای سلامتی است. همچنین می توانید از اسپیرولینا به صورت موضعی برای درمان بیماری های مختلف پوستی استفاده کنید. خواص ماسک اسپیرولینا برای پوست و طرز تهیه آنها در سلام دنیا بیاموزید.

بهترین زمان مصرف کپسول کلاژن اکتیو و عوارض آن

شما می توانید با مصرف هر کجای روز از کپسول کلاژن از مزایای آن استفاده کنید. هدف از این درمان، ساخت کلاژن جدید برای پوست است. فواید و عوارض قرص کلاژن ، بهترین قرص ضد پیری دنیا و بهترین زمان مصرف آن را در سلام دنیا بخوانید.

در خصوص تزریق ژل زیر چشم چه می دانید؟

گودی زیر چشم از مشکلات شایعی است که به خصوص اکثر خانم ها از آن شکایت می کنند. تزریق ژل در زیر چشم از روش های موثر برطرف کردن گودی و سیاهی دور چشم است. هر آنچه درباره فیلر زیر چشم باید بدانید، در سلام دنیا بخوانید.

ماسک پودر جوانه گندم برای چاقی صورت و سفید شدن پوست

ماسک جوانه گندم یکی از پرطرفدارترین ماسک های طبیعی است که میتوانید آن را به راحتی و بدون صرف وقت و هزینه زیاد تهیه کنید. با خواص و طرز تهیه ماسک پودر جوانه گندم برای چاقی صورت و چین و چروک در سلام دنیا آشنا شوید.

حالت دادن موهای فر مردانه با تکنیک های ساده خانگی و سشوار

موی فر در بین مردان از زیبایی بسیاری برخوردار است و اشخاص معروف دنیا در زمینه مد و زیبایی موی فر داشته اند. روش های ساده حالت دادن موهای فر مردانه و نحوه سشوار کشیدن و نگهداری موی فر مردانه را در سلام دنیا بخوانید.

بادی اسپلش چیست و نحوه استفاده از بادی اسپلش (body splash)

بادی اسپلش در واقع نوعی خوشبو کننده بدن و شبیه به عطر است، اما عطر نیست. هر آنچه درباره بادی اسپلش از جمله: انواع بادی اسپلش در ایران، کاربردها و معایب و طرز استفاده از بادی اسپلش را در سلام دنیا بخوانید.

فواید روغن سیاه دانه برای مو و ریش و عوارض آن

بدون شک یکی از مهمترین مزایای روغن سیاه دانه برای سلامت مو است. اعتقاد بر این است که این روغن به رشد مو و حفظ سلامت پوست سر کمک می کند، و چه کسی این را نمی خواهد؟؛ فواید روغن سیاه دانه برای مو و ریش در سلام دنیا بخوانید.

عوارض تزریق ژل به صورت و راه های کاهش خطرات فیلر صورت

فیلر ، پرکننده ها و حجم دهندگان پوستی به موادی گفته می شود که ساختاری شبیه ژل دارند و برای جوان سازی پوست مورد استفاده قرار میگیرند. عوارض تزریق ژل به صورت چیست و راه مقابله با آن کدام است، را در سلام دنیا بخوانید.

خواص صابون زردچوبه برای جوش و جوانسازی پوست

زردچوبه باعث تولید کلاژن می شود که باعث تسریع در روند احیاء پوست و جوانسازی آن می شود. خواص صابون زردچوبه به همراه طرز تهیه چند ماسک زردچوبه برای پوست را در سلام دنیا مشاهده کنید.

طرز تهیه ماسک سفیده تخم مرغ برای انواع پوست

ماسک سفیده تخم مرغ برای صورت می توانند روش های ساده و مقرون به صرفه ای محسوب شوند. می توانید طرز تهیه ماسک سفیده تخمه مرغ برای انواع پوست وبه همراه خواص و عوارض ماسک سفیده تخم مرغ را در سلام دنیا بخوانید.

خواص صابون گلیسیرین برای پوست و عوارض آن

صابون گلیسیرین خالص کاملاً طبیعی است. گلیسیرین غیر چرب است و برای هر کسی که پوست روغنی یا ترکیبی داشته باشد، انتخاب خوبی است. خواص صابون گلیسیرین برای پوست و طرز تهیه صابون گلیسیرین در منزل را در سلام دنیا بخوانید.