تزیین کردن خانه با شمع؛ 20 ایده ساده تزیین شمع آرایی در منزل

تزیین کردن خانه با شمع؛ 20 ایده ساده تزیین شمع آرایی در منزل تزیین کردن خانه با شمع؛ 20 ایده ساده تزیین شمع آرایی در منزل، تزئین خانه با شمع و گل، 20 فضای خانه برای تزیین و دکوراسیون با شمع ساده و جذاب شمع آرایی اتاق خواب در سلام دنیا ببینید.

اگر عاشق شمع هستید، اتاق های زیر را در نظر بگیرید. 20 فضایی که در زیر برجسته کرده‌ایم ثابت می‌کنند که راه‌های ابتکاری زیادی برای استفاده از شمع‌ها به‌عنوان دکور در سرتاسر خانه وجود دارد. انتخاب کاملاً با شماست. واقعاً وقتی صحبت از شمع می شود، هیچ اتاقی ممنوع نیست! در حالی که در طول فصل تعطیلات شاهد هجوم شمع ها در سراسر خانه هستیم، به خاطر داشته باشید که شمع ها می توانند (به معنای واقعی کلمه) در تمام طول سال در فضای شما بدرخشند. برای تزئین آماده هستید؟ به خواندن ادامه دهید تا ببینید دیگران چگونه انواع مختلفی از شمع ها را به طور یکپارچه در خانه های خود ادغام کرده اند. در این مطلب از سلام دنیا درباره تزیین کردن خانه با شمع، آموزش شمع آرایی ، تزئین خانه با شمع و گل صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

تزیین کردن خانه با شمع

1. شمع آرایی منزل؛ تزیین میز ناهارخوری

شمعدان هایی در اندازه های مختلف بر روی این میز ناهارخوری می درخشند. شمع ها اجزای عالی یک منظره میز در تمام طول سال هستند و در تعطیلات زمستانی مهم تر و بهتر خواهند بود. از تعدادی که در اینجا دیده می‌شود نترسید.


حتما ببینید: تزیین میز تولد ساده، کم هزینه و شیک دخترانه و پسرانه


تزیین کردن خانه با شمع1

2. شمع آرایی منزل؛ شمع ها را به گاری های بار اضافه کنید

گاری های بار قطعاً نباید صرفاً برای نگهداری الکل و ظروف شیشه ای باشد. چرا برخی از شمعدان های مورد علاقه خود را در آن قرار نمی دهید؟ این شمعدان‌ها رنگ و بویی قدیمی به آن اضافه می‌کنند و باعث می‌شوند میزبانی از دوستان برای یک ساعت شاد، احساس جشن بیشتری داشته باشند.

تزیین کردن خانه با شمع2

3. شمع آرایی منزل؛ شمع را در شومینه قرار دهید

شمع ها را داخل آن قرار دهید تا درخشندگی خوبی ایجاد کنید. اینکه شمع های واقعی یا مصنوعی را انتخاب کنید، شمع هایی که با باتری کار می کنند به شما بستگی دارد. هر چه بیشتر، بهتر است.


حتما بخوانید: آموزش ساخت شمع در خانه به روش ساده


تزیین کردن خانه با شمع3

4. شمع آرایی منزل؛ شمع ها را روی کمد قرار دهید

شمع های مخروطی را  خریداری کنید و از آنها برای ایجاد یک نمایشگر جذاب در کمد خود استفاده کنید. این شمع‌ها حتی در صورت روشن نشدن نیز خیره‌کننده هستند و مدل زیبایی را به هر رنگی اضافه می‌کنند.

تزیین کردن خانه با شمع4

آموزش شمع آرایی در منزل

5. شمع آرایی منزل؛ شمعدان ها را روی میز  بگذارید

شمعدان های بلند را روی میز بوفه اتاق ناهارخوری خود قرار دهید تا کمی ظرافت به فضای اصلی خود بیافزایید. در اینجا، جا شمعی های آبی و سفید کاملاً با تم اتاق مطابقت دارد.


حتما ببینید: 23 ایده تزیین درخت کریسمس با وسایل دور ریختنی و ساده


تزیین کردن خانه با شمع5

6. شمع آرایی منزل؛ با یک شمع معطر در اتاق نشیمن استراحت کنید.

هنگامی که در اتاق نشیمن خود استراحت می کنید، همیشه خوب است که یک شمع معطر روشن کنید. قرار دادن لوازم کوچک روی سینی بالای میز قهوه به فضای شما کمک می کند تا کاملتر به نظر برسد.

تزیین کردن خانه با شمع6

7. شمع آرایی منزل؛ با یک شمعدان بزرگ فضا را دراماتیک کنید

در حالی که کنار هم قرار دادن شمعدان های مختلف روی یک اتاق ناهار خوری یا میز آشپزخانه معمول است،گذاشتن یک شمعدان بزرگ می تواند جلوه ای چشمگیر به آن اضافه کند. چنین شمعدان هایی برای زمانی که می خواهید بیانیه‌ای ارائه کنید عالی است!

تزیین کردن خانه با شمع7

8. شمع آرایی منزل؛ شمع ها را در یک باکس قرار دهید.

راه‌های زیادی برای خلاقیت و استفاده از وسایل خانه برای استفاده به عنوان بخشی از نمایش شمع وجود دارد. در اینجا، یک جعبه ابزار قدیمی شمع های بدون شعله را در خود جای داده و جلوه زیبایی را به این اتاق نشیمن اضافه می کند.

تزیین کردن خانه با شمع8

9. شمع آرایی منزل؛ شمع را به دیوار کوب بچسبانید

با نصب یک شمع به قفسه داخلی خود جلوه زیبا اضافه کنید تا به قفسه کتاب شما بچسبد. شمع ها را همانطور که می خواهید روشن کنید و وانمود کنید که در حال استراحت در یک کتابخانه قدیمی هستید. این شمعدان‌های راه راه حتی وقتی روشن نیستند خیره‌کننده هستند.


حتما ببینید: زیباتر کردن دکوراسیون و دیزاین حمام با ایده های ساده


تزیین کردن خانه با شمع9

تزئین خانه با شمع و گل

10. شمع آرایی منزل؛ یک شمع را زیر چرخ دستی بار قرار دهید

در اینجا یک نمونه شیک دیگر از قرار دادن شمع روی چرخ دستی بار آورده شده است. یک کلوش یک راه عالی برای اضافه کردن جلوه زیبایی به چیدمان شما است. در اینجا، یک شمع شیشه ای واقعاً برجسته است.

تزیین کردن خانه با شمع10

11. شمع آرایی منزل؛ کل طول میز را با شمع پر کنید

اگر می‌خواهید یک میز ناهارخوری را تزئین کنید، یک سری شمع‌های مجزا را در کنار هم قرار دهید و کمی فاصله بین آن‌ها قرار دهید تا تمام طول میز را بپوشانید. در طول فصل تعطیلات، مقداری گل و برگ بگذارید و برای روشنایی بیشتر، ظاهر را با چند چراغ  به پایان برسانید.

تزیین کردن خانه با شمع11

12. شمع آرایی منزل؛ دستشویی را فراموش نکنید.

فراموش نکنید که یک شمع در دستشویی بگذارید! این برای از بین بردن بوهای روزمره مفید خواهد بود و بوی دستشویی شما را برای مهمانانی که به آنجا می آیند خوشایندتر می کند—حتما عطری معطر را روشن نگه دارید.


حتما بخوانید: نکات، روش تزیین و چیدمان میز جلو مبلی و عسلی


تزیین کردن خانه با شمع12

13. شمع آرایی منزل؛ ساده و کلاسیک شمع را روی شومینه بگذارید

مانتل یکی از رایج ترین مکان هایی است که در آن شمع های مخروطی را به نمایش می گذارند. برای جلوگیری از شلوغ شدن فضا، دو یا سه تا را کنار هم قرار دهید.

تزیین کردن خانه با شمع13

14. شمع آرایی منزل؛ به رنگ ها و شکل های مختلف فکر کنید

توجه داشته باشید که شمع ها در همه اشکال و رنگ ها هستند. از اینکه کمی خارج از چارچوب فکر کنید نترسید. در اینجا، شمع‌های ستونی مشکی کاملاً با جاشمعی خود ترکیب می‌شوند و به یک چیدمان فوق‌العاده منجر می‌شوند.

تزیین کردن خانه با شمع14

15. شمع آرایی منزل؛ شمع روشن در آشپزخانه

شما بیشتر از همه پشت میز آشپزخانه خود می نشینید. حتی زمانی که غذای باقی مانده را می خورید می توانید در زیر نور شمع این کار را انجام دهید.


حتما ببینید: تزیین تخم مرغ سفره هفت سین با ایده های ساده و شیک


تزیین کردن خانه با شمع15

دکوراسیون با شمع

16. شمع آرایی منزل؛ این شمع را روی دیوارکوب کلاسیک امتحان کنید.

با گذاشتن شمع روی دیوارهای اتاق غذاخوری، آن را به زمان های ساده تر برگردانید. توجه داشته باشید که اگر زیبایی شناسی شما مدرن است، همچنان می توانید وسایل مدرن تری را انتخاب کنید.

تزیین کردن خانه با شمع16

17. شمع آرایی منزل؛ ورودی خود را روشن کنید

دسته ای از شمعدان ها را روی میز ورودی خود قرار دهید تا مهمانان از همان لحظه ای که وارد می شوند احساس خوبی داشته باشند. نور شمع راهی برای تشویق مردم به جشن گرفتن دارد.

تزیین کردن خانه با شمع17

18. شمع آرایی منزل؛ جذابیت را به پیشخوان آشپزخانه بیاورید

با قرار دادن یک شمع بر روی میز آشپزخانه،جلوه زیبایی به آشپزخانه اضافه کنید. اینکه آیا شمع مخروطی مانند این را انتخاب کنید یا چیزی معطر، کاملاً به شما بستگی دارد.

تزیین کردن خانه با شمع18

شمع آرایی اتاق خواب

19. شمع آرایی منزل؛ آماده شدن را سرگرم کننده کنید

با تزیین میز اینه خود به گونه ای که ظاهری پر زرق و برق داشته باشید و با چیزهای مورد علاقه تان پر شود، کاری کنید که هنگام آماده شدن احساس بهتری  داشته باشید. روشن کردن یک شمع معطر هر روز صبح به شما کمک می کند روز را به خوبی شروع کنید.

تزیین کردن خانه با شمع19

20. شمع آرایی منزل؛ میز قهوه را ساده نگه دارید

اگر شما علاقه زیادی به تزیین میز قهوه ندارید، قرار دادن چند شمعدان می تواند تاثیر زیادی داشته باشد. آنها را در شب هنگام استراحت در جلوی تلویزیون روشن کنید و همه چراغ های بالای سر را خاموش کنید.

تزیین کردن خانه با شمع20

سخن آخر

تزئینات منزل با شمع از اکسسوری های کلاسیک و قدیمی می باشد که تاکنون در زیبایی منزل به کار می رفته . امیدواریم که از این مطلب استفاده و لذت برده باشید.  


مطالب مرتبط:

10 مورد از بهترین و کم هزینه ترین ایده های تزیین اتاق کودک

تزیین سالاد ماکارونی ویژه تولد و مهمانی (30 مدل زیبا و مجلسی)از
2
رای