لیزر برزیلی برای رفع موهای زائد؛ روش عملکرد و مزایای آن

لیزر برزیلی برای رفع موهای زائد؛ روش عملکرد و مزایای آن فناوری لیزر برزیلی یکی از روش های جدید حذف دائمی موهای زائد ناحیه تناسلی و همچنین نواحی اطراف آن است و در این روش از ایجاد سوزش، تغییر رنگ پوست ناشی از اپیلاسیون و... جلوگیری می شود.

اگر به دنبال چیزی فراتر از لیزر خط بیکینی هستید و فکر می کنید وکس برزیلی نیاز به تکرار خیلی زیادی دارد، روش لیزر برزیلی را برای رفع موهای زائد بررسی کنید. در حالی که دیگر روش های حذف موهای زائد می تواند باعث ایجاد ناراحتی شود و به تکرار منظم نیز احتیاج داشته باشد، لیزر موهای زائد نتایج دائمی خواهد داشت.

فناوری لیزر موهای زائد چطور کار می کند

در لیزر موهای زائد از پیشرفته ترین فناوری ها برای حذف موها استفاده می شود. این لیزرها برای از بین بردن موهای ناحیه تناسلی و اطراف آن بوسیله انتشار امواج موجی طراحی شده است، که این امواج توسط رنگدانه های موها جذب می شوند. متخصصان قادر هستند به طور موثری فولیکول های مو را بدون آسیب رساندن به پوست اطرف آن از بین ببرند و نتیجه آن، رفع موی زائد برزیلی و خط بیکینی است. اگر از درد احتمالی آن می ترسید، باید بگوییم که نباید نگران باشید. دستگاه های لیزر یک اسپری خنک کننده را در طول هر پالس پخش می کنند تا هر گونه ناراحتی را به حداقل برساند و یک تجربه دلپذیر ایجاد کنند.  

لیزر برزیلی چیست؟

لیزر موهای زائد برزیلی برای زنان

لیزر برزیلی موهای زائد با حذف موهای زائد خط بیکینی تفاوت دارد، زیرا شامل لب ها در ناحیه تناسلی و ناحیه مقعدی است و مشتری تجربه بهتری از نتیجه کار خواهد داشت. همچنین به مشتریان اجازه می دهد بخشی از موهای زائد ناحیه تناسلی، مثلا به شکل یک نوار باریک را باقی بگذارند. روش رفع موهای زائد لیزر برزیلی به این منظور طراحی شده است تا با ممانعت از ایجاد سوزش، تحریک و تغییر رنگ پوست که ناشی از اپیلاسیون، اصلاح و سایر روش های رفع موهای زائد است، به بهبود ظاهر پوست کمک کند. پس از انجام لیزر برزیلی دیگر مجبور نیستید ناراحتی هایی که در دیگر روش های اصلاح وجود دارد را تحمل کنید زیرا نتایج آن ماندگار است.

مزایای لیزر برزیلی موهای زائد برای زنان

  • از بین بردن کامل موهای ناحیه تناسلی، از جمله لب ها و ناحیه مقعدی.
  • کاهش قرمزی، سوزش و موهای زیر پوستی که در دیگر روش های رفع موهای زائد دیده می شود.
  • داشتن پوستی نرم، صاف و بی عیب.
  • روشن شدن پوست.   
  • کاهش تعریق.
  • صرفه جویی در وقت و هزینه با عدم نیاز به استفاده از دیگر روش های حذف موهای زائد.

مزایای لیزر برزیلی موهای زائد برای زنان

لیزر خط بیکینی در مقابل لیزر برزیلی موهای زائد

لیزر برزیلی گزینه مناسب برای افرادی است که به دنبال حذف کامل موهای ناحیه تناسلی و ناحیه مقعدی هستند. اگر بدون مو بودن کامل این ناحیه چیزی نیست که به دنبالش هستید، لیزر خط بیکینی نیز قابل انجام است. در این روش تمام موهایی که در فاصله 5 تا 7.5 سانتی متری اطراف خط شورت وجود دارد به علاوه قسمت بالایی ناحیه تناسلی یا اطراف لب های آن، تحت لیزر قرار می گیرند. هر دو روش به مشتری این امکان را می دهد که بخشی از موهای این ناحیه را به شکل یک نوار یا هر طرح دلخواهی نگه دارد.

از
4
رای