راهکارهای مراقبتی مهم بعد از تزریق لب (چطور باید از لب هایتان بعد از تزریق ژل مراقبت کنید؟)

راهکارهای مراقبتی مهم بعد از تزریق لب (چطور باید از لب هایتان بعد از تزریق ژل مراقبت کنید؟) تورم پس از تزریق لب کاملا طبیعی است. یکی از راهکارهای مراقبتی پس از تزریق ژل لب، روش کاهش تورم لب است که برای این کار می توانید روی نواحی تزریق یخ بگذارید یا آب زیادی بنوشید.

این کار را انجام داده اید. تزریق روی لب ها داشته اید. چطور باید از لب هایتان مراقبت کنید؟ خوب، جای درستی آمده اید. در ادامه ما 4 راهکار مراقبتی بعد از تزریق لب را ارائه می دهیم.

موارد مهم

این اطلاعات مراقبتی بعد از تزریق لب کلی هستند. به خاطر داشته باشید که تجارب عمل زیبایی هر فرد می تواند نسبت به فرد دیگر متفاوت باشد. از پزشک متخصص زیبایی تان در مورد دستور العمل های مراقبتی بعد از عمل بپرسید.

4 راهکار مراقبتی بعد از تزریق لب

1. انتظار نداشته باشید که حجم اولیه همین طور باقی بماند

تورم بعد از درمان تزریق لب کاملا طبیعی است بنابراین سایز لب های شما فورا بعد از درمان نشانگر درستی از نتیجه نهایی نیستند. تورم کم می تواند بین چند ساعت یا چند روز باقی بماند، مدت زمان بیشتر هم ممکن است اما به عوامل متعددی بستگی دارد.

2. چگونه تورم بعد از تزریق لب را کاهش دهیم

مطمئن شوید که از راهنمایی پزشک متخصص در جهت درمان تان پیروی می کنید:

  • روی نواحی درمان شده یخ بگذارید
  • پر آب باقی بمانید؛ آب زیادی بنوشید
  • به خوردن غذاهای سالم مانند میوه ها و سبزیجات تازه توجه کنید .ویتامین ها و مواد معدنی به فرایند تسکین کمک خواهند کرد
  • از ورزش پر تکاپو و درجه حرارت فوق العاده گرم برای 24 تا 48 ساعت بعد از درمان خودداری کنید.

روش های کاهش تورم لب بعد از تزریق ژل لب

از موارد زیر پرهیز کنید:
  • غذاهای فرآوری شده یا فست فود
  • فعالیت سنگین یا ورزش به مدت 1 تا 2 روز اول بعد از درمان
  • غذاهای تند
  • مصرف داروهای رقیق کننده خون مانند: اسپرین و ایبوپروفن (مگر اینکه توسط پزشک تجویز شده باشند و بعد لطفا به خوردن آنها ادامه دهید)
  • سیگار کشیدن یا در معرض دود آن قرار گرفتن
3. بعد از انجام عمل زیبایی خیلی زود پرواز نداشته باشید

خیلی مهم است که حداقل 2 هفته بعد از عمل زیبایی پرواز بین المللی نداشته باشید. این کار اطمینان می دهد بهبودی کاملی دارید و بعد از 2 هفته دکترها می توانند برای بررسی شما را ببینند.

4. زمان زیادی را قبل از رویدادهای بزرگ مثل عروسی برای تزریق لب باقی بگذارید

مانند هر چیزی که به رویداد بزرگ وابسته است همه چیز در مورد برنامه ریزی می باشد. همیشه بهترین زمان برای شروع درمان جدید قبل از رویداد بزرگ است. ما توصیه می کنیم که حداقل بعد از 3 هفته از درمان زیبایی تان بتوانید این رویداد را برگزار کنید. اگر شما برای بار اول این کار را انجام می دهید، ما توصیه می کنیم که این کار را 4 تا 6 هفته قبل از مراسم تان انجام دهید. به خاطر داشته باشید که هر مراجعه کننده متفاوت است و نتایج بین هر فرد می تواند گوناگون باشد.

راهکارهای مراقبتی پس از ترزیق ژل لب

تزریق لب چه مدت باقی می ماند؟

مهم نیست که مراجهه کننده جدید هستید، یا سال ها پیش این کار را انجام دادید، همیشه یک سوال در مورد تزریق لب...باقی می ماند. چه مدت تزریق لب دوام دارد؟ دوام تزریق لب به عوامل زیادی مانند: نوع پوست فرد، شرایط پوستی، سبک زندگی و سن به همان اندازه نوع و مقدار محصول استفاده شده، بستگی دارد. به طور کلی تزریق لب می تواند حداقل تا 6 ماه باقی بماند. تاکید دوباره این جمله مهم می باشد، که هر فردی متفاوت است. برای رسیدن به نتیجه بهتر ما توصیه می کنیم که درمان را هر 6 تا 12 ماه به طور کامل انجام دهید. آماده انجام کارتان در مرکز LCA هستید؟ به نزدیک ترین کلینیک بروید یا برای رزرو مشاوره رایگان تزریق زیبایی تماس بگیرید.

از
6
رای